Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Sly Bp. válasza BigBear (#15549) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát először a Samsung M7600-at ajánlottam volna de az sem jó neked teljesen utána a Nokia 5630-ast de az sem jó minden szempontból! Ezért azt gondolom hogy ilyen telefon nincs :D főleg az akksi elvárások miatt :D

(#15552) BigBear válasza Sly Bp. (#15551) üzenetére


BigBear
senior tag

Hááát, eddig én is így vagyok vele.
Ezért írtam, hogy bilibe lóg a kezem.
Pedig mondjon akárki akármit, nem kívánok túl sokat. Kár, hogy a gyártók nem így gondolják. :(

(#15553) Sly Bp. válasza BigBear (#15552) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem sokat kívánsz :D ha kell az akksi akkor egy E63-at nézz meg!

(#15554) BigBear válasza Sly Bp. (#15553) üzenetére


BigBear
senior tag

Köszi :DDD és köszi.
Megnéztem az E63-at. A billentyűzet miatt csúf sajnos.
Az LG KU990i milyen? Akksi gondolom gyengus.
(Őszintén szólva tesómnak kell a telefon (hímnemű, 39 éves), és kritizál mint állat. Igaz, én is nézegetem, tervezem lecserélni majd a Samsung G600-at, de nemigen lelek utódot.)

(#15555) Fecogame válasza BigBear (#15549) üzenetére


Fecogame
veterán

K850I-t ajánlom. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15556) Sly Bp. válasza Fecogame (#15555) üzenetére


Sly Bp.
addikt

K850-el netezni nem a legjobb! Szerintem :D

(#15557) BigBear válasza Fecogame (#15555) üzenetére


BigBear
senior tag

Köszi szépen, K850 volt, nem igazán jött be sajna. Meg valahogy a SE telefonok kevésbé szimpatikusak. Volt egy-kettő, elismerem hogy jók, de mégse. :(

[ Szerkesztve ]

(#15559) Sly Bp. válasza ,,no name" (#15558) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Milyen függő lehet? Csak új teló érdekel?

(#15561) Sly Bp. válasza ,,no name" (#15560) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5310-es az 30 fölött van mindenhol kártyásban! Vodafone-tól az LG KF750-est ajánlom mert most akcióban csak 30 ezer!

(#15563) Sly Bp. válasza ,,no name" (#15562) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom meddig tart bemész és holnap megveszed:D utána meg mindegy meddig tart ha már megvan!

(#15564) Pongini válasza BigBear (#15549) üzenetére


Pongini
csendes tag

Ha az E52 tetszik, de nem elég kiforrott, akkor talán az E 51 megfelel. Nézz szét annak a fórumján is. A kijelző kivételével szerintem passzol a kívánalmaidhoz. Én napi 4-5 órát zenélek és 3-4 napot bír az akku. :DD Igaz, hogy februárban vettem. 3g van, szerintem a zene is jól szól, különösen ha nem gyári fülessel hallgatod. Kihangosítva nem szoktam hallgatni, de most kipróbáltam. Jól szól. Bár nincs nagyon viszonyítási alapom.

I've seen the future. It's being repaired.

(#15565) BigBear válasza Pongini (#15564) üzenetére


BigBear
senior tag

Köszönöm szépen, nekem tetszik is. Bár lehet, hogy én várok kicsit a normálisabb szoftra E52-höz. :)
Tesó közölte: csúf és kicsi a kijelző. :F
Neki a Viewty (KU990i) tetszik, azt akar. Hááát, szerintem ezzel el is dőlt. Bár az akkujára kíváncsi lennék, mit bír a gyakorlatban. No mindegy, köszönöm szépen mindenkinek.

(#15566) campers


campers
tag

Sziasztok. 5800-án gondolkodom. Érintős, .wifis, képe is elég jó úgy hallottam. Viszont attól félek hogy az állandó "tapizástól" karcos, egy idő után nehezen kezelhető lesz. Előfordulhat ez? Egyéb negatív vagy pozitív véleményt szívesen vennék a telóról. Üdv.

(#15567) Sly Bp. válasza campers (#15566) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem csak negatív véleményem van! De már nem fejtem ki mert kb 50* megtettem! Vacak gagyi műanyag röviden!

(#15568) vegyevigye


vegyevigye
csendes tag

sziasztok!
nekem kellene valami ideiglenes teló kb 10-20k körül!
amit utána családtag használna szóval jó kis telót akarok!
mit tudtok ajánlani?
thx
:R

(#15569) VD válasza campers (#15566) üzenetére


VD
őstag

Hülyeség! Majd egy éve használom fólia nélkül, és nem karcolódott a kijelzője és semmit nem romlott az érzékenysége! Persze ha valaki állat módon vakarja a stílussal, akkor ne csodálkozzon, hogy tönkre megy.
A ház az újabb szériáknál már rendesen össze van rakva, már rég nem az a "gagyi műanyag". Hozzá teszem én első szériás maden in hungary-t használok és ez sem recseg-ropog és rendesen össze van csavarozva. Ha újat veszel akkor nem lesz gond, ha meg használtat, akkor nézd meg előtte, hogy neked megfelel-e a minősége.

Tapasztalatokért nézz be a topikjába ott van hideg-meleg a valódi tulajoktól!

[ Szerkesztve ]

(#15570) Sly Bp. válasza vegyevigye (#15568) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Valami extra kell neked a telóba? Új vagy használt érdekel?

(#15571) iknight válasza vegyevigye (#15568) üzenetére


iknight
senior tag

Ha új telót szeretnél ebben az árban akkor én a samsung c3050-re voksolnék, illetve láttam már enyiért l700-s samsungot is az is nagyon jó kis teló.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15572) Khaal


Khaal
őstag

Kis segítséget kérnék az ideális "mama-mobil" kiválasztásához.

Jelenleg egy Samsung C170-es az alany, de a rémesen lassú billentyűzár olyan mértékben megnehezíti a használatát, hogy az már idegesítő.

Valami nagyon alap modell kell, csak a hívásnapló és a telefonkönyv ami használva lesz, nem kell a menübe semmi felesleges a használatot bonyolító cucc (nem kell kamera, mms, rádió...stb).
Minél nagyobb kijelző és gombok viszont jól jönnének.

Én egy kinyithatósra gondoltam, mivel úgy megszűnne a billentyűzárral való pepecselés és a hívásfogadás is csak annyi, hogy szét kell nyitni a telefont.

A Samsung M310 elég tetszetősnek tűnik, mivel helyes kis apró darab, ennek ellenére egész használható a kijelző, elég nagyok a gombok és nem kezd el wapozni az OK billentyűre ;]
Esetleg tudnátok hasonló egyszerű kis modelleket írni?
Új és használt is jöhet, árban mondjuk maradjunk 20 ezer alatt.

[ Szerkesztve ]

(#15573) grabber válasza Sly Bp. (#15550) üzenetére


grabber
addikt

Sajnos még direkt nem csináltak tökéletes telefon,de az már megfelelne :DDD
Telefon eldőlt.Iphone lesz,mert az Omnia annyira nem jött be.Már csak az a kérdés,hogy laptop vagy Iphone,mert közben ez is felvetődött :DDD

(#15574) vegyevigye válasza Sly Bp. (#15570) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

egy jó kamera és még anyi, hogy zenét hallgatni rajta! (sokat)
thx
:R

(#15575) vegyevigye válasza iknight (#15571) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

használtból okosabb jön ki ennyibe szóval nem baj ha használt!!!
thx
:R

(#15576) iknight válasza vegyevigye (#15575) üzenetére


iknight
senior tag

Nemtudom milyen korosztálynak szántad, de szvsz fiatalabbaknak nézz valami walkman mobilt ebben a kategóriában hasnzáltan.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15577) vegyevigye válasza iknight (#15576) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

okok de milyet???
tipus...stb???
:R

(#15578) iknight válasza vegyevigye (#15577) üzenetére


iknight
senior tag

PL szerintem a w910i egy jó kis telefon, jó minőségű, és egész jól néz ki.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15579) Kombat


Kombat
őstag

Hali!

Melyiket ajánljátok inkább, Iphone 2G 8GB vagy Omnia 8 GB?
Igazából csak a kijelzőre lennék kíváncsi, mert tudásra mindkettő bőven elég.

(#15580) rollo válasza Kombat (#15579) üzenetére


rollo
tag

En a tegnapelott vettem meg 1 Samsung Omnia 8GB-t es sztem inkabb ezt vedd min az Iphone 2G-t :K

(#15581) campers


campers
tag

Hali!
Melyiket ajánljátok jobban: E52, 5800, Arena?

(#15582) vegyevigye válasza iknight (#15578) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

aha jól néz ki és jó is de az a 2mp kamera az nem az a hű de kategória :)
annak pedig, hogy rázásra vált szerintem értelme nincs..
igazándiból én olyan 6 éve lemaradtam a mobilok terén azelőtt érdekeltek de mostanába nem nagyon igazándiból nem is értem mi értelme van a híres neves iphone 3g s nek??
valaki elmondaná? mit tudok vele csinálni mer nekem az ilyen rövidítések mint, hogy wlan..stb kínaiak..! :O
igazándiból én telefonálásra és váratlan események lefotózására használom a telómat!
tényleg az hogy"okos telefon " az mit takar??? :B
sok kérdés van még :DD de ne nézetek maradinak......
szerintem csak a média és a kereskedők adják be az embereknek, hogy tényleg szükségük van a 200 000ft os mobilokra..stb-re!
thx
:R

(#15583) Khaal válasza vegyevigye (#15582) üzenetére


Khaal
őstag

SonyEricsson K800i-ben már használható kamera van, a zenelejátszó része is korrekt és 20 ezerből kijön.
Viszont elég nagy darab és én speciel nagyon megutáltam a joystickos telefonokat.

(#15584) picur220 válasza Khaal (#15583) üzenetére


picur220
veterán

Az SE joystickokkal csak rossz tapasztalatom van, és nem csak nekem. Nem ajánlom.

(#15585) picur220 válasza campers (#15581) üzenetére


picur220
veterán

Egyértelműen E52. Az 5800 anyagával sok a rossz tapasztalat, nekem speciel semmi bajom sincs vele, de sok különböző modell van, és egyik igy sikerül, másik úgy. Arénában pedig a GPS disz, és sztem az árát sem éri meg.
Kombat: Én kipróbáltam már mind2-t, a Samsung nem tetszett egyáltalán, az iphone sokkal jobb! Ha nem netezel 3G-n, és nem GPS-ezel, akkor nem kell az omnia. Ha navigálsz, akkor viszont csak az omnia a jó! De amit az iphone tud, azt sokkal jobban tudja, mint az omnia.

[ Szerkesztve ]

(#15586) campers válasza picur220 (#15585) üzenetére


campers
tag

Értem. Kössz a véleményt!!

(#15587) vegyevigye válasza Khaal (#15583) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

:DD alapból k800i akarok venni csak hátha tud valaki jobbat
am az is mutatja mennyire jo teló(szerintem), hogy 24900ft volt a t-mobilnál 1 éve és anyira tartja az árát, hogy 1 évesen 20k nál olcsóbban nem nagyon találni...(drágában se :)) )
thx
:R

(#15588) Kickass válasza vegyevigye (#15587) üzenetére


Kickass
őstag

gondolkozhatsz pl K770ben nagyjabol hasonszoru megoldas joystick nelkul

(#15589) revezehun


revezehun
tag

Azt szeret ném kérdezni hogy a Ipod Touch vagy a iphone jobb és miért?Mert 1hét múlva megkapnám valamelyiket kösz.PLS help :R :R :R

(#15590) Kickass válasza revezehun (#15589) üzenetére


Kickass
őstag

ha tomor akarok lenni iphone-al telefonalhatsz is :)

(#15591) Davey7 válasza revezehun (#15589) üzenetére


Davey7
senior tag

Én maradtam a sima telefon + ipod touch-nál.
Mert az iphone viszonylag hamar merül,plusz ha olyan helyre megyek,vagy bulizok akkor egy 10.000ft-os telefont nem féltek,de ha iphone-om lenne kénytelek lennék azt vinni és ha bármi baja lenne megőrülnék. Az ipod-ot meg nem viszem mindenhova...Így az akksija is tovább bírja. Meg a hátlapja,hogy fém sokkal jobb.

(#15592) iknight válasza vegyevigye (#15582) üzenetére


iknight
senior tag

Szia talán nem ez a legmegfelelőbb hely de ofba beírom.

A wlan az a wifi vezetéknélküli hálózati kapcsolat mint a notebookoknál, szóval ha van otthon egy wifi routered akkor arra csatlakozva netezhetsz ingyen tulajdonképpen. Az iphone azért híres enves egyérszt mert apple :D Tudsz rajta filmet nézni, zenét hallgatni, rengeteg mostmár szinvonalas játék van rá, tudsz rajta internetezni, van rá navigációs program, szóval gps-s navigációra alkalmas. Az okostelefon attól okostelefon, hogy tudsz rá mindenféle programokat telepíteni pl navigációs program, mindenféle helyről lehet rá vásárolni ezt azt, általában lehet office dokumentumokat kezelni vele, emailezni egyszerűen, internetezni stbstb, szóval azokon egy operációs rendszer fut tulajdonképpen mint pl asztali gépen a windows. Ami a windows mobile-s vagy symbian telókon egységes, és így egységesen tudsz rájuk telepíteni dolgokat. Nagyjából ennyi, de elég pontatlan a leírásom. Általában én is oksotelefont használok volt már 100 ezer forint feletti is, iphone is, és bizony a drága teló szolgáltatás kínálata annyival több is mint amennyivel többe kerül egy átlag telefonnál.

A 2mp-s kamera nem az a hűha kategória, de 20 ezer forint sem a hűha kategória :) Szerintem ezért az összegért egy korrekt jó minőségű kis teló, de ha neked fontosabb a kamera, akkor nézz szét mondjuk a c-s telók között.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15593) iknight válasza revezehun (#15589) üzenetére


iknight
senior tag

Én iphone-t mondanáké, minek két cuccot hordani tölteni stbstb ha egy is elég? Írák itt,hogy enm félti buliba ha elhagyja stbstb, ha olyan helyre mész ahol félted legfeljebb viszed a régi telód, de az ilyen telóknak amúyg is az a lényege, hogy mindig kéznél legyenek. Pl hazafele lekésed a vonatot a buliból, megtudod nézni neten a menetrendet, avgy pl elmész nyaralni valahova, akkor is ottvan megnézheted neten hogy a környéken mit lehet csinálni, én részemről mindenképpen az iphone-t javasolnám. Az aksi meg 1 napot kibír íygis úgyis szerintem. Használtam iphoen elég sokáig, és hát ha csa ktelefonáltam smseztem vele meg egy kis net volt akkor sem emrtem volna nekiindítani a 2. napnak mert azt úgysem birta volna ki az aksija szvsz, viszont ha zenét hallgattam emg volt hoyg megnéztem rajta egy teljes mozifilmet 1 napot akkor is kibírt.

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15594) Warek válasza Khaal (#15572) üzenetére


Warek
tag

Samsung GT-E2210, vagy a Nokia 5000-t tudom ajánlani neked.

(#15595) vegyevigye válasza iknight (#15592) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

szia!
a wifit pont tudtam mit jelent csak pl nek irtam... :B
jó jó értem én, hogy mért anyi de értelmét nem látom! ezek mind olyan funkciok amiket felsoroltál amiket egy 50k laptop is tökéletesen kielégiít és jobb is szerintem! gps jobbnak tartom azt ami mindig a kocsiba van.. akár már 20k ból is lehet venni!
jo az, hogy progikat tudok rá tenni az tényleg jo dolog!
de pl 32 gb tárhely az fölösleges! + am is anyira törékenyek ezek az okos telefonok. hogy szerintem 1-2 hetet ha túlélnének nállam nem a pénzröl van szó megengedhetném magamnak, hogy minden nap vegyek egy 3g s vagy vertut hanem hogy nincs értelme!!
met a kamerának a mobilba van értelme mert az ember nem hord magánál mindig egy fényképezőt.. de laptop általába van és azért csak kényelmesebb!
thx
:R

(#15596) iknight válasza vegyevigye (#15595) üzenetére


iknight
senior tag

PL egy iphone simán kibír annyit mint bármelyik telefon, de sok másik is. Lehet kapsz egy laptopot 50k-t de az nem fér el a zsebedben, és nem tudod mindenhova magaddal vinni, nem online egész nap. Hát pl teszel rá zenét a 32gb-s tárhelyre, filmet, játékot, egy teljes európa navigáció 4-5 giga. stbstb. Pl arra jó, ha elmegyek barátnőmhöz filmet nézni, nem kell dévédézni meg ilyesmi, rádobom a telóra a filmet, és a tv kábellel fél perc alatt rátolom a tévére és mozizhatunk. Tehetsz rá rengeteg eznét, és pl egy fm transmitterrel vagy vanm oylan teló amibe is van építve beülsz a kocsiba és kedved szerint válogathatsz a muzsikák közül. és még naphosszat sorolhatnám.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#15597) vegyevigye válasza iknight (#15596) üzenetére


vegyevigye
csendes tag

az hülyeség mert akárhány ismerösömnek van iphoneja a kijelző 90% be van törve...
vannak egészen kis macbookok is!
nah hát ahogy most igy leirtad megtetszet :DD :)) ;] az iphone
tudsz valami hátrányt mondani??
azt hallotam gyakran fellép magától a netre és am lehet hülyeséget kérdek de milyen gyors netet lehet rá tenni?
thx

(#15598) Sly Bp. válasza vegyevigye (#15597) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem volt már pár iPhone-om de egyik kijelzőjét sem zúztam be! Net...! Hát szerintem teljesen gyors és korrekt! A legjobb iPhone-on netezni az viszont tuti :D (szerintem)

(#15599) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Tudnátok mondani Iphone árkategóriában lévő, de annál talán jobb telefont. Jobbat, hardverre értem. Szoftverben szerintem verhetetlen az apple. Illetve még az talán ami fontos, hogy kellően gyors legyen.

(#15600) Sly Bp. válasza 8nemesis8 (#15599) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem tudok az iPhone-nál jobbat mondani!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.