Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Eagl3 válasza kukorica (#2298) üzenetére


Eagl3
veterán

Örömmel látom, h. szeditek a halakat. :)

(#2302) R3ĐßuŁŁ válasza kukorica (#2298) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A pontyok tányleg harciasabbak! Tavaly nem emlékszem iylen hosszú fárasztásokra! Múltkor fogtam egy 2,5kilós tükröst! Azt kb 6-7percig fárasztottam! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2303) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Most hétköznap megyek este harcsázni! Én elemgyek pergetni! Apámékat hagyom had úszózzanak harcsára! Én inkább fogok 1-2 süllőt! Este milyen rapalákat vagy villantókat érdemes használni? Nektek mi a tapasztalotok? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2304) R3ĐßuŁŁ válasza Eagl3 (#2301) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mennyél ki egésznapra egyet keszegezni vagy pontyozni! Hátha sikerül vmi....... :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2305) kukorica válasza Eagl3 (#2301) üzenetére


kukorica
csendes tag

mivolt a hétvégén?

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2306) Eagl3 válasza kukorica (#2305) üzenetére


Eagl3
veterán

Én csak első nap pecáztam, bedobtam a kishalat, fogtam egy 3,5 kilós balint. Leis tettem a pecát és vedeltem :)

(#2307) Eagl3 válasza R3ĐßuŁŁ (#2304) üzenetére


Eagl3
veterán

Hétvégén lehet megyek pecázni 2 napra ha nem megyek szigetre.

(#2308) dragonfx válasza Eagl3 (#2307) üzenetére


dragonfx
veterán

onnan is lehet, csak vegyél fel biztonsági mellényt előtte ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2309) BÁ Nutrition válasza R3ĐßuŁŁ (#2303) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most sűllőt vagy harcsát akarsz fogni??

süllőre twistert szoktak, sárga-fehér fogós elvileg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2310) R3ĐßuŁŁ válasza Eagl3 (#2306) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

3,5kilós balin! :Y :Y :Y :C Az szép! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2311) R3ĐßuŁŁ válasza BÁ Nutrition (#2309) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Apámék harcsát! Én inkább a süllő felé hajlok! Jobban szeretek pergetni mint kishalazni:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2312) kukorica


kukorica
csendes tag

Holnap is megyek pontyozgatni remélem nagyobbacskák is lesznek :DDD

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2313) #16741888


#16741888
törölt tag

Tegnap megtéptem a horgászboltba az Agressor fee3derbotot, pff basszátok meg, kegyetlen, nincs rá jobb szó
A 3,9es 130grammos valami hihetetlen könnyed és mégis brutális. Nem is igazán tudok róla mit mondani, egy nagy orsóval 100meket lehet dobálni vele, asszem nincs olyan békéshal ami kifogna rajta.:C

(#2314) kukorica válasza #16741888 (#2313) üzenetére


kukorica
csendes tag

akinek van rá pénze vegye :))

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2315) BÁ Nutrition válasza #16741888 (#2313) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

valami link vagy ilyesmi?

márka?

spro?

tapasztalat?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2316) dragonfx válasza BÁ Nutrition (#2315) üzenetére


dragonfx
veterán

gondolom haldorádoról nézte ott tuti van link, persze spro mi más? :DDD ...ő is csak álmodik róla..
tömör voltam :U :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2317) BÁ Nutrition válasza dragonfx (#2316) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

miért az olyan drága?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2318) #16741888 válasza dragonfx (#2316) üzenetére


#16741888
törölt tag

Álmodik a vér róla, megvehetném, most adtam el 2hete a 2 fenekzőmet 40ért, hozzádobok még egy 20ast és simán lehetne 2ilyen botom fasza orsóval, csak értelme nem lenne, mert 2-3hetente járok horgászni, arra tökéletesen elég a Korum matchbot, sajnos.:(
Ha figyeltél volna írtam hogy megtéptem, ezalatt azt értem hogy kezembeveszem és a horgászboltos lefogja a spiccet, én meg megpróbáltam eltörni.

(#2319) dragonfx válasza #16741888 (#2318) üzenetére


dragonfx
veterán

figyeltem, de ez nem azt jelenti hogy a tulajdonodat képezi :U , és ha jól veszem ki akkor nem is vetted meg..... :U
Mondjuk tényleg nem érdemes ennyire erős feedert venni, feedernek a finom pecázás a lényege, egy 130gr-osra csak nem tehetsz 14-18as zsinórt :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2320) #16741888 válasza dragonfx (#2319) üzenetére


#16741888
törölt tag

Kell venni egy 3,6as max 90grammost, meg egy 3,9est, 90-130grammosat. azért azt a 130grammot ne úgy képzeld el, mint egy dióverőt, ugyanolyan vékony kecses a bottest, csak 130gramm a dobosúlya, 20as zsinór bőven tökéletes rá.

(#2321) dragonfx válasza #16741888 (#2320) üzenetére


dragonfx
veterán

a 90 + a 130 akkor is annyi marad, én nekem volt feederem régebben, én azt szerettem ha már 2kilós potykánál karikára hajlott, mondjuk nem is szakadt el rajta a 14es előke :B ...meguntama spiccet figyelni, sőt jövőre lehet veszek rodpodot meg hangjelzős genyát :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2322) #16741888 válasza dragonfx (#2321) üzenetére


#16741888
törölt tag

Arra is megvan a megfelelő pálca, ezt a botot a 10kgos pontyokra tervezték, ott meg hidd el hajlik. 2kgos pontyra megveszed a 330ast max 60gramm, vagy 40gramm, tudjaatököm, és tökéletes.

(#2323) kukorica


kukorica
csendes tag

Ma is voltunk kinn és 3tükörponty lett belölle 34-40centi közöttiek.bevált ez a szoktatóetetés bár nem amurra de azé jó :)

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2324) Eagl3 válasza #16741888 (#2322) üzenetére


Eagl3
veterán

Ennek a dolognak csupán annyi a szépséghibája, hogy nem te döntöd el, mien hal akad horogra. A feederezés az érzékeny, vékony szerelékről szól. Persze, biztos nagyon jó ez a bot, de én inkább lágyabbat választanék.

(#2325) Eagl3 válasza dragonfx (#2321) üzenetére


Eagl3
veterán

Megtudok őrülni attól, amikor kimegyek icakára lógatni, a szomszádnak meg egész este pittye a kapásjelzője :)

(#2326) dragonfx válasza Eagl3 (#2325) üzenetére


dragonfx
veterán

Én is, de mikor 3 óráig nincs kapás 35+ fok van semmi árnyék, max ha viszel ernyőt, egy jót napoznál a gyékényen és akkor lessed a karikát?? :Y
Ebbe beleuntam, mert a fék kiengedése néha nem ad akkora hangot hogy odafigyeljek :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2327) dragonfx válasza kukorica (#2323) üzenetére


dragonfx
veterán

a nagyhoz idő kell, sok idő, van hogy 2 hét is, már akiktől én hallottam hogy így etettek

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2328) Eagl3 válasza dragonfx (#2327) üzenetére


Eagl3
veterán

Bármikor becsúszhat a nagyobb hal. :)

(#2329) #16741888 válasza Eagl3 (#2324) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azért ne haragudj, de ha gyakorlaott pecásnak vallod magad akkor azt is tudnod kell hogy kell a halat szelektálni, nyilván egy 130 grammos bottal nem szúnyoglárvával kell horgászni.:) Egy ilyen bottal lazán nekiállnak bojlizni is, miért ne?:U
Meg arról sem beszéltem hogy ez a 130grammos bot még mindíg 10szer olyan hajlékony, mint hasonló kategóriás bojlis, vagy fele ilyen dobosúlyú teleskopos. akkor?

(#2330) R3ĐßuŁŁ válasza #16741888 (#2313) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nem rossz bot! NEkem 2 feederem is van! 2 spro! Azokra sincs panasz:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2331) R3ĐßuŁŁ válasza dragonfx (#2321) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

NEkem is behajlik majdnem karikába egy pontynál! Ez enyémen 22-es trabucco T-force zsinor van! Ez kegyetlen jó zsinór! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2332) R3ĐßuŁŁ válasza kukorica (#2323) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

De jó vagy! :D Gondolkozok én is ezen a szoktató etetésen!:D Mivel fogtad a pontyokat? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2333) R3ĐßuŁŁ válasza Eagl3 (#2325) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hát igen! Iylenkor hallok szép szavakat!........ :D Mondjuk engem is idegesít de azért el lehet viselni!:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2334) dragonfx válasza Eagl3 (#2328) üzenetére


dragonfx
veterán

de az nem tudatos. ;)
Sokkal nagyobb az értéke annaka halnak amit tudatosan fogsz értem ez alatt azt, hogy
pl:
Igen feltámadt a szél felém fúj???akkor a halakat valszeg partközelbe hozza ha csak szerencsétlen hal nem akar annyit pedálozni a vízbe.márpedig irtó meleg van vagyis a hal nem akar sokat mozogni, max. kaját szerezni úszkál amugy csak ''kóricál''.Vagyis partközelbe etetek ne legyen nagy csobbanás ezért szemessel vagyis kukoricával etetek fél óra és kapásom van.na vajon miért??mert bejött amit gondoltam :B
Nem tom hogy vagytok vele de ha egy ilyen eszmefutatás után a parton fogok halat legyen akár csak kilós ponty/ok akkor sokkal többet ér mintha egész nap bent trónol 70en a fenekes és délután mondjuk fogok egy 4es pontyot, mert tudom az csak szerencse előbbi meg az én tudásom :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2335) kukorica válasza R3ĐßuŁŁ (#2332) üzenetére


kukorica
csendes tag

Hát vettem üveges eprs kemény kukoricát és azt felfűzve kötöm a horogra.Ma az első pontyot úgy fogtam hogy etettem bedom és még le se tudtam tenni a botot de már rajta volt a ponty:

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2336) kukorica válasza R3ĐßuŁŁ (#2332) üzenetére


kukorica
csendes tag

Szerintem ha nincs annyira messze a tó és van időd simán megéri!50kiló kukorica alig volt több 1000 huf nál egy adagot 1óra alatt kilehet főzni és ahova én etettem úgylátom ''odaszoktak'' a halak :) holnap is megyek remélem megint jön , de mostanában csak 3-4órát horgászok.

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2337) dragonfx válasza R3ĐßuŁŁ (#2331) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem nagyon nem jött be az a kanóc, nagyon pödrödött :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2338) Lortech válasza dragonfx (#2337) üzenetére


Lortech
addikt

Nekem szintén, strapabíró, de elég kemény, merev még vékonyban is.

Thank you to god for making me an atheist

(#2339) #16741888 válasza dragonfx (#2337) üzenetére


#16741888
törölt tag

nekem a colmic match zsinór nem jött be, tudom tavasszal még nem ezt mondtam, vazzeg, a zsinór olyan lett 9hónap alatt, hogy erőfeszítés nélkül eltépem.:((( De basszus 2300ft /150m jóhogy sokat bír, meg lágy meg tudjaatököm, na de 9hónapot se bír ki, és abból 6ban nem használtam.:(((
Most vettem 16os Walter zsinórt, 1300ft/150m kb annyit bír mint a colmic és minőségben nem látok különbséget, ha ezt tavasszal cserélni kell, leszarom félévente kibírok 1400ftot, 2400at is de semmivel nem jobb, akkor minek vegyem a szarabbat.

(#2340) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma elvileg kimegyek én is egy hetek óta etetett helyre. állítólag esznek a nagypontyok.

bárcsak sikerülne már egyel összefutnom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2341) Lortech


Lortech
addikt

Két nyurgaponty frissen a Bodrogból:
[link]
Az egyik 2.28 / ~41 cm, a másik 3.72 kg / ~48 cm
Kár, hogy hazazavart az eső, jól szarnak áztam. Persze mire hazaértem, már elállt. Igen jó erőben voltak, a könnyű kis feeder szerelék (10-40-grammos shakespeare bot, 18-as főzsinór, 16-os előke, 12-es horog) dolgozott rendesen. 3-4 darab csontira jöttek.

Thank you to god for making me an atheist

(#2342) dragonfx válasza #16741888 (#2339) üzenetére


dragonfx
veterán

én mindig újjat próbálok ki, dea trabucco zsinórok sosem jöttek be nekem, most fender-t meg carp expertet használók, és azt kell mondjam nem rossz, de minden peca után vágni kéne 1-2m-et belőle de én lusta vagyok.
Szerintme ami jó és olcsó az a godzilla. :R

Lortech:gracca szépek a tőpntyaid, ki gondolná ilyen helyen lehet egyáltalán ilyne szép halakat.......

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2343) Lortech válasza dragonfx (#2342) üzenetére


Lortech
addikt

Tőponty valóban, nem értem miért írtam nyurgát.
Milyen helyen? Mi a baj a Bodroggal? Jártál már itt? Vannak ám itt szép halak, rejteget sok kincset, változatos, nagyon jó víz. A lebetonozott agyonhorgászott és agyontelepített halastavakat nem szeretem. Csak a Bodrog és nagy ritkán a holtágai. Ha nem fogok épp semmi érdemlegeset, azt se bánom, nem csak a halért megyek úgysem. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#2344) BÁ Nutrition válasza Lortech (#2343) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

épp azt akartam írni hogy qrvára semmi közük a nyurgához, de azért szépek :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2345) kukorica válasza Lortech (#2341) üzenetére


kukorica
csendes tag

Télleg szépek!Nálatok a farkát is belemérik a halba :F Ma is voltam és most sem maradtak el a pontyok egy 43as tükör és egy38as tőponty lett.Ma végra szépen sütött a nap így kellemes volt pecázni is.

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2346) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2345) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem mérte bele.

ha figyelmes lennél rájöttél volna

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2347) kukorica válasza BÁ Nutrition (#2346) üzenetére


kukorica
csendes tag

igazad van nem figyeltem oda sory.Nálunk egyébként 32 centi az alsó határ és már az aranykárászra is 15centi.Bár rájuk kellett is mert már szépen megritkult a számuk :((

''cirkusz az ország mindenkin nevetek a senkikből csinálnak sztárt az emberek''

(#2348) BÁ Nutrition válasza kukorica (#2347) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nemsokára indul a peca, most szerelek.

vettem 20 mm-es pelletet

10 kilósig meg sem állok:DDD

de egy 3 kilósnak is örülni fogok már ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#2349) R3ĐßuŁŁ válasza kukorica (#2335) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

De jó neked! Nekem 2 kapás közt akkora ai idő hogy elolvashatnék egy újságot:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2350) R3ĐßuŁŁ válasza dragonfx (#2337) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szerintem nagyon jó az a damil! Nagy a hajlékonysága és a szakítószilárdsága is! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.