Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145601) sfdrakex válasza StLui (#145600) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Így már oké, én félreértettem. Azt hittem soknak érzi 60 ért ha kínából 55 ből itt van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145602) rgranc válasza TeeJay (#145597) üzenetére


rgranc
aktív tag

Redmi Note 8-at nem szeretnék feltétlenül, akkor már a Note 8 Pro-t, de itt most az a 2 év rendes garancia is erősen csábít engem ennyi pénzért...

@sfdrakex : bocs ha félreérthető volt, arra gondoltam igen, hogy hogy a csudába adhatja a MM ilyen olcsón

[ Szerkesztve ]

(#145603) #22743424


#22743424
törölt tag

Ezt a hozzászólást érdemes elolvasni az RN7 topikból van. [link]

(#145604) Wallenberg válasza Norbi. (#145598) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Most már Wayteqtől szerzik be a telót. Hivatalos 24 hónap gyártói garancia jár a telefonhoz.

(#145605) CLAWz


CLAWz
tag

Sziasztok!
Bölcsességetekre lenne szükségem!

Eléggé beakadt nálam a Oneplus az elmúlt években, szemezek vele most is de árban már messze nem olyan jók. Kicsit körülnéznék, de szerintem egy rakás jó telefonnal még nem találkoztam. (Xiaomi 9 5G pro körül forog most az agyam)

Szeretem a technikai újdonságokat, akár várnék is pár hónapot ha megéri.
Amitől "felállna":
-855+ vagy hasonló chipset,
-a mostani telefonomat ugorja meg memóriában, tárhelyben(6/128GB most)
-UFS3 rendszer
-nagy kijelző,
-NFC KELL(!!!!)
-5G, de atomstabil, világbajnok 4g is jöhet
-Dual SIM
-USB-C
-Nagy aksi
-Android, lehető legfrissebb
-Ujjlenyomat feloldást szeretem

Jellemzően sok(?) az adaforgalmam (30GB/hó fölött), saját telefonommal viszonylag keveset telefonálok, még annál is kevesebbet írok üzenetet.
Netflix, HBO Go, youtube, spotify (kölkeim...), navigáció ezerrel, hotspot megy rajta minden nap 5-6 órán keresztül. Dual SIM is opció, mert akár beletenném a céges SIM-et is, akkor viszont órákat beszélek, Vibereznék rajta naponta. (Területi képviselő vagyok, havi 400 ügyféllel).
Az sem baj, ha jó fotókat-videót készít és legyen pontos GPS-e, mert hobbiautómmal kijárok Hungaroringre, Euroringre stb és a telefonon futnának össze az adatok az ODB-ből, GPS-ből, meg ugye a kamerakép.

Ami NEM szükséges (ha van hát istenem, de soha nem használom)
-jackdugalj
-víz és mindenállóság
-csillivilli külső
-extrém vékonyság
-Nem érdekel a hogy van-e noccs vagy sem, túlélem
-Nem érdekel a brand, nem kell kitennem az asztalra villogni

-Ha muszáj, kinyögök érte 300e HUF-ot, de annyiért szerintem találok magam is jót
-250e alatt már nem panaszkodok
-200e alatt örülök
-150-ért meg egyenesen tapsikolok!

Hálás vagyok a tanácsokért, előre is nagyon köszönöm!

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#145606) Wallenberg válasza #22743424 (#145603) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Ezért kell a telót a Media Marktból venni.

2 év hivatalos,vgyártói garancia van a telón - WayteQ.

A jótállási jegy miatt sem kell aggódni, mert az külsőleg van csatolva a telefon dobozához (a telefon alján), így az latható. Szerepel rajta a telefon IMEI száma (a matricán) és a WayteQ neve is.

(#145607) Sungoo


Sungoo
addikt

Szerintetek nagy szentségtörés lenne lecserélni egy p20 pro-t egy Xiaomi 9T prora? Alapjában semmi gondom a Huaweiel, csak azok a qrva frissítések. :W

(#145608) sfdrakex válasza Sungoo (#145607) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi a gond a frissítésekkel? ritkán érkeznek? Xiaomira sűrűbben jönnek?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145609) #22743424 válasza Sungoo (#145607) üzenetére


#22743424
törölt tag

Még ne, várj vele. Szerintem semmi baj nincs még avval a készülékkel. Majd jövőre lecseréled.

(#145610) Sungoo válasza sfdrakex (#145608) üzenetére


Sungoo
addikt

Nálam egyáltalán nem. Az utolsó verziót megkaptam a 9.0-ra, azóta semmit

(#145611) sfdrakex válasza Sungoo (#145610) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezt se kaptad meg? Biztonsági frissítés sincs?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145612) Norbi. válasza Sungoo (#145607) üzenetére


Norbi.
őstag

Annyit hozzátennék, hogy még viszonylag jó árba tudod eladni a P20 Pro-t, és kevesebb ráfizetéssel tudsz venni friss készüléket, mint mondjuk fél év múlva, amikor már nehezebb is lesz eladni.

Kapsz egy notch mentes nagyobb kijelzőt, képernyőbe épített ujjlenyomat olvasót, gyorsabb, újabb procit, kamerákban nem hiszem, hogy előre lépnél, akkuban szinten maradsz a szinten, a MIUI-t meg te tudod, hogy szereted-e.

(#145613) #94529552 válasza rgranc (#145596) üzenetére


#94529552
törölt tag

A garancia nem az ő költségük. Azért nem kell a MM-ot félteni, megvan az ő hasznuk rajta, mint viszonteladók, meg az itthoni nagykernek is a sajátja, és a kínai forgalmazónak is, mert például még lehet egy Alibaba féle kinti nagykereskedő vagy hasonló is a láncban.

(#145614) Sungoo válasza sfdrakex (#145611) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez az utolsó, ami jött, ez is HiSuittal.

(#145615) sfdrakex válasza Sungoo (#145614) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szolgáltatónál vetted?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145616) Sungoo válasza sfdrakex (#145615) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem, használtan. Gyári független. Az az érdekes, hogy ugyan ilyen build számmal valakinek már a 9.1-re is jött több frissítés, én beragadtam ezen.

(#145617) TeeJay válasza Sungoo (#145607) üzenetére


TeeJay
félisten

Mi9T Pro 6/64GB már van 327USD-től kuponnal : [link]
6/128GB meg 370USD : [link]

én bankom mai napi árfolyamon 298.94 forintért ad 1 USD-t szóval 370USD = ~110600Huf
Én is egyre jobban agyalok hogy megéri az a 20ezer forint felár a Mi9T vs. Mi9T Pro között :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#145618) Gabengocia


Gabengocia
tag

Sziasztok!
Régi flagshippek mint mondjuk a HUAWEI p10 érnek meg ennyit újonnan garivala telekomtol. Mondjuk mindig érdekelt hogy használható-e egy régi prémium ennyiért vagy van ebben az ársavban jobb is?
https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+P10+ajandekdoboz--HUA+P10+GIFTBOX++BLK?sku=jsku1754615013&contractType=listPrice&paymentType=FULL

[ Szerkesztve ]

(#145619) sfdrakex válasza Gabengocia (#145618) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

55 ért garival, újan, főleg ha kisebb kijelzős készüléket szeretnél, akkor megéri.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145620) Sungoo válasza TeeJay (#145617) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha teljesen őszinte akarok lenni, nem. :N
Kolléga most vett a héten egy bordó 9T-t, megtapogattam. Tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#145621) #22743424 válasza Sungoo (#145614) üzenetére


#22743424
törölt tag

A Hicare-ben nem nézted? Amennyire emlékszem abban is van frissítési lehetőség.

(#145622) TeeJay válasza Sungoo (#145620) üzenetére


TeeJay
félisten

mármint én azon agyalok hogy ha már 90-et elkérnek a Mi9T-ért akkor megéri még 20-at rá dobni és Snapdragon 855-el el leszek 3évig mert csúcsproci és ha nem játszok vele top játékokat akkor ahogy néztem battery tesztben jobban teljesít mint a sima Mi9T miközben vagy 2x gyorsabb tőle a legtöbb benchmarkban

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#145623) Sungoo válasza #22743424 (#145621) üzenetére


Sungoo
addikt

Van benne, de az sem talál. :(

(#145624) jeni válasza Gabengocia (#145618) üzenetére


jeni
félisten

Ez single verzió ha jól láttam-nem dual simes.
Huawei P10 L09

(#145625) kiszvik


kiszvik
csendes tag

Sziasztok!Vissza akarok váltani iPhone-ról androidra!Iphone 8-ám van p30pro-rá gondoltam!Érdemes szerintetek vagy csalódni fogok és maradjak inkább az iPhone 11 nélkül?

(#145626) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ti melyik mobilra voksolnátok az alábbi kettő közül?

Huawei Mate 20 (ez a sima Mate 20, nem a 20 Pro) és Samsung Galaxy S10e

Ami a Mate 20 esetében aggasztónak tűnik (ám lehet, hogy ez csak egyedi), hogy például ebben a videóban 1:05-től látható valamilyen anyag-elválás. Nem tudom, hogy az ilyen jellegű hiba mennyire gyakori?

(#145627) Dhampir válasza Dhampir (#145626) üzenetére


Dhampir
félisten

Utánanézvén a dolgoknak, a Mate 20 "kiesett". Az S10e mobilnak meg az akkumulátora kicsi.

[ Szerkesztve ]

(#145628) sfdrakex válasza Dhampir (#145627) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor az S10e is kiesett? P30? Mate20al mi a gond?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145629) d.toth91


d.toth91
tag

Sziasztok,

Zavaróvá vált számomra a két telefon használata, ezért dual simes készüléket keresek az alábbi paraméterekkel:

- 120 - 130 ezer forint körül
- Csak újonnan
- Függetlenül, garanciával de akár szolgáltatótól is, húségidővel
- Legalább két évre tervezek vele
- Social media, e-mail, sok telefonálás és sok mobilinternet használat (akku kapacitás emiatt fontos), jó fotós képességek a főbb prioritások
- Eddig egy egysimes Mate 10 Pro-t használtam fő telefonként (roppant jól kijövök a készülékkel, ha dual simes lenne, maradna)

Előre is köszönöm a segítséget.

(#145630) sfdrakex válasza d.toth91 (#145629) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mate 20 dual simes 120 az Aquaban. Bár azt nem néztem milyen garit adnak rá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145631) hhenry válasza d.toth91 (#145629) üzenetére


hhenry
őstag

Én is a mate 20at ajánlom :R

(#145632) Ájvé válasza d.toth91 (#145629) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Mi 9T vagy ha belefér Mi 9T Pro jobb lenne hardveres szempontból.

(#145633) kiszvik


kiszvik
csendes tag

Véleményeteket kérném!venni akarok telefont de ahogy írtam elbizonytalanodtam!iphone 11 vagy p30pro! Eddig iPhone-om volt!A feleségemnek xs-e van de mióta azt mondta az eladó hogy 1 éves kora előtt vágjak földhöz mert az a biztos akkor kapok egy újat ugyebár a garancia miatt azóta elbizonytalanodtam nem beszélve arról , hogy az én iPhone 8-ám is tönkrement pont most 20 hónapos.Előre köszönöm a válaszokat!

(#145634) pompom89


pompom89
csendes tag

Sziasztok!

Elgondolkodtam,hogy beruházok még egy telefonra. Kb. 200-250ezer ft a keret, amit kiadnék érte.
Iphone 11
Honor 20 Pro
Huawei P30 Pro

Ezek között vacilálok, de ha van olcsóbban is megbízható készülék, azt is szívesen venném.Esetleg Xiaomi-ról valami vélemény?
:)
Régen csak szívtam az androiddal.. nem tudom jelenleg mennyire stabil az androidos rendszer. Jelenleg Iphone SE van, hibátlanul működik.Kérdés ,hogy az újabb Iphoneok is hasonlóak e még megbízhatóság terén.
Előre is köszi :R

Xiaomi Redmi Note 8T // PS4 Slim

(#145635) szzimo53 válasza CLAWz (#145605) üzenetére


szzimo53
tag

Xiaomi Mi 9 Pro 5G
Redmi K20 Pro Premium Edition
Realme X2 Pro
OnePlus 7T Pro
Asus ROG Phone 2
Oppo Reno Ace
Vivo IQOO Pro 5G

(#145636) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Hát hosszas keresgélés után "sajnos" arra jutottam, hogy kicsi, infrás, ujjlenyomat olvasós, sd kártya bővítős, nagy akksis telfont nem igazán fogok találni.. :\
Kicsit el is szomorodtam, ezért szerettem meg nagyon régen a Xiaomit a R3P-vel ! :) Sajnálom, hogy a kijelzője haldoklik (bár meg fogjuk szerelni de csak másodlagos telónak) a drágának. Meg hát már az android verzió se frissül nagyon, sőt semennyire :(

Úgyhogy megérett a R3P cserére, így lemondtam arról az opcióról, hogy "kis" telefont vegyek:
Amiket kinéztem prioritási sorrendben:
1. Xiaomi Redmi Note 7
2. Xiaomi Redmi 7
3. Xiaomi Redmi Note 8
4. Xiaomi Redmi 8

Na már most a 3. 4. helyezett több szempontból is "esélytelen". Ahogy néztem a pontszámokban de még hardver elemekben is vissza esik a 1. 2. helyezetthez képest. Viszont ami a 4. helyezettnek nagyon nagy erőssége a számomra az a 5k mah-os akksi ! Bár a 3. helyzetnek meg 4k mah-os továbbra is, ami számomra fura.....
Így nagyon a Note 7 felé hajlik az a mérce, ugyanis tényleg jobb mint a redmi 7 és nem sokkal nagyobb a készülék.
Viszont egy fontos kérdés felmerült a 1. és a 2. helyezett között ! Akksiban milyenek ? Mármint itt most a konkrét használatot értem, nem a gyártó által közölt számokat !
Hát hiába jobb a 1. helyezett akksiban picit kevesebbet bír :\ Bár ha hozza a R3P szintet akkor nekem okés ! :)
Illetve egy fontos kérdés, hogy itthon hol tudnám venni úgy a 1. vagy 2. helyzettet (bár 1. felé hajlok a teljesítmény miatt) hogy a BL nyitás ne járjék gari vesztéssel ! :)

Ti mit gondoltok melyik lenne a jó vétel ?

Felhasználás tekintetében. Alap közösségi cuccok, a rootolás alap dolog nálam, szeretek romolgatni, szoktam azért játszani is (Kritika, Tales of Wind), nem vetem meg a videó nézéseket se :) A képernyőt általában közepesen de automatán használom, gps csak akkor megy ha kell, a net funkciók is csak akkor vannak be kapcsolva (különösen a mobilnet) ha tényleg aktívan használom.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#145637) aprokaroka87 válasza Roxkex (#145636) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Redmi note 7-ről tudok nyilatkozni.

Majdnem teljesen levett fényerő, bekapcsolt szemkimélő mód, ph! app, facebook lite, youtube, videólejátszás mx playerben, + bőngészés.

93%-ról vettem le a tőltőről, jelenleg 3óra 3 perc van képernyő időben és az akkumlátor 66%-on van.

Csak mobilnet megy, wifi, bt ilyenek lekapcsolva.
+ Blokada is megy.

Autoszinkron kikapcsolva.

Természetesen ez csak egy felhasználoi szokás.

Nyilván nagyobb fényerőn jobban merűl.

(#145638) TeeJay válasza Roxkex (#145636) üzenetére


TeeJay
félisten

Redmi Note 7 helyett Note 8-at várd meg inkább mert ha megnézed mindkettőről a szétszedős videót látszik hogy a Note 8 már masszívabb és jobban el van rendezve...
a Note 7 ketté roppan könnyen itt láthatod : [link]
én a Note 8-at vinném már főleg hogy 11nm-es procija van és egálban van teljesítményre a Note 7-el

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#145639) Dhampir válasza sfdrakex (#145628) üzenetére


Dhampir
félisten

Az S10e még nem, de jót és rosszat egyaránt olvastam róla, főleg a viszonylag gyönge akkumulátortól félek.

Bármilyen mobil is lenne, a szép színeket visszaadó jó kamera is fontos lenne. P30 helyett inkább a P30 Pro, de az egyelőre túl drága.

A Mate 20 kameraképei, videófelvétele nem tetszett, az S10e-nél fakóbbak (a Gsmarena tesztvideói alapján). Viszont sokoldalú mobil (infra, FM-rádió), erős antennák (persze valószínűleg a fejet és testet érő sugárzás is nagyobb emiatt).

Nem tudom, hogy valamelyik Xiaomi hozza-e a Huawei és a Samsung mobilok minőségét. Mindenesetre a Xiaomik ár-értékben nem rosszak.

A terméktámogatást is nézni kell, ebben a Huawei és a Samsung kiemelkedik véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#145640) Ájvé válasza Roxkex (#145636) üzenetére


Ájvé
veterán

Kicsi készülék és nagy akku kizárja egymást.
Majdnem mindennek megfelel amúgy a Mi 9SE, üzemideje is elég jó és nem túl nagy, nincs micro SD de van 128 GB-os is ha az elég, infra van benne.

(#145641) #22743424 válasza Roxkex (#145636) üzenetére


#22743424
törölt tag

Xiaomi MI 9 Lite ? A hivatalos helyről vett 2 év garanciával rendelkező Xiaomi telefonokon a BL nyitás, root, garanciavesztéssel jár. Érdemes visszatenni az eredeti ROM-ot és visszazárni a BL-t garanciásztatás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#145642) jeni


jeni
félisten

Az alábbi teló ma már kifutottnak számítana a számozása alapján.
Mennyire életképes ez még?

Samsung Galaxy A9 Dual SIM 128GB

(#145643) sfdrakex válasza jeni (#145642) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mennyiért vennéd? Ha 100+ ahogy árgép és egyéb helyek dobják, akkor szétnéznék még inkább.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#145644) jeni válasza sfdrakex (#145643) üzenetére


jeni
félisten

előfizu hosszabbításért kapnám mint alternatíva Vodafonnál 90 körül
nem nagyon van valami
inkább az A50 vagy a A70 valmelyike?

(#145645) Roxkex válasza Ájvé (#145640) üzenetére


Roxkex
senior tag

Kicsi készülés és nagy akku szerintem nem zárja ki egymást. Lsd R3P Relatíve kicsi (a maikhoz képest) és nagy az akkuja. Míg a maiak nagyok és cserébe akku ugyanakkora mint a R3P-nek!
A Mi 9SE az tény hogy jónak néz ki, csak nekem az már sok pénz :\ Illetve a bővíthetőséggel nekem nem az a bajom, hogy nem lesz elégtárhelyem ha nincs bővíthetőség. Hanem egyszerűen szükségem van arra, hogy a rendszer szintü dolgokat el tudjam rendesen szeparálni az adatoktól.

#145641 cyvermanus
A MI 9 Lite-al is hasonló bajom van mint a Mi 9SE-vel. Egyébként meg mind a kettő iszonyat jó lenne, ha bővíthető lenne.
Szomorú, hogy már nem engedik a bl nyitást. Régen amikor eustock.euról vagy xiaomishopról (amikor kezdték) vettem akkor simán engedték a bl nyitást. Sőt még ha custom rom volt rajta az se zavarta őket. Ez lenne a helyén való magatartás szerintem ! Értsük ez alatt azt, hogy ha meghal a kijelző akkor nem azért nem cseréljük ki mert custom rom van rajta. Ha a romolgatással baszol el valamit az jogos, hogy nem cserélik ki amiatt !

#145638 TeeJay
Hát ezek a "törős" videók nekem annyira nem mérv adóak. Egy jó ideje vigyázok a telefonjaimra és a legnagyobb baj is talán az volt a telefonaimnak, hogy a kijelző védő fólián (amit aliexről vettem hozzá) lett egy hangya..... karc :) Szóval az, hogy neki esik és meghajlítja az annyira nem mérv adó nekem. Nem fogok hazudni, kicsit félek, mert ekkora telefonom sose volt még. De sose hordom hátsó zsebben a telefont, csak is "oldalsó" zsebben, mindig tokban van, mindig üvegfóliával megpakolva ! :)
A Redmi 1S-em ami kicsit repedezik már így cirka 5 év (?) távlatában, mert egyszer meghajlítottam hátlap nélkül (elestem bringával).. A Redmi 8 NOTE-hoz meg nem találtam hasonló durability tesztet amin így neki esne oldalról hajlítani. Ettől függetlenül nem vitatom, lehet stabilabb. Bár nekem az árban egy kicsit már sok :\ Cirka 13k forint kül van a kettő között. S mivel a R3P kezd haldoklani kell egy váltás telefon, ki tudja mikor adja meg magát. Meg mire megjön hozzá a kijelző ! :) Mert ettől függetlenül meg fogom azt is tartani, megcsinálom ! :3
Továbbá ahogy néztem nekem kisebb teljesítménynek tűnik a Redmi Note 8 (antutu), illetve másutt is olvastam már ilyeneket. Szóval szerintem ebből Note 7 lesz ! Viszont köszönöm a tanácsokat ! :)

#145637 aprokaroka87
Sose használtál aut. szinkront ? Érdekelne, hogy azzal mit produkál ! Nekem mindig be van kapcsolva !
Egyébként az elég jó időnek hangzik ! Feltöltés mennyire gyorsan szokott menni ?
Volt, hogy játszottál már vele ? Olyankor mennyire merül gyorsan kb ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#145646) #22743424 válasza Roxkex (#145645) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az MI 9 Lite bővíthető az egyik SIM helyett.Persze azért drágább mint egy RN7 de amoled kijelzős sznapi 710.

[ Szerkesztve ]

(#145647) Roxkex válasza #22743424 (#145646) üzenetére


Roxkex
senior tag

Igaz!
Bocsánat, valamiért ez elkerülte a figyelmemet.

Viszont 100kért nagyon nem vennék telefont, még akkro el is gondolkodnék rajta, ha nem 6,4 col lenne :\ Úgyhogy sztem marad az RN7

Neked melyik készülék van, amúgy ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#145648) #22743424 válasza Roxkex (#145647) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az MI9 Lite kisebb készülék mint az RN7 a nagyobb kijelző ellenére. Odakinn 212 Euró az sehogy nem jön ki 100 ezerre.Itthon 85 a Turbadó-nál.

(#145649) Ájvé válasza Roxkex (#145645) üzenetére


Ájvé
veterán

8,5 mm vastag még a Mi 9 SE 7,5 szóval valahol mutatkozik a különbség.
Android külön kezeli a rendszert az adatoktól (nem tudsz appot törölni fájlkezelőből, vagy nem értem mire gondolsz). Sokkal gyorsabb lesz UFS miatt mint bármelyik micro SD kártya egyébként mondjuk Redmi Noteok is UFS használnak.
Valahol mindig lesz kompromisszum sajnos.

(#145650) aprokaroka87 válasza Roxkex (#145645) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Valószinű hogy állandó bekapcsolt autoszinkron esetén sem lenne roszabb az üzemidő:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.