Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11114) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Hali! Gondolkodom egy új telefonon, elvárásaim:
-lehetőleg nagy gombok legyenek rajta, mivel elég nagy a kezem, és az ujjaim
-az akksi üzemideje ne az arcpirító kategóriába essen tehát viszonylag hosszú/stabil üzemidő (minimum 3 nap átlagos használattal)
-a szoftvere minél gyorsabb legyen (nem a be/ki kapcsolás idejére gondolok, hanem használat közben ne "homokórázzon" folyton)
-ne legyen gagyi recsegős műanyag
-szétcsúsztatható, vagy kinyitható legyen (ez csak azért mert úgy látom azoknak van megfelelően nagy billentyűzete)
-ha eszembe jutna még valami szólok, de fő szempont a megbízhatóság(de nem feltétlenül az egyszerűség)
-bővíthető memória, és symbian op. rendszer nem fontos, inkább csak esetlegesen jó lenne ha benne van ennyiért még ez a két plusz is.
-ja és nem szempont hogy a legújabb legyen ha régebbiek közül valamelyik megfelel az elvárásaimnak az is jó (mivel ugye használt mobilosnál veszem valszeg...)

25.000 körül gondoltam (használt mobilosnál valószínüleg, tehát ez inkáb olyan becsült, irány adó ár, újjal se lenne gondom, de az feleslegesen drágább szerintem...), ha csak többért érdemes válogatni akkor is írjátok le, legfeljebb később veszem meg, szerintem ennyi elvárás ennyi pénzért nem sok, előre is köszönöm a javaslatokat.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.