Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81128) basaharc502 válasza lm83 (#81126) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Nem nagyon számoltam, de az utóbbi 2-3 hónapban tuti nem vettem semmit.
Általában úgy szoktam csinálni, hogy 50 paklit veszek goldból minden 1-1 kieg megjelenésekor + az ingyen pakkok és meglátom azokból mit nyitok. Általánosságban ez így egész jól szokott működni, pár használható deckre való lapot biztos nyitok 1-1 crafttal megtámogatva. (voltak nagyon komoly nyitásaim ilyen 6-7 legó az 50-ből, de voltak katasztrófaalisak is pl 1 db legó az 50+-ból)
2016 áprilisa óta játszom, tehát 3 éve lényegében megszakítások nélkül...mindezt úgy, hogy átlagba napi 10-20 percet játszhatok kb, de az utóbbi időben szinte tényleg csak a napikat nyomom le, egyre kevésbé szórakoztat...de még azért úgy vagyok vele érdemes belépni, hiszen ha elhagyod, akkor csak pénzért tudod visszahozni magad, költeni pedig nem akarok rá (eddig sem tettem) mivel pénztemető lenne..meg nekem pont ez a varázsa, ha költöttem volna rá, meglenne minden lap stb szerintem már rég nem játszanék vele :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.