Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97185) Molydeus


Molydeus
őstag

Sziasztok,

Átnéztem az összefoglalót, az ajánlott listát és a HA-t, de megakadtam. Szeretnék ajánlást kérni:

1. Mennyi a keret? ~25eFt
2. Használt piac játszik? Igen.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen, most elsősorban EU-n belül.
4. Mire használnád az egeret? Általános célra (irodai munka, böngészés, nem kompetitív játékok).
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Fingertip, 1-2-2, jobbra döntve, a tenyerem kisujj felüli oldalával támasztom az egér jobb oldalát.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középső ujj végéig, cm-ben. 18cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1600-2400dpi, kis területen, csuklóból mozgatva.
8. Egyéb igények:
- Wireless-t keresek, a 2.4GHz elég.
- Éjszaka is használnám notebook mellett, ezért halk fő kapcsolókat és görgőt szeretnék. Utóbbi nem baj, ha nem hangsúlyosan akad.
- Aszimmetrikus, alacsony formában gondolkodom, ha lehet, akkor kis méretben. A háta lehet középen vagy a hátrafelé, mindkettő jó, viszont nem szeretem a felülnézetben hátrafelé csúcsos formát.
- A fő gombok lehetőleg legyenek leválasztva és nem bánom, ha van bennük egy kis mélyítés. Nem szeretem, ha nagyon előrebuknak (mint mondjuk egy Xtrfy M8-on) és ha van is káva mellettük, legyen minél kisebb és lekerekített.
- Nem szeretnék kivágásokat a felső burkolaton és semmiféle bevonatot sem.
- Ha esetleg van belőle színválaszék a szokásos fekete/fehéren kívül az plusz pont.

Jelenleg két egeret használok itthon, egy vezetékes "D-"-t és egy Helios XD3-t. Elvagyok a szimmetrikus formával is, de a D- nekem lényegesen kényelmesebb, az anyaga is jobban bejön. Valami ilyesmi lenne jó, csak vezeték és sajtreszelő nélkül.
A Pulsar Xlite V2 mini valószínűleg jó lenne, ha nem lenne a rács.
Valami extra mini, control pad is jó lenne hozzá a noti mellé, mert a bambusz asztalom zabálja a tappancsokat.

Előre is köszönöm az ajánlásokat,
M.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.