Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz hermanyi #76711 üzenetére

    Yup, bele is akartam fogalmazni valahogy, csak sehogy nem sikerült úgy csavarnom a szavakat, hogy a tőkehalas rész beleférjen. :DDD
    Viszont ami számomra újdonság volt így gyors guglizás után, hogy a hekk is tőkehalféle! Őszintén szólva full vakon azt hittem valami makréla féle, sügér-szerű valami. De nem, bizony egészen közeli a rokonság a menyusunkkal, szóval nem véletlen a hasonlóság! :))
    Mindig tanul valakit az ember.

    Szerk.: megnéztem ma a csepeli Dunát (az élőt), még ennél a vízállásnál is nagyon klafán pecázható helyek vannak, volt is lent egy úsztatós kolléga, matchbottal alig 10 méterre tolta, és bizony fogta a paducot, szilvát, koncért... :)
    Szóval az utókornak, pesti 370-es víz még simán horgászható bizonyos helyeken Csepelen!

    Szerk.2: jobbacsabba
    Vastag zsinórnál sok nedvesítés, lassú csomó meghúzás, és eközben a zsinór, csomó folyamatos igazolása szükséges, de végül ugyanúgy meg lehet kötni! Nekem van 0.57-esre vastagodó monofilom, simán köthető, csak lassan, sok figyelemmel. :K

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés