Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) dReFiX válasza huan (#2600) üzenetére


dReFiX
senior tag

Nem esélyes, de mindig kalkuláld bele.

Amíg beszedik a bekalkulált áfát/vámot a vámeljárások során, addig nem fognak a kisebb csomagokkal szórakozni. Nagy csomagok illetve a futárszolgálatos küldemények gondolom szépen hoznak :D

[ Szerkesztve ]

(#2602) huan válasza dReFiX (#2601) üzenetére


huan
őstag

Köszi!

(#2603) asturel


asturel
őstag

International Shipping (outside of USA) by airmail from Taiwan - lehet tudni ez melyik airmail? Raadasul '10 - 14 business days.' -t irnak szallitasi idonek, ami eleg meredek :D

(#2604) kano válasza huan (#2602) üzenetére


kano
nagyúr

Ha sima postával kérted (SG vagy CN) akkor nem valószínű.
Persze lehet, hogy holnaptól mindenki fizet és akkor sem szólhatunk semmit. Nekem is a jövő héten érkezik kb. a Hero I-em. Reménykedünk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2605) zseko


zseko
veterán

Rendelt már valaki a Sportsdirect-ről? Hogy a t.kömbe lehet kiválasztani a Paypalt?! :F Alul írja a fizetési módoknál de beadni meg nem adja be mikor fizetni kellene.

HR24.hu

(#2606) Lampard19 válasza zseko (#2605) üzenetére


Lampard19
tag

Én rendeltem, de nem emlékszem mert már vagy 1 éve volt. De lehet sima kártyával fizettem :F Szerintem nyugodtan fizess, teljesen megbízható oldal és nagyon rövid időn belül megkapod. Egy ismerősöm havi szinten rendel onnan, soha semmi gond.

(#2607) zseko válasza Lampard19 (#2606) üzenetére


zseko
veterán

Azóta meg is rendeltem, csak minek hirdeti a paypalt ha nem választható.

HR24.hu

(#2608) raczga válasza zseko (#2607) üzenetére


raczga
csendes tag

De választható, mindig azzal fizettem eddig. Miután minden cuccot kiválasztottál a Pay-re kattintasz, és utána dobja fel a paypal lehetőséget, belépsz a számládra, és már mehet is...

(#2609) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Sziasztok, Aliexpressről valami vélemény? Megbízhatóak? Láttam, nincs paypal-os fizetési mód, így hogyan érdemes rendezni az összeget? visszafizetési garancia hogyan működik?

(#2610) szuszinho válasza bigbuda (#2609) üzenetére


szuszinho
őstag

1. hsz., kereső..

(#2611) hidroponi


hidroponi
aktív tag

Saját útját filmezte végig egy csomag :
http://www.origo.hu/techbazis/geekturiszt/20130418-sajat-utjat-kamerazta-vegig-egy-postai-csomag.html

:C

(#2612) gabor#


gabor#
tag

Minideal rendeléseket az unicredit EUR -ban terheli, Aliexpress kártyás fizetés pedig USD. Miért nem USD mindkettő?

(#2613) kano válasza gabor# (#2612) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt az Unitól kellene megkérdezned.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2614) zseko válasza raczga (#2608) üzenetére


zseko
veterán

Hát nekem nem adja be. Beregisztráltam, beléptem, összeszedtem, rámentem hogy fizetés és ezt adja be:


Mutasd már meg légyszi hol tudom kiválasztani, nekem ezeket ajánlja fel. Vagy a magyar nyelv miatt nem engedi vajon? Fogalmam nincs.

HR24.hu

(#2615) huan


huan
őstag

A hajón érkező csomagoknak, singpost-os rendeléseknek van "hétvége", vagy amikor nem mozdul a csomag?
Tud valaki olyan naptárat, ami a kínai ünnepeket tartalmazza, hogy számítani lehessen mikor nem foglalkoznak csomagfeladással?

[ Szerkesztve ]

(#2616) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok.
Többször rendeltem az aliexpressröl,és mindig amikor felrakták a csomagot,akkor kaptam egy automatikus levelet(bár én azt gondolom,h automatikus),h feladva a csomag.Nos most van 1 telefon rendelve,amiröl nem kaptam levelet,de a megrendelésnél azt irja,h feladva.Cheteltem az eladoval és nem értette,h mit akarok,meg aztán ki is lépett,majd irtam neki üzenetet,de nem válaszolt.Kb 5000 97% vissza igazolása van.Volt még valakinél,h nem kapott értesitö emailt?

(#2617) dReFiX válasza tyuli76 (#2616) üzenetére


dReFiX
senior tag

Mindenki kap, mert meg kell adnia a rendszerben a követési számot x időn belül, és ilyenkor kapod az auto levelet róla.

Bár elég bevállalós vagy ha aukciós oldalon veszel telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2618) peter76bp válasza tyuli76 (#2616) üzenetére


peter76bp
senior tag

Nem válaszoltam én meg ugyanezt a kérdést pár napja?

Automatikusan küldi a rendszer a mailt, ha megváltozik a rendelésed státusza. De a mailban egy rendelésedre mutató linken kívül amúgy semmi nincs szóval kár ezen lovagolni. Ha shipped lett a státusz akkor a rendelésed részletezésében lárltnod kell a tracking numbert.

dReFiX: Nem kell nagyobb bevállalás mint mondjuk a pandától rendelni. Utóbbi időben mindent az aliról veszek.

[ Szerkesztve ]

(#2619) tyuli76 válasza peter76bp (#2618) üzenetére


tyuli76
tag

Megváltozott a státusz,de nem kaptam rola emailt,de ha belépek az alira,akkor ott látok TN ami még nem él.

(#2620) peter76bp válasza tyuli76 (#2619) üzenetére


peter76bp
senior tag

Akkor elvileg minden rendben van. Kell pár nap hogy lásd a trackinget. Ha 4px-en nézed ott elvileg előbb is látsz infot ha SG-s tracking. Ha 4-5 nap után sem lesz élő a számod akkor írhatsz az eladónak, hogy nem stimmel a tr nmbr.

(#2621) tyuli76 válasza peter76bp (#2620) üzenetére


tyuli76
tag

Sajnos China post:Most szoba állt velem,azt irta,h az ali nem frissitette a rendelésemet,de várjak még mert elküldte.Most már 99,3% a vissza jelzése,igaz elnéztem nem öteze,hanem 1641db van:)

(#2622) peter76bp válasza tyuli76 (#2621) üzenetére


peter76bp
senior tag

Akkor vegyél egy doboz nyugibogyót. CN néha 2 hétig is elvan úgy hogy semmit nem ír. Vagy irkál de a csomagod kínában poroszkál. Nekem is van egy amit elvileg 6-án feladtak de még nem látom sehol.

(#2623) dReFiX válasza peter76bp (#2622) üzenetére


dReFiX
senior tag

Olyan nincs, 5 napon belül nem látsz semmit az már gáz, hiába CN. SZerintem akkor KAMU trackinget kaptál.
Van vagy 4 CN-es trackingem de 4-5 napom belül legalább annyit láttam, hogy küldemény felvéve.

[ Szerkesztve ]

(#2624) jozsi252 válasza jozsi252 (#2587) üzenetére


jozsi252
veterán

Tegnap délelőtt vámkezelt csomagot, ma reggel meg is kaptam. Ez ám a sebesség :R

iPhone 13 Pro Max

(#2625) asturel válasza jozsi252 (#2624) üzenetére


asturel
őstag

Nekem is tegnap delelott vamkezeltek, de nem csengetett a postas :( Szombaton vajon kezbesithetik meg?

[ Szerkesztve ]

(#2626) peter76bp válasza dReFiX (#2623) üzenetére


peter76bp
senior tag

De sajnos van. Illetve volt már. Alapból azt írják 10 nap után lesz látható a nyomkövetőben. Nekem is van ami pár napon belül látszódik de semmi rendszer nincs ebben. Olyan is volt hogy CN-es csomagot fizrtés utáni 9. napon kézhez kaptam. SG-s csomag meg 3 hét volt. Mindegy hétfőig adok időt ezeknek aztán dispute lesz ebből is ha feladták ha nem. Csak kisebb cuccoknál nehezen veszi rá magát az ember a macerálásra.

(#2627) jozsi252 válasza asturel (#2625) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha sima Postai küldemény akkor szerintem nem. Csak jöv héten.

iPhone 13 Pro Max

(#2628) tyuli76 válasza peter76bp (#2622) üzenetére


tyuli76
tag

Most kezdtem a rendelgetés,és csak az Alirol.Rendeltem 2 csomag led égöt,és 1 telefont.Az égök 3hét alatt kézbesitve a telefon tegnap ment át a vámon.

(#2629) spileraaa válasza spileraaa (#2575) üzenetére


spileraaa
senior tag

a tmallbox-nal valaki rakerdezne arra hogy Romaniabol nem lehet hasznalni a paypal opciot ??? vagy ha igen nalam miert nem jelenik meg ?

mert ha igy van kell keresek mas webshopot

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2630) dReFiX válasza spileraaa (#2629) üzenetére


dReFiX
senior tag

Próbáld meg másik böngészőből, bár lehet ha egy országból sok a problémás vevő aki paypalen reklamál akkor ki veszik ezt az opciót.

[ Szerkesztve ]

(#2631) raczga válasza jozsi252 (#2624) üzenetére


raczga
csendes tag

nekem is, végre...

(#2632) spileraaa válasza dReFiX (#2630) üzenetére


spileraaa
senior tag

na firefoxal sikerult (chromenal fura miert nem sikerult vagy lehet az email amit irtam utana aktivaltak )

de 93 helyet az uj vegleges ar 103 $

valahol nem olcsobb ?

vagy ez a legmegbizhatobb oldalak egyike ?

hol erdemes megnezem meg ahol singpost van es megbizhato oldalak koze tartozik ?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2633) spileraaa


spileraaa
senior tag

itt [link]

es itt [link] olcsobb csak ezek menyire megbizhato oldalak ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2634) dReFiX válasza spileraaa (#2632) üzenetére


dReFiX
senior tag

Tmallbox az egyik legmegbizhatobb oldalak egyike. Én onnan rendelnem.

(#2635) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok! Ha ma kaptam tracking numbert akkorbvalamelyik nyomkövető oldalon meg kène jelennie valamilyen infonak? Legalább, hogy küldemèny infok felvève vagy valami, vagy normális, hogy nincs semmi info ròla?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2637) Bagira01 válasza #40993792 (#2636) üzenetére


Bagira01
veterán

Köszi. Amúgy a geekbuying-ról van szó. Elég gyorsan adtak számot, 18-án este rendeltem. Tegnap este 9 körül küldtem nekik mailt, arra hajnali fél 4-kor válaszoltak is. Ha nem adják fel keddig akkor azért a körmükre nézek.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2638) jozsi252 válasza Bagira01 (#2637) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem volt hogy 6 nap múlva jelent csak meg a HK rendszerébe a fasttech-es rendelésem. Szóval 5-6 nap is belefér.

iPhone 13 Pro Max

(#2639) zseko válasza zseko (#2614) üzenetére


zseko
veterán

szóval tud valaki választ adni, hogy a sportsdirect-en hogy/hol lehet paypal-os fizetést választani?

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2640) jano2101


jano2101
tag

Hello!
Van egy Newman telóm amit vissza kéne küldenem Kínába a Minidealnak, hogy meg csináljál garanciába!
Az lenne a kérdésem, hogy a postán mit írjak a csomag értékére a valós árat mert vámot nem fizettem rá, vagy ilyenkor már nem gond?!
Ja és milyen fajta csomagként kell fel adnom?
Köszönöm!

"... Kinek a csillogás, kinek a hírnév. De egy Spíler... az egészen más. Miért? Azért, mert egy kőkemény Spíler orrba-szájba nyomat mindent!!!"

(#2641) peter76bp válasza huan (#2615) üzenetére


peter76bp
senior tag

Volt már egyszer betéve a link keresővel Te is megtalálhattad volna :K

Hivatalos kínai ünnepnapok

(#2642) gaboru válasza zseko (#2639) üzenetére


gaboru
csendes tag

Csak akkor adja be a PayPal fizetési opciót, ha nem magyar forinttal fizetsz! Én pl. angol fontot választottam, amikor válogattam a cuccokat, beadta a PayPal-t és tudtam is fizetni vele! Valószínű működik más pénznemmel is, de a Ft-ra sajna nem adja! Üdv.

(#2643) djnice


djnice
veterán

Aki küldött már vissza garanciába kínába telefont, meg tudná mondani kb mennyi volt a postaköltség?

(#2644) sasa311 válasza djnice (#2643) üzenetére


sasa311
veterán

3000 körül.

De a FELADÁSI VEVÉNYT egész addig tartsd meg, amíg vissza nem ért hozzád a javított termék (lsd. én kálváriámat).

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2645) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Sziasztok.

Elkezdtem átfutni a fórumot, de nem találtam, esetleg átsiklottam felette.
Valahol le van írva, hogy mi a tmallbox-tól a rendelés menete?
Gondolom regisztrálok az oldalra. Beteszem a kosárba a terméket és paypal-al fizetek?

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#2647) csibe1 válasza #40993792 (#2646) üzenetére


csibe1
addikt

"A feladáskor kapott szelvény megőrzése szintén fontos és jó, ha többször is bekerül a topikba."

Esetleg ez mehetne egy "első hsz"-be ami mindig ott lenne a topik elején a fontosabb tudnivalókkal (mivel érdemes fizetni stb) együtt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2648) dReFiX válasza djnice (#2643) üzenetére


dReFiX
senior tag

Rám egy 4500 forintos vissza postát parancsoltak, erteknyilvanitott teritvenyes értek levél lett a vége. Fiatalemember ne maga tudja már jobban jeligével. Pedig 2-3000 lenne csak papíron. Nekem az aksit nem szabadott belerakni.

[ Szerkesztve ]

(#2649) zseko válasza gaboru (#2642) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, legközelebb így próbálom! :R

HR24.hu

(#2650) amdk7


amdk7
aktív tag

Ez most jött emailben (MiniDeal):

Iocean X7 MTK6589
Original Iocean X7 5'' inch 1920*1080 FHD IPS screen MTK6589 Cortex-A7 Quad Core
Our Price: $225.85(SG POST)

Amoi N828 With 2battery
Amoi N828 MTK6589 Quad Core Android 4.2 1.2GHz Dual Sim 4.5 Inch IPS Screen Smart Phone
Our Price: $189.99(10$ Discount code 28ABED)

THL W8 MTK6589
ThL W8 Android 4.1 Smart Phone MTK6589 Quad Core Ram 1G With 5.0 Inch HD IPS Screen
Our Price: $202.99(SG POST)

Star S5 MTK6589
Star S5 Butterfly MTK6589 Android 4.2 Quad Core 5.0 Inch IPS Screen 8G ROM 1280 x 720 pixels Smart Phone-white
Our Price: $209.99(SG POST)

Star B94m MTK6589
Star B94M MTK6589 QuadCore Smart Phone Android 4.1 With 4.5 Inch IPS Screen
Our Price: $179.99(SG POST)

Lenovo A820 MTK6589 (mulit-language)
Original Lenovo P770 Gray Android4.1 MTK6577T 1.2G With 4.5"QHD IPS 1G RAM 3500mAH Battery
Our Price: $169.99(SG POST)

ZTE V987 MTK6589
ZTE V987 MT6589 Quad Core Android 4.1 1.2GHz Dual Sim 5.0 inch HD 1G RAM 8.0M Smart Phone
Our Price: $289.99(26.85$ Discount code 21ABED)

ZOPO ZP980
ZOPO ZP980 5.0 Inch First FHD Screen Smart Phone 440PPI Android 4.2 MTK6589 Quad Core 16G
Our Price: $329.99(20$ Discount code 30ABED)

Lenovo A660
Russian Lenovo Lephone A660 MTK6577 dual SIM dual-core waterproof IP67 5MP GPS Smart Phone
Our Price: $125.85

Pár helyen találhatsz kódot, ha esetleg most rendelnél! ;)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.