Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10798) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok
édesapámnak szeretne a család telót venni karácsonyra. az igényei:

Számára a telefon máig csak telefon (+sms-ező készülék), azaz lehessen vele hallható hangerőn telefonálni (és őt is hallják), akár kocsiban is (kihang./Bluetooth!). A billentyűi ha lehet ne legyenek nagyon kicsik, a kijelzője jó ha jól látható, kontrasztos, és az se baj, ha nem kell túl gyakran tölteni, nameg beleférnek az üzleti partnerei a telefonkönyvbe. Csengés hallható legyen.

Ellenben nem baj, ha nincs 9 gigapixeles fotómasina benne meg HD kamera, és a zenei képességek is totál érdektelenek. Játék sem kell, meg horoszkóp se meglepő módon, meg hasonló hülyeségek :) (Mondjuk valami edzőprogram vagy kalóriaszámláló ráférne, de ezt talán ne erőltessük :DD )
Persze ha van, az nem baj, de nem ez az elsődleges. 3G meg memkártyára ugyanez igaz. Ja, és ilyen helló kitty meg hasonló női/lányka/csicsa-csodákkal sem szeretne szerintem villogni üzleti tárgyaláson.. Értetek, ugye? :C

Most Nokia 6610-ese van, de ha SE-t ajánlatok, azt majd én megszerettetem vele :D (tehát ez a két brand preferált).

Remélem megbirkóztok a feladattal! :B :R Árat nem mondok, ti mondjatok előbb típusokat! :R THX

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.