Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37301) cukormeister válasza cukormeister (#37286) üzenetére


cukormeister
csendes tag

Sikerült hozzájutnom egy Nikon Coolpix L810 -es két hónapos géphez 35 ezerért ;) :) :)) :DD :C

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37302) icecave válasza Bandesz18 (#37300) üzenetére


icecave
nagyúr

Van lista,hogy melyikekben,vagy mire fel van? Itt lakom pesten, elmegyek párba,ha azon múlik, én is most akarok másik gépet venni.

(#37303) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok, szerintetek mennyiért adjam el a Kodak c330-asomat?
Előre is köszi!

(#37304) cukormeister válasza Bandesz18 (#37300) üzenetére


cukormeister
csendes tag

A médiában most voltam,de nem nagy a felhozatal a bridge gépeknél...
Egyet láttam leértékelve a 6, Mondom HAT gép közül 5000 Ft-al volt olcsóbb...
A pontos tipusát már nem tudom :(

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37305) 5-htp


5-htp
tag

Vettem egy canon sx150 gépet.Nos nagyon szép képeket csinál.A videó részével nem igazán boldogulok.Ha a számítógépen le akarom játszani a kép szétesik,vagy szaggat.Próbáltam többféle videólejátszó programmal is.Mi lehet a gond?

(#37306) szg88 válasza 2csi (#37303) üzenetére


szg88
őstag

5e körül.

(#37305) 5-htp: Mov fájl? Próbáld a winfos media playerrel, nekem az le szokta játszani rendesen. Vagy konvertáld át vmi avi-ba, mpeg4-be stb.

[ Szerkesztve ]

(#37307) Runner_fxr válasza 5-htp (#37305) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én a vlc player-el szoktam lejátszani a videókat, nekem azzal semmi bajom nincs, mindent visz gond nélkül.
Ha nagyon régi, gyenge számítógépen akarod lejátszani, akkor lehet még az is gond, hogy nem bírja a hd videókat a számítógép.

(#37308) cukormeister válasza cukormeister (#37301) üzenetére


cukormeister
csendes tag

Olvasgatva a használati útmutatót,elég érdekes sorokat olvastam,amit most megosztanék veletek;)
[link]

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37309) 5-htp


5-htp
tag

Köszi a segítséget!Már megoldottam.Mov kiterjesztésű fájlban rögzít a gép.A vlc nem boldogul vele és sok más lejátszó sem.Egyedül a KM player játsza le normálisan.Egyébként szuper a Canon gép.Sokkal jobb mint amire számítottam.

(#37310) Runner_fxr válasza 5-htp (#37309) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez nagyon érdekes, mert nekem viszi a mov-ot a vlc.

(#37311) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Remélem nem fogtok kiröhögni, de max 15.000 Ft-ig keresem a legjobb ár/érték arányú digitális fényképezőt. :B

Gondolom már a keretből is rájöttetek, hogy egy egyszerű, de mégis időtálló és annál is jobb (kép)minőségű fényképezőgépet keresek, objektív, szűrő és minden plusz kiegészítő nélkül. Talán még egy táska kellene, gondolom azt nem adnak hozzá. Szüleim használnák, nem nagyon értenek hozzá, ritkán lenne használva, csak a nagyobb családi eseményeken, esetleg ünnepeken, udvaron és házban egyaránt.

Létezik ilyen gép vagy lehetetlent ne kérjek tőletek? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37312) 2csi válasza szg88 (#37306) üzenetére


2csi
aktív tag

Köszi!

(#37313) szg88 válasza Bjørgersson (#37311) üzenetére


szg88
őstag

Tuti nem kell hozzá külön objektív 15e-be?? :U
[link]

(#37309) 5-htp: a wmp-t nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#37314) scapegt válasza szg88 (#37313) üzenetére


scapegt
senior tag

Aztaaa! Nem linkeltel egy kisse draga gepet? :D 182.000,- Ft-ba kerul az egyik helyen :DDD

(#37315) szg88 válasza scapegt (#37314) üzenetére


szg88
őstag

Jó nekik, biztos viszik, mint a cukrot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37316) Alex91 válasza Bandesz18 (#37300) üzenetére


Alex91
félisten

A szegediben hetfotol 80k a Panasonic dmc-gf3 milc! Gondolom alap 14-42-es obival.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37317) cukormeister válasza Bjørgersson (#37311) üzenetére


cukormeister
csendes tag

Szerintem a C10 -es ,mivel van benne képstabilizátor.

[link]

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37318) Loituma69


Loituma69
őstag

Sziasztok ezidáig egy kodak z990 max gépet használtam nagy megelégedéssel, egy apró dolog a lassúsága nem tetszett mit ajánlotok helyette! max 85.000ft Otthoni használat családi események kirándulás fotoznék és videoznék vele! Valaki ha tud külföldi fotos teszt oldalakat ahol digitális gépeket tesztelnek linket megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#37319) Bjørgersson válasza szg88 (#37313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te mondd meg melyikkel járunk jobban. Annyira értek hozzá, hogy lehet vele fényképezni. :B

(#37317) cukormeister: Köszönöm! :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37320) szg88 válasza Bjørgersson (#37319) üzenetére


szg88
őstag

Amit linkeltem az elmegy.

(#37321) cobrakigyo válasza cukormeister (#37301) üzenetére


cobrakigyo
tag

Hali

Milyen a masina?Én is ilyet szeretnék megéri az árát?54000Ft ujjonan.

[ Szerkesztve ]

(#37322) cukormeister válasza cobrakigyo (#37321) üzenetére


cukormeister
csendes tag

Nagyon sokat vaciláltam ez, és a Fuji Finepix S4200 között...
Jó lett volna a kereső,és a manuális beállítási lehetőségek, de ebben ez nincsen .
Volt szerencsém egy pár hónapig használni egy Olympus E 420 -as tükrös gépet,de sajnos nem olyan egyszerű megtanulni a használatát. / a beállítási lehetőségekre értettem/

Na már most: mivel nekem elég az előre beállított gyári lehetőségek közüli választás,meg a sima automata mód, / és ráadásul nagyon kapóra jött,hogy a munkatársam meg volt szorulva anyagilag / így a Nikon mellett döntöttem ;)

Próbáltam a videót is,egy pár képet is lőttem már vele, de jobbára a menüt,és a beállítási lehetőségeket nézegettem.
2 napja van meg...

Ahogy írják a véleményekben is ,kicsit hallani a videó alatt a gépzajt ,ha használod a zoomot.
A zoom nagyon állat,és kézből is ki lehet tartani maxon ,nem kell hozzá sebésznek lenni ;) !
A menüje hamar megtanulható,mert nagyon egyszerű, és tök jól használható.
Egy kicsit furcsa,hogy ha megnyomod a videó felvevő gombot egyből indul a felvétel.
Ebben nekem az a furcsa,hogy azt hittem,hogy ha átkapcsolok akkor az expo gombbal tudom indítani.
De meg lehet szokni,ráadásul ha olyan pillanatot szeretnél vele elkapni,amit gyorsan kell,akkor meg így jó,hogy egyből vesz ;)
A kijelzőjén gyönyörű kép van!
A sztereó hang sem elhanyagolható amit videó alatt vesz fel;)
Ha még lenne kérdésed szívesen válaszolok;)
Ezt ma csináltam hirtelen felindulásból,nagyon felhős égbolt mellett:

[link]

[link]

Ha gondolod,küldök át priviben képet ;)

Nekem a 35 mindenképp megérte! De szerintem adtam volna én is érte annyit...

Tegnap a miskolci mediában nem is volt :( Csak a 310-es.

Ja,meg vettem hozzá egy Samsung 16GB -os Class 10-es kártyát 3 év garival 6 pénzért ;)

[ Szerkesztve ]

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37323) Loituma69 válasza cukormeister (#37322) üzenetére


Loituma69
őstag

Melyik gép is ez? videot felrakhatnál a youtube-ra amit te készítettél teszt féleséget! :R

(#37324) cukormeister válasza Loituma69 (#37323) üzenetére


cukormeister
csendes tag

Már tettem,de nem lett jó...Talán meg kell még tanulnom használni:

[link]

Ha kéne választani a barátnőd és a lottó- főnyeremény között, Te milyen autót vennél belőle?

(#37325) petiked válasza petiked (#37285) üzenetére


petiked
tag

Milyen ez a fényképező? (Samsung WB 750)
akksi kérdésre vki?
kössz

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#37326) Loituma69 válasza cukormeister (#37324) üzenetére


Loituma69
őstag

Hát igen nagyon gyenge a video minőség, de nem te vagy a hibás, hanem a gép ennyit tud!
Nekem ez a gépem volt én is raktam fel videót hasonlítás képpen kodak z990 : [link]
Eladtam most valami hasonló minőségű gépet szeretnék, csak gyorsabb működésüt a kodak kicsit lassú volt menüben mászkálás 2 kép közötti betöltési idő stbb. Sajnos senki nem ajánlott helyette másik tipust 85.000ft lenne rá! Még ennek a gépnek tetszik a videó minősége : Sony DSC-HX9V

(#37327) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!
Ma kaptam meg a CAnon SX 40-et...
Tudnátok ajánlani valami nagyon jó hord.táskát hozzá??
Ár-érték arányban?:)
Köszönöm szépen előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#37328) Czimby válasza Zjunior (#37298) üzenetére


Czimby
addikt

Szia!
Ha nem titok dobnál egy Linket a gépre is, pont ezt a típust néztem ki magamnak, de nálunk 100e alatt nem találtam...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#37329) Triumph válasza petiked (#37325) üzenetére


Triumph
tag

Szia!

Olvass vissza én írtam róla nekem ilyen van augusztus eleje óta. Sztem még mindig best-buy.
Előrébb tesztképeket is töltöttem fel.
test
Az aksi nálam jól bírja egész napi használat után (kb 200 kép) ment le 2-re a jel.

(#37330) petiked válasza Triumph (#37329) üzenetére


petiked
tag

ok, köszi

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#37331) Loituma69 válasza Triumph (#37329) üzenetére


Loituma69
őstag

Samsung WB750 csak 42.000ft most ennyiért engem is érdekelne tapasztalat pozitiv negativ!?

(#37332) wrox válasza Loituma69 (#37331) üzenetére


wrox
senior tag

Konkrét helyet tudsz?

(#37333) Loituma69 válasza wrox (#37332) üzenetére


Loituma69
őstag

[link]
Mindjárt a legfelső cégtől rendeltem éppen most! Telefonon egyeztettem és van náluk!

[ Szerkesztve ]

(#37334) Loituma69 válasza Triumph (#37329) üzenetére


Loituma69
őstag

A samsung WB750-hez létezik 2012.08 havi firmware frissítés te felraktad?

(#37335) Triumph válasza Loituma69 (#37334) üzenetére


Triumph
tag

Nem, még nem. De jó hogy szólsz. :)

(#37336) scapegt válasza Loituma69 (#37333) üzenetére


scapegt
senior tag

A digitalplaza-nál olcsóbb és ingyen házhoz is szállítják :) Rendeltem már tőlük (Samsung WB150F), nem csalódtam, rendes cég.

(#37337) Runner_fxr válasza Loituma69 (#37326) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

TZ30-at vegyél, ha fontos a videó, de a fotó minősége is elég jó.
85-90 körül nem hinném, hogy találsz olyan fényképezőt, ami jobb videóban mint a TZ30. Utcahosszal jobb a legtöbb fényképezőnél, videó módban.

(#37338) Loituma69 válasza scapegt (#37336) üzenetére


Loituma69
őstag

Én ezt veszem WB750 nem a 150FT-et!

Runner_fxr
Igazad lehet de a samsung az pont a felébe kerül, azt meg nem gondolom, hogy kétszer jobb lenne a TZ30!

[ Szerkesztve ]

(#37339) scapegt válasza Loituma69 (#37338) üzenetére


scapegt
senior tag

Tisztában vagyok vele, tudok olvasni. Segíteni akartam másoknak (is). A Digitalplaza korrekt bolt, 20e Ft feletti rendelést ingyen házhoz szállítják és a garancia is hivatalos természetesen. Csak tapasztalatot írtam, de ettől még láttam, hogy WB750-et keresel, ne aggódj :)

(#37340) Loituma69 válasza scapegt (#37339) üzenetére


Loituma69
őstag

Ok köszi :R

(#37341) Runner_fxr válasza Loituma69 (#37338) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Te írtad, hogy 85 ezer lenne rá, ezért ajánlottam.
Felbontásban Full HD mindkét gép az igaz, de fps-ben már más a helyzet, abból kétszer annyit tud a TZ30, ami szerintem jelentős különbség, de döntsd el magad.

Kutyasétáltatás :) [link]

WSR Hungaroring 2012 [link]

(#37342) Loituma69 válasza Runner_fxr (#37341) üzenetére


Loituma69
őstag

Igaz, de a fele ár elcsábít! :B Ami marad az meg megy lányom tablet pc-be! A videókat megnézem már jönnek le! thx

(#37343) Runner_fxr válasza Loituma69 (#37342) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem rossz az a Samsung annyiért, az biztos.

Még pár videó:
WSR Hungaroring 2012

Besenyei

Jean Ragnotti

Megane Trophy

Renault 3.5 F2

(#37344) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Na még egy utolsó. :)

[link]

(#37345) herhi


herhi
tag

sziasztok!

Szülőknek szeretnék egy kis, kompakt digitális gépet nyaralásokra, a régi Fujifilm helyett.
Fontos a jó menü, nagy kéznek is használható gombok, 3 colos kijelző, napfényben is látszódó LCD és persze kategórián belüli jó képminőség (videóminőség mindegy) és mindezt max 25 ezerért :) :U
köszi a segítséget! :R

(#37346) zeno70


zeno70
tag

Egy kedves ismerosom venne kompakt gepet. 4 tipust nezett ki es ar/ertek aranyban kene dontson koztuk. Nekem van egy Pana TZ30, ez tetszik neki, de nem szereti, hogy nem tud magyarul (Amerikaban vettem, ZS20 neven) - ez az egyik jelolt.
A masodik a Sony HX30V (ez sem tud magyarul es dragabb, mint a tobbi es nokent kicsit bonyolultnak talalja), a harmadik a Canon SX260 (ennek a fogasaval van nemi problemaja) es vegul a Nikon S9300 (aminel mar nem jut eszembe, mi volt a gond :DDD )
Szoval szerintetek melyik lenne neki a bestbuy az emlitett versenyzok kozul? Jo kep es video is fontos, a fogasa, a konnyu-es lehetoleg magyar nyelvu kezelhetosegre volna szuksege. Az ar csak masodlagos (de azert szamit) es foleg travel modban hasznalna, nappal is es este is.

Jut eszembe - valami update-tel lehetne magyar nyelvvel boviteni a Panam szegenyes (angol, spanyol) nyelvtudasat? Tudtok erre valamit?

Jegyezd meg: pótolhatatlan vagy. Éppúgy, mint bárki más!

(#37347) szg88 válasza zeno70 (#37346) üzenetére


szg88
őstag

A magyarba kapható panákon sincs magyar menű?

(#37348) zeno70 válasza szg88 (#37347) üzenetére


zeno70
tag

Azokon lehet, hogy van, de az amcsikon nincs. Es itt lenne a vasarlas...

Jegyezd meg: pótolhatatlan vagy. Éppúgy, mint bárki más!

(#37349) Loituma69 válasza Runner_fxr (#37344) üzenetére


Loituma69
őstag

Valóban gyönyörű videók csak csorog a nyálam, pláne így átkodolás nélkül nyers eredti tömörítésű videók! Csak reménykedem, hogy a samsung wb 750 nem lesz sokkal gyengébb! Ha meg lesz a gép én is pakolok fel videót! köszönöm!

zeno70
A panasonic weboldalán nézz körül hátha!

[ Szerkesztve ]

(#37350) Loituma69 válasza zeno70 (#37346) üzenetére


Loituma69
őstag

törlés
sorry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.