Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) Sly Bp. válasza Inv1sus (#15299) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung B130
Nokia 1680
Nokia 6230

(#15302) Csakénvagyok válasza Sly Bp. (#15292) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Azért fura hogy csak egy gyártónak (kínaiakat leszámolva) van DualSIMes telefonja (rákerestem és találtam párat, de nem vagyok járatos telefontémában, azért is kérdezek meg nálam okosabb embereket). Mert ugye ha csak egy gyártó két tipusát keresem, amit ráadásul nem is támogatnak a szolgáltatók, elég nehezen, esetleg túlárazva kapom meg. Alteernatíva tényleg nincs?

(#15303) Sly Bp. válasza Csakénvagyok (#15302) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél 2 telefont :D ez alternatíva! De nincs semmi ebből kell választani!

(#15304) Csakénvagyok válasza Sly Bp. (#15303) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A zsebeim így is tele vannak. Nah, mind1, egyszer megnézem hogy mennyibe és hol lehet ezekhez hozzájutni, azután még meglátom.

(#15305) Sly Bp. válasza Csakénvagyok (#15304) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ajánlom neked a Vaterát! Ott minden van :D

(#15306) tipuka válasza joey04 (#15300) üzenetére


tipuka
addikt

na gyerekek/felnőttek/nemtommik megtapiztam mind a 3 telefont következtetéseket vontam le legalább 30 percnyi nyomkodás/db után, szinte mindent kipróbáltam rajtuk :D

az 5800 frankó nagyon, de ilyen anyagi burkolatban katasztrofális nem volt nagy élmény nyomogatni, és agybadugósheadsetet is külön kellene vennem hozzá, na meg az megint + pénz lenne ugye...

az M7600 nagyon tetszetős lett a könnyű, jól kezelhető felülettel, kihangosítva parádésan jó, de fülesen az megint csak nem olyan "hú de jóóó" érzéssel keltett

akkor itt a volt még a W995 is. na őt is nyomkodtam mondom jó van átlagos sima uncsi szoftver, de nem volt olyan jó mint a BeatDj-é...
utána belenyomattam a walkman fülest. akkor az a hangzás várt rám amit vártam, szép tiszta jól elkülöníthető hangok nagyon bejött...
a biztonsági őrös csávó meg mondta csak óvatosan :DDD
hát kihangosítva nem olyan állat de nekem nem is ez volt a célom :)

tehát W995-m lesz és legalább rajkodhatok/júzerkodhatok, hogy "nekem EISA díjas mobilom van bleeeee neked niiiiiiiiiiincs" (persze ezt meg nem teszem aztán rám önnek csapatostul :D )

(#15307) joey04 válasza tipuka (#15306) üzenetére


joey04
titán

A legjobb európai zenemobil megtisztelő címét - mondhatni természetesen - egy Walkman mobil kapta. Nem hiába, az amúgy hanyatló Sony Ericsson ezen a téren még mindig az első. A díjat a W995 kapta meg. :R

Hiába van a samuban Bang&Olufsen ha csak kihangosítva ér valamit.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15308) Warek válasza joey04 (#15307) üzenetére


Warek
tag

Azt ne felejtsük el h az M7600 előfizetéssel 20k-val olcsóbb dominóval pedig 25-tel. A különbözetből pedig igen jó head-set-et lehet venni.

(#15309) Sly Bp. válasza Warek (#15308) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez pontosan így van! Ezért mondtam ha olcsóbb lenne nagyon jó vétel lehetne de most túl van árazva!

(#15310) tipuka válasza Warek (#15308) üzenetére


tipuka
addikt

igazad van lehet jó headsetet venni a különbezetből, de én agybadugossal próbáltam a telefonokat (simán lehetett mivel 3,5mm-s csati van mind2ön) de hangzásilag így is a SE Walkmanjét találtam" jobbnak", "megfelelőbbnek"
kihangosítva tényleg mindent üt az M7600 de én nem erre a célra vettem/veszem, hanem headseten lévő zenehallgatásra :)
azért nem rossz a W995ön lévő sztereó hangszóró se, bár tudom hogy sok mobil így is lealázza...
nekem 2 évre lesz véve az a telefon azon a pár-ezren nem fog múlni...:)

Joey20: muta azt a linket :D

[ Szerkesztve ]

(#15311) Sly Bp. válasza tipuka (#15310) üzenetére


Sly Bp.
addikt

(#15312) Kickass válasza Csakénvagyok (#15304) üzenetére


Kickass
őstag

halköz gsm-be például van D780 vagy a Segneren az extrateles csokker a kisdebrecen kocsma mellett, neki is van elég nagy készlete konkrétan ez a tipus is

(#15313) Csakénvagyok válasza Kickass (#15312) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A héten lesz utam magyarba, konkrétan Debrecenbe, ezért kérdtem debreceni helyet. Ja, megleltem, kösz a tippet :R

(#15314) Ricardo válasza Sly Bp. (#15290) üzenetére


Ricardo
félisten

Az akku teljesítmény sem utolsó szempont ha zenélni akar rajta az ember., és a tesztek szerint ebben a Samu nem remekelt:

M7600:

"A hátlap alatti telep másfél napig bírja, ennyit tud. Nem használtam szét a készüléket, mivel jobbára külföldön próbálgattam (ergo nem sok hívást bonyolítottam), csak fotózgattam vele, de minden este tölteni kellett, nem is tudom, hogy mi lenne, ha erre még aktív zenehallgatást is rátoltam volna."

W995:

"A fém hátlap alatt pihenő 930 mAh teljesítményű Li-Pol telep viszont kellemes meglepetés, a telefon simán bírja három napig töltés nélkül, ez mindenképpen pozitív."

(#15315) Sly Bp. válasza Ricardo (#15314) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én mindig rátudom rakni este a telefonom a töltőre! Szerintem nem megerőltető dolog! Ezt én soha nem nézem!

[ Szerkesztve ]

(#15316) Kickass válasza Sly Bp. (#15315) üzenetére


Kickass
őstag

és itt a lényeg ez te vagy, de nem biztos h mindenki igy van vele

(#15317) tipuka válasza Ricardo (#15314) üzenetére


tipuka
addikt

ott a pont a kollégánál, ez nekem fel se tűnt, de alapból én úgy gondoltam, hogy sokáig bírja :)

Sly Bp.: pl. én sokszor elfelejtem, csak beállítom az ébresztőt is kikapcsolom, ennyi...
ha reggel lemerülne, egész nap telefonhiánnyal küszködnék, nem érnek el vagy valami nagyon fontos dolog van nem tudom meg... (pl.baleset,vagy egy jó találka lefújása) :Fú
az akku fontos ám tényleg

Kickass: én is úgy érzek :)

[ Szerkesztve ]

(#15318) Sly Bp. válasza Kickass (#15316) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:) A Sirocco-m egész nap töltőn van és így nem felejtem el :D

(#15319) DNSx


DNSx
csendes tag

Sly Bp pü ment :D

(#15320) joey04 válasza Ricardo (#15314) üzenetére


joey04
titán

tehát akkor jobban szól, tovább bírja az akksi, és ha jól emlékszem Jó nagy memóriakártya jár hozzá. a samu oldalán a kihangosított zene minősége van csupán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15321) Sly Bp. válasza DNSx (#15319) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vissza is!

(#15322) Inv1sus válasza Sly Bp. (#15301) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ezek nem 5k-sak -.-

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15323) Ricardo válasza joey04 (#15320) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ez személy szerint nem lenne előny, mert akkor szól a hangszórón zene ha csörög a telefon. kinek mi. Nem tartozom a kamaszok táborába, hogy üvöltessem a telefonomat bele a nagyvilágba.

(#15324) grafikus17 válasza ertz (#15274) üzenetére


grafikus17
senior tag

találtam egy linket a telefonról. Hátha valakit még érdekel.
T-Mobile Vairy Touch
[link]

Xiaomi Redmi note 7

(#15325) Sly Bp. válasza Inv1sus (#15322) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De ezek 5 ezerért vannak! Nézz fel a vaterára!

(#15326) kircipeti


kircipeti
senior tag

Sziasztok!

Ugy nez ki, hogy beadja a kulcsot a regi Ericsson T65-osom anyukam kezei kozott :DD kellene helyette neki valami _strabiro_ darab olcsoert. Mit tudtok ajanlani?

(#15327) joey04 válasza Ricardo (#15323) üzenetére


joey04
titán

ezzel én is így vagyok, teljesen igazad van, fel nem foghatom kinek lehet fontos a kihangosított minőség, de biztos van pár ilyen ember. ezért előny az, csak nem sok embernek. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15328) Warek válasza kircipeti (#15326) üzenetére


Warek
tag

Samsung B2100 v B2700

(#15329) picur220 válasza kircipeti (#15326) üzenetére


picur220
veterán

Vegyél használtan egy jó Nokia 5110-et:DDD
Amúgy Samsung B2100 eléggé bírja. Van törésteszt is a MA-n.

(#15330) picur220 válasza Sly Bp. (#15315) üzenetére


picur220
veterán

Pedig ez egy fontos szempont! Nem sok ember szereti minden nap töltögetni a teloját, meg a gyakori töltögetés az akksi élettartamát is rövidíti.

(#15331) kircipeti válasza picur220 (#15329) üzenetére


kircipeti
senior tag

Koszi nektek! A B2100-ast mar neztem, csak valami olcsobb kellene neki. N5110 van apunak, az egy orok darab.

(#15332) picur220 válasza Sly Bp. (#15325) üzenetére


picur220
veterán

Tudnál nekem mondani pár dual SIM-es mobilt? Nem sok van belőlük ,én pár C-s Samsungot meg a D780-880-980-at ismerem, meg az LG KS660-at. Van még ezeken kívül márkás dual SIM-es?

(#15333) stratova válasza stratova (#14899) üzenetére


stratova
veterán

Újfent üdv! A legutóbbi postom óta a sagem myv55 elhalálozott. Az új árküszöb 20.000Ft függetlenül. Fontos a nagy kapacitású sms memória ami esetleg dinamikus ill emberi méretű telefonkönyv (1000?). Szerintem ennyiért dukálna már infra vagy bt netán bővíthető memória. Inkább kiváncsiságból érdekelne egy 25000es bestbuy is ha megfejelném a keretet. Köszönöm.

(#15334) maca1


maca1
csendes tag

Szisztok!
Nekem olyan SE telo kéne, ami tud videóról képet csinálni, diktafonként működni..Melyiket ajánlanátok?

(#15335) --Nozbert-- válasza maca1 (#15334) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ezt -tudtommal- tudja az összes a K750 óta.

/\/0zb3/27

(#15336) rakloo


rakloo
aktív tag

Hello!

Tudnátok nekem olyan telefont ajánlani használtan max 30ezerért amiben találok wifi-t meg 2MP-nél jobb kamerát.Ha nem nagy gond akkor Nokia legyen.

Köszönöm :)

555-SHOE

(#15337) S-eye


S-eye
senior tag

Sziasztok!Milyen használt(nem több mint 20k) telefont ajánlotok amivel lehet normálisan doc és pdf fájlokat olvasni,viszonylag jó kamerája van és az akkuja sem rossz?Főleg Nokiaára gondolok,de lehet Samsung is.

(#15338) Warek válasza rakloo (#15336) üzenetére


Warek
tag

2-es kamerával az E51 E65 tudom ajánlani azokból van rengeteg használtan.
N80 IE-ben 3 kamera és wifi is van de az egy régebbi modell és a csúszkája se a legjobb az is van 30 alatt nekem volt több darabom is ezekből a készülékekből de az E sorozatú nokiát inkább ajánlom.

S-eye: neked pedig a 6120c ajánlanám olcsó sok van belőle S60 tehát a pdf és doc file-okat tudja olvasni. Igaz, a minősége hagy kivánni valót maga után.

[ Szerkesztve ]

(#15339) S-eye válasza Warek (#15338) üzenetére


S-eye
senior tag

A telefon minőségére céloztál,vagy a pdf olvasáséra?Nekem is megfordult a fejemben a 6120c,de e mellet a 3120c,6300 esetleg N73,Samu U800?Jó lenne ha nem kéne sokat szerencsétlenkedni majd a doc-okkal meg a pdf-ekkel.Ezek közül melyiket ajánlod?

(#15340) Warek válasza S-eye (#15339) üzenetére


Warek
tag

A 6300 nincs pdf olvasó. Az n73 a joy szokott elromlani. A 6120c-nél a telefon minőségére gondoltam, műanyag és nagyon kopik.

(#15341) S-eye válasza Warek (#15340) üzenetére


S-eye
senior tag

Tudom,hogy nincs beépített,de bizonyára van JAVA-s.Minőségileg nem tudom h.mennyire jó az.Lehet,hogy többet áldozok rá és veszek egy E51-est.

(#15342) Warek válasza S-eye (#15341) üzenetére


Warek
tag

Ezekbe a Javas dolgokban nem igen hiszek. Vegyél egy E51-t inkább azzal jobban jársz 25-t szoktak lenni garanciával.

(#15343) picur220 válasza S-eye (#15341) üzenetére


picur220
veterán

Ha van is, az szar. Symbianra van 1 csomó PDF olvasó, pl az Adobe s60-as verziója elég jó. Igaza van Wareknek, vegyél E51-et, az egy nagyon jó telefon, csak a kijelzője elég pici.
6120c-t felejtsd el, mert az anyaga elég szar, és a hátlap kotyogós/leesős.

[ Szerkesztve ]

(#15344) ballington


ballington
addikt

sziasztok,
tervezem egy zeneteló beszerzését a közeljövőben, erre szeretnék ajánlatokat kapni tőletek, mik azok, amik megérik a pénzüket.
nokia preferált a megszokott menüje miatt, de nem zárkózom el a többi telótol sem
érintőképernyős is szóbe jöhet, de gondolom az már drágább.
mindenképp legyen rajta 3,5-es jack csati
max ár: 40e.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#15345) ballington válasza Warek (#15340) üzenetére


ballington
addikt

6120c kopik? igaz, hogy olcsó műanyag, meg a hátlap vékony, de nekem ősszel lesz 2 éve hogy megvan, és nincs rajta kopás nyom. igaz vigyázok rá, meg nem vagyok egy telefon guru, de olyan mint az új

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#15346) Kickass válasza ballington (#15344) üzenetére


Kickass
őstag

Nokia 5320, SE W910 vagy Samsung F400
így első körben, touch telefont ebben az árszegmensben szerintem inkább hanyagold vagy gyűjts még akkor egy kicsit

(#15347) picur220 válasza ballington (#15344) üzenetére


picur220
veterán

Nokia 5310-et vedd, ha nem kell szinte semmi más, csak a zene. Olcsó, jó, és minőségi telefon, persze csak akkor marad szép, ha vigyázol rá.

(#15348) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!

Visszaolvasgattam a ebben a témában és látom NAGYON megoszlanak a vélemények az iphone-ról , de szerintem nagyon kevés olyan hozzászólás volt ami tényszerű lett volna! Én arra lennék kíváncsi vele kapcsolatban, hogy hangminőségben, tényleges hangminőségben melyik kategóriába tartozik? Most egy samsung p2-esem van és teljesen meg vagyok vele elégedve ilyen szempontból minden olyan lehetőség benne van amit csak kérhetek és szerintem a jelenlegi cx400-asommal elég jól muzsikál.
Azért merült fel bennem ez a kérdés mert éppen telefon készülék váltás előtt állok / a mostani teljesen leamortizálódott :B/
Milyen hangminőségre számíthatok a samu p2-es után, ha ugyanezt a fülest rádugnám az iphone-ra? Mit tudtok, mennyire szabható személyre a zenei része hangzásbeli beállításban az iphone /gondolok itt equalizer, bass kiemelés stb.../?
Azért nem tudom kipróbálni magam mert nem tehetem meg, hogy egyszerre birtokoljam a két készüléket, szóval a mostani pénzösszeget érdemes megpótoli iphone-ra a samsung eladásával egy all-in készülékre, hasonló hangminőség szempont vagy inkább maradjak a két külön készülék opciónál? :U
Nem utolsó szempont lenne, ha nem kéne csak 1 valamit hordani magammal a zsebembe, és nagyon tetszik az iphone, de ez csak egy személyes vélemény!
Remélem tudtok érdemben segíteni!
Köszönöm! :R

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#15349) Kickass válasza ambrus14 (#15348) üzenetére


Kickass
őstag

nem tudom ipod-ot próbáltál e valaha
na ez hasonló van aki azt mondja jobb, én nem vagyok egy nagy audiofil, de szépen szól, eq van, de saját definiálású hangzásképek nem eltárolhatók, pontosabban létre se lehet hozni saját sémákat

(#15350) ambrus14 válasza Kickass (#15349) üzenetére


ambrus14
tag

Nem volt még ipodom és nem volt még szerencsém kipróbálni sem! Előre difiniált eq-ból mennyi található benne és milyen stílusuak?

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.