Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Sly Bp. válasza madarasz92 (#14600) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem csak nekem nem jött be :) Akinek volt már más érintőse annak alapból nem jön be miután megtapizta ezt! :) Lassú csak akkor ha tele van cuccal és csak egy két helyen! Érintője... rossz nincs mit tenni! Sehol sincs egy másik telefonhoz képest de hogy maradjunk a kategóriában még a Samsungé is sokkal jobb :) A külső hangszórói halak... A kategória közepének az alján helyezkedik el! De már csomószor megmondtam akinek tetszik vegye meg de ha már minden áron ilyet akar akkor a Samsung S5230 de azt sem tartom jó telefonnak de jobb mint az LG! :)

[ Szerkesztve ]

(#14602) nemma


nemma
addikt

Sziasztok!

Nőnek kéne kagyló Samsung, esetleg Nokia, SE a T-mobile-nál, szerintem mehet előfizetéssel is. Tudtok ajánlani valami mostani nőci-sláger(nem feltétlenül pi**a) telefont, mert én már nem bírom követni?!
Köszi :)

(#14603) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv

hugomnak kéne telefon hasnzáltan venném 20.000ft a keret maximum! milyen csajos telefont ajánlotok aminek már a kamerája is jó illetve zenét is tudjon hallgatni rajta?

Üdv: Csabee.

(#14604) Sly Bp. válasza nemma (#14602) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mi az árkategória amiben szeretnél venni? Esetleg ami nagyon olcsó az az SE T303 na az pici nőies és nem... idézlek: feltétlenül pi**a! De ott a Samsung L310 ami egy magasabb kategória már! Nokia 7373, 7390! Asszem minden árkategóriából írtam:)

(#14605) Sly Bp. válasza Csabee. (#14603) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Neki egy Samsung U600-ast ajánlanék! Vagy D900i-t de az nem nőies annyira :D

(#14606) Szaeles


Szaeles
csendes tag

SZiasztok!

Mit tudtok mondani a Nokia N96-ról? nagyon gondolkozom egy olyanon....

amugy nemrég találtam egy oldalt, ahol tökjol fellehet frissiteni a mobiltelefon küllemét, szerintem tök ötletes és még olcsó is...nézzétek meg sztem:

http://skinzone.hu/?affiliate=541a0

(#14607) kaller1 válasza Csabee. (#14603) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung U700? :DD ;)

.::> <::.

(#14608) nemma válasza Sly Bp. (#14604) üzenetére


nemma
addikt

Köszi!
Viszont ezek közül én úgy látom, hogy csak a T303 van a T-mobile-nál, a többi nincs. Az árkategória olyan 20-30k. Esetleg még valami ötlet? Az L310 borzasztó giccses.

(#14609) fateless válasza nemma (#14608) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg még a Samsung J700, ami nőiesebb külsővel rendelkezik...

MOD
Mármint barnás színben...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14610) Csabee. válasza Sly Bp. (#14605) üzenetére


Csabee.
nagyúr

hello D900i-je döglött meg!

nekem volt régen u700am azt néztem én is vagy u600at :DD ezt a kettőt, de u700ból nem tudok olcsót ami 20 vagy alatta lenne...

kaller1 most esett le.. :DD nem amúgy az u600 tűnik árban jónak. csak azt hittem tudtok valami jót :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#14611) nemma válasza fateless (#14609) üzenetére


nemma
addikt

Köszi, ezt még megnézem! :K

(#14612) Sly Bp. válasza Szaeles (#14606) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az N96-ot senki sem ajánlja! :D N95 8GB-ot vegyél helyette!

(#14613) Sly Bp. válasza Csabee. (#14610) üzenetére


Sly Bp.
addikt

U600-ast vegyél szerintem mert az U700 baromira kopik!

nemma: 6300-a nem tetszik?

(#14614) Csabee. válasza Sly Bp. (#14613) üzenetére


Csabee.
nagyúr

tapasztaltam, nekem is lekopott...

Üdv: Csabee.

(#14615) Sly Bp. válasza Csabee. (#14614) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azért inkább egy U600 + rengeteg csajos színben van :)

(#14616) Csabee. válasza Sly Bp. (#14615) üzenetére


Csabee.
nagyúr

azt azért nem mondanám hogy rengeteg csajosz szín! te hol látod ezeket? normális áron? adhatnál linket :)

Üdv: Csabee.

(#14617) Sly Bp. válasza Csabee. (#14616) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt van rengeteg színben! Persze a ritka színek nem 20 ezrek de mindig lehet találni használtban jó színekben! Fehérben nagyon szép!

(#14618) Mario88


Mario88
tag

Remélem itt kapok választ :)

Több Nokia modell tesztjében (pl. 3600, 6303, 6700) olvastam a videó felvétel kapcsán különböző megfogalmazásokat:

beszűkítik a látóteret,
kb. 50-70 ekv. gyújtótávval vesznek fel,
olyan, mintha be lennénk zoomolva.

Kérdésem, hogy itt a fotózás látószögéhez viszonyítva valódi nagyítás történik vagy csak szoftveresen beszűkül a tér?
Előbbi azért lenne fura, mert tudtommal ezekben nincs optikai zoom, utóbbinak meg semmi értelmét nem látom.
:F

(#14619) eryca válasza Mario88 (#14618) üzenetére


eryca
csendes tag

Nemma: nekem pont van egy U600-asom :) ami eladóóó.. :D
Hát köszi a segítséget, de a net nálam annyi hogy: nyaralok, megnézem az iwiwet-citromailt-myvipet :D

Legyél szíves visszaírni, ha már én fáradok vele...

(#14620) Mario88 válasza eryca (#14619) üzenetére


Mario88
tag

:W :D

(#14621) klepto válasza Sly Bp. (#14599) üzenetére


klepto
addikt

Igen, ez az első.
Még szűz vagyok ezen a téren :B
Az iPhone-on én is gondolkoztam, de ami ingyen is elérhető a neten legálisan (nem warez), azért miért fizessek (pl. játékok)?
Nekem a nagy vágyam egy olyan teló, ami:
-érintő képernyős,
-legyen benne műhold vevő, és akár gyárilag telepített navigációs szoftver (bár a progi részletkérdés),
-fussanak rajta az átkonvertált filmecskék,
-lehessen hozzá jó sok ingyenes játékot letölteni a netről
-és legyen benne DVB-T/MPEG4 tuner, amivel szabadon foghatom valamennyi magyarországi földi sugárzású digitális tv adást.
-esetleg WiFi is lehetne benne a net miatt, na meg rádió, de ez a kettő nem feltétlenül fontos, bár jól jönne néha, főként a rádió.
Ha viszont csak a tv, és a net között kéne választani, akkor egyértelműen tv-tunert választanám! Talán még a rádió helyett is… :B
Ja, és mindezeket külső ketyerék nélkül tudja!
Na ezeket az igényeimet még az iPhone sem tudja kielégíteni, ezért nem vettem meg, bár nagyon be voltam indulva én is rá :U
Az LG-ben tudok filmet nézni ha igaz (bár ezt még nem próbáltam), játékok terén tök jókat találtam már most hozzá, és mind a 3 futott amit feltettem (mindegyik az Omnia Samuhoz volt, de csak ehhez találtam kapásból 240x400-as felbontású játékot). Szóval az 5-6 vágyamból 4 megvan: az érintő képernyő, az ingyenes game, a rádió, és a videó (ha igaz).
A többit, hogy mikor, melyik mobil elégíti majd ki, az még a jövő zenéje, de amiben biztos vagyok, nem szeretnék egy laptop árát mobiltelefonra költeni!
A telcsi, legyen telcsi áron, max. 30.000.-Ft előfizetéssel!
Ha majd ilyen áron találok egy jobbat, pontosabban egy olyat, ami kielégíti az igényeimet, akkor repülni fog az LG gondolkozás nélkül :B

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14622) krezna


krezna
tag

Szaisztok!

A segítségeteket kérem. Egy holland barátom ajánlotta, hogy i-phone-t lehet rendelni taiwanból 15- 20 ezer forintért. Utánanéztem és tényleg úgy fest, neki meg is jött a qtek s200 -a 5 napon belül. Ahogyan láttam a vaterán is lehet kapni ilyen dual kártyás telókat( no name, de tuti Nokia, Apple gyártmány ránézésre)20-3 ezerért. Ha van valaki akinek van ilyen telója, kérem segítsen, megéri, nem gagyi meg ilyenek. Előre is köszi

Forza Milan!

(#14623) nviktor7 válasza krezna (#14622) üzenetére


nviktor7
tag

Én a helyedben nem rendelnék Taiwanból, mert ha az a telefon elromlik, cseszheted hogy megjavítsa akárki is. 15-20 ezerből pedig az az iPhone nem biztos hogy eredeti...bocs ha hülyeséget írtam, a szakértők majd eldöntik, igazam van-e.

iPhone 3GS 16GB White

(#14624) kaller1 válasza nviktor7 (#14623) üzenetére


kaller1
veterán

15-20 ezerből pedig az az iPhone nem biztos hogy eredeti...
BIZTOS,hogy nem az.... :DDD

.::> <::.

(#14625) nviktor7 válasza kaller1 (#14624) üzenetére


nviktor7
tag

Így is mondhatjuk:D

iPhone 3GS 16GB White

(#14626) Warek válasza klepto (#14621) üzenetére


Warek
tag

Akkor a Samsung GT-M8800 Pixon közel tökéletes neked,
-érintő képernyős,
-van benne GPS
-futnak rajta a filmek ha átkonvertálod a gyári softverrel
-a neten van hozzá sok játék
-kis képernyő miatt felesleges a digitális TV vevő bele, de TV-t lehet nézni vele (Mobil TV t-mobile-nál)
-WIFI is van
És az ára 990 Ft a T-nél MédiaMánia XL díjcsomaggal

(#14627) krezna válasza kaller1 (#14624) üzenetére


krezna
tag

Hát igen, ennyire hülye még én sem vagyok. De rohadtul jól néznek ki, csak arra lennék kiváncsi, hogy vajon tartósak is? Jó volna ha valaki akinek voltak már a kezébe ilyen kínai telók, tudna valami vélemyént mondani. Az egy dolog, hogy cect meg ilyen nevek vannak rajta, de ér 20 ezer forintot????

Forza Milan!

(#14628) klepto válasza Warek (#14626) üzenetére


klepto
addikt

Kiesett.
1: Vodás vagyok
2: Az a díjcsomag gondolom nem havi 1500.-Ft :(
3: A digi tv vevő nélkülözhetetlen! Nekem a 3" bőven elég, és miért fizessek egy szolgáltatónak olyasmiért, amit ingyen is lehet fogni, ha tudja a telefon :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14629) Szaeles


Szaeles
csendes tag

bocsi, mégy 1 kérdés:

N96-ot csak a gyenge akkuja miatt nem ajánljátok, vagy mi a hiba vele?

(#14630) Sly Bp. válasza krezna (#14627) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy iPhone Clone egy akkora vacak dolog hogy nagyon! Ne vegyél még ha ingyen adják sem! Sokkal rosszabb lesz mint azt te hinnéd!

(#14631) Sly Bp. válasza Szaeles (#14629) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N96-al csak az a baj hogy kiadták! Olvasd el az itteni tesztet én is csak azokat tudom mondani róla! De néhol még nagyon finoman is fogalmaznak a cikkben!

(#14632) Vtwo válasza Szaeles (#14629) üzenetére


Vtwo
senior tag

Annak minden baja van,az egyik legelfuseráltabb Nseries :(

(#14633) Sly Bp. válasza Vtwo (#14632) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen! Felsorolni nem lehet a hibáit mert az egész rossz! :D

(#14634) bullseye


bullseye
addikt

Kéne nekem is némi ajánlat-segítség.

eccerű mobil, lehetőleg csattintós (bill. zár helyett), mobilhoz képest jó fényképezővel, a kontaktokhoz lehessen némi megjegyzést is fűzni, egy mini jegyzettömb sem ártana, és az adatokat lehessen valahogy gépre menteni

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14635) Sly Bp. válasza bullseye (#14634) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálad mit jelent az hogy csattintós (én csak pillangókést ismerem ami csattintós)? Slide? Fold? Új vagy használt teló? Mi a felső határ kp-ban?

[ Szerkesztve ]

(#14636) bullseye válasza Sly Bp. (#14635) üzenetére


bullseye
addikt

behajthatós, gondolom ő a fold. Árat épp azért nem írtam, mert ha drága, majd veszek használtat :)

gondolom jegyzetelni, meg adatszinkronhoz egy okostelefon, vagy PDA kéne, jelenleg is van egy Qtek9000-m, csak böszme, nehézkes a használata, és - gondolom főként a kora miatt - az üzemideje szörnyű. de nem költenék százezret a cserére, ha nem muszáj.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14637) Sly Bp. válasza bullseye (#14636) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 6650 Fold üzemideje 5-7 nap hátrány a gyenge kamera és a még gyengébb hangszóró! PDA-ban a HTC Touch HD-t ajánlom! De a HTC Touch Pro is nagyon jó! De még van a HTC Touch Diamond 2 És az 1-es Diamond is nagyon jó és nem mellékesen olcsó is :)!

[ Szerkesztve ]

(#14638) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hi!

LG Secretből hány kiadás van? mert azt nézem, hogy van használtan 30k-ért meg 60k-ért is ugyanazokkal a paraméterekkel. Pannonnál pedig 140k-s listaáron van kiírva :F valahogy nem áll össze a kép :U

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14639) Sly Bp. válasza kovacsroli (#14638) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vannak kapzsik (de hívhatjuk hülyéknek is) és vannak akik normális áron akarják eladni ! Ennyi :)

(#14640) Vtwo


Vtwo
senior tag

Egy fajta Secret van,3színben(ezüst,arany,lila).
A szolgáltatói árakban logikát ne keress.

(#14641) kovacsroli válasza Sly Bp. (#14639) üzenetére


kovacsroli
senior tag

újonnan valóban 140k? :) mert akkor nem értem miért 30-ért árulják, de mindenesetre jó vételnek nézem. tévedek?

szerk.: Listaár 124 990 Ft de ez sem kutya, kinek éri meg 90k-t bukni?

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#14642) Sly Bp. válasza kovacsroli (#14641) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Újonnan 46-50 ezer! 30-ért szerintem sok de van aki megveszi :)

(#14643) bullseye válasza Sly Bp. (#14637) üzenetére


bullseye
addikt

thanx, ezek szerint ha rendes kamerát is akarok, akkor nem úszom meg ócsóért.pedig pl a 6650 jól is néz ki, kicsi + megfizethető (pláne használtan)
De ha már ennyit költök rája, az iPhone-ok ellen szól valami a hype-on kívül? mert a sok app elég vonzó elsőre.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14644) Sly Bp. válasza bullseye (#14643) üzenetére


Sly Bp.
addikt

iPhone-okban sincs jó kamera! De nagyon nagyon jó telefonok!

(#14645) bullseye válasza Sly Bp. (#14644) üzenetére


bullseye
addikt

lehet, hogy bevittelek az erdőbe a fényképezéssel. Elég, ha az 1.3MP-s homályos minden típusnál jobb, plakátfeliratokhoz, ilyesmikhez. (komolyabb melóra akad rendes gép.)
és inkább flipes, minimálgép (ha kell, majd veszek jegyzetfüzetet...), mint drága PDA-GSM, hátha tényleg lesz Apple táblagép...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14646) Sly Bp. válasza bullseye (#14645) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor várj még a telefon cserével!

(#14647) bullseye válasza Sly Bp. (#14646) üzenetére


bullseye
addikt

az menni fog, az olcsó :) akkor úgy 4 hónap múlva majd jelentkezem...
és köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14648) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
Van egy LG KP500asom, és azt szeretném kérdezni, hogy ebbe az árkategóriába kb. milyen másik telóra tudnám elcserélni? :) Ami fontos: azért elfogadható méretű kijelző (nem fontos érintő, de mondjuk ne E51 :D), jó fényképező (különösen sötétben jól kivehető fotókat készítsen), akksija min. 2 napig bírja. Tudom hogy ezeket tudja a KP500, de a kamerája lehetne jobb :D. Ha legalább vmi segédfény lenne rajta, nekem tökéletes telefon lenne (jó tudom, ragasszak oda egy zseblámpát xD).
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#14649) Sly Bp. válasza MixY (#14648) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 6220c de ennek nem a legnagyobb a kijelzője! Samsung F480, LG Viewty (bár ez eléggé fura telefon nehéz megszokni de neked LG után sima lesz) KF750 (itt a gombokat kell megszokni) N95 is jó lehet használtan! Hirtelen ezek jutottak eszembe!

(#14650) MixY válasza Sly Bp. (#14649) üzenetére


MixY
tag

Hát ja, csak ezekre azért rá kéne fizetnem. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.