Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Warek válasza Kickass (#14250) üzenetére


Warek
tag

Bármennyit szán rá nem mondom h vegyen N97-t. :)

(#14252) picur220 válasza Kickass (#14250) üzenetére


picur220
veterán

Na várjál, azért a 2 nem egy kategória! Bőven nem! N97et vehet, ha van pénz, de akkor már inkább omnia hd...

(#14253) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Sziasztok!

A teló amire gondoltam : Nokia 5310


Noss kérdésem: jó mobil?vagy sok hibálya van? :F :R

(#14254) ertz válasza Telomanikus (#14253) üzenetére


ertz
aktív tag

Jó telefon, most az edigital.hu -nál nagyon megéri 2gb-os memóriakártyával, függetlenül, 2 év garanciával 35ezer forint. ;)

(#14255) cs2160


cs2160
csendes tag

Sziasztok!

1-2 héten belül új mobilt szeretnék venni, el is kezdtem átböngészni a teszteket, híreket... és persze elég gyorsan bele is fájdult a fejem. Mondjuk ez nem meglepő, évekig nem követtem a mobilos újdonságokat :Y

Szóval Tőletek kérnék 1-2 ajánlást, hogy milyen telót lenne érdemes venni, maxmax 50kHUF értékben, az alábbi szempontok szerint (kb fontossági sorrendben)

1. Az alapfunkciók (telefonálás, sms, ébresztő!, számológép) legyenek jók, könnyen használhatóak

2. Kb 2-2,5 évig különösebb gond, meghibásodás nélkül működjön, pl aksi ne haljon meg, ha csúszkás készülék akkor a mozgó részek is bírják... (Hétköznapi, extremitásoktól mentes használat mellett - azért ha néha leejtem, azt még élje túl :) )

3. Lehessen rajta normálisan mp3-akat, rádiót hallgatni

4. Lehessen vele viszonylag jó minőségű képeket készíteni, esetleg videót felvenni.

5. Minél nagyobb a kijelző, annál jobb.

6. Őőő, ez lehet h butaság, és ilyen nincs is, de ha lehet, akkor pc-hez kötve tudjon webcam-ként is üzemelni :D

7. Ami nagyon mindegy, az a mobilnetes dolgok, arra úgysem használom

Előre is köszi a tippeket. :R

(#14256) krrisztii


krrisztii
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! (meglepő módon :D) Szval szerintetek a nokia 5630 vagy nokia 5730 lenne jobb választás?
Előre is köszike!!

(#14257) picur220 válasza krrisztii (#14256) üzenetére


picur220
veterán

Én az 5630at venném, persze csak ha nem kell a GPS.

(#14258) #35692544 válasza cs2160 (#14255) üzenetére


#35692544
törölt tag

Függő, független?
melyik szolgáltatótól?

KP500 a gyerekemnek ilyet vettem
esetleg a SE c502 ha már kapható

[ Szerkesztve ]

(#14259) Borg76


Borg76
tag

Sziasztok.

Mostanában szeretnék komolyabb telefont venni, és igazából 2 szempont lenne számomra fontos.A kamera ami manapság már nem akkora gond, és a böngészés, netezés.Melyik lenne az a telefon ami most kiválóan használható erre?Igazából nem tudom, hogy pl az ilyen mobil böngészők képesek e flash tartalomat mutatni, vagy gmail csevegő klienst használni.

Tehát melyik legyen?
Árat szándékosan nem irok, mert ha azt irom 50k annak semmi értelme.
Mennyiért van és mi?

Előre is köszi.

Krisz

(#14260) Sly Bp. válasza Borg76 (#14259) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egy Nokia 5800-át javasolnék számodra! Bár a kamera nem penge de netezni csak érintősen lehet ami tény! Vagy esetleg egy Nokia N79-et N95 8GB-ot! Nekem N95 8GB-om van és nem lehet rajta netezni de egyszerűen kényelmetlen, ezt azt meglehet nézni de használni sokáig idegesítő! Vagy egy iPhone-t ami a legjobb szerintem a net-hez de a kamerája rossz! Vagy egy LG arena ami jó lehet egy Omnia! A lényeg ha netezni szeretnél csak érintőset a kamera meg mindben már 5 meg 8 megapixeles kivéve az 5800-ban! :K

[ Szerkesztve ]

(#14261) Borg76 válasza Sly Bp. (#14260) üzenetére


Borg76
tag

Köszi a gyors választ, megnézem lehet e vodánál kapni mert oda szól a mobilnetem.
Néztem az 5800-át valóban jó kis teló.Arena is ott van, de az cseppet drága :)

(#14262) Alpachino válasza Borg76 (#14261) üzenetére


Alpachino
veterán

Ha ki tudod fizetni azt a kis + az 5800-hoz képest, akkor az Aréna jobb választás :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#14263) Vtwo válasza Borg76 (#14261) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ha egymás mellett kipróbálod őket(pl.MM) egyből megérted az árkülönbséget :K

(#14264) picur220 válasza Sly Bp. (#14260) üzenetére


picur220
veterán

A lényeg ha netezni szeretnél csak érintőset a kamera meg mindben már 5 meg 8 megapixeles kivéve az 5800-ban!
Remélem ezzel nem arra céloztál, hogy a nagyobb megapixelszámú kamerák jobbak?! :U
Mert ezt ugye mindenki tudja, hogy parasztvakítás a köbön! Nem kell 8 MP-s kamera, mert semmire sem jó. Ha a gyártók a bridgekbe sem tesznek 8 MP-t, akkor gondolod a telokban lévő tűhegynyi optika és érzékelő majd ki tudja használni?? :U
Annyi viszont biztos, hogy net=touch :K
Ha nagyon kell a kam és a net, akkor mondjuk egy LG Renoir? (Asszem wifis...)
Aréna attól, hogy van benne egy GPS vevő, még nem jó semmire, mert ugye mivel is akarod azt kihasználni? Ettől függetlenül netre meg fotózásra jó lehet, de inkább netre.

(#14265) Vazallus


Vazallus
tag

Üdv,

Szerintetek lesz még a Nokiának a 8600 Lunához hasonló "exklúzív" telefonja?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#14266) legiaap válasza Vazallus (#14265) üzenetére


legiaap
nagyúr

Biztosan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14267) picur220 válasza Vazallus (#14265) üzenetére


picur220
veterán

Persze, 8800 series alatt, van zafírüveges, kerámialapos, karbonelőlapos, stb. Keresgess!:DD

(#14268) Kickass válasza cs2160 (#14255) üzenetére


Kickass
őstag

Nokia 5630 (bár nincs autfocus de használhatók a képek), 6220 Classic
Samsung G600 (ezt nemigen tudod webkameraként használni)

(#14269) Bári


Bári
tag

Tudna valaki egy olyan nem feltétlen okostelefont ajánlani, ami tud pdf-et rendesen kezelni?
Esetleg van mód, hogy a jelenlegi Nokia 6131-emen tudjak pdf fájlokat olvasni?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#14270) Lord Soth


Lord Soth
tag

Hello,

LG Arena-t szándékozom venni, a hivatalos LG márkaboltban 130 ezer, gsm boltokban 91-92 ezer gyári (LG) garanciával! Biztosan számtalanszor ki lett tárgyalva, de én rákérdeznék. Hogy tudják a gsm boltok ennyire olcsón adni a tényleg új telefonokat? Vagy garanciajeggyel együtt lopott a masina? Amúgy mennyire megbízhatóak ezek a gsm boltok (xxlgsm, mgsm, gsm takács, stb...)?

Köszi

(#14271) legiaap válasza Lord Soth (#14270) üzenetére


legiaap
nagyúr

A legtöbb helyen 0 percesként árulják ami miatt olcsó.
Ez ezt jelenti:
Itt fontos megemlíteni a „használt, 0 perces” árakat is, amit sok vásárló nem teljesen tud hova tenni, pedig a dolog alapvetően egyszerű. Egyfajta adózási kiskaput használnak ki ugyanis ezek a boltok, a jogszabály szerint a használt elektronikai cikkek után nem kell ÁFÁ-t fizetni. Így papíron a zsír új, bontatlan készülék is lehet használt, de ilyenkor nincs ÁFA.

Elég megbízhatók a netes boltok. A lentebb felsoroltak közül főleg az első.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14272) kokaine


kokaine
csendes tag

hi mindenkinek!
telefont szeretnék venni olyan nagyon max 30 ezer forintért és ha lehet akkor nem használtat.
a témobilnál van kártyám szóval vagy független vagy tmobilos kéne, és nem előfizetéses mert azt nem tudom fizetni önálló kereset híján.
kritérium: lehessen rajta zenét hallgatni, fényképet csinálni vele, és strapabíró legyen, ha lehet fémházas.
eddig ezeket néztem a ténél:
samsung L700 27k
nokia 5130 20k
lg shine ke970 22k

eddig a samsunggal szemezgettem, ahogy néztem nem rossz vétel ennyi pénzért
várom a javaslatokat! :R

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#14273) Lord Soth válasza legiaap (#14271) üzenetére


Lord Soth
tag

Igen a 0 percessel tisztában vagyok. De most arról beszéltem, hanem amit tényleg vadonatújként hirdetnek meg, gyári garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#14274) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

5730 :R 5800 után sokkal jobban tetszik, már csak abban is, hogy nem érintős..... Nagyon bejön, ezen vannak legalább normális XpressMusic gombok

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14275) nemesmatee válasza kokaine (#14272) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Kokaine, én a helyedben maradnék az 5310-nél, mert az eleve zenetelefon, multimédiás gombokkal, tehát XpressMusic-os, elég jól szól rajta a zene egy minőségi fülessel (ha venni akarsz, akkor Palee1989-et ajánlom, nagyon korrekt áron ad el garanciás, új fülhallgatókat). Én már csak azért is ezt választanám, mert Nokia és ez mérvadó nálam. Volt 5310-em is, 5800-m is, 5310 eléggé tetszett, 5800-tól a sok negatív tapasztalat után elment a kedvem... Lg Shine nem igazán éri meg a 22.000-et, mert közel nem tud annyit, mint az 5310. L700 szép, de nekem már ott elmegy tőle a kedvem, hogy samsung, aminek a zenelejátszója nem a legjobb, de mindenesetre szépen néz ki maga a telefon.

Sikeres vásárlást!!!! :C

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14276) kokaine válasza nemesmatee (#14275) üzenetére


kokaine
csendes tag

köszi még meglátom mikor kapom meg a nyárimunka fizumat, és akkor majd kiderül mi lesz... remélem jövőhéten már itt nyomkodhatom az új telót :))
az 5310 most pont 30 ropesz, csak nincsen a trémobilnál :(
az 5310 amúgy megtud jeleníteni word és egyéb doksikat?

[ Szerkesztve ]

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#14277) kokaine


kokaine
csendes tag

na faterom most vett magának egy L700-at :DD
most nézem át m it is tud a masina, egyenlőre bejön a kis gép de még megvárom haveromat az 5310-el, hátha jobban bejön, bár most nézem neten és a kinézete nem igazán nyerte el a tetszésemet... mind1, élőben csak jobban néz ki :DD :DDD

nemtom a samsungoktól nem megy el a kedvem mert még csak samsungom volt (most egy m610-em van) , az egész családban az van, és még baj nem volt az egyikkel sem (hála istennek és koppkopp) :C , csak az e250 nem bírta a 13 lépcsőfokos zuhanást, utána szalagkábeles lett... :DDD

[ Szerkesztve ]

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#14278) benvolio


benvolio
őstag

Üdv. Van valakinek tapasztalata a SonyEricsson C702-ről? Tényleg strapabíró? Most vásárolnék telefont, mindenképpen Sony-t, és fontos lenne, hogy bírja az "extrémebb" körülményeket. /por, vizes kéz....../.

(#14279) nemesmatee válasza kokaine (#14277) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Hát akkor maradj a Samsungnál, ha gondolod, én tényleg nem akarlak befolyásolni. 5310 kinézetéről annyit, hogy nekem nagyon nem jön be pirosban, de kékben szerintem szép. Bár hátrány, hogy nem 3G-s, vagyis ez kinek hátrány, kinek nem... Nekem például nem, mert nem használom. Azért fontold meg ezt a vásárlást, várd meg haverodat az 5310-zel :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14280) polonic


polonic
félisten

Sziasztok!
Milyen telefont tudnátok ajánlani 30-35 ezer Ft-os árkategóriában, független lenne, gyári garanciás. Elképzelésem sincsen, hogy mit kéne vennem. Lehetőleg fémből legyen, de nem muszáj annak lenni. Vannak esetleg ilyenek ebben az árkategóriában?

(#14281) csigacsa válasza polonic (#14280) üzenetére


csigacsa
tag

samsung L700, nokia 6300

[ Szerkesztve ]

(#14282) polonic válasza csigacsa (#14281) üzenetére


polonic
félisten

Az l700-at pont néztem. De viszont ebből nem találok gyári garanciás változatot, vagy csak láma vagyok. :)

(#14283) kokaine válasza nemesmatee (#14279) üzenetére


kokaine
csendes tag

hát megnéztem, kékben és pirosban is, de nem nagyon teccett... :(
talán full fekában bejönne, de ha nokiát vennék akkor meg lehet symbianosat kéne...
mind1 most ott tartok h nézek valami használtat
tudok egy SE P990i-t 25 be elég szép állapotban esetleg megérné azt? vagy használtan nem tudsz/tudtok valamit 30ropi környékén? :R
ha meg nem találok semmit akkor marad a samsung, mert az 5130 így a tesztek alapján gyengébbnek néz ki... :(

[ Szerkesztve ]

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#14284) picur220 válasza legiaap (#14271) üzenetére


picur220
veterán

Már te is kezded? Nincs olyan, hogy nem adózol, ezt az adózási kiskaput különbözeti adózás szerinti termékértékesítésnek nevezik. Megveszik a boltok a terméket x összegért, eladják y összegért, és y helyett y-x után fizetnek áfát.

(#14285) picur220 válasza csigacsa (#14281) üzenetére


picur220
veterán

Az L700 nem fém, az egyik kolléga leolvasztotta a hátlapot...:DDD

(#14286) Sly Bp. válasza picur220 (#14285) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez így van! Jóminőségű műanyag a telefon :)

(#14287) csigacsa válasza Sly Bp. (#14286) üzenetére


csigacsa
tag

A hátlapja sem fém?

(#14288) nemesmatee válasza polonic (#14280) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

polonic! Nokia 6300, Nokia 6500 classic, Nokia 6500 slide (bár az utolsó kettőt nem kapod meg 35-ér újonnan, inkább nézz használt, jó állapotút) :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14289) nemesmatee válasza kokaine (#14283) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Értem. Volt egyszer P990i egy haveromnak, érintője kb fél centivel arrébb vitt és a kamerája sem szuperált, olyan volt, mintha be lett volna párásodva :DD 30 ropi környékén használtan nézz szét, Nokia 6500 nagyon stílusos, jól néz ki, a classic is és a slide is. Bár a 6500 classic-ban van 2 megapixeles kamera van, a slide pedig a nokiáknál jól ismert 3.2 megapixeles Carl Zeiss kapta, csakúgy, mint az 5800, vagy az új 5730. Üdv :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14290) qdak


qdak
addikt

[motorola_ROKR_U9]
Vs.
[lg_KC550]

meiket válsszam, esetleg más de a kitét: t-mobil/elöfizu/max 15.-20.000

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14291) kaller1 válasza nemesmatee (#14289) üzenetére


kaller1
veterán

Mondjuk ha be lett volna kalibrálva az a p990i kijelző,nem vitt volna fél centit félre... ;)

.::> <::.

(#14292) picur220 válasza csigacsa (#14287) üzenetére


picur220
veterán

Pont az nem fém, a töbiről nem tudjuk... Vagy igen?:F

(#14293) SpeedR válasza picur220 (#14292) üzenetére


SpeedR
őstag

A hátlapja biztos, hogy fém. Ha pár centiről leejted az asztalra szép fémesen csilingel. Ezt egy műanyag hátlap semmiképp sem tudja, akármivel is vonják be. Mellesleg a telefon dobozára is rá van írva nagy betűkkel, hogy full metal body, a samsungnak pedig nem szokása akkorát kummantani.

(#14294) cs2160


cs2160
csendes tag

okos67, Kickass köszi a tippeket. :R
Átnyálaztam az ajánlott telók tesztjeit, fórumait, és végül g600 lesz. :)

(#14295) kokaine válasza nemesmatee (#14289) üzenetére


kokaine
csendes tag

aha
hát nemtudom most ott tartok hogy veszek egy 5130at dominoval 20k-ba ha hétfőig lesz rá keret (mivel addig tart az akció), ha meg nem akkor lehet marad a kék 5310es kis nokia...
használtat inkább most nem veszek szerintem mert nekem kéne a garancia, és az a +1 simkártya, hogy barátnőmmel olcsóbben beszélhessek...
néztem még egy sony ericsson W395-öt is ez harmincba van a trémobilnál, de mondjuk ennyiért megkapom az 5310et, szóval lehet inkább azt veszem meg :DD

em teccik ez az 5800 az mennyibe fáj függetlenül? :DDD

[ Szerkesztve ]

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#14296) picur220 válasza kokaine (#14295) üzenetére


picur220
veterán

5800 függetlenül kábé 70k, plusszminusz 4-5k.
130-at ne vegyél, mert széthullik a kezedben, nagyon szarul van összerakva, akkor inkább az 5310 (sokkal inkább...).
Ha SE W395 vs. Nokia 5310 van, akkor inkább a Nokia...:)

(#14297) mustang_f válasza apóka (#14049) üzenetére


mustang_f
csendes tag

Hello.Szerintem a 6300-ás Nokia megfelelő lenne neked.és még kinézetre sem rossz ;)

(#14298) nemesmatee válasza kokaine (#14295) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

5800 függetlenül újonnan 65 körül van már, nem éri meg az árát, 50-nél többet semmiképpen ne adj érte, 50-et is csak akkor, ha még a régebbi (full) dobozos. abban 11 tartozék van :)

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14299) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Hm, ez az 5130 nem is olyan rossz :C :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#14300) birozoli7800 válasza nemesmatee (#14299) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nekem is 5130-am van szerintem elég megbízható telefon, a kinézetével nincs probléma. A gáyri headset elég gyenge de 3,5-ös jack bemenete van szval könnyű hozzá találni normálisat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.