Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) hool válasza Sly Bp. (#15250) üzenetére


hool
aktív tag

Hol vetted? Mert én pár hete körbejártam és sehol nem volt.
A 2 hozzászólás 2 külön válasz volt, ezért írtam külön.

(#15252) Sly Bp. válasza hool (#15251) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Pannon: Ajka, Fő út 66! Nagymuter ott lakik elmentem vele és ez tetszett neki :D

[ Szerkesztve ]

(#15253) hool válasza Sly Bp. (#15252) üzenetére


hool
aktív tag

Kb az lehetett, hogy az országban kapható utolsó 3 db egyikét vetted meg... a bónusz program ajánlataiban már nem is szerepel.

(#15254) Pongini válasza Dolby (#15243) üzenetére


Pongini
csendes tag

Az én édesapám hasonló elvárásokkal rendelkezik, és nemrég cseréltük le a telefonját egy c3050-re. Maximálisan elégedett. Arra jó, amire nektek is kell, szépen lehet olvasni a kijelzőjét. Bár megjegyzem az mp3 csengőhangot halkabban játsza le, mint a gyárit. De ettől függetlenül jó és masszív telefon, olvasható betűmérettel. :)

[ Szerkesztve ]

I've seen the future. It's being repaired.

(#15255) Sly Bp. válasza hool (#15253) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor pont kifogtuk :) Első boltba ahova bementünk kaptunk simán :) Bár nem egy akkora nagy város!

(#15256) norbest válasza Sly Bp. (#15255) üzenetére


norbest
aktív tag

Egyébként apróhirdetéseknél szétnézel, rengeteg 0perces 5000 nokia van.... pl nekem is volt 3 bontatlan 10e be adtam el darabját :)

(#15257) Sly Bp. válasza norbest (#15256) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ne nekem mond :D

(#15258) norbest válasza Sly Bp. (#15257) üzenetére


norbest
aktív tag

Nem okoskodni akartam, de sokan nem tudják hogy lehet 0percest találni apróhirdetésekben is :)

(#15259) Sly Bp. válasza norbest (#15258) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem annak vettem csak nem tudtam miért nekem írod :D De mindegy! Zárhatjuk is a témát :D

(#15260) tipuka


tipuka
addikt

Hali!
nagy gondban vagyok!
készülőben vagyok telefont venni és nem tudom mit tegyek azért ebbe a topicba is beírom.
hezitálok a 5800 és az LGaréna és nemtudom még milyen SE Walkman között is leskelődtem
a problémám az hogy nem is tudom melyikkel barátkoznék meg jobban.
mind a kettőt kipróbáltam személyesen de nem tudok dönteni
a kamera nekem teljesen mind1 milyen a lényeg hogy legyen vakuja
de például szeretem a szép képernyőt esetleg témákat változtatni, és rengeteg zenélésre használnám a magas basszusokkal, attól lemegy a feszültség és nyugodt vagyok :)
ti mit gondoltok erről?
minda2öt a t-mobilnál venném meg és eddig csak SEm volt, megabassos és élmény volt hallgatni rajta a zenét, de volt k810i-m is azon is volt de nem olyan nagy mértékben :)
ha találtok valami mást a t-mobil jelenlegi kínálatában akkor örömmel várom az észrevételeket
a keretem 69999 ft max:)
W995öt egyből megvenném de nem tudom sajnos mikortól lesz olcsóbb 85-t szerintem nem ér meg, ha valaki tudná (kitudja miket tudnak bizonyos emberek ;] ) örülnék neki
ah van kérdés szívesen válaszolok
üdv

ui: csak az agybadugósfülessel tudnám elviselni midn2öt :D
és van olyan nagy mélyek benne mint egy walkmanben??

szerk: ha lehet személyes tapasztalatokat várnék, a cikkeket én is elolvastam teljes mértékig :)

[ Szerkesztve ]

(#15261) Dolby válasza Pongini (#15254) üzenetére


Dolby
senior tag

Köszi, ma reggel megyünk is, meglátjuk hogy tetszik neki a valóságban de sztem sem lesz baj vele :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#15262) Ricardo válasza tipuka (#15260) üzenetére


Ricardo
félisten

W705?

2,4-es kijelző, Jó hangzás, Szép képernyő, igény szerint témázható, led villano (mint az 5800, és az Aréna), Agybadugós füles van hozzá, és az ára is belefér

(#15263) norbest válasza Ricardo (#15262) üzenetére


norbest
aktív tag

Én tapasztaltom szerint, a kettő közül biztos hogy az arénát választanám!!!

(#15264) Warek válasza tipuka (#15260) üzenetére


Warek
tag

Samsung M7600 Beat Dj. Kimondottan zenei telefon nagyon jól szól.

A W995 mától lesz olcsóbb a t-nél.

[ Szerkesztve ]

(#15265) Sly Bp. válasza tipuka (#15260) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung M7600-at ajánlom én is! Annál jobb zene telefon nincs ebben az árkategóriában!

[ Szerkesztve ]

(#15266) picur220 válasza tipuka (#15260) üzenetére


picur220
veterán

Az arénában ott a Dolby, ami sokat dob a hangzáson, az 5800 szar anyagokból van eléggé, bár azt mondták, hogy az újabbak vmivel jobbak. Beat Dj. is jó. A legtöbbre az Arénával mész, de a GPS nem ér benne semmit, a kamera viszont normális képeket csinál. Mellesleg agybadugós fülessel szállítják. Az SE-ről meg nem nyilatkozom...

[ Szerkesztve ]

(#15267) Sly Bp. válasza picur220 (#15266) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én tapasztalataim alapján az Arena nincs ott zenei téren ahol az M7600! Kihangosítva fülessel is jobban szól! Persze kamerában veri a DJ-t de ha csak zenélni kell akkor fölösleges az Arena szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#15268) joey04 válasza tipuka (#15260) üzenetére


joey04
titán

ha ennyire fontosa a zene akkor valamilyen Walkman SE jöhet szóba kizárólag.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15269) tipuka válasza picur220 (#15266) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm az az ajánlatokat, most nézem hogy lejjebb ment így szerintem megveszem a w995-t ennyit azért még kiadok érte :)
köszike mindent :)
:R

(#15270) Sly Bp. válasza joey04 (#15268) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na ezt indokold meg nekem! Mert a Direkt zenélésre készített M7600-nál miért is jobbak! A Bang@Olufsen "hangrendszernél" egyik telefon se szól jobban! Nálam volt már 5800 jó pár Sony is de egyik sem üvöltött úgy mint a Samsung!

tipuka nézd meg az M7600-at is mielőtt megvennéd a Sony-t! Nagyon jó telefon! És ha a kamera nem kell akkor ennél jobb választás nincs szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#15271) picur220 válasza tipuka (#15260) üzenetére


picur220
veterán

Amúgy ajánlanék még neked egy mp3 lejátszót, ha sokat zenélsz! Ha érdekel, gyere a milyen mp3 lejátszót topikba.

(#15272) picur220 válasza Sly Bp. (#15270) üzenetére


picur220
veterán

Mi az a Bang@Olufsen? Nem Bang&Olufsen? :DDD

joey20: Ugye tudod, hogy most nagyon nagy hülyeséget mondtál?!

[ Szerkesztve ]

(#15273) joey04 válasza tipuka (#15269) üzenetére


joey04
titán

jó választás! :R
elégedett leszel vele

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15274) ertz


ertz
aktív tag

A T-Mobilenál mától kapható a T-Mobile Vairy Touch érintőkijelzővel, dominoban is 23.800Ft.
Ezmiez?!?!?!

(#15275) tipuka válasza picur220 (#15271) üzenetére


tipuka
addikt

Megfogtál, megnézem a BeatDj-t is :DDD
és a W995öt is :DDD
még1x köszi most indulok sasolni a t-mobilhoz :))

(#15276) Sly Bp. válasza picur220 (#15272) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egymás mellett voltak mellényúltam :DDD de arra gondoltam :D

tipuka: nézd meg és tetszeni fog!

(#15278) fateless válasza ertz (#15274) üzenetére


fateless
veterán

Korábban az O2 kezdte árusítani, majd mások is felvették a kínálatukba április végén. Mostanra ide is eljutott.
Egy alap telefon 1,3-as kamerával ,érintőkijelzővel, bővíthető memóriával. 22k-ért megéri, ha tapicskolni akarsz, nem nehézkes a használata.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15279) tipuka válasza Sly Bp. (#15277) üzenetére


tipuka
addikt

okés, na tényleg megyek, bedobok előtte egy burger-t is :D
de a se húz a szívemfeléééééé :C

(#15280) Sly Bp. válasza ertz (#15274) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt egy leírás róla! Ennyit szerintem is megér aki érinteni akar!

(#15281) joey04 válasza Sly Bp. (#15270) üzenetére


joey04
titán

jah a sony féle 2 audió technológia a clear bass, clear stereo az meg hulladék mi? aminőség meg nem attól lesz jó, hogy üvölt. én is tudok üvölteni
#15272: nem, nem mondtam hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15282) Sly Bp. válasza joey04 (#15281) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem rossz de egyik sem szól úgy mint ez a Samsung! Már ha volt ilyened és tudod milyen! Ha nem akkor csak elfogultság van benned szerintem! Ha volt már a kezedben akkor tudhatod hogy nem hullik szét mint az 5800! Nagyon jól van összerakva! Én nagyon igényes vagyok az ilyenre és ha gagyi lenne nem ajánlanám úgy mint az 5800-át sem ajánlom pedig ha egy jó köntösben lenne mindenkinek mondanám hogy vegye mert akkor hibátlan lenne! A belső tudása ugye teljesen korrekt az 5800-ának! De a lényeg a Sony E W995-öt én is jó telefonnak tartom csak szerintem még mindig túl van árazva! És akinek nem kell a kamera annak a Samsung sokkal jobb megoldás lehet!

[ Szerkesztve ]

(#15283) joey04 válasza Sly Bp. (#15282) üzenetére


joey04
titán

bennem van elfogultság SE felé? hát ezen mindenki röhögni fog szerintem. :DD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15284) Sly Bp. válasza joey04 (#15283) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem most el sem gondolkodtál hogy a Samsung milyen lehet csak nyomatod hogy Sony...! Szerintem meg ezen senki nem röhög ha visszaolvas egy kicsit! Mert többen is a Samsungot ajánlják csak te nem! De az a legokosabb szerintem ha zárjuk a témát!

[ Szerkesztve ]

(#15285) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Tehát.

Probléma: Még a tavaly vettem egy LG KE 790et (mert nagyon olcsó volt :B ) de azóta már háromszor volt szervizelve. Most már úgy döntöttem hogy ideje lecserélni. Egyéb megfontolásokból úgy gondolkodom legjobb lenne egy dualSIMes megoldás, csakhogy egyáltalán nem ismerem őket. Nincsenek nagy kitételeim (2-3.2 megapixeles kamera, microSD kártya, bluetooth mivel bejött az hogy adatokat telefonnal tudok hurcolászni és átadni). Netezésre egyszer még nem akarom használni, de később talán, tehát jól jönne egy nagyobb kijelző is. De a lényeg a DualSIM és a megbízhatóság. Nem vagyok elvakult fan, eddig nálam csak a nokia jött be, de bármi szóbajöhett, ami megfelel az igényeimnek, s természetesen nem túl drága.

Előre is köszönöm

(#15286) Sly Bp. válasza Csakénvagyok (#15285) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung D980
Samsung D880
Samsung D780
Samsung C5212

Össz-vissz ez a választási lehetőség!

[ Szerkesztve ]

(#15287) joey04 válasza Sly Bp. (#15284) üzenetére


joey04
titán

ki az a többen? (remélem nem a SE és Apple ellenes picur220, mert rajta kívül egy ember ajánlotta, az így 2, se-t is 2en ajánlottuk)
egyébként de bizony vicces, mert sok-sok ember által úgy vagyok elkönyvelve, mint SE ellenes, gonosz ember. te meg az ellenkezője miatt ítélsz el. legyen. :DD
Egyébként meg nekem is volt egy javaslatom, neked is, ne ess nekem, és sem estem neked, habzó szájjal, hogy de miért ajánlod a samut. én is érveltem a sony mellett. ennyi történt, majd ő választ. te személyes sértésnek veszed, ha valaki ellenkező véleményen van, és nem a te szád íze szerint alakul a topik. Az nem sokat ér, hogy hetente cserélgeted a telefonokat, ennyi idő alatt maximum a funkciókat ismered tökéletesen meg, azt nem, hogy hosszútávon milyen egy készülékkel együtt élni.

téma lezárva, ajánlatom a W995!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15288) Sly Bp. válasza joey04 (#15287) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Warek is ajánlotta a Samsungot! Csak úgy érzem a Samsungot úgy írtad le hogy még nem volt neked! Ahoz nem kell sok idő hogy halljam kihangosítva a telefont! Max 3 perc és akkor már nagyon sokat hallottam! Hosszútávon jönnek ki a hibák az biztos! De én a sima papírforma alapján nem szoktam ítélkezni mindig a Saját tapasztalatomra támaszkodom!

(#15289) fateless válasza Sly Bp. (#15282) üzenetére


fateless
veterán

Joey20 elfogult a SE esetében? Így van. Mellette elfogult? :DDD :DDD

Nem ismerem a Samsung 7600-t, annak a minőségéről nem tudok nyilatkozni, a SE -t viszont hallottam és lenyűgöző.

Ha valakinek a SE rendszere és felépítése tetszik, talál is olyan készüléket, ami megfelel számára, akkor nem tudom elképzelni, hogy más készüléket ajánlanék neki, esetleg egy másik SE-t, amit Ricardo is ajánlott.

15288: 3 perc alatt egy számot sem lehet végighallgatni, ennyiből semmiképp nem lehet rájönni, milyen jó egy készülék zenei téren. Az meg, hogy kihangosítva milyen, a zenei funkciók terén lényegtelen, ha valóban hallgatni akarod a zenét, nem csak recsegtetni.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15290) Sly Bp. válasza fateless (#15289) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én sem mondom hogy rossz telefon az SE W995 szerintem is nagyon ott van nekem is tetszik! Akinek csak SE-je volt az el sem tud általában mást képzelni az is igaz! Akkor most hallottál arról is hogy az M7600 is nagyon jó telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#15291) Csakénvagyok válasza Sly Bp. (#15286) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ami még kimaradt a csúsztatható, a nyitható és az érintőképernyő amit nem szeretnék.

És plusz egy igény ami lemaradt. Nem tudom hogy mekkora hülyeséget mondok de szeretném ha elnevezhetők lennének a kártyák, mivel ugyanaz a mobilszolgáltató mind2 kártyán.

(#15292) Sly Bp. válasza Csakénvagyok (#15291) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor is csak az a 4 telefon van! Csak akkor maradt a D780 és a C5212! A D780 hátránya hogy nagyon bumszli telefon de jó! C5212-ről nincs tapasztalatom!

(#15293) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Milyen telefont érdemes most venni,egy nőnek ,kb 40e körül? Lehet függetlenül is! (Az előző egy E250 volt, ami igen rossz már,ezért esedékes a csere.)

(#15294) Csakénvagyok válasza Sly Bp. (#15292) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

És tipp hogy hol lehet őket legalább megtekinteni (Debrecen környékén), mert a mobilszolgáltatóm nem adja őket (olvastam a linkelt cikkekben is hogy nem szeretik, ki tudja miért)

(#15295) Sly Bp. válasza Vicoo (#15293) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Motorola MOTOJEWEL U9
Samsung U600
Samsung U800 Pink
Nokia 3600
Samsung G600 Elegant Pink
Nokia 6600 Fold

(#15296) Sly Bp. válasza Csakénvagyok (#15294) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Pesten tudom hol van! Pólusban és West-End-ben! Debrecenben nem vagyok járatos!

(#15297) Vicoo válasza Sly Bp. (#15295) üzenetére


Vicoo
senior tag

Köszi,köszi ;) Jók ezek a pink telók,csak nem anyámnak :) Viszont a 3600 tetszene neki sztem,meg a 6303 is,bár azt nem írtad .

(#15298) Sly Bp. válasza Vicoo (#15297) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6303 nem egy jó telefon nagyon gagyi hatása van az egésznek akkor már inkább 6300!

(#15299) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sziasztok! Max 5.000Ft-ért szeretnék venni egy mobiltelefont, ami lehetőleg jól is néz ki (nem női telefon kell) és van vibrációs hívásjelzése. Tudtok valamit ajánlani ilyen kis összegben? :U

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15300) joey04 válasza joey04 (#15281) üzenetére


joey04
titán

no mégis van alapja az ajánlásomnak. (persze egy díj nem minden, ezt a nézetet én is osztom, hiszen mindenhol vannak melléfogások)

a lényeg: SE W995 nyert European Music Phone kategóriában EISA díjat.
[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.