Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) joey04


joey04
titán

Halihó

Van nálam egy iPad 2 aminek az a baja, hogy ha a naptárban fektetve heti nézetre váltok, akkor jobbról balra, (tehát az időben előre) nem megy a scroll. visszafelé megy. ha egyszer scrolloztam visszafelé, akkor megy előre is, ameddig meg nem állítom. 7.1 volt a gépen, frissítettem, de utána is ez a gond. beállítottam új készüléknek, de semmi változás. Nem a képernyő a szar, mert mindenhol működik, veszi az érintést, csak a gyári calendarban nem. nem iOS hiba, mert nálam Air-en nem csinálja. Próbáltam rákeresni, pár embernek van is hasonló gondja, de megoldást nem találtam. Ötlet? Vagy ez iPad 2-n bug és várjak?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1152) legiaap válasza erdoke (#1150) üzenetére


legiaap
nagyúr

Annyit még arulj el legyszives, hogy mennyire gyorsan tudja másolni és hogy az eredeti méreten, minőségen nem ront ugye?
Hallottam olyat, hogy ha a kártyán sok a kép akkor lassan olvassa be és másolja, meg az apple oldalán is eléggé panaszkodnak erre a kábelre.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1153) erdoke válasza legiaap (#1152) üzenetére


erdoke
titán

Nem nagyon használom, és amikor többet használtam, akkor se volt a kártyán több ezer kép.
Nálam az Everpix, majd a Picturelife kiváltotta a kép tárolást. Ha szerkeszteni akarok, onnan húzom le.

(#1151) joey20
Sajnos éppen az iPad 2-n nem tudtam frissíteni 7-re, mert dugig van a legkisebb gyerek játékaival.

A legjobb aláírás a héten

(#1154) pehaa válasza joey04 (#1151) üzenetére


pehaa
tag

Udv!
Ipad 2-n nekem sem valt elsore! Legujabb ios van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1155) joey04 válasza pehaa (#1154) üzenetére


joey04
titán

Köszönöm. Sajnos apple fórumon is panaszkodnak és ahogy nézem nem egy friss bug, de nem javítottak. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1156) Arthuro_Adam válasza focvis (#1148) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Whatsappot csak trükközéssel lehet felrakni, és kell hozzá egy iPhone is. Ha rákeresel Google-ben, akkor rengeteg találat lesz.

(#1157) #53314048


#53314048
törölt tag

iPad 4 iOS7.1.1 frissítés után itunes nem látja csak DFU módban, restore végigmegy és 4005-ös hibakódot dob. Valaki találkozott már ezzel? Gari lejárt.

(#1158) univerzita válasza #53314048 (#1157) üzenetére


univerzita
addikt

4005-ös hibakód altalába usb csatlakozási probléma vagy driver frisítést igényel. Ha van másik lighting csatlakozó próbáld ki vagy a sámítogépen bemés a Programok és a Apple Mobile Device Support- nál csinálsz frissítést. Majd újrainndítod a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#1159) Urban Terror


Urban Terror
tag

Be lehet valahogy állítani, hogy egy wifi hálózatot privilegizáljon a tablet?

Nem tudom miért csinálja, de mikor leteszem pihenni, majd később ismét használatba veszem, akkor már át van csatlakozva az eszköz egy másik wifire, mint amin volt, ami sajnos gyengébb, emiatt lassabban töltenek be az oldalak.

(#1160) univerzita válasza Urban Terror (#1159) üzenetére


univerzita
addikt

A gyengébbik wifit a beálításokba le tudod tiltani. Ha nem így akarod akkor létezik program amivel eszt meg lehet oldani. A neve iPhone Configuration Utility ( szerintem jo iPadra is). De lehet hogy valaki ír valami más megoldást.

(#1161) Urban Terror válasza univerzita (#1160) üzenetére


Urban Terror
tag

Nem akarom letiltani, mert a lakás bizonyos pontján meg emez van leárnyékolva. Köszi a programot, kipróbálom! :)

(#1162) whited


whited
addikt

sziasztok
van 1 ipad 3 azt hiszem amin van lock, és elfelejtette a gazdájat, mit tudnék csinálni?
Sajnos az adatkábel nincs meg, más ötlet esetleg ? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1163) Szabikaa20 válasza whited (#1162) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Adatkábel a töltö is egyben...csak kikell huzni az adapterböl.

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1164) whited válasza Szabikaa20 (#1163) üzenetére


whited
addikt

akkor ez ipad 2 mert ezen még nem lightning csati van, de sajna se a töltő se a kábele nincs meg és úgy kéne a lockot valahogy feloldanom

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1165) Szabikaa20 válasza whited (#1164) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Jó itt az USB volt a lényeg... :) Azt nem tudom hogy a régebbieknél hogy van...Akkor miert nem kered el?Szerintem fog kelleni...Igy nemigen tudsz csinalni semmit...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1166) whited válasza Szabikaa20 (#1165) üzenetére


whited
addikt

közben találtam kábelt rá, hogyan tovább? iTunes fent van, mit mondjak?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1167) whited


whited
addikt

ahogy nézem addig nem tudok visszaállítást kezdeményezni, amíg nem oldom fel a pin zárat

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1168) Ragnar95 válasza whited (#1167) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

DFU-ból tudod restore-olni az iPadet, de ha iOS7 fut rajta, akkor az Apple ID mindenképp kelleni fog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1169) _Csaba_ válasza whited (#1167) üzenetére


_Csaba_
senior tag

DFU módba teszed és kész. Ez alapján

(#1170) whited válasza Ragnar95 (#1168) üzenetére


whited
addikt

6.1 volt rajta, így meg tudtam csinálni a restore-t :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1171) boost válasza whited (#1170) üzenetére


boost
addikt

Előtte azért telefonálj be a rendőrésgre, hogy nem-e lopta el a tulaj magától, véletlen.

(#1172) whited válasza boost (#1171) üzenetére


whited
addikt

nem, dehogy
ismerem az embert aki megkért, hogy csináljam meg

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#1173) HardRic


HardRic
addikt

Itthon tényleg nem lehet venni iTunes gift card-ot? Miért?

(#1174) boost válasza HardRic (#1173) üzenetére


boost
addikt

Mert csórók vagyunk, kicsi piac vagyunk a forintunkkal, lopnák, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1175) HardRic válasza boost (#1174) üzenetére


HardRic
addikt

Marha jó. :(((

(#1176) erdoke válasza HardRic (#1173) üzenetére


erdoke
titán

Másik Apple ID-re tudsz küldeni lóvét és alkalmazást is.

A legjobb aláírás a héten

(#1177) HardRic válasza erdoke (#1176) üzenetére


HardRic
addikt

Nincs bankkártyám egy darabig, azért kéne.

(#1178) erdoke válasza HardRic (#1177) üzenetére


erdoke
titán

Ott a megoldás, adsz egy Apple ID-vel és bankkártyával rendelkező ismerősnek 3e Ft-ot, aki küld neked 10 euró AppStore feltöltést/ajándékot.

A legjobb aláírás a héten

(#1179) terencehIII


terencehIII
tag

Üdv!
Valaki tudna ajánlani egy helyet ahol tudnék vásárolni ipad minihez fóliát és fel is raknák nekem?

(#1180) focvis válasza terencehIII (#1179) üzenetére


focvis
veterán

Szia!

Pl. iSamurai, Speedshop biztosan vállal ilyent.

(#1181) Citation válasza -Solt- (#50) üzenetére


Citation
újonc

Igen. Azt (is) használunk.

(#1182) Citation válasza terencehIII (#1179) üzenetére


Citation
újonc

Tegnapelőtt a Váci úti Tesco Speedshopjában profi módon megoldották!

(#1183) terencehIII válasza Citation (#1182) üzenetére


terencehIII
tag

köszi az infót, még az lenne a kérdésem, hogy ipadről--> pc -re bluetooth-on keresztül tudok képeket küldeni és igen hogyan?próbáltam a megosztással de, csak a facebook,twitter stb. ajánlja fel a bluetootht nem :W

(#1184) Ragnar95 válasza terencehIII (#1183) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudsz. Esetleg OSX-re lehet, hogy a jövőben AirDroppal lehet majd, de egyelőre OSX és iOS között az AirDrop sincs engedélyezve.
JB-el van lehetőség bluetoothos fájlküldözgetésre.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1185) univerzita válasza terencehIII (#1183) üzenetére


univerzita
addikt

http://www.phototransferapp.com/help/ipad/from_your_pc_to_this_ipad/ Esetleg a storban nézzel körül mert sok app van a bluetooth transfer photos név allatt.

[ Szerkesztve ]

(#1186) Fr3eWar válasza Xero (#949) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hali, megrendelted ezt a tokot?
Én is most tokvásárláson töröm az agyam, mert csak jó lenne ha lenne valami a hátlapon is ne karcolódjon, illetve szállításhoz is praktikus lenne.

Amit itthon az edigitbe lehet kapni lenne a másik opció számomra bár az jóval drágább.

(#1187) Fr3eWar válasza terencehIII (#1183) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Használj Dropboxot ha van vezeték nélküli interneted.

(#1188) llaszlo válasza terencehIII (#1183) üzenetére


llaszlo
veterán

Wifin keresztül lehet. Az nem jó?
Most nem tudom, hogy milyen appal, de én már használtam valamikor.

(#1189) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A VLC Google Drive integrációját használja valaki?
Az mitől lehet, hogy a VLC-n már rajta egy film, ami mellé lementem Google Drive-ról a feliratot (fájlnév azonos), de a program nem látja a feliratot?

(#1190) univerzita válasza Arthuro_Adam (#1189) üzenetére


univerzita
addikt

VLC- vel ez nem lehetséges. Talán AV Player képes rá.Valaki reagál bisztos aki használ AV Playert. Én a feliratot belerakom a filmbe mkvmerge- vel.

(#1191) Arthuro_Adam válasza univerzita (#1190) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Itt most igazából az lenne a kérdés, hogy mondjuk egy videót itthon rárakok iPadre, akkor hogyan tudok ahhoz feliratot csatolni, de akkor ez VLC-vel nem lehetséges ezek szerint.

(#1192) univerzita válasza Arthuro_Adam (#1191) üzenetére


univerzita
addikt

Ha iPadon VLC- vel elindítod a fimet és rákattintol a felirat ikonra akkor választhatod azokot a feliratokat amiket a film tartalmaz. A mellé rakott feliratot nemképes mutatni.

(#1193) Arthuro_Adam válasza univerzita (#1192) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Mutatja gond nélkül, ha wifi-n, vagy iTunes-on keresztül rakod rá.

Nekem akkor nem mutatja, ha Google Drive-ból teszem mellé a feliratot.

(#1194) univerzita válasza Arthuro_Adam (#1193) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam nem. Utána kell néznem. De lehet hogy nálam azért nem mert a fájlném nem mindig azonos ( általába cseh felirattal nézem a filmet de soksor magyar oldalról sedem le). Természetesen nem akartalak félrevezetni.

(#1195) Arthuro_Adam válasza univerzita (#1194) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem gondoltam, hogy szándékosan rosszat írtál volna :)

(#1196) Arthuro_Adam válasza Arthuro_Adam (#1189) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Közben megoldottam :)

(#1197) HardRic válasza Arthuro_Adam (#1189) üzenetére


HardRic
addikt

Én használom, de sajnos nem használok már feliratokat. Valahogy nem tudod mondjuk telóval vagy laptopon letölteni az srt-t és wifin átküldeni VLC-nek?
Ja megoldottad. Akkor mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#1198) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok,
adott egy iPad4-es. Ha fektetve van a gép(home gomb jobb oldalon) akkor alul az alsó vezérlőközpontot nem tudom felhúzni.
Ha átfordítom (home gomb bal oldalon) akkor sem tudom a vezérlőközpontot felhúzni.
Ha állítva van akkor simán jó.
Beállítások menüben az alsó fél cm-nél nem érzékeli a felhúzást.
Sanszos hogy hw-es a hiba ugye?

(#1199) Szabikaa20 válasza szijartg (#1198) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Irt már valaki hasonlót,de annak az oldala nem érzékelt,ha jól emléxem ott csereltek új készülékre!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1200) _Csaba_ válasza szijartg (#1198) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Szerintem hardveres. Restore ha nem segít, vidd vissza.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.