Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) nviktor7 válasza picur220 (#14937) üzenetére


nviktor7
tag

Jó, a GPS tényleg nem az igazi(?), de csak ezért azt rásütni, hogy a tudása csak elméleti az túlzás...rengeteget tud, az év egyik legjobb telefonja szerintem.

iPhone 3GS 16GB White

(#14952) norbest válasza Sly Bp. (#14950) üzenetére


norbest
aktív tag

okés sztem e-mellett döntök....

(#14953) Sly Bp. válasza norbest (#14952) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem nem bánod meg!

(#14954) Hege-Zs


Hege-Zs
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne,hogy milyen mobiltelefiont vegyek....? :F
Nem tudok dönteni..egy felsőkategóriás telefont szeretnék,egy olyat emi megmarad egy darabig..de qwerty billentyűzeteseket nem szeretem....van pár jelöltem de nem tudom eldönteni..légyszi segítsetek.Nem ártana ha lenne benne normális GPS vevő,valami jó kamera,és az se árt ha jól néz ki.... :DD

A jelöltjeim:-Iphone 3G 8GB/16GB
-HTC Touch HD
-Nokia N96
-Nokia N85/85..........nagyjából ilyenekre gondoltam.Remélem tudtok segíteni :O

Regisztrált: 2007-11-17

(#14955) Karma válasza Hege-Zs (#14954) üzenetére


Karma
félisten

En a felsoroltakbol az iPhone-t valasztanam, ha a fenykepezes nem szempont. Ugyanezen feltetel mellett esetleg nezz ra a HTC Hero-ra.

Az N96-ot felejtsd el, hulladek kulso (gagyi muanyag elo- es hatlap, mondjuk viselheto csuszka), hulladek belso (ARM9-es CPU, alacsony orajelen, se FPU se 3D gyorsitas, semmi extra a tobbi feature korul) remek parositasa. Az N85 topikban meg hangszorobajokrol meg mas finomsagokrol lehet olvasni...

Mondjuk reszemrol alapjaraton nem szeretem a DOS-os telefonokat.

Egyebkent ha ki tudod sakkozni, mik fontosak szamodra, konnyebben tudunk segiteni.

“All nothings are not equal.”

(#14956) Sly Bp. válasza Hege-Zs (#14954) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N96 kilőve de teljesen! N85 jó telefon de nem felső-kategóriás! iPhone egy nagyon nagyon jó telefon a HTC HD-vel egyetemben! Ezek közül válassz! A tudás a HTC mellett szól de én az iPhone-t venném mert egy nagyon nagyon jó telefon!

(#14957) .House


.House
csendes tag

Nah olvasom én itt a hszeket ... :)
Én is beszállnék a saját témámba :D

Ha megnézitek az Arena tesztét különösen ajánlottra értékelték
A kijelzője jóval nagyobb felbontásu
Zenében is jó dolby miatt
Virtuális billentyűzete elvileg kiváló
Giroszkop mind2ben van
8GB belső memória mind2ben van - Lg még bővíthető is :)

Nemtudom ,engem nem nagyon befolyásolnak ezek a szoftverek.
Nemtudok semmi programot ,amit ovi storebol letölthetnék és érdekelne.

Videó Képbe jó az aréna
Kamerában is
Kijelző arenanak jobb

Szóval szerintem jobban járnék az arenaval...
Hiába 1 Lg attól még lehet jó :B

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz hazudni ,azt sem tudod mikor hazudnak neked.

(#14958) Sly Bp. válasza .House (#14957) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha nem teszel rá semmit akkor Arena egy jó telefon lehet! De azok akik telepakolják programokkal azoknak az N95 8GB a jó! De nyugodtan vehetsz Arena-t mert valóban egy remek telefon!

(#14959) Kvasir válasza Sly Bp. (#14775) üzenetére


Kvasir
tag

Miért, az 5730 nem jó? :D
Kicsit meglepődtem, hogy: "Tömeg: 135 gramm" :D

Csillagkapu: Atlantisz

(#14960) Sly Bp. válasza Kvasir (#14959) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem írtam hogy nem jó hanem azt hogy felesleges! Ez is újonan kb 70-75 ezer mint az E75! Idézem Bog-ot ami az én véleményem is így szó szerint! "Ajánlott plecsnit biztos nem adok rá, mert egyszerűen nem is tudom, hogy kinek ajánlanám. Egy jó fülessel az E75 is hozza ugyanezt a zenei tudást. Úgyhogy már csak az ára miatt is rásütöm azt, hogy Tetszett, pedig nekem annyira nem is tetszett, de objektívan nézve azért nem rossz vétel."

(#14961) jooker82 válasza .House (#14957) üzenetére


jooker82
nagyúr

"Hiába 1 Lg attól még lehet jó"
Amikor megtudtam h a nokia kijelzőjét a samsung és az lg gyártja,onnantól a szemembe a nokia porig van alázva.
Nemmellesleg hogy lehet egy telefont olyan anyagokből meg úgy összerakni mint az 5800 át.Egy játéktelefonnal ér fel az egész. komolyan mikor megfogtam az a gyenge műanyag az ledöbbentett és arra a telora van itt 8000 hsz.... :Y
Az arena fényévekre tőle....max a gps ben több a nokia,de aki kocsikázik az vegyen normál gps-t.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#14962) Sly Bp. válasza jooker82 (#14961) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5800-an azért van ennyi hozzászólás mert mindenki keresi a hibás telefonjára a megoldást :P

(#14963) Kickass válasza Hege-Zs (#14954) üzenetére


Kickass
őstag

az alapján a kevés lapaján amit irtál: Iphone 3G simán jó, vagy pl Samsung i8910HD

(#14964) Kickass válasza Kickass (#14963) üzenetére


Kickass
őstag

javitom magam :D este van nem olvastam végig szóval iphone jó teló de ha kamera lényeg akkor az kompromisszumos lesz, szóval részemről ajánlatként marad a Samu

(#14965) Hege-Zs


Hege-Zs
tag

Köszönöm a válaszokat.....Igen én is gondokoztam a Samsung Omnia HD-n,az Iphone és a Htc mellett,vagy esetleg még ami "bejön" az a Samsung Ultra Touch.Szerintetek?

Üdv.

ui.:az 5800,az nagyon gáz,volt olyanom kb 3 napig,annyi idő elég volt hogy rájöjjek,hogy nagyon gáz.De kinek a pap kinek a pap lánya :P :DD

Regisztrált: 2007-11-17

(#14966) Sly Bp. válasza Hege-Zs (#14965) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Samsungot én nem választanám (Ultra Touch-ot nem) Az én sorrendem: iPhone, Omnia HD, HTC!

(#14967) Kickass válasza Hege-Zs (#14965) üzenetére


Kickass
őstag

a másik 3 ellenében semmiképpen nem választanám az Ultra Touchot, pláne h irtad használható gps azért jó lenne

(#14968) DNSx


DNSx
csendes tag

Szerintetek [ez] jó vétel lehet?
Nem teljesen értem, mi a különbség a bolti garancia, bolti szervizgarancia meg a gyári garancia között. Megéri több mint 10ezerrel többet adni a gyári garanciáért?

(#14969) Sly Bp. válasza DNSx (#14968) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mindenképpen gyári garisat vegyél! Mert a bolti gari nem sokat ér! Bár az MGSM szerintem egy korrekt cég!

(#14970) Vtwo válasza DNSx (#14968) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ez már sokszor kilett vesézve itt.
Gyári gari oké,a bolti gari többnyire wc papír.

[ Szerkesztve ]

(#14971) Sly Bp. válasza Vtwo (#14970) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát kb :) De csak gyári garisat szabad venni!

(#14972) Kickass válasza DNSx (#14968) üzenetére


Kickass
őstag

a szervízgarancia határeset, pláne egy nagyob gsm bolt esetében, a gyári gari plusz költségeit neked kell eldöntened h megéri-e, objektiven nézve persze nagyobb 'biztonságot' ad

(#14973) DNSx


DNSx
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Gondolom a mobilszolgáltatók azok gyári garanciával adják.
Szívem szerint az omniát a t-mobilnál venném, mert már 75ezerért lehet kapni, viszont nekem pannonos céges előfizetésem van,de ott pedig 100ezer. A független gyári garanciás is 100. Az pedig kicsit drága... Most vagy várok vagy kicsit lejjebb adom az igényeket, mondjuk egy UltraTouch vagy M8800pixon. Csak a wlan ugye hiányzik...

(#14974) Sly Bp. válasza DNSx (#14973) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vagy bekockáztatsz egy bolti garisat és bízol abban hogy kiogsz egy jó teló ami nem megy tönkre és nem kell javíttatni!

(#14975) VIBO


VIBO
őstag

üdv

a kérdésem hgy melyik érintőkijelzős tellát ajánlanátok.

ami fontos nekem:
zenét fogok hallgatni roola sokat(szal ha vmi yo fülessel van az yo)
fényképezni is szeretek vele
netezke is eleget vele
használhato gpss(nem ugy mint az arenán)
akksi yo ha bir 2 napot
használtan garival olyan 100k-m lenne rá

naggyábool ennyi egyelőre :R

[ Szerkesztve ]

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#14976) Sly Bp. válasza VIBO (#14975) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az iPhone-t ajánlanám neked de abban nem penge a kamera! De ott az Omnia HD, HTC HD, i900 és van még az N97 de ez nem a legjobb! Esetleg egy HTC Diamond 2!

[ Szerkesztve ]

(#14977) Kickass válasza VIBO (#14975) üzenetére


Kickass
őstag

Omnia, iPhone 3G

(#14978) VIBO


VIBO
őstag

az omnia hd naggyon bejön
qrva yo vidiket csinál
mien fülest adnak hozzá?

volt egy arénám az se volt semmi
de a kamja az elég gyatra volt szhtem
meg a gps is :S

htc hd hmmm
asse lejhet rossz
ájfont kihagyom sztem

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#14979) Kickass válasza VIBO (#14978) üzenetére


Kickass
őstag

szétszedhető agybadugós füles
a képeitől én nem voltam elájulva, a videók tényleg jók

(#14980) Sly Bp. válasza VIBO (#14978) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem próbálj ki valahol egy HTC HD-t! Nagyon jó telefon! Bár nem annyira multimédiás forma az egész, üzleti jellegű :) Az Omnia HD inkább jobb lehet! Az lesz neked a legjobb szerintem :)

(#14981) norbest


norbest
aktív tag

GPS legjobb külső GPS készülékkel... :D

(#14982) Sly Bp. válasza norbest (#14981) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy jó érintősön jó a GPS is! Persze nem olyan mint ami erre lett kitalálva!

(#14983) picur220 válasza norbest (#14981) üzenetére


picur220
veterán

Ezt hogy érted? Most a BT GPS-re gondolsz, vagy a PNA-ra?
BT GPS: Ezt mire alapozod? Én próbltam már külsővel meg belsővel is, de sztem sok különbség nincs, talán annyi, hogy a belső gyorsabb, mivel nincs a wireless kapcsolatból származó időeltolódás:DDD (bocs, ezt nem tudtam jobban megfogalmazni:D)
VIBO: Sztem vegyél iPhone 3G-t, elég jó cucc, esetleg omnia HD vagy N97. Én iPhonet vennék ennyi pénzért, de a netezés biztos nem rossz HTC HD-n a baszott nagy kijelző miatt! Csak az a 65k szín...:(

[ Szerkesztve ]

(#14984) Sly Bp. válasza picur220 (#14983) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem a Sima GPS-re gondolt amit simán erre szántak :D

(#14985) QG


QG
tag

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem. Picit rakoncátlankodik a SE w610im, ezért elkezdtem új telefont keresni.
Amit tudnia kell:
- Hangoskönyveket hallgatok, ezért kell egy gomb amivel megállíthatom/elindíthatom anélkül, hogy elővenném a zsebemből.
- Minden körülmények közt jegyezze meg hol jártam. Nem tudom ez evidens-e, a w610i tudja.
- Hangosító/halkító gomb ugyanígy.
- Ha nem hallgatok, akkor könyvet olvasok, ezért minél nagyobb kijelző, 2,4 legalább, de inkább 2,6 átmérővel.
- Hosszú üzemidő.
- Max 50 újonnan.
Ami inkább csak előny, nem feltétel:
- SE, most ez van, tetszik, meg legalább nem kell a jó kis fülhallgatót a kukába dobni, meg a memóriakártyát
- Elfordítható kijelző (szóval ha akarom magas és keskeny, ha akarom alacsony és széles), könyvekhez jól jön.
- Szétcsúsztatható vagy érintőképernyő, nagy kijelző mellett hülyén néznek ki a gombok.
- Jó hangzás. Zenét csak ritkábban halgatok, hangoskönyvnek meg majdnem mindegy, de mégis...
Most a SE w910i-t nézegetem, de minden ötletet szivesen veszek.

Kösz
QG

(apró, de lényeges kiegészítés)

[ Szerkesztve ]

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#14986) VIBO


VIBO
őstag

köszönöm a válaszokat
eddig az omnia hd a legszimpibb őszintém megmondom
megvan benne minden ami kell nekem
kicsit az ára borsos

még a htc hd felé kcsintgatok
de uinkább az omnia

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#14987) rollo


rollo
tag

Sziasztok! Na vegre kigyult a penzem az uj telora kerlek segitsetek a valasztasban! Nekem oa n telo kene hogy legyen wifi-je,szeretnem h touch-a is legyen..

(#14988) Sly Bp. válasza rollo (#14987) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt is írd meg mennyid van! És csak wi-fit kell hogy tudjon + érintős legyen? Csak új teló érdekel vagy esetleg használt is?

(#14989) rollo válasza Sly Bp. (#14988) üzenetére


rollo
tag

Csak uj telo erdekel es a penzem az atszamitva forintba 77419 ;hat inkabb ezek a fontosabbak,de a kameraja se legyen rossz marmint 3mp legalabb jo lenne!

(#14990) Sly Bp. válasza rollo (#14989) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG Arena, Samsung i900 Omnia azt hiszem csak ennyi :D De ebből is inkább az Omnia mert sokkal jobban használható!

(#14991) rollo válasza Sly Bp. (#14990) üzenetére


rollo
tag

En is gondoltam ezekre es meg gondoltam a nokia 5800-ra n85-re htc diamond,renoir..
...(ezekre mi a velemenyed??) az omniat nem nagyon szeretem ,vagyis meg regebb kerdeztem es azt mondtad hogy karcolodik az ekranja,es nincs multitoucha :D

[ Szerkesztve ]

(#14992) Sly Bp. válasza rollo (#14991) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5800 egy hulladék! N85 nem érintős! HTC Diamond jó telefon csak az újban szerintem több mint 75, Renoir meg ropog :) azt nem ajánlom :) Minden karcolódik! Omnia egy Brando fóliával teljesen jó marad!

(#14993) rollo válasza Sly Bp. (#14992) üzenetére


rollo
tag

Haaat nem tudom na....nem tudok donteni :F te meiket venned?? ezekre mind ele lenne a penzem...mert abonamentel veszem meg ha tudsz vmi mast akkor mond(vmi mas telot) nem az a legfontosabb hogy touchos legyen!!

(#14994) Sly Bp. válasza rollo (#14993) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung M7600 neked való mert fiatal vagy wi-fi helyett GPS-es :) vagy az iPhone ami még egy jó telefon! De én nem ragaszkodok az érintőshöz ezért kimondottan egyik sem kell :D M7600 az viszont nekem is tetszik!

(#14995) rollo válasza Sly Bp. (#14994) üzenetére


rollo
tag

Az m7600 sajnos nem tetszik nekem :DDD (tudom hogy nehez eset vagyok :( ) Az iphone ppedig nem kell mert sok olyan hianyossaga van ami nekem nagyon fontos!

[ Szerkesztve ]

(#14996) Sly Bp. válasza rollo (#14995) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor nincs több jó érintős telefon :) Ha az Omnia nem kell!

(#14997) rollo válasza Sly Bp. (#14996) üzenetére


rollo
tag

Az Omnianak mien touch-a?? (neked volt iened?) Es az 5800 nagyon rossz?.. pedig nagy eselye volt nalam...

[ Szerkesztve ]

(#14998) Sly Bp. válasza rollo (#14997) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem rossz telefon de én nem vennék még egyszer :D Érintője nem rossz nem tudom mihez hasonlítsam neked! :) Mit ismersz? iPhone-hoz képest semelyik teló sincs sehol! De jobb az 5800-ánal! Kb ezek között valahol!

5800 egy kalap kaki! A Topic-jában csak a hibák ezreiről írnak! Én is utáltam! Nagyon rossz minőség de nagyon rossz nem méltó a Nokia névhez sem olyan! Érintője nehezen kezelhető a perem miatt! Kamera egy 0! Kihangosítva sem voltam tőle elájulva mert az N95 8GB is bőven szól úgy mint az 5800! Egyszerűen nem jó telefon!

[ Szerkesztve ]

(#14999) rollo válasza Sly Bp. (#14998) üzenetére


rollo
tag

Az Omnia hogy szol kihangositva?? stereo? Nekem most n73-am van es szeretnek ennel jobbat! ez szol ugy legalabb mint az n73?

[ Szerkesztve ]

(#15000) Sly Bp. válasza rollo (#14999) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Omnia középmezőnyben van most megint nem tudom melyik telefonhoz hasonlítsam :)! A Stereo egy telefonnál fölösleges mert semmi különbség sem lesz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.