Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) Cyberpunk válasza DanielK (#32447) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Imádom őket, volt madárpókom is. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32452) DanielK válasza (#32448) üzenetére


DanielK
addikt

igen :O

(#32453) válasza DanielK (#32452) üzenetére



őstag

Én nem, de az már nekem is sok, ha erdőben belesétálok egy 2m-es pókhálóba úgy, hogy nem láttam hol figyelt a féltenyérnyi keresztespók. Engem már csípet meg, rohadt fájdalmas, és megdagad.

Cyberpunk

...és hol végezte? :D
Aranyhörcsög, hullámos papagáj, halak, mocsári teknős. Pl. gyíkokat a zsebemben hordtam haza :D

[ Szerkesztve ]

(#32454) vadászcsiga válasza (#32446) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen pók ez vajon és mit keres a belvárosban?

(#32455) válasza vadászcsiga (#32454) üzenetére



őstag

Valamilyen kaszáspók lehet. Pici ártalmatlan.
Itt a tavasz - v. nyár? - és itt is van zöld. A fákról bokrokról jönnek, de ez mind semmi. Ha emlékszel arra a nagy havazásos időszakra, itt másnapra elolvadt - Szent Imre - és nagy egybefüggő vízfelület alakult ki előttünk. Éjjelente vadkacsák úszkáltak benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#32456) vadászcsiga válasza (#32455) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És cetek usztak fel a dunan :D

(#32457) válasza vadászcsiga (#32456) üzenetére



őstag

Pár napig voltak. Nem tudtam aludni a hápogásuktól, kinéztem honnan jön, de csak a sziluettjüket lehetett kivenni - ahogy kiúsztak az árnyékból - és a víz fodrozódását. Nagyon romantikus volt.

(#32458) Cyberpunk válasza (#32455) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az egy Csodáspók (Pisaura mirabilis) lesz.:)

Hát elpusztult, valószinűleg húzatott kaphatott ezek a trópusi fajok érzékenyek.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32459) bigdady válasza vadászcsiga (#32454) üzenetére


bigdady
nagyúr

azt se tudnám merre szaladjak :N

(#32460) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az én szobámban egy darázspók volt egy darabig az ablakom előtt pár éve, de nem tudom hova tűnt.

Ő volt az: KÉP, KÉP2

Őt pedig az udvaron találtam: KÉP

Amúgy régebben gondolkoztam, hogy tartok madárpókot. de aztán valahogy mindig elmaradt a dolog. 3 patkányom volt, őket nagyon megsirattam, azért nem is lettek újak. Ha érdekelnek valakit, keresek elő képet róluk. Az álomállataim amúgy egy zöld leguán, valamint egy fekete-fehér kék szemű (vagy heterokrómiás) husky. De ezzel még ráérek bőven addig, amíg nem költöztem el itthonról, az meg nem most lesz még. De idővel hátha.

[ Szerkesztve ]

(#32461) Cyberpunk válasza bigdady (#32459) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez egy Farkaspók-féle lesz, a fajt nem tudom beazonosítani, túl sötét a kép. Tippre egy Trochosa robusta.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32462) Totheground


Totheground
addikt

Nekem a camel spider (magyar neve van?) gondolatától a hideg futkos a hátamon. A sima keresztesekkel nincs bajom, viszont egyszer rosszul jártam egy levedlett madárbók "izével" (bőr? kitin?)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32463)



őstag

Egy kis képszerkesztés :D

(#32464) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#32423) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rendben, köszi, én csak a gari megóvása céljából akartam szervizben cseréltetni, de így, h nem veszik el, megcsinálom otthon :K
Xero: én is Corsairt néztem, akkor az lesz a nyerő, köszi neked is a segítséget :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#32465) korpicschess


korpicschess
veterán

Azért a pókok szeretete kicsit aberrált szerintem.
Én rendkívüli módon utáltam/féltem tőlük anno.
Pár éve a Balatonon voltam kb. 6 hetet, ergya szállásokon, kb. mindenhol keresztespók. Akkor megszoktam őket, de hogy szeressem....

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#32466) DanielK


DanielK
addikt

b*ssz*t*k meg.... :O

(#32467) Xero válasza korpicschess (#32465) üzenetére


Xero
nagyúr

Én meg csak érdeklődve figyeltem az eszmecserét. Részemről egyszerűen csak lesz*rom a pókokat. ;]
A háziállat az nálam ilyesmi lesz, ha lesz:

[ Szerkesztve ]

(#32468) DanielK válasza Xero (#32467) üzenetére


DanielK
addikt

köszi! :R

(#32469) Xero válasza DanielK (#32468) üzenetére


Xero
nagyúr

Ennek örömére a mai szép napot én ezzel indítom: Mike Vale feat. Stella Mercury - Don't Give A Damn (Original Mix)

(#32470) mondomén válasza Xero (#32467) üzenetére


mondomén
őstag

Ez milyen dög? Aranyos nagyon.
Jó lenne már egy kutya, de így hirtelen nem is tudom lesz e egyáltalán ideális helyem egynek. Panelba nem zárnám be... Apropó panelkutya vagy inkább panelgazdi. Most, hogy süt a nap, a ház előtti füves résznek van egy érdekes szaga, mintha bele sz.rtak volna az orromba mikor elmegyek mellette. A kutyaszaros kukába csak csikkeket dobálnak... :D

(#32471) Xero válasza mondomén (#32470) üzenetére


Xero
nagyúr

Labrador. ;)

Ha eljutok oda, hogy saját kertes ingatlan lesz, akkor vagy labrador, vagy pedig golden retriever lesz a háznál.
Van az ismeretségben egy labrador amúgy. Piszok okos kis dög. :K

(#32472) mondomén válasza Xero (#32471) üzenetére


mondomén
őstag

Mindketto johetne, de a goldi kulonosen szinpatikus. Oszinten nem nagyon ismerem a kutyakat, de egy jokepu kaukazusi medveolot elfogadnek.:) Egy darabik laktam egyutt shar pei-el. O is nagyon aranyos allat, lehet gyurni rendesen.:D

[ Szerkesztve ]

(#32473) Xero válasza mondomén (#32472) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem nagyszülőknél voltak kutyáim gyerekkoromban. Egy angol szetter és egy angol szetter - német juhász keverék. Azóta is kedvelem a nyúlánkabb vadászkutyákat, de valahogy a szívem mégis a labrador - goldi pároshoz húz.

(#32474) Ragnar95 válasza Xero (#32467) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor még egy kis cukiság így ráadásként, csak h jobb kedvre derülhessenek a pókokat nem kedvelők is :DD 1 2 3
Nálunk sajna mire én megszülettem, pont nem voltak kutyák nagyszülőknél, pedig előtte volt összesen 5. Apa mindig is kutyaellenes volt, meg amíg lakásban laktunk, nem is lehetett volna ott rendesen kutya, de aztán 4,5 éve sikerült apát is jeggyőzni a kutyáról, úgyhogy azóta ő a legkisebb családtag, akit mindenki szeret :K :DDD Eleinte németjuhászt, goldit vagy labradort szerettem volna, mert azok okosak és jók családba, lehet velük sokat játszani, de aztán szólt ismerős,h havanese-ek születtek nála és mindenkinek megtetszett + vele apa is kiegyezett, mert ekkoraként nem tudja tönkretenni a kertet (legalábbis ezt hitte, simán ás félméteres lyukakat :DDD ), de egyáltalán nem bántuk meg. Elvben szobakutya, de ha teheti, kint van egész nap jóidőben a kertben :P Mostmár csak kis kutyát vennék, ha lenne egy 2. , mert sokkal többet lehet velük együtt az ember, hiszen bent is lehetnek :K Bár el tudnék akár képzelni mellé még mindig egyet a 3 említett nagytestű közül, csak akkor nem lenne jó nekik,h egyikük bejöhet, másik nem, egy 30-40kilós, 1 méteres kutyát viszont nem szívesen látna senki se a családból bent a házban :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#32475) Cyberpunk válasza korpicschess (#32465) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem én minden állatot szeretek még a kígyókat is.;) Mondjuk két valamit utálok a darazsakat és a szúnyogokat. :D

Ragnar95: én macska párti vagyok.:) Kutyákból a kedvenc fajtáim a német juhász meg a szánhúzó kutyák alaszkai malamut, szibériai husky. Mondjuk az utóbbi kettő nehezebben tartható, mert hajlamosak lelépni a falkaösztön miatt.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32476) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#32475) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én a macskákat pont rühellem, mert nem hűségesek és amikor elmennek, ki tudja merre járnak, milyen betegségeket szednek össze + képesek napokra eltűnni... Volt 3 macskám, 1-et elloptak, a másik 2 elszökött, azóta nem kell több :N
Husky gyönyörű valóban és hihetetlenül okos, de nagyon mozgásigényes és nehéz tanítani, gyerek mellé nem is túl jó, szóval az így nem játszana nálam...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#32477) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#32476) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ez a jó bennük, hogy nem emberfüggők annyira. De volt már nekem macskám, aki elég ragaszkodó természetű volt. Ez a betegséges meg hülyeség, téged biztos nem fertőz meg, veszettség ellen ugyan úgy be lehet oltani, és lakásban is tarthatóak.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32478) Totheground


Totheground
addikt

En kigyot tartok.
Illetve van egy macskam, de mivel o az ur a haznal, nem mondanam, hogy tartom. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32479) Cyberpunk válasza Totheground (#32478) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja inkább fordítva van. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32480)



őstag

Nem akartam beleszólni, de nagyon félreértettétek. Egyszerűen csak a Nexus fotó képességeit akartam prezentálni, aztán csak hagytam tovább folyni az eseményeket. :D A képszerkesztésemet sem dicsérte meg senki, pedig nagyon művészi. :(

(#32481) nord_ válasza mondomén (#32472) üzenetére


nord_
veterán

Aztán a medveölő etetésére költenéd a pénzed jelentős részét. :D

Nekem pumi-labrador keverék van, okos, kicsit akaratos kutya, de bennem emberére talált. :) Nem túl nagy kutya, de jókat lehet vele birkózni a kertben.

(#32482) Cyberpunk válasza (#32480) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tájképet fotóz makróban még az SGS1 is jó. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32483) Xero válasza Ragnar95 (#32476) üzenetére


Xero
nagyúr

A Husky valóban gyönyörű, de az túlzás, hogy okos. Ez sajnos pont nem jellemző rájuk, ráadásul egy időben piszkosul túl is voltak tenyésztve.

(#32484) Cyberpunk válasza Xero (#32483) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kék szeműek tetszenek nekem. De ja a túltenyésztés nem tesz túl jót a génálomlánynak genetikai eredetű betegségek felüthetik a fejüket.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32485) r3dsnake válasza Totheground (#32478) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Milyet? Esetleg
kepet is tudsz mutatni? Koszi!

Amugy gondolom nehez volt kitalalni a nickenmbol, de nalam a kigyo az abszolut favorit allat. Egyedul azert nem tartanek,
mert nem volna szivem odadobni az egeret neki. Pedig egy albino tigrispitonnal nincs is szebb.

Viszont a leguan pont ezert jo, az csak zoldsegeket zabal. Mindenkepp szeretnek majd. Azert egy masfel meteres gyik akar meg jo hazorzo is lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

(#32486) Totheground válasza r3dsnake (#32485) üzenetére


Totheground
addikt

Ilyen
A kepeken nem latszik, de a hasa meg fekete-feher "sakktábla". Baromi jol nez ki.

Engem mar tobbszor titulaltak szabdistanak, mert neha az egyik egeret, amit a kigyonak hozok, odaadom a macskanak jatszani. Nem bantja, csak kergeti. Aztan ha megunja, odaadom a kigyonak. Marmint az egeret. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#32487) r3dsnake válasza Totheground (#32486) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A gabonasiklok szepek, de nekem tul "basic", kb mindenki azt tart. Nekem a kiralypiton szimpatikusabb lenne peldaul. Es igen, szadista vagy. :D Az etetes miatt valoszinuleg sosem fogok kigyot tartani.

[ Szerkesztve ]

(#32488) Cyberpunk válasza r3dsnake (#32487) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ugyan ez van a nagy pókokkal. Bár azok megesznek kisebb, nagyobb rovarokat is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32489) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Látom lassan át lehet nevezni a totyikot, bejerlentkeznék két leopárd gekkóval én is ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#32490) r3dsnake válasza Cyberpunk (#32488) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tudom, bár a rovarokkal kajáltatást kevésbé érzem kegyetlenségnek mint az egérrel. Tudom, hogy hülye felfogás, de így érzem. (Ettől függetlenül a rovarokat sem szoktam bántani.)

Miamiquake: a leopárdgekkók nagyon aranyosak, jöhet kép, ha gondolod. :)

(#32491) kali


kali
legenda

találtam egy molylepkét, jöhetek????? :DD

(#32492) Cyberpunk válasza r3dsnake (#32490) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a rovarokat kevésbé sajnálja az ember nem cuki állatok.:D Egy egér már azért más.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32493) mondomén válasza nord_ (#32481) üzenetére


mondomén
őstag

Hat de egy medvet sokaig tud enni.:D Amugy erre nem gondoltam, csak tetszik,szep kutya nagyon.

Amugy ti hogyan neveztetek el a kedvenceket? Volt eddig 3 macskank, de egyiknek sem en adtam nevet sajnos. Kovetkezo valamim tuti Kenobi lesz.:D

[ Szerkesztve ]

(#32494) TheMarci válasza mondomén (#32493) üzenetére


TheMarci
addikt

Két papagája van húgomnak, egyeske, és ketteske a nevük. :D

Do You Dream?

(#32495) mondomén válasza TheMarci (#32494) üzenetére


mondomén
őstag

Meddig gondolkodtatok rajta?:DDD

(#32496) nord_ válasza mondomén (#32493) üzenetére


nord_
veterán

AMikor hazahoztuk, tökig belemerült egy vakondtúrásba, tiszta maszat lett, így adta magát a Maszat. Aztán róla nevezték el az első magyar műholdat is. :D
Ha nagyon nem tudsz dönteni, van kutyanévkönyv az interneten. :)

(#32497) mondomén válasza nord_ (#32496) üzenetére


mondomén
őstag

Hat a kenobit komolyan gondoltam.:D Ha nem is ez, de valami hasonloan hulye nevet fog kapni a kovetkezo szerencses, ez mar biztos.:)
A maszat egyebkent aranyos, meg jo, hogy van mogotte stori is.:)

Kivancsi vagyok a pokok meg patkanyok milyen nevet kaphattak.:D Nalam mondjuk egy pok leginkabb azt, hogy halott...:D

[ Szerkesztve ]

(#32498) r3dsnake válasza mondomén (#32497) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A patkányaimat így hívták: Adriusz (ő lány volt), Daniusz és Tóniusz (ők meg fiúk)

Amikor még alig voltak pár hetesek nem lehetett pontosan megállapítani, hogy milyen neműek ezért olyan neveket adtam, ami lánynak és fiúnak is jó lehet.

(Adriusz -> Adrienn, Adrián; Daniusz -> Dániel, Daniella; Tóniusz -> Antal, Antónia)

(#32499) nord_ válasza r3dsnake (#32498) üzenetére


nord_
veterán

Redsznékusznak hívhatunk ezután? :)

(#32500) Blyan válasza nord_ (#32499) üzenetére


Blyan
félisten

Gyááá, ez ütött. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.