Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68301) fogtunder


fogtunder
nagyúr

kicsit oldanám a sós vizet, a TS féle murloc/midrange paladinnal ma rank 12-ről mentem 8-ra win streakkel. nem gondoltam volna, hogy ez a pakli jó lesz, de annyira kevés most az AOE, ha az elején megszerzed a boardot és elbuffolgatod a murlocokat, akkor tök jó. és az eye for an eye a megfelelő pillanatban discoverelve büntet, a questmage-ről nem bírtam leütni az 5. ice blockot, na ez megoldotta :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68302) lm83


lm83
őstag

Szerintetek ezt a rugó questet még meddig hagyják így a játékban?

(#68303) saen válasza lm83 (#68302) üzenetére


saen
veterán

Örökre.

(#68304) lm83 válasza saen (#68303) üzenetére


lm83
őstag

Mármint ilyen formában gondoltam...

(#68305) fogtunder válasza lm83 (#68304) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ő is

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68306) darkrock


darkrock
aktív tag

Elszaporodtak ezek az OTK priestek, egymás után három jött szembe.

(#68307) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jó ez a brawl, első 3 minion amit kiraktunk kinyírta magát és azon kívül semmit nem csinált. :D Legkreatívabb a MIstress of Mixtures volt, ami Hellfire-t nyomott el és healelt fel egyből.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68308) DJGABI válasza fogtunder (#68301) üzenetére


DJGABI
addikt

akartam kérdezni h biztos valami streamer tolta ezzel a murlocpalával, mert tegnap csak azok jöttek szembe

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68309) thesound


thesound
őstag

Soha rosszabb brawlt :C

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#68310) Bazsi1987 válasza thesound (#68309) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szép 😊

(#68311) fogtunder válasza thesound (#68309) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát ennél rosszabb már tényleg ne legyen, még két próbát adok neki, ha nincs meg, akkor kihagyom, mert elviselhetetlen, hogy ennyire nincs kontroll a meccsek felett.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68312) Balesz1899 válasza thesound (#68309) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nekem a szokásos 40 dust. Soha nem nyitottam még legendet brawlból, sem w&l-ből, pedig a 40-et már bőven meghaladta ezeknek a száma, más classic pakkot pedig nem nyitok...ennyit a pity timeremről :DDD

(#68313) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! valaki 80g csere ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#68314) fogtunder válasza Balesz1899 (#68312) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez sajnos teljesen esélytelen, a Blizzard is elismerte már a pity timer létezését és abból biztosan lenne hír, ha valakinek 40 pakkig nem esne legend.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68315) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok, kis kihagyással újrakezdem a játékot. Nekem a pirate warrior teljesen kimaradt, meg tudná mondani valaki, hogy mikortól volt ez t1 deck? Jelenleg életképes még? Néhány lap hiányzik csak hozzá, ha úgy van lecraftolnám.

(#68316) Balesz1899 válasza fogtunder (#68314) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Kb másfél éve tértem vissza a játékhoz. Azóta minden brawlt megcsináltam, jó pár w&l küldetéssel együtt. Soha, ismétlem SOHA nem esett még legend ilyen pakkból. Classicot pedig nem veszek.

Mondjuk így belegondolva, a Welcome bundle-t megvettem, amikor kijött, abban a 10-ben volt, szóval az mindenképp nullázta. Szeptemben óta pedig nem volt 40 brawl. Jogos.

[ Szerkesztve ]

(#68317) tomazin válasza fogtunder (#68314) üzenetére


tomazin
veterán

Tenyleg elismertek volna? Wow

(#68318) F-ECT$ válasza Putyin90 (#68315) üzenetére


F-ECT$
titán

A piarte wari már elég régi deck, de az msog is adott neki egy nagyobb löketet.

Jelenleg bőven életképes, bár van aki szerint könnyű counterelni, de azért a legtöbben tier 1-2 körülre teszik. Mi hiányzik?

Dive ever, work never.

(#68319) F-ECT$ válasza Balesz1899 (#68316) üzenetére


F-ECT$
titán

Én megcsináltam az összes brawlt, és elég sokszor kaptam már w&l-t is, és tényleg elég ritka, hogy jó dolgok legyenek a packban, de abban biztos vagyok, hogy legalább 1x esett már belőle legend. Ha nem hiszel a pity-ben, akkor kezdd el írni a nyitásokat.

Dive ever, work never.

(#68320) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Spagettikód akcióban [link] magyarázat a kommentekben.

(#68321) TheJoeker


TheJoeker
tag

Sziasztok!

80goldos questet cserélnék Joeker#2189

(#68322) Putyin90 válasza F-ECT$ (#68318) üzenetére


Putyin90
senior tag

Ezek hiányoznak, mindből 1 db: upgrade, berserker, southsea.

(#68323) F-ECT$ válasza Putyin90 (#68322) üzenetére


F-ECT$
titán

Ennyit áldozhatsz rá, bár én southsea nélkül futtatom (egy sincs belőle), és így is elkarcolgat.

Dive ever, work never.

(#68324) fogtunder válasza tomazin (#68317) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha jól rémlik, podcastben beszélgettek az egyik fejlesztővel, nyilván semmi részletet nem mondott róla és nem volt hivatalos közlemény, de erősen utalt rá, hogy igen, van ilyen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68325) rocket válasza fogtunder (#68324) üzenetére


rocket
nagyúr

Kinaban majus 1-tol lep eletbe torveny, amely szerint koze kell tenni a droprateket.

"China just passed a law that requires games to reveal drop rate % for all loot found in loot boxes or similar things.

-Online game publishers (who provide virtual goods or services with any form of random mechanisms) shall not directly request gamers to to indulge in such activities through a direct injection of cash or virtual credits.

-They shall promptly and publicly announce information about the name, property, content, quantity, and draw/forge probability of all virtual items and services that can be drawn/forged on the official website or a dedicated draw-probability web page of the game. The information on draw probability shall be true and effective.

-Online game publishers shall publicly announce the random draw results by customers on the official website or in a prominent spot in-game, and keep records for government inquiry. The records must be kept for at least 90 days. When publishing the random draw results, appropriate measures should be taken to protect user privacy.

-When online publishers are providing virtual goods and services with any form of random draw properties, they shall provide players with an avenue to trade for other virtual goods, either using virtual cash or any other ways to obtain similar virtual goods and services."

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68326) fogtunder válasza rocket (#68325) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tudom, de mi köze ennek ahhoz, amit írtam? ha közzé fognak tenni egy droprate-et, az csak az átlagos lesz, amit amúgy nagyjából már tudunk statisztikai elemzésekből, ahogy a pity timer létét is "bebizonyították"

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68327) Balesz1899 válasza F-ECT$ (#68319) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nekem egész biztos nem esett még ilyen packból, de a megfejtést meg is írtam abban a hsz-ben. A welcome bundle 10 packjában volt legend, szóval simán lehet, hogy azóta (szeptember) nem jött össze 40 classic nyitás.

(#68328) KISDUCK válasza ígyvanferi (#68300) üzenetére


KISDUCK
addikt

Este én is brawlos questet kaptam, hunterrel csináltam meg és elég könnyen ment vele.

(#68329) quex


quex
tag

Megkérdezhetem, hány meccset játszotok egy hónapban? Havi kb. 100-120 soknak számít?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#68330) saen válasza quex (#68329) üzenetére


saen
veterán

Egy időben 100 win-t szoktam átlagban összeszedni, most jóval kevesebbet. Szerintem 100-120 meccs az inkább kevés kategória.

(#68331) Genji válasza quex (#68329) üzenetére


Genji
őstag

nekem nem ritka a napi 30 (amikor már nem jön a gold) szóval ebből a székből nem :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#68332) F-ECT$ válasza quex (#68329) üzenetére


F-ECT$
titán

Napi 3-4, azaz kb havi 100-120. Ez szerintem a legkevesebb, amivel még érdemes tolni a játékot. (Ennél kevesebb esetén már nem minden napi quest lesz meg illetve nem nagyon érsz el rank 5-ig se.)

Dive ever, work never.

(#68333) TheJoeker válasza TheJoeker (#68321) üzenetére


TheJoeker
tag

Elkelt! :)

(#68334) tomazin válasza F-ECT$ (#68332) üzenetére


tomazin
veterán

az r5höz (nekem legalábbis) több játék kell, mint a napik megcsinálása.

(#68335) fogtunder válasza tomazin (#68334) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem is csak akkor jön össze a r5, ha elkapok egy durva streaket, de mikor napikat csinál az ember, ez nem mindig jön össze, mert sokszor kell olyat játszani, ami nem kimondottan jó/nem áll kézre.

de a 100/120 meccs havonta, amit kb. én is tolok, inkább a kazuár szint már.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68336) Mister_X válasza thesound (#68309) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem se volt annyira rossz :K[kép]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68337) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nekem amúgy adják ezek a brawlok. Kis randomfiesta, aki ezen felkúrja magát az megérdemli.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68338) kchryss


kchryss
addikt

Kaptam brawl küldetést. Először bosszankodtam, de végül 6-ból összejött az 5 win. :D

Az egyetlen vereség egy sámán ellen volt aki az első! körében ezt a boardot hozta össze magának. :C

A többiben szerencsém volt, illetve az ellenfeleimnek volt pechje. Volt akit már megsajnáltam mert kb minden minion után amit kirakott pofán lőtte valami. :)

(#68339) F-ECT$


F-ECT$
titán

80g csere itt is. Napközben, privi.

Dive ever, work never.

(#68340) Cathfaern válasza kchryss (#68338) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én az első próbámat úgy kezdtem, hogy t2-ben lava burst arcba :D Utána meg ellenfélnek t2-ben call of the wild :D

(#68341) Mister_X válasza kchryss (#68338) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én hunter első köröm (másodikként):
- minion: summon Huffer
- coin, minion: innervate
- minion: silvermoon portal
- minion: elemental destruction :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68342) rocket


rocket
nagyúr

Ouch, skillstone :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68343) nepszter1


nepszter1
addikt

Taunt wari vagy a pirate wari életképesebb ?

(#68344) Mister_X válasza nepszter1 (#68343) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Taunt warri, abból is van pár életképes erzió, csak sokak szerint unalmas. Hétvégén majd nekimegyek a laddernek és főzök valami izgalamsabb taunt warriort.

De most hogy ezt le is írtam, szembejött eg pirate warrior :DDD Szegénykém, nem tudja, hogy mivel áll szemben (homebrew control paladin feat. golden Uther).

Pirate warrior coinflip deck, vagy bejön, vagy nem. Lehet szépen techelni azt is, de a jelenlegi metában az nem fogja meg, aki nem akarja. Hunter sokkal életképesebb emiatt.

szerk.: fenti pirate warrior turn5 fel is adta, mert Dr. Rat kiszedte a cultistját és utána Arcanite Reaperrel aktiválta a noble sacet :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68345) saen válasza nepszter1 (#68343) üzenetére


saen
veterán

Taunt warriorral Kolento most két szerveren is rank 1 legend. Szóval szerintem ez megválaszolja a kérdésed.

(#68346) F-ECT$ válasza saen (#68345) üzenetére


F-ECT$
titán

Legend rankon már nem gond a lassú deck, de mászni tuti nem taunt warival másznék.

Dive ever, work never.

(#68347) h3lios válasza F-ECT$ (#68346) üzenetére


h3lios
addikt

Kolento most ebben a hónapban a murloc palával ment fel legendig. Elég gyors és életképes pakli, ha jó a lapjárás nagyon nehéz megfogni.

B-tag: H3lios#2825

(#68348) tomazin válasza Mister_X (#68344) üzenetére


tomazin
veterán

Én murloc pala és tempókás secret mage-el tolom, taunt hiányai miatt egész jó aránya van a piratenak ellenem.(60-40)
szóval nem temetném a piratet, plusz mindjárt reset, úgyhogy az emberek nagy része szerintem azzal fog menni.

(#68349) Bazsi1987 válasza saen (#68345) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Gondolom akkor ma ezért van tele a taunt warrioral 😁

(#68350) Mister_X válasza tomazin (#68348) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs Gentle Megasaurom (gondolom kell belőle kettő), gondolom alap egy murloc palába. Sebaj, elvagyok swarmadinnal és control paladinnal is (quest paladint talán két hete nem is játszottam).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.