Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16083) _seth_ válasza Dumb (#16080) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem már fél éve tart az ügy tehát gyors eredményre ne számíts.

Ha szerinted 800e az értéke akkor ők majd mondják a felét, tuti így lesz, megnézi, hogy hány éves, milyen extrák vannak benne... az, hogy karban volt tartva igényesen és jó állapotban volt nem fogja őket érdekelni... úgy kezelik mint Pista bácsi szétrohadt pöfögős mercijét :( Ugyanolyat nem adnak és el sem viszik, sajnos nincs olyan megoldás, hogy ne kelljen a zsebedbe nyúlni valamennyire ha csak nem dolgozik a szerelőd nagyon olcsón.

Én most azért írok ide éppen mert felébresztett az Allianzos ügyintéző, hogy elfogadom-e a 103e forintot a kárrendezésre vagy számlát nyújtok be... számlával nem lennék előrébb mert akkor sem kötelesek elfogadni de legalább ezt már utalják is és csütörtökön történt a károkozás, pénteken jelentettem be, ezek tudnak haladni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.