Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5736) tkazmer válasza _BM_ (#5725) üzenetére


tkazmer
addikt

"Sokan próbálnak feljebb menni, de csak a profik (mint én) tudják, hogy 70 felett nem lehet kiadni garzont (tartósan)."
ez azért így szerintem kategórikusan nem kijelenthető, mivel függ elég sok tényezőtől. VII ker nagykörúton belüli részén adok ki garzont 3 éve 280EUR+rezsiért, ebből az első bérlő eleve 1 évre vette ki, a második idén nyáron lesz 2 éves, és az, hogy marad-e, attól függ, hogy a cége ide vagy a távol-keletre helyezi-e a következő pár évre.
a bérlőimet ingatlanos találta.
nekem inkább az a tapasztalatom, hogy jó termék (kiadó lakás) kell és akkor jönnek azok a külföldiek, akiknek a 280 ugyanúgy baromi olcsó, mint a 215 amit te kértél a bérlődtől + jó időzítés (iskolakezdés előtt) amikor eleve nincs olcsó lakás.
ja, és az ingatlanos díját - esetemben 280 eurót - a többlet 65EUR alig több, mint 4 hónap alatt kitermeli, ergó 1 éves szerződésnél is megéri ez a ráfordítás, 1 év alatt meg nem adom ki.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.