Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2398) #16741888


#16741888
törölt tag

Tegnap voltam kint horgászni, kipróbáltam új szerzeményemet, enyhén szólva brutális.:DDD A 6-7mes mélységhez vettem egy 18grammos Maver furulyát, gondoltam megnézzük tényleg úgy lehet e vele dobni ahogy hallottam. Egészen páratlanul hihetetlen, különösebb erölködés nélkül elhajítottam 70mre, egyenesen.!!!:) Az egész horgászat alatt valahogy jellemző volt hogy nem tudtam ferdén dobni.:DDD Még ilyet nem is láttam nyíl egyenes volt az össze dobásom, hihetetlen. Horgászni csak egy 30-40mre horgásztam mert eddig tudtam biztonsággal és pontosan belőni a kaját, Sajnos a nagy halakat nem tudtam idecsábítani az etetésre, tegnap elkerültek, csontival tudtam volna fogni, pár kiló KOIt mert bedobtam és kapás volt, de én nagy halat akartam fogni. Csináltam pár fotót innen hprgásztam:[link] -Sajnos a képek minősége hagy sok kivánnivalót maga után nézzétek el plííz.- Így néz ki ha elfordítom a fejem balra:[link]
Lőttem pár képet abotról is, ezek is jó szarok lettek:(
[link]
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.