Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21991) ledgeri válasza King Unique (#21990) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszönöm!

Igen hibáztam, mert nézegetve a gyártó weboldalát -mind 3 ott szereplő DH710-es családba tartozó merevlemez-oldalt az A jelűt másoltam be. A normál Windows-os alap verziókat kerestem...

Miután kérdeztem itt még nézegettem őket és tényleg, az USB-A csatlakozó több lehetőséget jelent az eszközön SOS szituációkban, ha pont a kábel otthon maradt, így az sokat nyom.

Tárolókapacitás: igen kimaradt 1TB, vagy kisebb elég... de tudom, bármit bármikor meg lehet tölteni, szóval az 1 TB a cél.

Persze tudom azt is hogy egy ütésálló merevlemez, igazából széria-merevlemez ütésálló tokban... De ha úgy vesszük, hogy esik már, akkor ha kicsi magasságról, ha nagyról, nagyobb a túlélési esélye egy ilyennek mint egy egybepattintós műanyag külső-toknak, hogy pl egy rosszkor jött beázást ne is említsek... egyébként is ahogy láttam kb egy árban vannak, szóval akkor miért is ne?

... és igen a belső vinyó tipusa is a tipustapasztalat miatt lenne érdekes... de hát ez csak a vásárláskor lesz biztos.

Szóval köszönöm a megerősítést! :R

Pont tegnap jött rám az adatmenthetnék, ezért is néztem utána a dolgoknak... erre ma nem satavezérlő-error-ral indult a gépem?? (Szerencsére nem a fő, használatban lévő, sőtt, lehet, hogy alaplap-elem lesz a ludas a végén...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.