Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) 8nemesis8 válasza Sly Bp. (#15600) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor jó :D
Esetleg valami alternatívát, bár tudom nem igazán létezik, merőben más készülékek.
De hátha mégis valami hasonló lenne?
Tudásban és szoftver minőségben!?

(#15602) Sly Bp. válasza 8nemesis8 (#15601) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát...! Szerintem nincs versenytársa!

(#15603) 8nemesis8 válasza Sly Bp. (#15602) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor ez gyorsan megoldódott.
Ha minden összejön egy E51+Ipod Touch párost cserélek be erre, remélem megéri majd a ráfizetés, de biztos vagyok benne.
Egyenlőre még tudakolom az információkat, hogy tudjak ésszerűen mérlegelni.
Köszi a segítséget.
Még 1 kérdés, Iphone-t nem ajánlhatnál akkor mi lenne az a 3telefon, amit szívesen ajánlasz megvételre?

(#15604) Sly Bp. válasza 8nemesis8 (#15603) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Omnia HD, 8800, és a Nokia E sorozatából bármit! :D

(#15605) f.begbie válasza Davey7 (#15591) üzenetére


f.begbie
tag

Én most pont ezen filózok, hogy kéne ezt megoldani. Az olcsóbb telefon + ipod touch kombináció jó lenne, csak az a baj, hogy így még mindig nincs egy rendes fényképeződ. márpedig nekem az kéne. Ha veszel egyet, akkor máris 3 eszközt kell magaddal cipelned, ami ugye nem túl kényelmes. Ráadásul a touch se olyan olcsó. Nagy dilemma ez és nem is nagyon tudok dönteni.

(#15606) f.begbie válasza vegyevigye (#15595) üzenetére


f.begbie
tag

Egyébként az egésznek az az értelme, hogy akár 4-5 eszközt belesűríteni egybe, ami a zsebedben elfér. Persze nyilván nem tökéletes teljesen még a dolog, de azért rohamosan fejlődik az iparág:)
Ha belegondolsz hogy egy jobb telefonban van maga a telefon + GPS + Fényképező + zenelejátszó + filmlejátszó + nagyon korlátozottan el tudja látni egy számítógép funkcióit is, és ha megvennéd külön-külön ezeket az eszközöket, akkor mi állna a végszámlán, akkor már mindjárt nem olyan sok 100-150k egy telefonért.

Egyébként meg úgy az okostelefonok általában kb annyira törékenyek, mint bármelyik elektromos kütyü. A laptopot, meg a gps-t sem szokta az ember a földhöz váni, jó esetben, ahogy a telefont sem.

(#15607) f.begbie


f.begbie
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek az innov 8 ára fog még lejjebb menni? Csak mert elég régóta 90k körül stagnál és szerintem már nem is fog csökkenni, de kíváncsi lennék,hogy a tőlem nagyobb guruk mit gondolnak.

(#15608) vegyevigye válasza f.begbie (#15606) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

jó ezt tudom én is :DD :)) hogy egyben 4-5 eszköz (de értelmetlen elég bele mp4+kamera+ telefonálás amit egy 20k mobil is tőkéletesen ellát!
de nagyon tévedsz!!! mert külön külön olcsóbb pont ez basz fel! egy
nézzük az iphone 3g s
3mp kamera 12k
GPS 15-20k
a többit jobban meg ki tudod élni egy macbook al vagy laptopal vagy!!! 50k
70k ból kijönnek az alapok amik az iphoneban vannak!

:DD nállam ép ez a baj, hogy többet van a földön mint a kezembe, zsebembe :O
thx
:R

(#15609) f.begbie válasza vegyevigye (#15608) üzenetére


f.begbie
tag

Jó azért egy 20k-s mobilnál a kamera nem sok mindenre jó, meg mp4-et is érdekes lehet bélyegméretben nézni.

Egyébként meg árban nem feltétlenül az iphone-hoz kell viszonyítani, mert annak szerintem is bőven eltúlzott az ára.

Jah de ha mindent megveszel külön-külön, akkor hátizsákot is vegyél hozzá, amiben majd cipeled a sok ketyerét. EGyébként meg nem akarlak meggyőzni, mert ha neked úgy jobb, akkor a te dolgod, de kerek-perec kijelenteni, hogy egy iphone hülyeség, az talán már túlzás.

(#15610) vegyevigye válasza f.begbie (#15609) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

figy k800i 3,2mp kamera mint az iphone..
azért azt se hiszem hogy lenne bárki is aki akkora óriásiba akarna filmeket nézni mint az iphone vagy más okos telo kijelzője szerintem arra nem is való..

minek hátizsák?? GPS a kocsiba mobil(mp4,kamera) zsebbe
ezen kívűl a netet tudja még+ba az iphone az pedig nem ér meg 160k
ugy számoltam 180k az iphone és ha azt veszük 20k a k800i ugyanaz az a zene ugyanaz a kemera anyi a különbség tudásra hogy progikat rakhatok az iphonra + a térhely és hogy net van rajta
hogyha nem lenne a telódon anyi játék, progi..stb akkor nem is foglalkoznál vele nem tünne fel a hiány és sokkal több időd lenne fontosabb dolgokra... tehát az a 160k az egy 32 pendrive és net enyi !
nah hát enyit kib.. nem ér!!
(szerintem)
:R

(#15611) #62853120


#62853120
törölt tag

helló!
Az lenne a kérdésem hogy mennyire megbízhatóak ezek a vaterán és hasolnó helyeken kapható APPLE IPHONE utánzatok mint pl:

[link]

(#15612) 8nemesis8 válasza #62853120 (#15611) üzenetére


8nemesis8
veterán

Egy igazi Iphone hoz képest ez semmi szerintem.
Baráti körömben volt akinek volt ilyene ,de a végén szétvert idegességében , mert teljesen meghülyült. Ha Iphone-t akarsz ilyet nem vegyél, viszont ha csak valami utánzat kell eleve, mint ez és nem vársz tőle apple minőséget, akkor talán megvehető.

(#15613) #62853120


#62853120
törölt tag

Köszönöm a gyors választ!
A "meghülyült" alatt milyen problémákat értessz?
Egyébként nem várnék tőle Apple minőséget, mivel árban is közel sincs hozzá, és tudásban sincs, csak kellene egy telefon ami nem "szokványos".

(#15614) Sly Bp. válasza f.begbie (#15607) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung innov8 ára szerintem nem nagyon fog esni mert még mindig a legjobb telefonok közé tartozik! De használtban már 65-ért láttam őket!

(#15615) Sly Bp. válasza #62853120 (#15613) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én azt szoktam mondani erre aki megveszi az meg is érdemli! Kár ilyenen gondolkozni hogy milyen lehet az iPhone clone! Ha villantani akarsz vele akkor is egyből kiszúrja majd valaki hogy mekkora kamu az egész és akkor cikiben leszel rendesen! Másra nem jó az egész de még villantásra sem!

(#15616) #62853120 válasza Sly Bp. (#15615) üzenetére


#62853120
törölt tag

Nem a villantásról van szó, hanem hogy megbízhatóke ezek a készülékek.

(#15617) Sly Bp. válasza #62853120 (#15616) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyáltalán nem jók semmire! Nem is értem hogy gondolhatod hogy megbízható lenne egy ilyen :D + ha tönkre megy még javíttatni sem tudod mert nincs hozzá kínai alkatrész!

(#15618) iknight válasza vegyevigye (#15597) üzenetére


iknight
senior tag

Az előző szériás macbookok tényleg vacakok, de a kettő nem függ össze. Hát betört a kijelzője, ha elejted magasról csak arra eshet így az sérülhet, de elég nagy esés,vagy radikális behatás kell neki. Nekem annak idején az első genes iphonenomat, pl elejtettem mikor száltam be a kocsiba kiesett a nadrág zsebemből arcal az aszfaltra és nyoma sem volt nekei. Hátrány az leginkább hogy nagyon drága. Hivatalosan gyári függetlent magyarországon, 160 vagy 180-t tudsz venni legolcsóbban a T-nél 140 ezer a 3g + 20 ezer ammiért függetlenné teszik a t-nél. Hátrány lehet még, hogy a 3g nek a hátlapja nagyon könnyen karcolódik, de ez ugye a fényes felület rovására lehet fogni mondjuk. Esetleg még hátrány lehet, hoyg minden gyári tartozék egy vagyonba kerül pl egy adatkábelt 7 ezer forintért mértek hozzá az istyle-ban, de nyilván ezt adnak hozzá, és kifogja húzni amíg kell, csak ha elveszik akármi, ez is egy szempont lehet. Más hátráynt igazából nemtudok mondani. Nekem egysezr sem lépett csak úgy fel magátol a netre, csak akkor lép fel ha pl belálítod hogy 5 percengént nézze az email fiókod. HSDPA mobilnet ami a legyorsabb, illetve wifin olyna gyors nyilván amilyen a netelőfizetésed.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15619) Bocaa


Bocaa
senior tag

Melyik zeneorientált készüléket ajánlanátok ti ha 55ezer a maximummaximuja az árnak.
én ezekben gondolkoztam
5630
F400
5320
esetleg használt N95 :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15620) Sly Bp. válasza Bocaa (#15619) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung F400-at ajánlom! Az kimondottan erre lett csinálva! 5630 is egy nagyon jó telefon de az szerintem csak külsőben zene telefon mert belül inkább egy E szériás Nokia!

(#15621) vegyevigye válasza iknight (#15618) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

aha értem, köszi jól összefoglaltad!!
am ezek a 3g s re vonatkoznak vagy a 3g re?
egyébként az omnia II-vel mi a szitu tudtok rólla valamit??
thx
:R

(#15622) iknight válasza vegyevigye (#15621) üzenetére


iknight
senior tag

Mindkettőre igazából, Anniy a külömbség a kettő között, ogy a 3g-ben 2mpx kamera van, a 3gs-ben pedig 3,2mpx + van benen digitális iránytű, illetve hardveresen erősebb valamivel.

A samsung síkon pedig inkább az i8910 HD kellene megnézed szvsz :D

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15623) vegyevigye válasza iknight (#15622) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

:D mi az az szvsz???? :B

(#15624) iknight válasza vegyevigye (#15623) üzenetére


iknight
senior tag

szvsz = szerény véleményem szerint :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15625) vegyevigye válasza iknight (#15624) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

jah :D :DD :))

(#15626) Khaal válasza Warek (#15594) üzenetére


Khaal
őstag

GT-E2210 nem tűnik rossznak, vajon az ok gomb a wapra visz benne? Ez az ami a legtöbb Samsungot kizárja nálam.

Nokia 6085-öt találtam még, de ennek meg a kijelzője elég gyenge. Nokia 6131 ami még úgy tűnik minden téren megfelelő lenne.

Esetleg más típusszámokat tudnátok még mondani low-end kinyithatós telefonra?

A kinyitható telefonok közül mindegyik beállítható úgy, hogy a fedél nyitására fogadja, összecsukásra pedig bontsa a hívást?

[ Szerkesztve ]

(#15627) Sly Bp. válasza Khaal (#15626) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mindegyik kinyithatóson a fedél funkciók beállíthatóak!

(#15628) Viktor0610 válasza Khaal (#15626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az új Samsungok már nem visznek alapképernyőn a WAP-ra, pontosan nem ismerem ezt a modellt, de szinte biztos vagyok benne, ez sem.

Samsung Galaxy A54

(#15629) Bocaa válasza Sly Bp. (#15620) üzenetére


Bocaa
senior tag

MEnnyire lehet testreszabni a samsungok menüjét?
témát lehet váltani vagy letölteni?
:B

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15630) Sly Bp. válasza Bocaa (#15629) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Attól függ! A Windows és a Symbian-os Samsungokét teljesen testre lehet szabni!

(#15631) madrid88


madrid88
csendes tag

Sziasztok!

Melyik telefont ajánlanátok inkább az LG Arenat vagy a Nokia 5800-át? Kb. Árban ugyan olyanok képességekben is hasonló. Melyiknek mi az előnye?

Előre is köszi.

(#15632) Viktor0610 válasza madrid88 (#15631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összehasonlítás.

Az LG jobb kamerával bír, jobb a kijelzője, az 5800 viszont jobban személyreszabható, illetve egyszerűbb navigációra használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15633) Sly Bp. válasza madrid88 (#15631) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyik nyitott másik zárt rendszeres! Ha nem akarsz programokat játékok ezreit feltenni a telóra akkor Arena ha sok progit, játékot akarsz akkor 5800!

(#15634) Warek válasza Khaal (#15626) üzenetére


Warek
tag

A 6131 már nagyon nem a belső burkolata 1 hét alatt megkopik. Azért a pénzért inkább motorola V8-t vennék. A kinyithatós nokiák közül talán a 2760 ami megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#15635) Khaal válasza Warek (#15634) üzenetére


Khaal
őstag

Hmm a 2760 nem tűnik rossznak, de ezek a low-end Nokiák általában eléggé cammogósak, nem?
Mondjuk a C170-nél biztos gyorsabb, az olyan tetű lassú, hogy sokszor nekem se megy kioldani a bill.zárat elsőre.

6131-est találtam használtan 12-13 ezerért, de ha ennyire gagyi a festése akkor az is kiesik.

Eddig úgy néz ki a Samsung M310 lesz a befutó.

(#15636) korpicschess válasza Warek (#15634) üzenetére


korpicschess
veterán

A 2760-at nem ajánlom. Írtó rossz a képernyő, baromi lassú..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#15637) Sly Bp. válasza Khaal (#15635) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mennyit költenél egy kinyithatós telóra?

(#15638) Bocaa válasza Sly Bp. (#15630) üzenetére


Bocaa
senior tag

engem konkrétan az F400 érdekel

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15639) Sly Bp. válasza Bocaa (#15638) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az már nem annyira testre szabható :) Csak alap dolgokat tudsz változtatni!

(#15640) Bocaa válasza Sly Bp. (#15639) üzenetére


Bocaa
senior tag

élőbe is kéne taperolnom ,h dönteni tudjak :F
Majd meglátogatok egykét mediamarktot meg hasonlót és keresm :D

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15641) Sly Bp. válasza Bocaa (#15640) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már nem nagyon lesz kitéve tehát keresni kell rendesen hogy egy a kezedbe akadjon!

(#15642) Bocaa válasza Sly Bp. (#15641) üzenetére


Bocaa
senior tag

hát akkro nemtudom ,hol fogom kipróbálni mive legy haveromnak sincs

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15643) Khaal válasza Sly Bp. (#15637) üzenetére


Khaal
őstag

"Mamafon" kellene, 20 ezerbe kb. férjen bele: [15572]

Eddig a Samsung M310 ami legjobban meggyőzött.

(#15644) Viktor0610 válasza Khaal (#15643) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az M310 középső gombja a WAP-ra visz -nővérem gépét most próbáltam ki.
Persze, kb. fél perc volt elállítani a profilt, hogy ez ne legyen probléma.
Jó kis készülék, ajánlom.

Samsung Galaxy A54

(#15645) Khaal válasza Viktor0610 (#15644) üzenetére


Khaal
őstag

Mobilarenás tesztben az van hogy nem a wapra visz. Mondjuk egy vodafonos telefon volt tesztelve, lehet hogy más szolgáltatók csak azért is ráhegesztették a wapot a középső gombra.
Kijelzője nem túl gáz? Sebességre milyen?
Jövő héten személyesen is ki tudom majd próbálni, mert találtam egyet helyben 9 ezerért.

(#15646) Viktor0610 válasza Khaal (#15645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodafone már más telefon esetében is hajtott végre olyan módosítást, ami annak előnyére vált.
Én egy T-Mobile függő darabot próbáltam ki, de emlékeim szerint mind a Pannon-, mind a független példányok középső gombja a WAP-ra visz.

Kijelzője kategóriában jó, egyébként kicsit fakó. Sebességre jó.

Samsung Galaxy A54

(#15647) Sly Bp. válasza Khaal (#15643) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 7070, (szerintem a Slide is jó mert 1 gombnyomásra vagy automatikusan zárja a bill-t) Nokia 2680, Samsung J700, E250, E2210, C270, B300! Nagyjából ezeket ajánlom!

(#15648) kaktusztea


kaktusztea
tag

Sziasztok!

3 év után haldoklik az SE k750i mobilom és keresem az utódját max 40k-ig bezárólag (akár használtan is). Minden tanácsot nagyon megköszönök.

Igényeim:
(lehet, hogy furcsák, de ez van :) )

A fotó funkció számomra fontos, legalábbis annyira (mielőtt flame kerekedik), hogy tudja azt a szintet, amit a k750i tudott.
Legyen autófókusz és xenon égő, amit zseblámpaként is lehet használni! (mondtam, hogy furcsa igényeim vannak :) ) A MPixel szám nem éredekel, a minimum k750i-szint legyen meg.
Sajnos ez már alapban nagyon erősen behatárolja a versenyzőket. A xenon annyira ritka, hogy ihaj. De ha van olyan erős az adott LED, mint a xenon, az is jó (bár kétlem, hogy lenne ilyen).

továbbá:
- legyen atomstabil és gyors. A menüje, a képnézegetés, a fotósw betöltődése is - ne kelljen sehol homokórával másodperceket várni
- jó beszédminőség mindkét irányban
- akárhány smst tudjak benne tárolni
- mp3 lejátszás, rádió elfogadható hangzással. Megabass nem fontos.
- hangjegyzetet tudjon készíteni (időlimit nélkül)
- ébresztés kikapcsolt állapotban is (mp3 is legyen betehető ébresztésnek).
- Alapvető szervezői funkciók: naptár emlékeztetőkkel, feladatok, feljegyzések, időzítő, stopper, számológép
- bluetooth 2.0
- az akksi bírjon ki minimum 3 napot intenzív használat mellett
- Ne hulladék nyöszörgős műanyagból készítsék, és ne is fényes ujjlenyomat-gyűjtő vacakból. Lehetőleg sok fém, ahol pedig szükséges, ott kemény, recés műanyagok. Ahol kell gumi. Gombok jó nyomásponttal. Legyen strapabíró.
- nézzen is ki valahogy, ne sírjam el magam, ha ránézek, hogy "de ronda"

Az utóbbi pár napban végigtúrtam csillió tesztet, de valamit mindig kihagytak (vagy csak én vagyok túl igényes? :)
Pedig WLAN, HSDPA, touchscreen, mozgásérzékelő, GPS szóba se jött :)

Ha drágább modellt írtok, az se baj, legfeljebb várok még egy kicsit, hátha a k750i kihúzza még egy ideig, bár elég random hibákat csinál már :-/ A Nokia N82-vel szemeztem, de igen drága és a gombjai is igen érdekesek...

Van tippetek? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15649) Viktor0610 válasza kaktusztea (#15648) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Apró gond. A Xenon villanó nem használható zseblámpaként. ;)

Samsung Galaxy A54

(#15650) kaktusztea válasza Viktor0610 (#15649) üzenetére


kaktusztea
tag

Akkor nézz meg egy k750i-t :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.