Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) Tristis válasza Sly Bp. (#14176) üzenetére


Tristis
őstag

Nokia 5000-rest ellenségemnek se kívánom.... A kijelzője.. :((( a híg sertésürülék enyhén szólva szép szó rá....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#14202) Tristis válasza .tnm (#14199) üzenetére


Tristis
őstag

Főként processzor függő a dolog ugye, illetve a kijelző méretétől.
Minél kisebb felbontáshoz, minél nagyobb proci tartozik annál jobb a helyzet. Sok telefon viszi azért zökkenés mentesen, de inkább ne szinbiánosat (transzliteráltam no, magyar vagyok) ha lehet, mert azok néha akadoznak. LG KS20 ami függetlenben tán a legolcsóbb ilyen telefon. Nem tudom, hogy ezek az új tapogatós Samsung és LG olcsított telefonok mit tudnak, de szrintem sovány lesz.

Az adatokat itt tudod összevetni.

Próbáltam megkeresni az LG kp500-as processzorának az órajelét de nem jártam szerencsével 10 perc után... Többet meg nem szántam rá...
Talán a Samsung S5230 procija lehet erősebb a jobb videófelvevő képesség miatt, de ez csak egy nagyon enyhe tipp....

Az az új LG az meg a KP 500-as nagytesója lesz és nem a Ks 20-é.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#14203) DNSx


DNSx
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék telefont venni, és ebben kérném a segítségeteket. Amik a gyors körbenézés után szóba jöhetnek (tetszési sorrendben):
Nokia 5800
Samsung U900
Samsung S8300 (túl drága és pannonnál nincs)
Samsung i900 Omnia (drága)
Nokia N95
Igazából a Samsungokat jobban szeretem, már 4 éve megvan a d500-am, ami nekem nagyon bevált. Úgyhogy kicsit félek is Nokiára váltani, de a Samsungok között most nem találtam olyat, ami 100ezer alatt lenne hasonló tudással, mint a Nokiák (pannonnál néztem, mert mindenféleképp ott veszek).
Tudásban tetszik az 5800, csak nekem a Nokiákról eddig mindig az volt a tapasztalatom, hogy lassúak (képnézegetésnél, alkalmazásoknál). De javítsatok ki, ha ez nincs így.
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, akár más készülékekről is.
köszi

(#14204) kaller1 válasza DNSx (#14203) üzenetére


kaller1
veterán

Nehéz így tanácsot adni,mert a felsorolt típusok kategória szerint "nem passzolnak össze".Az dönti el,hogy mire akarod használni majd elsősorban... :U

.::> <::.

(#14205) rollo válasza nviktor7 (#14177) üzenetére


rollo
tag

HAt a kameraban jobb az LG de hangzasa a Nokianak jobb,en a nokiat vennem!

(#14206) rollo válasza DNSx (#14203) üzenetére


rollo
tag

En a nokia 5800-at vennem,szerintem ezek kozul annak a legjobb az ara ahoz kepest hogy mit tud.

(#14207) Warek válasza DNSx (#14203) üzenetére


Warek
tag

A Nokia N95 8gb változatot jobban megéri venni. Illetve nézd meg a Samsung m7600 BeatDj érintős és nagyon klasszul néz ki az Arénában van a Pannon boltba az is 100 alatt van h függő vagy független nem tudom.

(#14208) DNSx válasza kaller1 (#14204) üzenetére


DNSx
csendes tag

Nincsenek különleges igényeim, egy általánosságban véve jó, univerzális telefont szeretnék (amilyen a Samsung D500 volt 4 éve). Mondjuk ha mégis mondani kéne valamit, akkor leginkább a szép kijelzőt, a testre szabhatóságot tartom fontosnak, tehát plusz alkalmazások telepítését, valamint a wifi sem árt mostanság. Megapixel meg hangzás majdhogynem mindegy. Arra viszont allergiás vagyok, ha lassú egy telefon :D

(#14209) kaller1 válasza DNSx (#14208) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor bent marad az 5800 és az Omnia.A topikjaikban olvasgass vagy kérj véleményt.Mindkettő jó választás lehet,én az omnia mellett szavaznék.

.::> <::.

(#14210) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Én másat mondok! Vegyél LG GT500-at a T-mobilnál, mert az éri mg legjobban, aztán függetlenítsd és használhatod a pannonos SIM karival!

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#14211) picur220 válasza Tristis (#14202) üzenetére


picur220
veterán

szinbiánosat
ezt jobb helyeken m-mel írják, nem?:DDD
Egyébként miért nem jó a szimbilyános???:DDD Nekem simán fut bármilyen avi konv. nélkül N79-en...
A benchmarkokat meg szvsz hagyjuk, mivel a Nokia 6630-as telo közel olyan benchmarkot produkál, mint az N95. Úgyhogy ez felejtős.
Én erre a célra a Nokia E52-est ajánlom, mivel abban 600-as proci van, és nem valószínű, hogy szarakodni fog... Esetleg N95 8GB jó még, mivel 2,8"-os kijelzőn mégis csak jobb nézni, mint 2,4"-on.

(#14212) .tnm válasza Tristis (#14202) üzenetére


.tnm
addikt

köszi a választ, elsősorban konkrét típusok érdekeltek volna. az elvekkel én is tisztában vagyok (bár a képernyő felbontása szerintem érdektelen, legalábbis másodlagos)

szal olyan telefonok érdekelnének, amikre átkonvertálás nélkül fel lehet rakni az avi-kat (konkrétan egy tv-rip-et) és le is tudja játszani
eddig lg arena-ról hittem azt, hogy képes erre, de hát nagyon nem :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14213) picur220 válasza .tnm (#14212) üzenetére


picur220
veterán

LG Arena inkább marketingfogás, mint normális telefon szvsz.
Akkor mondok párat: Nokia N78, N79, N82, N85, N86, N95, N95 8GB, E52, E55. Samsung i8910 (Omnia HD), i8510 (innov8), i7110.
Különösen ajánlottak kiemelve.
Hogy miért pont ezek? Hát azért, mert a(z):
- N85 OLED kijelzős, szép képe van
- N95 8GB nagy kijelzővel rendelkezik
- E52-nek 600 MHz-es procija van, szóval tuti nem fog akadni
- i8910-nek nagy kijelzője és jó procija van
- i8510-nek nagy kijelzője van.

(#14214) DNSx


DNSx
csendes tag

Köszi a válaszokat. LG-k túlzottan nem hoznak lázba, bármennyire is megéri, az Omniával meg az a bajom, hogy túl nagy, nem lehet zsebben hordani. De ma bemegyek a pannonba, aztán megnézem őket rendesen. Attól tartok, ebből a végén 5800 lesz... :DDD N95 valahogy külsőre nem jön be

[ Szerkesztve ]

(#14215) Robi_88


Robi_88
csendes tag

Helló telót akarok venni, igaz még addig van idő de szerintetek melyiket lenne érdemes ezeket néztem:
Nokia E75
Sony Ericsson Xperia X1
G1 Android Google Mobile
Nokia 5800
Nokia E66
LG KF900 Prada
Ezeket néztem amik úgy tetszenek!

Szerintetek melyiket lenne érdemes? (Nem akarok egy ideig másikat venni 1-2 évig)

(#14216) Viktor0610 válasza Robi_88 (#14215) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eléggé eltérő készülékeket néztél ki.
Mi volna a fontos? Milyen készüléket használsz jelenleg?

Samsung Galaxy A54

(#14217) Robi_88


Robi_88
csendes tag

Vagy esetleg most láttam még meg a Samsung M7600 Beat DJ-t

(#14218) Robi_88 válasza Viktor0610 (#14216) üzenetére


Robi_88
csendes tag

Jelenleg egy teljesen alap Sony E-t.
A fontos könnyű kezelés, gyorsaság, testre szabhatóság, szép kijelző, szöveges dokumentumokat lehessen rá pakolni, és ne csak jegyzet tömb formába:D
A fényképező része mellékes arra ott a gép, netezi már illene rajta, de nem bonyolult módon (nem neteztem még telefonon).
Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

(#14219) Warek válasza Robi_88 (#14218) üzenetére


Warek
tag

Nokia e66 e71 5800 ajánlanám.Symbián testreszabható. Office és pdf filokat tehetsz rá alapból ezekre a telefonokra. Wifi-n lehet netezni ingyen.

(#14220) Robi_88 válasza Warek (#14219) üzenetére


Robi_88
csendes tag

E71 zsebbe belefér?:)

(#14221) Tristis válasza Robi_88 (#14218) üzenetére


Tristis
őstag

Mint mindig most is LG KS20 a javaslat. No ezt a telefont testre lehet szabni, csak győzd ;)
Egy ilyen készüléket viszont nehezebb bekalibrálni a saját izlésed szerint. Ha egyszer már megcsináltad, akkor viszont nagyon lehet szeretni.

Na persze te tudod, hogy pl. kell-e billentyűzet stb-stb, de a te igényeid inkább pda telefonosak így első blikkre.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#14222) Robi_88 válasza Tristis (#14221) üzenetére


Robi_88
csendes tag

Meg néztem és tetszik pláne az ára azokhoz képest amiket én írtam, és az hogy érintős engem nem zavar biztosan meg szokom ha működik rendesen.
Ez a telefon biztosan el fog gondolkodtatni.

(#14223) Warek válasza Robi_88 (#14220) üzenetére


Warek
tag

Nekem E63 van ugyanaz a méret a két telefon. A zakó zsebébe tökéletesen belefér, meg a nadrágok zsebébe is.

(#14224) rollo válasza Robi_88 (#14222) üzenetére


rollo
tag

En az ezek kozul az 5800-at vennem! Habar... sztem is jo valasztas lenne az LG KS20 :K

[ Szerkesztve ]

(#14225) AS


AS
félisten

Ide nem szoktam írni, de már én sem tudom mit veszek majd..

Samsung I8910 HD ( szuper de symbi nem szimpi) :D
Samsung S8000 JET , jó áron lesz, igen gyors, meg minden , nem okostelo..
Samsung Pixon12. , legjobb kamerás készülék lesz, de sajnos ez sem okostelefon.
Samsung OMNIA 2 , na igen ez mindent tud majd, kijelzője is szép nagy. (szerintem ö lesz)
Samsung i7500, Android alapú Samsung , jó áron, még ez is lehet.
Mindegyik készülék jó választás, de dönteni kell. :Y
Na majd augusztusban döntök addig kb úgyis mind kapható lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14226) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Hi mindenkinek!

Végül mégsem hamarkodom el a telefonvásárlást az 5130-al ezért tovább keresgélek. Nos eddig a kiszemeltek amiket olcsó árod be tudok szerezni: Nokia 5130, Nokia 6300, LG KC550. Egyre jobban hajlok az LG fele csak eléggé tartok tőle mivel a régi telóm Shine volt és rémesen rossz volt a telefon külső hangszórója. Tudtok mondani valamit az Lg külső hangszórójáról?

(#14227) rollo válasza AS (#14225) üzenetére


rollo
tag

Szerintem vagy a Samsung I8910 HD vagy az Omnia 2-ot vedd!

(#14228) Vtwo válasza AS (#14225) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én i8910 HD-t vennék.

(#14229) krrisztii


krrisztii
csendes tag

Sziasztok! Vkinek van már vmi tapasztalata a N5730sal, ha igen megosztaná?! Előre is köszike! :R :)

(#14230) Robi_88


Robi_88
csendes tag

Tegnap már írtam hogy telót vennék, még annyi kérdésem lenne hogy szerintetek ha külföldön veszem, valamilyen módon itthoni kártyával is használhatnám illetve magyar nyelvet lehet rá tenni?
Mert ezekkel nem igazán vagyok tisztában.

(#14231) brumesz válasza Robi_88 (#14215) üzenetére


brumesz
aktív tag

én a g1-et nagyon tudom ajánlani, ha nem zavar hogy nem a legszebb telefon. gyors, nagyon könnyen használható, szép kezelőfelület, szép kijelző

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#14232) Viktor0610 válasza Robi_88 (#14230) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A magyar nyelv általában rátehető egy speciális frissítési móddal, az, hogy használható lesz-e az itthoni kártyákkal, attól függ, milyen módon vásárolod meg. Amennyiben szolgáltatónál, előfordulhat, hogy a készülék függő lesz (mint a magyar operátorok esetében), ez esetben a telefon nem használható itthoni kártyákkal.

Samsung Galaxy A54

(#14233) Sipi16 válasza Robi_88 (#14230) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nokiáknál product code-ot kell átírni. A vélemények megoszlanak, hogy marad-e a gari. Én megcsináltam nem nehéz és működik.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#14234) Robi_88


Robi_88
csendes tag

Nem tudjátok melyik telefon tesztjénél olvashattam hogy valamennyire mozog és így kevés az írásnál a hibázási lehetőség?
Mert tudom hogy olvastam ilyesmit csak nem tudom melyiknél, azért érdekel mert meséltem valakinek róla, és el akarom neki küldeni mert elmagyarázni nem könnyű!
Remélem valaki tud segíteni!

(#14235) picur220 válasza AS (#14225) üzenetére


picur220
veterán

Én ezek közül vagy az i8910 HD-t venném vagy a i7500-at Android miatt, bár most így nem tudom mit tud, de biztos nem lehet rossz...
OMNIA2???? Erről még nem is hallottam. Nem tudom mivel tudhat többet mint a HD...
Sipi16: Nem marad a gari, ha megflasheled a telot. Senki nem tűri az ilyen házi fw-nyúka-piszkát. Csak akkor jó, ha már nincs gari vagy nem tudod érvényesíteni (csak nehezen, mivel külföldön van, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#14236) Sipi16 válasza picur220 (#14235) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mivel nem Mo-n élek ezért szükségem volt egy más nyelvű telefonra. Gari volt még rá, de még mindig így volt a legolcsóbb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#14237) picur220 válasza Sipi16 (#14236) üzenetére


picur220
veterán

Ok értem...

(#14238) Robi_88


Robi_88
csendes tag

Volt már valakinél
LG Arena KM900??
Ha igen írnátok róla mármint a kezelhetőségétől mennyire bonyolult?
Nagyon fontos lenne!!

(#14239) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

Olyan telefont szeretnék venni aminek jók a videó felvevő funkciói.
Régen még a LG Viewty-t néztem ki magamnak, de arról lecsúsztam annó...
Most a kiszemelt példány egyenlőre a Pixon lenne, mivel úgy tudom hogy 640x480-ban is tud 120fps-el felvenni, normálba meg még egy kicsivel nagyobb felbontásban is.
Mindenképpen T-mobile-os telefon lesz.
A többi funkció engem nagyon nem érdekel mert nem használom nagy részét, szóval hogy hogyan zenél hidegen hagy, a netezős képesség sem nyom sokat nálam.
Ami lényeg hogy lehessen jó képeket csinálni, legalább olyan szintűeket mint a mostani K810-emmel és tudjon normális videót csinálni.

Kérdésem az lenne, hogy szerintetek jó választás a pixon vagy ennyiért tudtok jobbat javasolni?

Köszi! :R

(#14240) Csabee. válasza Robi_88 (#14238) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hello, én egy ilyet adok el: [link]

Üdv: Csabee.

(#14241) Robi_88 válasza Csabee. (#14240) üzenetére


Robi_88
csendes tag

Írnál róla mennyire kezelhető meg ilyenek?
Egyébként érdekelne is, de nem tudok 75-öt kifizetni egyben még nem biztos hogy ilyet veszek, a lényeg bármit veszek azt részletre veszem.

(#14242) Csabee. válasza Robi_88 (#14241) üzenetére


Csabee.
nagyúr

jah értem, sajnos nem tudokróla mit mondani, én is eladom, nem használtam

Üdv: Csabee.

(#14243) Bári


Bári
tag

Helló Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni mobiltelefonok kérdéskörben. Szeretnék egy telefont amely képes megnyitni (megtekinteni) pdf, doc esetleg xml fájlokat és jó lenne továbbá ha lenne benne WIFI is (netezés). A kamera része túlzottan nem érdekel.
Milyen lehetőségek közül érdemes nézelődni, egyáltalán van ilyen telefon, és mennyibe kerülne ez a beruházás? (Érdemes egyáltalán ilyen telefont venni?)
Válaszokat előre is köszönöm!

(#14244) |AP|


|AP|
veterán

Helló!

Édesapámnak keresek telefont. Nem fiatal már és nem is érdekli semmilyen egyéb szolgáltatás a telefonáláson kívül. Tehát az elvárások: masszív, jól látható kijelző, jó akksi, könnyen, egyszerűen kezelhető, rendes gombok. Hogy a billentyűzárral se kelljen bajlódni előny a kagyló forma.
Tehát teljesen alaptelefont keresek... ötletek?

(#14245) Csabee. válasza Bári (#14243) üzenetére


Csabee.
nagyúr

szinte minden okos telefon tudja ezt! tehát nagyon nagy a választék!

Üdv: Csabee.

(#14246) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!

Milyen telefon teljesítené a következő felétételeket? :F
- olcsó, használtan max 10-12 körül
- zenehallgatásra alkalmas (nem audiofilnek kell :D )
- memóriakártya-bővítési lehetőség, pl microSD
- lehetőleg 2,5 vagy 3,5 jack csati
- legyen kihajthatós (nőnek kell :P ;] )

Márka mindegy.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14247) Kickass válasza Bári (#14243) üzenetére


Kickass
őstag

függ ez attól is mennyit szánsz rá, de talán az érintős telefonok között kellene elkezdened nézelődni, mivel netezni meg dok-ot olvasni 2-2,2"-on nem sok értelme van, de h ismételjem magam egy összeghatár sokat segitene elindulni vmilyen vonalon

pollai: Samsung B2100, olcsó massziv jól olvasható, tökéletes választás, a kagyló kialakitás eleve kizárja a masszivságot :D bizonyos konstrukciós okok miatt

(#14248) Tristis válasza lezso6 (#14246) üzenetére


Tristis
őstag

Hát ennek nem sok minden tud megfelelni
Talán SE W350 jöhet szóba és akkor még csinos is :K

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#14249) picur220 válasza Kickass (#14247) üzenetére


picur220
veterán

Mert 3"-on van értelme... Sztem ugyanaz, csak a kezelés más. Mondjuk nagyobb kijelző ha kell, akkor okostelo kell, és akkor szóba jöhet mondjuk az N97, N95 8GB, 5800, innov8, omnia, omnia HD, vagy más symbis vagy winmos érintős telo.

(#14250) Kickass válasza picur220 (#14249) üzenetére


Kickass
őstag

szted egy E51-en ugyanolyan mint mondjuk egy i8910-n? jólvan......részben ezért is kérdeztem mennyit szán rá mert ha azt irja max 30k akkor nem fogom azt mondani h vegyél N97-t....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.