Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) VD válasza norbest (#15100) üzenetére


VD
őstag

És S60 smartphone. Ergó kiesett!

(#15102) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen telefont vegyek!
A fő szempontok:
- Érintőkijelző
- WinMo/Symbian/Android oprendszer
- WLAN támgatás (minél jobb)
- GPS vevő
- Ár: 80-100 k (DE INKÁBB 80)

Ami nem fontos:
- kamera (de ne VGA legyen azért :D )
- Navigációs szoftver (Nem kell)

Tudnátok segíteni?

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#15103) korpicschess válasza Hcshacker (#15102) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Én a HTC gépeit ajálnanám!
Diamond, Touch Pro, Xperia..
Ezek vannak már 80ért. (Persze ha nem újat akarsz venni).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#15104) Sly Bp. válasza Hcshacker (#15102) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung i900 Omnia! Nagy kijelzőn a legjobb a navi és a Wi-Fi is!

(#15105) Hcshacker válasza korpicschess (#15103) üzenetére


Hcshacker
csendes tag

Hali! Te nem Korpics Zsolt vagy?

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#15106) Hcshacker válasza Sly Bp. (#15104) üzenetére


Hcshacker
csendes tag

Jó az tetszik :R , de nem tudná valami újabbat ajánlani?

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#15107) Sly Bp. válasza Hcshacker (#15106) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia N86, Samsung i8510 Innov8, (nem érintősek) HTC Touch HD (használt), Google G1!

Érintősek meg hogy Wi-fi és GPS is legyen benne ritka vagy drága! Ott az Omnia HD ami jó még de 130, HTC Hero ami szintén 130 tájt mozog!

Ha a G1 nem tetszik akkor és használtat nem akarsz akkor csak az Omnia van!

(#15108) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Köszi a tippeket! :R :C
Sztem még várok decemberig.
Nem tudsz valamit az Anio Satio Yari trióról (Mármint az árukról)?

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#15109) Sly Bp. válasza Hcshacker (#15108) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt tudom róluk hogy Sony-k lesznek! Ezért én sosem fogok venni belőlük :) Meg gondolom túl lesznek árazva mint az összes új SE!

(#15110) AxeDark


AxeDark
tag

Szeretnék új telót venni. 65ezer Ft alatt. Ennyi pénzért melyik érintőképernyős mobil érné meg a legjobban. A képernyője legalább 3"os legyen. Nekem nagyon megtetszett a Nokia 5800 erről mi a véleményetek. Ja és ajánlhatnátok vmi jó boltot is ami olcsó és megbízható.

(#15111) Sly Bp. válasza AxeDark (#15110) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5800-át egyáltalán nem ajánlom! Nagyon rossz minősége van de ez már az undorító kategóriában van! Ajánlanék neked egy Samsung S8300, LG Prada első és másodig generációs, Samsung M7600!

(#15112) Geryy


Geryy
csendes tag

Hello!
Telefon vásárlása előtt állok, de nem igazán tudok választani
A Sony Ericssonokat jobban szeretem, de a Nokianak jobb az ár/érték aránya, meg úgy alapjában véve is szerintem jobb készülékeket gyárt (jelenlegi telóm egy k550i)
Sokat fényképezek, sok zenét hallgatok ezért fontos hogy az akksi erős legyen, valamint jó ha van benne wlan, és gps (bár utóbbi nem alap feltétel ;) )

Ezeket néztem ki: Nokia N78, N82(az akksi nem a legjobb, de nálam talán ez a favorit), 5630
valamint Sony ericsson-ból a G900(bár erre azt mondják h elég lassú) , G705, W705, W715 (utóbbi 3 majdnem egyforma, nem is igazán tudom a 3-ból melyik érné meg legjobban)

Pls segítsetek melyik teló érné meg a legjobban.Esetleg ha ezeken a telefonokon kívül van ötletek, arra is kíváncsi vagyok ;) lehetőleg (használtan) 50k körül.

(#15113) Sly Bp. válasza Geryy (#15112) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sony-ból csak a W980-at ajánlom! Nézz meg N95 8GB-ot 50 alatt bőven kapni! Az a számodra a legjobb lehetőség szerintem!

(#15114) madstunt válasza VD (#15099) üzenetére


madstunt
addikt

Hát a K850 is ilyen,a T700 is. Sajnos mindkettőre jellemző a szoftveres instabilitás.

(#15115) VD válasza madstunt (#15114) üzenetére


VD
őstag

Csak ez a két SE tudja az activesync-et, vagy a többi is?

(#15116) AxeDark


AxeDark
tag

A Nokia 5800-nak miért rossz a minősége? Miért van az undorító kategóriába?

(#15117) Sly Bp. válasza AxeDark (#15116) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor leírom! Nem tudom volt e már a kezedben! Rettenetes műanyag az egész! Összeszerelési minősége olyan ha oldalt benézel belátsz a kijelzőhöz! A kijelző körüli perem miatt nehézkes az érintő kezelése ceruzával már jó csak 2 kezes telefonná válik! Akkor rengeteg szoftveres hibája van (erről bővebben a topicjában olvashatsz 100 hibát tárgyalna általában) A hangminősége nem olyan jó mint ahogy beharangozták! N95 8GB is jobban szól nála és a versenytársa a Samsung M7600 meg rongyáveri! Recseg az egész telefon! Nagyon túlmelegszik... nem is folytatom tovább mert rengeteg hibája van!

(#15118) AxeDark


AxeDark
tag

Amiket leírtál telók nem tetszenek nekem vmi sima téglalap alakú kellene nem olyan designtelefonok. Biztos van vmi normális alakú érintőképernyős teló. A Nokia 5530 jó? Jobb mint az 5800?

(#15119) Sly Bp. válasza AxeDark (#15118) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem jobb az 5800-nál még rosszabb is! Vegyél iPhone-t :) De 70-ért láttam már új Samsung Omnia-t arra kéne befektetned! A többi érintős az iPhone-on kívül nem olyan jó vagy drága!

(#15120) AxeDark


AxeDark
tag

Ha választanotok kellene Nokia 5800 és LG GT500 között melyik lenne a jobb választás, és miért?

(#15121) bb78 válasza AxeDark (#15120) üzenetére


bb78
csendes tag

LG!

(#15122) Sly Bp. válasza AxeDark (#15120) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG sem jó olvasd el az itteni tesztet!

(#15123) Pongini válasza AxeDark (#15120) üzenetére


Pongini
csendes tag

Samsung S5230 :DD Nekem olyanom van, és teljesen meg vagyok elégedve! Olvasd el annak is a fórumát... hátha megtetszik :D

I've seen the future. It's being repaired.

(#15124) jooker82 válasza AxeDark (#15120) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egyértelmű h az lg gt500...a nokiának ritka gyenge dizájnja meg összeszereltsége van,még nézdd meg az lg viewtyt. abba nincs wifi,de a videó az ráver mindegyikre. és 50 alatt megkapod.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15125) Sly Bp. válasza jooker82 (#15124) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG GT500 is egy nagyon rossz telefon! Túl van árazva még ráadásul! Azt nem ajánlom! A Viewty nem rossz vétel mostanság!

(#15126) jooker82 válasza Sly Bp. (#15125) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az h nagyon rossz telefon az erős tulzás,max az ára magas valamelyest.
Valaki már irta abba a topicba h vett és meg volt elégedve vele.Aki nem okosteló mániás annak tökéletes lehet..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15127) Sly Bp. válasza jooker82 (#15126) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aki nem okostelefon mániás az nem vesz 60-ért egy semmire sem jó LG-t mert nagyjából nem jó semmire :) Az vesz egy olcsó Samsung S5230-ast ha mindenáron érintős kell neki! Fele annyiba is kerül! Az LG kb 40 ezret ér szerintem ár érték arányban!

[ Szerkesztve ]

(#15128) jooker82 válasza Sly Bp. (#15127) üzenetére


jooker82
nagyúr

ennyit én se adnék ki érte,pedig anno a viewty ér 92 perkáltam...de az más volt akkor...
de az 5800 hoz nézve akkor is jobb vétel....főleg ha nem kell a simbian,legalább már csak a külseje miatt is

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15129) Sly Bp. válasza jooker82 (#15128) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem egyik sem jó vétel :) De a tudás miatt az 5800 előrébb van :) De ne vegyen ilyet senki aki minőségi telefont akar :D

(#15130) norbest


norbest
aktív tag

5800 ról akárhól érdeklődtem, negatív véleményt kaptam... lehet hogy tényleg van benne valami? :):)

(#15131) Sly Bp. válasza norbest (#15130) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Biztos van benne valami :D Higgyétek el nyugodtan vacak cucc!

(#15132) norbest válasza Sly Bp. (#15131) üzenetére


norbest
aktív tag

Nokia ezzel abba is hagyta az érintő kijelzőt?? vagy van több érintős modell is?

(#15133) Ricardo válasza norbest (#15132) üzenetére


Ricardo
félisten

9700, 5530. A hírek szerint várható még pár készülék.

Szerk: Készül a Nokia 5900 Xpress Music

[ Szerkesztve ]

(#15134) Sly Bp. válasza norbest (#15132) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem, lesz még szerintem pár de ami most jött ki az 5530 az is egy óriási katasztrófa! N97 is egy pofáraesés az Omnia HD mellett!

[ Szerkesztve ]

(#15135) Hege-Zs


Hege-Zs
tag

Köszönöm a választ Mindenkinek :R

Szóval maradok az Iphone-nál.....És abból milyet vegyek?8 vagy 16GB-osat?!Nekem teljesen elég a 8gb,de nem jobb valamivel a 16GB-os?És nyílván elvárom hogy garnciális legyen...csak hogy milyen?!T-mobil-nál forgalmazzák csak,de ott olyat szeretnék ami nyílván nem előfizus,ezt ki tudom valahogy deríteni?És ha GSM-es akkor melyik a jó?

Üdv

Regisztrált: 2007-11-17

(#15136) Sly Bp. válasza Hege-Zs (#15135) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Semmi különbség nincs a 8 és 16GB-os között! Lekérdezed az IMEI számát a T-nél és tudo hogy hogyan vették vagy megnézed a vásárlási számlát! GSM boltok drágák nagyon használt telefonra meg csak névleges gari van ami semmit sem ér!

(#15137) norbest


norbest
aktív tag

5530 hasonlít az omniához :)

(#15138) Sly Bp. válasza norbest (#15137) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Miben? Mert hogy külsőre is az LG Arena-ra hajaz inkább az is biztos, tudásilag meg a wc-re hajaz a leginkább!

(#15139) suddenly


suddenly
csendes tag

Sziasztok, valami jó kis érintőképernyős mobilnak mit ajánlanátok? Elsőrsorban Samsungra gondoltam. 40k-tól- 100-ig kb.

(#15140) Algieba válasza Sly Bp. (#15136) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ahol a használt mobiljaimat veszem, ott 3 héten belül minden gondot igyekszik a boltos megoldani. Pl. volt egy-két bug a mostani mobilommal és plusz költség nélkül első szóra megcsináltatta! Az üzlet tulaján múlik a dolog, hogy korrekt vagy simlis.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15141) Ayg0


Ayg0
senior tag

sziasztok

pár napon belül új előfizetés után kell néznem és gondoltam beújítok egy telefont is, leváltva a 2+ éves w200i-m. mivel az előbbi készülék bevált, maradok a márkánál viszont a típusban már közel sem vagyok ennyire határozott. nincsenek nagy elvárásaim: relatíve hosszú üzemidő, sms, mp3, rádió, bluetooth (rádiós headsethez) stb. a w595 (~31k) illetve a w705 (~45k) a két kiszemelt. a +13k riasztó, mégis hajlanék a w705 felé a dlna kompatibilitás miatt. kérdés, hogy ennek, illetve egy wifi-s routernek az együttesével csatlakoztathtó a teló a világhálóra?

előre is köszönöm

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#15142) norbest válasza Ayg0 (#15141) üzenetére


norbest
aktív tag

SLY neked nagyon elszánt véleményed van... :):)

Sztem ha netezni akarsz ne egy sony-val próbáld.... sokkal jobb sztem egy E seria-s nokia...

(#15143) Lacazr93 válasza Ayg0 (#15141) üzenetére


Lacazr93
senior tag

A Sony Ericssonok nem olyan megbízhatóak mint a Nokiák. Én is inkább egy E vagy esetleg egy N szériás Nokiát ajánlanék. (bár az N drágább)

(#15144) Ricardo válasza Lacazr93 (#15143) üzenetére


Ricardo
félisten

"A Sony Ericssonok nem olyan megbízhatóak mint a Nokiák."

Ezt kifejtenéd bővebben?

Norbi89: Ezzel egyetértek. A symbian több lehetőséget biztosítanak.

[ Szerkesztve ]

(#15145) Sly Bp. válasza suddenly (#15139) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ajánlanék neked egy iPhone 3G-t! HTC Touch HD, Samsung i900 Omnia!

(#15146) Sly Bp. válasza Ayg0 (#15141) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sony-val max zenét hallgatni lehet! Ha mondanál egy max árhatárt könnyebben tudnék ajánlani egy jó telefon!

(#15147) fateless válasza Ayg0 (#15141) üzenetére


fateless
veterán

Amiket felsorolták, azokra a célokra tökéletes választás mind a w595, mind pedig a w705. Ugyanakkor én kifejezetten magasnak találom az árát a két év hűség mellé - legalábbis ez a feltételezésem, hogy így óhajtod venni (ez esetben körül is nézhetsz akár az oldalon belül).

Netre viszont a WLAN sokkal célszerűbb önmagában, mint a DLNA, ez utóbbit másra találták ki, nem a netre. De a WLAN rádió tökéletesen alkalmas egy vezetéknélküli routerrel a netre való fellépésre. Viszont ha nem csak alkalomszerűen szeretnél a neten lenni, hanem napi használatban gondolkodsz, akkor keress inkább egy nagyobb kijelzővel rendelkező mobilt. Bár ekkora méret is elég hírek elolvasásához, de valahogy azt gondolom, nem a hírkereső napi felhozatala után vágyakozol.
A symbiannal rendelkező Nokia telefonokban annyi az előny ehhez a készülékhez képest net terén, hogy könnyedén feltehetsz más böngészőt is, ami esetleg jobban tetszik. Mindenesetre csak ezért nem feltétlenül hasznos az általad már bevált rendszert feladnod. Persze ha sok-sok játékra szeretnél berendezkedni, akkor nem vitás a symbian előnye ehhez a modellhez képest.

Mivel látom, hogy csúszkás telefonokat szemeltél ki a SE-ok között, esetleg megnézheted a W580-ast is. Hatalmas különbségek nincsenek a w595-jöz képest, árban viszont kifejezetten kedvezők.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15148) Ricardo válasza Ayg0 (#15141) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó választás lehet még a C905

(#15149) joey04 válasza norbest (#15142) üzenetére


joey04
titán

miért lenne jobb netezésre?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15150) Sly Bp. válasza Ricardo (#15148) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A C905-öst én senkinek nem ajánlom :) nagyon gyenge telefon! Nagyon hamar elszáll a csúszka! Halk hangszórók! Vezetés közben nem hallani mit mond a másik (természetesen Én soha nem telózok vezetés közben :D) C905-öt nem ajánlom! Sony-ban jó a K850, W995 (majd ha lejjebb megy az ára meg is éri megvenni) De sok jó Sony nincs és ezt el kell fogadni! A kategóriatársak sokkal jobb telefont adnak ki azonos áron!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.