Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41036) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Változott az anyagi helyzetem, és ezért újra kell gondolnom ezt a telefon vásárlásos dolgot.
Az új max. keret 60-65.
Mindenre használnám fotó / játék! / sok sms, és e-mail / navigálás / kb. minden amire alkalmas.
Személyes vásárlást szeretnék az online boltok kizárva, esetleg úgy, hogy ott megrendelem egy boltba ahol átveszem. ( partnero / vagy vodafone flotta tarifával )

Eddig xperia L, Lg L9 II, vagy L820 amit kinéztem más nem igen fér bele, ha jól láttam. (moto g 16GB-os verzió nem kapható, így az is kiesik)
A sonyval az a bajom, hogy nagy kezem van, és nehezen tudok rajta pötyögni, de tetszik, hogy 4.3-ig elviszik.
Az L9 II igazából nem is kérdéses nagyon bejön, de nagyon hosszú távra lesz min. 3 év, így 4.1-el bajban lehetek.
A L820 pedig szintén kicsinylem, de bejönnek a nokiás extrák, és tetszik hogy olyan smooth a rendszer.

Nem tudom, hogy hogy legyen. Segítenétek eldönteni a kérdést?
(igazából, ha L9 II-re lenne stabil cm akkor egyértelműen a mellett döntenék, mert később gari után megoldanám azzal)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.