Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2498) üzenetére


kukorica
csendes tag

hát kb 3.5volt mert a mérlegem szar me 2őt mutatott :DDD de az zavart legjobban hogy nemkűzdőtt a genyája...elösször olyan lassan emelte a kapásjelzőz hogy alig vettem észre azt hip felbaszta becsapok egy embereset azt 1perc kinnvolt a partszélen azthittem kisponty ,de nemakart feljönni azt amikor végre felhúztam és megláttam a nagy fejét húdemegörültem :Dengettem is a féken me sokan mesélték hogy ilyenkor megindul egyszer kétszer kirohant egy 5-8métert de gyorsan a szákba csaptam.és zsákszákba tettem és abbol ugrott ki :O ezen felbuzdulva ha az eső nemszól közbe egész hétvégén lógatni fogok :)

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2502) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nah, megfőztem két vödörnyi borsót. 3kor indulok is ki a nagypontyomért meg az amúrokért:D

remélem legalább egyik tiszteletét teszi:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2503) Shim


Shim
őstag

Kanadaban horgasztam most nyaron, szep 70-80 centis pontyokat fogtam. plusz melle rengeteg torpeharcsat, szoval halaszlevel nem volt gond :) sajna tul meleg volt, hogy walleye-t vagy muskie-t fogjak, pedig iszonyat finom husuk van.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2504) kukorica


kukorica
csendes tag

tegnap 8órát horgásztam és össz vissz egy 1 kilós pontyot fogtam...pedig egy hete telepítettek.
Mekkora törpéket fogtál?Me halotttam hírét hogy kanadában szép nagyok is vannak :)

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2505) kukorica


kukorica
csendes tag

Ma kukoricával fogtam egy 3kilós süllőt :DDD

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2506) rien válasza kukorica (#2505) üzenetére


rien
senior tag

:) biztos vega :D Gratula! Amúgy már én is láttam ilyet egyszer az egyik ''szomszéd-pecás'' horgán, nagyon éhes lehetett szegény, meg a tiéd is.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#2507) kukorica


kukorica
csendes tag

Most olvastam a haldorádón ,hogy a nagy pontyok már kerülik a kukoricát tapasztalatból..van benne valami az biztos.De akkor mivel etessek pontyra?Mert ha porokkal etetek odagyüllik a tóból az összes sneci meg bodri..

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2508) userZ válasza kukorica (#2507) üzenetére


userZ
tag

Hasonló a szíitu nálam is; így ősszel a kukorica helyett valami más csalit kéne használnom. A pelletet akarom kipróbálni, igaz drágább jóval mint a kukorica, de ha tényleg olyan fogós ahogy hírlik, akkor visszahozná az árát :) Etetni sztem megmaradhat a kukorica, csak mellé kell keverni pelletet...de a bojliról se feledkezzünk meg ;)

Stop the Earth, I want to get off!

(#2509) dragonfx


dragonfx
veterán

Hétvégén voltunk mi is pecázni hát elég lehorgasztó egy intenzíven telepített helyen 1-2 pontyot fogni, mondjuk lehet csak front volt, mert multkor is kikaptuk akkor sem volt semmi, persze máskor az elmondottak alapján fogott mindneki szépen. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2510) userZ válasza dragonfx (#2509) üzenetére


userZ
tag

Szombaton voltam vagy 8 órát lógatni; gyönyörű idő volt de két kapáson kívül, amiket elszúrtam, nagy semmi lett az eredmény :U :F :W A szép nyári fogások után ez eléggé frusztráló tud lenni :W :DDD

Stop the Earth, I want to get off!

(#2511) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2507) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

búza, borsó, kender, krumpli.

ezekkel lehet etetni nyugodtan, de mi a kukoricát is nyomjuk be:DDD

ezen a héten még szórunk be olyan 20 kiló borsót, meg krumplit is. a nagy pontyok reményében:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2512) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2511) üzenetére


kukorica
csendes tag

te honnan szerzel ennyi borsót?Me én eddig csak fagyasztottat tudtam szerezni de az meg eléggé drága

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2513) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2512) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

táp és terményboltban.

valami 70-80 Ft/Kg

szal jobban megéri ezzel etetni mint pl etetőanyaggal. és sokkal tovább ott is tartja a halakat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2514) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2513) üzenetére


kukorica
csendes tag

és a távolabbi területeket hogy etetd vele, vagy partközelbe osztod neki ha borsóval etetsz?Meg hogy sikerült a nagyhalak vadászata?


[Szerkesztve]

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2515) Shim válasza kukorica (#2507) üzenetére


Shim
őstag

atlagban olyan 20 centisek voltak, de rengeteget fogtunk. mindig volt legalabb 20 fogas, de volt egzszer 40 is egy nap alatt :) napi 3-4 bitang ponty is akadt (barhol jartunk - kezdok szerencseje :P)
itt van egy kisebb ponty es egy ''nagydarab'' 25 koruli torpeharcsa [link]. sulve allati :R

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2516) kukorica válasza Shim (#2515) üzenetére


kukorica
csendes tag

40 süllő :Y :C én évi 5nek már örülök :DDD

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2517) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2514) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csónakkal visszük be olyan 40 méterre kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2518) rien


rien
senior tag

Ez nem semmi 2,3 m-es harcsa: [link]
Az állati vicces videókba raktam egy vicces horgászós videót akit érdekel:[link], meg itt lesz mégegy ez má annyira nem vicces :) [link]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#2519) Shim válasza kukorica (#2516) üzenetére


Shim
őstag

hopp, rosszra hsz-ra valaszoltam. 40 torpeharcsa, nem sullo :) annyinak en is orulnek.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2520) peterszky


peterszky
őstag

Bátyám ma reggel fogott a Dunán ( Bp, Dagály strand környéke ) egy 47 cm-es potykát és egy 49 cm-es márnát. Nem semmi :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#2521) kukorica


kukorica
csendes tag

szerintetek a bodza termését szeretik e a pontyok?

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2522) BÁ Nutrition válasza peterszky (#2520) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

remélem egyszer én is fogok márnát

frankón húzhatott:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2523) kukorica


kukorica
csendes tag

Harcsára jó a monofil előke vagy inkább drót :F me tervezek egy rablózást fölleg süllőre számítok de nemritka arrafalé a 3-10kiló közötti harcsákkal való találkozás sem!

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2524) hcs57 válasza kukorica (#2523) üzenetére


hcs57
őstag

A harcsa nem harapja el a zsinórt a drótelőke felesleges. A csuka illetve a kagyló, ami elharapja, elvágja a zsinórt.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2525) BÁ Nutrition válasza hcs57 (#2524) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja, de a kagyló nem az előkét szokta....

és a süllő egyből otthagyja a drótelőkés szerkót.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2526) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2525) üzenetére


kukorica
csendes tag

Majd a fűzött kishalat is kifogom próbálni,hátha csukával is találkozok!Ma is elöttem rabolgatott egy kisseb csak othonhagytam a műcsalis dobozom :W

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2527) hcs57 válasza BÁ Nutrition (#2525) üzenetére


hcs57
őstag

általában nem, de azt is el vágja. ha az esik útjába..
Ma vettem kevlar előkét, ez talán jobban állja a strapát.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2528) hcs57 válasza BÁ Nutrition (#2525) üzenetére


hcs57
őstag

A kevlár előkét is?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2529) peterszky válasza peterszky (#2520) üzenetére


peterszky
őstag

kicsit megkésve, de itt vannak a képek:
Márna: [link]
Ponty: [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2530) kukorica válasza peterszky (#2529) üzenetére


kukorica
csendes tag

Szép zsákmány!
Én tegnap voltam horgászni fogtam egy 44es pontyot ,utána úgy fújt a szél ,hogy nem is láttam már a kapást ezért gondoltam pergetek egyet.Egy csukát akasztottam is ,de sajna elment meg egy szép böszme a partig követte a csalit na az brutális látvány volt :DDD

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2531) BÁ Nutrition válasza hcs57 (#2528) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem azt is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2532) hcs57 válasza BÁ Nutrition (#2531) üzenetére


hcs57
őstag

kár, ugyanis a boltban azzal bíztattak, hogy ez golyóálló... :DDD
így gondoltam, a csuka foga sem fog ki rajta. :)
mit ajánlasz süllőzéshez csukaveszély esetén?

[Szerkesztve]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2533) BÁ Nutrition válasza hcs57 (#2532) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

halszeletet a csuka nemigen veszi fel szerintem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2534) kukorica válasza hcs57 (#2532) üzenetére


kukorica
csendes tag

[link]én ezt megfogom próbálni!Így ránézésre jónak tűnik.
Bá.:nekem az egyik ismerősöm este 10kor halszelettel fogata eddigi legnagyobb 1méter 5centis 11kilós csukáját :) de én is úgy tudom, hogy a csuka nemigazán táplálkozik dögökkel

[Szerkesztve]

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2535) arpi6k válasza BÁ Nutrition (#2533) üzenetére


arpi6k
addikt

Haverom halszelettel fogott egy aranyos kis 20cm-s csukát. Persze a srác nagyon nagy mázlista, úgyhogy szerintem kukoricával is megfogta volna.:)

Intel & ATI

(#2536) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2534) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én már próbáltam ezt

de a halszelet volt a tuti

nem véletlen ragaszkodom hozzá azóta is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2537) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2536) üzenetére


kukorica
csendes tag

Ezt gondolom tava is válogatja lassacskán én is kitapaztalom!Állítólag a tavunkban nemritke az 5kiló körüli fekete sügér ,de egyesek azt állítják 10kiló környékiek is vannak benne :Y csak egész évbnem tilos megtartni :(((

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2538) TomDog


TomDog
tag

1 kis oktatás[link]

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#2539) hcs57 válasza TomDog (#2538) üzenetére


hcs57
őstag

mintha már idézte volna valaki..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2540) kukorica


kukorica
csendes tag

valaki megtudja mondani magyarországon kb mekkorákra nőnek a feketesügerek?

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2541) hcs57 válasza kukorica (#2540) üzenetére


hcs57
őstag

néhány kilósra.. lsd link: [link] :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2542) kukorica válasza hcs57 (#2541) üzenetére


kukorica
csendes tag

Akkor jól átbaszták a fejem :) DE 3 fölöttit már fogtak a tóban :C Én ma az indulás elötti utolsó pillantban fogtam egy fél méter 4centis tükröst,fárasztás közben kellet kivennem a botzsákból a merítőt meg kinyitni :)

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2543) hcs57 válasza kukorica (#2542) üzenetére


hcs57
őstag

miért mit mondtak fekete sügér ügyben?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2544) BÁ Nutrition válasza hcs57 (#2543) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát hogy 10 kilósra megnő

reggel megyek pecázni. remélem lesz má valami nagyobb potyka is.

meg asszem úgy volt hogy mostanában lesz amúr telepítve. azt is jó lenne fogni..
már azt se bánom ha csak 1-2kilós, csak amúr legyen;)

[Szerkesztve]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2545) kukorica válasza hcs57 (#2543) üzenetére


kukorica
csendes tag

Hogy 5kilósak csabdossák a vizet...meg már közel 10kilóst is látak :DDD :DDD én is úgy tudtam hogy magyarországon csak pár kilósokat fogdosnak ,de olyan meggyőzően mondták hogy elhittem :(

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2546) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2545) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem a fekete sügér nem olyan ugrálós csapkodós fajta. inkább sunyi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2547) dragonfx


dragonfx
veterán

Szombaton voltunk Prérin valszeg idényzáró pontyozáson, netán még 1-2 ragadozós téma beficcenhet ha idő ugy engedi.

Fogtam 5 pontyot 9 kiló súlyban, kettő igazán szép is volt köztük.([link] .([link] * mindkettő szép 3as volt)
Szerintem maguk nemében igazán szép kis egészséges tőpontyok, most is ott úsznak valahol :B ;)
Elég nehezn indult nem gondoltma volna ennyit fogok délutánra kicsit jobban feltámadta szél megmozgatta a halat, meg melegdett is a víz a naptól. De finomítani kellett a cuccot 24es előkére és 8as horogra a szokásosról. Összeségében nem volt rossz, jó sokan voltak, ezzel az 5 ponttyal valszeg a top10b voltam az nap a tavon mert volt aki semmit se szákolt szerintem.

És egy szép napkelte a végére: [link] *
*a képek SE d750i-vel készültek :B

Más én már fogtam fekete sügeret nagyon élvezetes finom cuccla igaz csak kicsiket de szép hal nagyon.
Azért a rekordlistát elnézegetve felmerül az emberben hogy nézhetet ki valósgban mondjuk egy 40es amur? :Y 20as csuka? :Y 10es balin? :Y 8as márna? :Y

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2548) hcs57 válasza kukorica (#2545) üzenetére


hcs57
őstag

:DD A fekete sügérrel jól megvezettek... a horgászok egy része túloz, s néha képzelődik is.
De már tudod..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#2549) dragonfx válasza peterszky (#2529) üzenetére


dragonfx
veterán

ezek hány kilósak voltak??
amugy a fekete sügér megnő 10 kilósra csak nem nálunk hanem őshazájában amerikában.De hogy minimum 2x akkorára mint nálunk az tuti.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2550) kukorica válasza dragonfx (#2549) üzenetére


kukorica
csendes tag

Én olyat olvastam hogy akár 15kilót is elérheti amerikában :Y még teljesen tapasztalatlan vagyok a pergetésben ,idén szeretném elkezdeni komolyabban!Vettem egy halom gzmihalat twistert meg egy két támolygót.Na azt hogy lehet tudni ,hogy a hal koppint oda vagy valamibe kicsit megakadok?Meg mikor érdemes pergetni(csukára,sügérre)?

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.