Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) _BM_ válasza Remi1234 (#5699) üzenetére


_BM_
senior tag

Szóbeli egyezség = foglaló.

(#5702) axioma válasza amargo (#5700) üzenetére


axioma
Topikgazda

Foglalot viszont mar csak szarazpecsetes szerzodes alairaskor szabad adni. Muszaj valami minimalis turelemmel lenni mindket reszrol.

(#5703) titko


titko
tag

Látjátok pl ilyen esetben is jó egy ingatlanos, mivel ilyenkor vételi ajánlatot tesz a vevő, amely mindkét felet köti vmilyen szinten.

(#5704) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!

Olyan fórumtársat keresek, aki a CIB-nél vett fel forint alapú lakáshitelt a FIX3 vagy FIX5 konstrukcióban, ahol 3 illetve 5 éves periódusokra fixen rögzítették a törlesztőrészletet. Elsősorban annak a tapasztalata érdekelne, akinél már lejárt a 3 vagy 5 éves első fix periódus, mégpedig konkrétan az, hogy mit állapított meg a CIB a következő 3-5 éves periódusra?

Elvileg az adott napon érvényes MNB-alapkamat határozza meg a következő periódusra aktuális törlesztőrészletet, ami ugye most jelentősen alacsonyabb, mint 2010-ben volt. Ez a konstrukció nem volt túl sokáig a bank kínálatában és eleve 2010 második felében jelent meg a kínálatban, de talán fél évig sem volt elérhető. Mi 10 évre vettük fel a lakáshitelt FIX5-ben, vagyis jövőre lesz a forduló.

Köszönet!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#5705) Remi1234 válasza titko (#5703) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nálunk is ez volt, csak attól tartottam, hogy elkezdenek minket licitáltatni.. De úgy néz ki nem, hanem korrekt volt az ingatlanos.

PSN ID: RemiFungus

(#5706) titko válasza Remi1234 (#5705) üzenetére


titko
tag

Van amikor "licitáltat" sajnos, de nehéz felismerni a "jó" ingatlanosnál mikor blöfföl. Én hagyni szoktam a vevő részéről az őáltala bemondott árat beleírni a vételi ajánlatba, és az eladó eldönti, hogy mi legyen. Általában ártárgyalás szokta követni. Akkor meg egymásra licitálnak. A múltkor volt egy eladó, minden egyes a vevő által ajánlott árra egy hétig "aludt":)

(#5707) _BM_ válasza titko (#5706) üzenetére


_BM_
senior tag

A múltkor volt egy eladó, minden egyes a vevő által ajánlott árra egy hétig "aludt"

Ingatlanos ismerősöm közvetített egy telket, amit 44 millára tartott az eladó (80+ éves). A poén, hogy akadt egy f*szkalap, aki 42 kínált érte, de nem jött össze a deal. Egyik sem engedett. A csaj majdnem megőrült. Ott volt az orra előtt 1,5 milla jutalék, de a két bolond miatt elúszott. :))

[ Szerkesztve ]

(#5708) etejedu válasza _BM_ (#5707) üzenetére


etejedu
őstag

Nem volt tul profi a csaj!
Én a helyében a saját jutalékomból is engedtem volna csak hogy meggyőzzem az eladót. Vagy a papa a természetbeni engedménynek jobban örült volna? :DDD

(#5709) attiati


attiati
veterán

biztos csend van ezen az Isten háta mögötti helyen, de 1 milliós nm ár azon a környéken?

(#5710) concret_hp válasza attiati (#5709) üzenetére


concret_hp
addikt

és csak 26K a közösköltség :D

nem vettél még kérót ezek szerint?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5711) _BM_


_BM_
senior tag

Kezdenek ficánkolni az emberek:

[link]

Következő lépésként eladjuk az én nevemen levő lakásunkat 13 MFt-ért.
2.) Ha ezután mi veszünk egy lakást 50 MFt-ért....

Mint a régi szép időkben ;)

(#5712) _BM_ válasza attiati (#5709) üzenetére


_BM_
senior tag

Majd nézd meg árvíz idején. Pár száz méterrel északra, a Római parton azon törpölt a közösképviselő pár éve, hogy elárasszák-e a pincét és a garázst, nehogy összeroppantsa a víznyomás az alapot.

(#5713) axioma válasza _BM_ (#5711) üzenetére


axioma
Topikgazda

Azert ez nem korrekt, ahogy kiemelted, mert ugy kezdodott, hogy a ferj is elad egy 15M-ert... azert akkor (csak ebbol) van 50% feletti onerejuk, es ki tudja milyen tovabbi penzt tolnak me'g bele.

(#5714) _BM_ válasza axioma (#5713) üzenetére


_BM_
senior tag

Kíváncsi lennék, mennyi a jövedelmük......

(#5715) axioma válasza _BM_ (#5714) üzenetére


axioma
Topikgazda

Velhetoen nem also kategorias munkaero, ha magatol utana nezett es megertette, sot hekkelni akarja az illetekfizetest (bar amit kitalalt az nem fog menni, mert a haszonelvezet megvaltasa is vagyonszerzes tudtommal, max. azon jatszhat hogy olcsobb arnak szamitja ott a 20%-at).

(#5716) concret_hp


concret_hp
addikt

tábornok utcai gödörnél átírták 2016ra az átadást :C [link] 13 elején asszem 14 ősz volt kiírva :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5717) attiati


attiati
veterán

nem tudom, hogy ez az albérlet metróhoz közeli részen van e, de aki éppen 13-ban keres, annak érdemes lehet felhívni

semmi közöm hozzá, csak belefutottam a hirdetésbe

[ Szerkesztve ]

(#5718) Apollo17hu válasza Gabró (#5691) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Múlt szerdán voltam közös képviselőnél, pénteken megállapodtam a tulajjal.
Ma bankfiókban voltam a hitel miatt, és ügyvédnél, hogy legyen adásvételi szerződés is.

Ma este értesítettek, hogy nagyon rámígértek, úgyhogy butkam a dolgot.
Állítólag a közös képviselő adta ki a tulaj elérhetőségét (akivel én nem is kommunikáltam, mivel külföldön él). :(((

Gáz.

(#5719) attiati válasza concret_hp (#5716) üzenetére


attiati
veterán

éppen most hirdetnek ott egy lakást, gondolom menekülnek az építkezés zaja elől

ezt az albérletet is egész jó árban adták (gondolom nem lehet régebbi 1-2 hónapnál, mert akkor már nem lenne elérhető sehogy sem)
75ért újépítésű, metróközelben, az nagyon nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#5720) axioma válasza attiati (#5719) üzenetére


axioma
Topikgazda

1. telen nem aludnek azok alatt az ablakok alatt...
2. megneznek egy alaprajzot, eselyesnek tunik a fotokbol nekem, hoyg nem az 1.9 feletti hanem az akarmilyen alacsony reszeket is beleszamolva lesz az csak 50 nm, a helyes szamolassal inkabb 35.

(#5721) concret_hp válasza attiati (#5719) üzenetére


concret_hp
addikt

tábornok u? rohadtul nem építenek ott semmit :)

linkeltben meg nem laknék, nem tudom miért lenne olyan nehéz mondjuk 1m magasságtól dönteni a falakat lassan... :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5722) _BM_ válasza attiati (#5719) üzenetére


_BM_
senior tag

1-2 hónap???? Már nincs is fent, kattints rá megint.
Múlt héten hirdettem garzont, megszűrtem azzal, hogy egyedülállóknak adom ki, két nap alatt jelentkeztek vagy 20-an. A többségük chf-károsult volt, és gyerekkel jöttek volna. Elég szarul éreztem magam, megmondom őszintén. Katasztrófa, ami megy az országban. Szerintem megkezdődött a kilakoltatás, szép csendben.

(#5723) attiati válasza _BM_ (#5722) üzenetére


attiati
veterán

Tegnap sem volt már aktív a hirdetés, de utána még egy ideig fent marad, azért mondtam, hogy max 1-2 hónapos hirdetés lehet.

Kilakoltatási kvótákat nem léphetik túl a bankok, de eddig nem volt kihasználva és most lehet, hogy felvitték a maximumra.

Azt látom mostanában, hogy volt egy durva 20-30%-os áremelkedés 1 év alatt az újszerű tégla lakásoknál és lassan a vadi új projektek olcsóbbak, mint a 10-15 éves lakások, vagyis szerintem valahol túlárazottak lehetnek ezek a lakások a kínálat szűkössége miatt. De ez csak saját elmélet.

Nézzünk egy példát: meghirdeti a tulaj a lakását közvetítőn keresztül. Ő 2 nappal később visz 3 érdeklődőt, és a legelső alku nélküli ajánlatra azt mondja a tulaj, hogy ok, deal. Nem furcsa neki, hogy 1-2 nap alatt elviszik áron? Mehetne feljebb is az árral. Vagy lehet, hogy sok tulaj örül a hirtelen jött áremelkedésnek és realizálásba kezdenek?
Az, hogy a tranzakció szám emelkedik, az nem csak azt jelenti, hogy egyre több a vevő, hanem hogy egyre többen el is adják. A fejlesztők is ilyen 15-30 lakásos kis társasházakba mernek belefogni.

Továbbra is az a bajom, hogy egy 300 lakásos társasházban a lakások harmadáról mondható el, hogy élhető, és kb 5%-a, ami jó.

[ Szerkesztve ]

(#5724) concret_hp válasza attiati (#5723) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem amúgy az h feszt írják hogy így pörög úgy pörög, az bp pá rkerülete aztán csá. nemtom hányszázezer 90 napon túl nem fizető hitel nem fog pikkpakk eltűnni.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5725) _BM_ válasza attiati (#5723) üzenetére


_BM_
senior tag

Nem szabad ingatlanossal lakást kiadni. Eladni szabad. Ennyit tudok mondani az egészről.

(#5726) _BM_ válasza attiati (#5723) üzenetére


_BM_
senior tag

"Mehetne feljebb is az árral."

Sokan próbálnak feljebb menni, de csak a profik (mint én) tudják, hogy 70 felett nem lehet kiadni garzont (tartósan). Nem lehet, és kész. Nincs fizetőképesség. Garzonról beszélek, mert ahhoz értek. A nagyobb lakások más műfaj. Én most azzal csináltam tuti dealt, hogy találtam egy egy szimpi srácot 600 bruttó fizetéssel, aki 65-ért kivette a garzonomat. Kivette volna 80-ért is, de nekem megér 15-20 ezer veszteséget az, hogy a fizetőképes bérlő úgy érzi, hogy jól jár.

(#5727) concret_hp válasza _BM_ (#5726) üzenetére


concret_hp
addikt

honnan tudod mennyi a fizetése?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5728) _BM_ válasza concret_hp (#5727) üzenetére


_BM_
senior tag

Megkérdeztem, hol dolgozik, lekérdeztem a cég legfrissebb beszámolóját. Ennyi az átlagfizu a cégnél, kinéztem belőle, hogy megkeresi az átlagot. Mellesleg a következő hirdetésemet pályázat-beadáshoz fogom kötni, ahogy nyugaton szokás.

[ Szerkesztve ]

(#5729) concret_hp válasza _BM_ (#5728) üzenetére


concret_hp
addikt

furmányos :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5730) attiati válasza _BM_ (#5726) üzenetére


attiati
veterán

az első mondatot kivéve a többit az eladásra / vételre értettem már

(#5731) _BM_ válasza attiati (#5723) üzenetére


_BM_
senior tag

"Nézzünk egy példát: meghirdeti a tulaj a lakását közvetítőn keresztül. Ő 2 nappal később visz 3 érdeklődőt, és a legelső alku nélküli ajánlatra azt mondja a tulaj, hogy ok, deal. Nem furcsa neki, hogy 1-2 nap alatt elviszik áron? Mehetne feljebb is az árral."

Azt tudom elképzelni, hogy korábban többször próbálkozott, de nem járt sikerrel, és most bejött neki 3 nap alatt a vevő.
Vagy az lehet a háttérben, hogy a befolyt pénzt másik (kisebb/nagyobb ingatlanra akarja fordítani). Például van egy lakásod, amiért 15 millát adnának, és kinéztél egy kisebbet, amit 10-ért kínálnak. Ilyen esetben nincs értelme arra várni, hogy a tiéd felmenjen 18-ra, mert ha ez bekövetkezik, akkor az általad kinézett kisebb kéró is fel fog menni 13-ra, magyarán ugyanott maradsz, mintha most eladnád 15-ért és megvennéd a kisebbet 10-ért. (mindkét esetben 5 milla nyereség)

Talán ez lehet a gyors döntés mögött.

[ Szerkesztve ]

(#5732) _BM_ válasza concret_hp (#5729) üzenetére


_BM_
senior tag

"furmányos"

Aztán ott van a facebook.......Egyenesen a bérbeadóknak találták ki. Volt egy kiscsaj jelentkezőm két éve. Megmondta a nevét, és azt, hogy most indul xy faluból. Falu neve gugliba, kiadta a mama nevét, aki 200 miller eus lóvét kapott fejlesztésre. Mire megérkezett Pestre (VW Touareggel), nyert. Nem volt nagy tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#5733) concret_hp válasza _BM_ (#5732) üzenetére


concret_hp
addikt

a legtöbb dolog a jó kérdések feltevésén alapul :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5734) attiati válasza _BM_ (#5731) üzenetére


attiati
veterán

régóta követem az eladó lakásokat, ezek először kerülnek hirdetésre, és 2 nap alatt elviszik

A piac majd utólag visszaigazolja valamelyik felet, de nem egy win-win szituációnak tűnik. Itt valaki információ hiányos döntést hoz.

Egyik végletből a másikba esett a piac. Egyszer semmi sem kell, másszor meg megtekintés nélkül viszik. Egy áfa csökkentéssel és az NHP lakásépítésre való kiterjesztésével durván helyreállhatna az új építésű lakások kereslet-kínálata.

(#5735) etejedu válasza attiati (#5734) üzenetére


etejedu
őstag

Én meg azt látom hogy borzasztóan túl vannak árazva az albérletek...tökkmindegy milyen aakor is ugyanannyié aggya ki me a négyzetméter indokolja azt a magas árat( a kínáló szerint)

Aki meg magasan vesz ki albit magas jövedelemmel az vagy hüje vagy sokat jön megy a világban vagy fizeti a cége de tuti nem normális dolog.

(#5736) tkazmer válasza _BM_ (#5725) üzenetére


tkazmer
addikt

"Sokan próbálnak feljebb menni, de csak a profik (mint én) tudják, hogy 70 felett nem lehet kiadni garzont (tartósan)."
ez azért így szerintem kategórikusan nem kijelenthető, mivel függ elég sok tényezőtől. VII ker nagykörúton belüli részén adok ki garzont 3 éve 280EUR+rezsiért, ebből az első bérlő eleve 1 évre vette ki, a második idén nyáron lesz 2 éves, és az, hogy marad-e, attól függ, hogy a cége ide vagy a távol-keletre helyezi-e a következő pár évre.
a bérlőimet ingatlanos találta.
nekem inkább az a tapasztalatom, hogy jó termék (kiadó lakás) kell és akkor jönnek azok a külföldiek, akiknek a 280 ugyanúgy baromi olcsó, mint a 215 amit te kértél a bérlődtől + jó időzítés (iskolakezdés előtt) amikor eleve nincs olcsó lakás.
ja, és az ingatlanos díját - esetemben 280 eurót - a többlet 65EUR alig több, mint 4 hónap alatt kitermeli, ergó 1 éves szerződésnél is megéri ez a ráfordítás, 1 év alatt meg nem adom ki.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5737) _BM_ válasza tkazmer (#5736) üzenetére


_BM_
senior tag

Ez is egy történet. Nekem körúton kívül vannak a pecók (Rákóczi tér mögött), és a külföldiek átlépik a 8 kert, mint a szart. Erazmusosokat különben sem szívesen látok, mert buliznak, drogoznak, piálnak. Nekem az a politikám, hogy piaci ár alatt 10-20%-kal, és akkor tartós a buli. De ez csak olyanokkal működik, akikben van annyi intelligencia, hogy felismerjék, hogy jól járnak.

(#5738) tkazmer válasza _BM_ (#5737) üzenetére


tkazmer
addikt

itt dolgozó külföldiek ;)
mondjuk igazából mindegy, csak fizessen és ne amortizálja a lakást. erre leginkább EU-n belüli bérlő hajlandó (és nekem is EU-n belüli a biztonságos, mert ott nem tud eltűnni egy romhalmazt maga után hagyva), szóval eleve úgy kértem az ingatlanosokat, hogy EU-n belüli, lehetőleg nyugat európai legyen a delikvens.
de amúgy amire ki akartam lyukadni, hogy valószínűleg az elhelyezkedés és a lakás minőségének a kettőse az ami miatt lehet garzont az általad vázolt ár felett is kiadni.
egyébként nézegettem mostanában a környékbeli kiadó lakások ask árait, simán 300-350€-ért adják őket, szóval esélyes, hogy ha újra is szerződik a bérlőm, nem 280-ért kapja meg a lakást.
Ha azt vesszük, hogy egy ingatlanos 350-ért kiadja 1 évre, amin nekem 350€ költségem van + egy tisztasági festés mondjuk 250€-ért azaz összesen 600€, akkor 70*12=840€ többletbevételért fizetek 600€-t, ami nem biztos, hogy az évszázad üzletének hangzik, de bárhogy is nézzük, 240/12=20€ többletbevétel, azaz ~300€ alatt nem érné meg kiadnom újra a mostani bérlőnek sem. persze itt feltétel az amúgy egyáltalán nem biztos kiadhatóság 350-ért, de majd meglátjuk, augusztusban hol lesznek az árak.
csúnya dolog, de az airbnb eléggé felhajtotta az árakat, és ugyan én nem akarok airbnb-zni, de szívesen veszem, hogy ha az általa okozott keresleti piacon én is realizálok némi extra eredményt :)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5739) _BM_ válasza tkazmer (#5738) üzenetére


_BM_
senior tag

Szerencséd van, hogy megszűrte a jelentkezőket az ingatlanos. Az esetek túlnyomó részében nem szűrnek, hanem kiadják az első jelentkezőnek, ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy 90% esélyed van arra, hogy amortizáló, nemfizető gazembert kapj a lakásodba. Én sem szűrnék, ha ingatlanos lennék, szarnék rá (megmondom őszintén). Odaadnám az első jött-mentnek, aki leteszi a kauciót és az első havi lakbért (ami engem illet jogosan). :))

[ Szerkesztve ]

(#5740) tkazmer válasza _BM_ (#5739) üzenetére


tkazmer
addikt

oké, volt olyan jelentkezőm nekem is, akit az ingatlanos nem tudom honnan szalajtott, de tuti hozta volna a komplett famíliát...csak az ilyenre ugye nemet kell mondani.
náluk nem volt nehéz, elkezdett alkudozni, mondta 50-et fizetne, én azt hittem, 250€-ra gondol, de nem, 50e Ft-ra. szóval egy ideig elbeszéltünk egymás mellett, majd mikor lefordítottam neki forintra a 280-at és mondtam, hogy nem engedek se ebből sem a feléből, akkor eltette a meggyőzésemre az orrom előtt lebegtetett 10ezres köteget és visszaszállt a 20 éves szakadt volvojába... :)

btw hogy maradjunk jobban a topicnál: szerintetek azt a tegnapi jegybanki kijelentést hogyan kell értelmezni, miszerint bérbeadási céllal "használt lakópark" is vásárolható növekedési hitelből? [link]
nem nagyon tudok nem albetétesített lakóparkról, másként meg elég bonyolult lenne egy komplett használt lakóparkot megvenni egy tranzakcióban...

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5741) axioma válasza tkazmer (#5740) üzenetére


axioma
Topikgazda

Tudtommal a tobb utemre tervezett, es a valsag miatt felbemaradt epitkezesek elkeszult reszei se tudnak albetetesedni, akar evekig sem, merthogy nem tudjak megcsinalni ugy, hogy az ep.eng.-ben irt dolgok egy resze van csak meg. Persze tevedhetek, de remlenek ilyen tv-riportok is, hogy hiaba koltoztek be, a teljesbol van egy tulajdoni hanyaduk csak, ami jogi problemakat okoz.
Ha viszont tenyleg errol van szo, az akkor kivetelesen akar me'g hasznos intezkedes is lehet.

(#5742) kalmanchris


kalmanchris
tag

Sziasztok!
Feleségemmel a jövőben családi házat tervezünk. Milyen opciók, járható utak vannak hitel segítségével? 6-7 millós végösszegben gondolkodunk. Fundamenta, bank, önrész ilyesmi tanácsokat örömmel vennék.

(#5743) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok.
Úgy tudom hogy most kötelező az eladásra szánt lakásokra energia tanúsítványt kérni. Azt kinek a kötelessége beszerezni, illetve állni a költségeit?

(#5744) mzsolty válasza kalmanchris (#5742) üzenetére


mzsolty
tag

Szia.
CSOK nevű támogatásról hallottál már? Mi most arra várunk. Elvileg ad vissza nem térítendő támogatást a lakás nagyságától, a vállalt gyerekek számától, illetve a lakás energiatanisítványától függöen, ami a netes cikk alapján beleszámíthat az önrészbe. De ez Július 1 től lesz bevezetve ha jól tudom.

(#5745) _BM_ válasza mzsolty (#5743) üzenetére


_BM_
senior tag

Eladó dolga

(#5746) amargo válasza mzsolty (#5744) üzenetére


amargo
addikt

No én utána olvastam ennek a CSOK-nak, szüleimnek hála van tulajdon részem egy lakásban, amiben nyilván nem élek (azt gondolták, hogy gyerekként milyen jó lesz, ha egyből a nevünkre íratják), de így mindenféle támogatástól sikeresen el is esek.. továbbá önkormányzati lakást is bérlek, de ez mekkora vicc már, ezt a kitétel felfogni nem tudom.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5747) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Kis érdekesség a XIII. kerületből:

Másfél és kétszobás, 13 milliónál olcsóbb panelekből - amik az ingatlan.com -on meg vannak hirdetve - maradt kb. 5 darab.

(#5748) _BM_ válasza Apollo17hu (#5747) üzenetére


_BM_
senior tag

Ugyanitt szűrés nélkül kiadó panel: 14 db. Duplázás és egyéb okok miatt ez a gyakorlatban nulla.

(#5749) _BM_


_BM_
senior tag

Sztori:
Elment az egyik albérlőm, ilyenkor mindig meg szoktam eladásra hirdetni a lakást jó drágán, hátha bejön. Amúgy is ki kell ganézni, javítgatásokat elvégezni a következő albérlőnek. Hívott egy csaj, kissé törte a magyart. Mondom, biztosan kínai lesz. Az lett. Kezdetét vette az ázsiai vaker: "Lehet, hogy megvenném, de ha kiadod, akkor kivenném. Bútorral együtt mennyiért adod, de ha kiveszem és hozok bútort, akkor mennyiért adod bérbe, és ha csak ez és ez a bútor maradna, akkor mennyiért adod el - ez így ment egy álló óráig, totál lefáradtam.

- Nem adom el és nem adom ki magának - zártam rövidre a témát. :Y

(#5750) Apollo17hu válasza _BM_ (#5749) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Én a másik oldalon vagyok. Nem bérelni, hanem venni szeretnék. Rendszerint az a párbeszéd zajlik le, hogy az irányárra már legalább két vevőjelölt is van, a kérdés pedig csak az, hogy van-e köztük készpénzes. (És eddig egyik sem volt kamu, legalábbis a hirdetést napokon belül levették.)

Múlt héten felraktak egy 1+2 szobás panel 13 millióért. Mondom magamnak, ezt megnézem, és irányáron lecsapok rá. Felhívtam az ingatlanost, aki közölte, hogy a tulaj meggondolta magát, és inkább 14,5-ért kínálja. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.