Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) jr1994 válasza Scale (#68199) üzenetére


jr1994
addikt

Amit az Ungoro előtt adtak.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#68202) mhmpista válasza BrukoMisike (#68200) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Én meg megvenném. 11honap az azért sok játék. Ár érték arányban akkor is megéri.

(#68203) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Twitchen a reklámot nem lehet valahogy kikapcsolni?😁 Kiborulok tőle😁

(#68204) F-ECT$ válasza mhmpista (#68202) üzenetére


F-ECT$
titán

Kevés lap esetén szerintem: classic > 2017-es kiegek > 2016-os kiegek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#68205) F-ECT$ válasza Bazsi1987 (#68203) üzenetére


F-ECT$
titán

:(

"First, the bad news: Twitch ads will no longer be blockable
Twitch is starting to roll out a new advertising platform specifically designed to circumvent ad blocking. As we understand it, they will begin inserting ads directly into the video stream the way broadcast TV does. The folks at EasyList have confirmed that this makes blocking the ads impossible without also blocking the video."

Dive ever, work never.

(#68206) lm83


lm83
őstag

Hát én a kanadaiakat választottam :)

(#68207) h3lios válasza F-ECT$ (#68205) üzenetére


h3lios
addikt

Egyébként a twitch ezzel saját magát fogja tönkretenni.
Nyilván tök f.sza, hogy támogatom az adott illetőt, azzal hogy megnézem a reklámot, de kicsit messzire mentek. Telón pl. sokat nézek adást, és minden egyes stream váltáskor bedobja azt a nyomorult ungoro reklámot ami 30sec hosszú. Sokszor inkább fogom és kinyomom a rákba, mert annyira triggerel, hogy nem ér annyit az egész, hogy végignézzem 3214125. alkalommal is.

Pont ezért nem nézek TV-t már 4 éve, mert elegem van abból, hogy minden percben az arcomba tolnak 2 tucat reklámot. Ráadásul mivel csak HS-t nézek twitch-en ezért csak azt az 1 szerencsétlen reklámot nyomják 0-24...

Amúgy a TV-ben még 1 dolog, hogy megáll a műsor a reklám idejére, de itt pont takarja a reklám az élő adást. Múltkor néztem valamelyik nagy streamert és nem csak a csatlakozáskor, de műsor közben is bedobta az ungoro AD-t ez a fos. Ha 1 pont érdekes / vicces jelenetről maradok le miatta neki is vágom a telefont a falnak...
Rühellem ezt a megoldást és hihetetlen szar megoldásnak tartom a twitch részéről, hogy így próbálják tömni a saját zsebeiket (is). Aki akar az már most is tudja támogatni a streamereket, gondolom twitch prime-al nem kapsz reklámot... :U

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#68208) saen válasza h3lios (#68207) üzenetére


saen
veterán

Én már nem nagyon nézek HS-t, mégis az arcomba tolják...

Engem nem zavarna a reklám ha nem lenne időnként túl sok. Youtube-on is fel kellett tennem a tiltást...

(#68209) h3lios válasza saen (#68208) üzenetére


h3lios
addikt

Engem sem zavarna, ha nem az adás helyett nézném, hanem amellett 1 ablakban jelenne meg. F1-es futamok alatt is meg lehet oldani, hogy kis ablakba leugrik az adás és addig a reklámot látod nagyban. Arra a fél percre... Itt fogják és kioffolják a rákba amit néztél, hogy nesze itt van 1 kis ungoro reklám nézzed te gyökér... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#68210) EmptyParadox válasza Bazsi1987 (#68203) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Streamlink (régi livestreamer) + desktop player. Sohasem láttam reklámot twitchen, és ráadásul nem kell szenvedni a remek honlapjukkal, és ezerszer gyorsabb, kevesebb erőforrást is eszik.
Ha zavar a CLI, akkor pedig ott van a Streamlink Twitch GUI.

(#68211) saen válasza h3lios (#68209) üzenetére


saen
veterán

Kedvencem amikor épp valami fontos/érdekes rész van, aztán fél perc reklám, pont lemaradok arról amiért nézem az egészet...

(#68212) F-ECT$ válasza EmptyParadox (#68210) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez a mobilos nézésen nem segít.

Btw szerintem csak idő kérdése, hogy a YT is átálljon ilyenre.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#68213) itldj válasza EmptyParadox (#68210) üzenetére


itldj
aktív tag

Az a baj, hogy 99%-ban telefonon / tableten nézném, ott meg semmi alternatíva nincs... :( :W :W

(#68214) KaraDani válasza saen (#68208) üzenetére


KaraDani
addikt

Milyen reklámokról beszéltek? Én sosem láttam youtubeon meg twitchen reklámot. (opera + adblocker ;] )

[ Szerkesztve ]

(#68215) EmptyParadox válasza itldj (#68213) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Androidra van AdAway. Bár most ezzel az új rendszerrel fogalmam sincs mi van.
Vortex-et is meg lehet próbálni. Vagy legrosszabb esetben hls-en keresztül MX Playerrel (vagy más hls-t ismerő lejátszóval) lejátszható a stream, csak akkor a linkekkel kell szenvedni.

Bár, ahogy KaraDani írja, megfelelő filterekkel szerintem nem kéne látni reklámot. Csak Twitch Clipeket szoktam megnyitni néha, ott sem láttam még reklámot, mint ahogy Youtube-on sem.

[ Szerkesztve ]

(#68216) Scale válasza KaraDani (#68214) üzenetére


Scale
őstag

De most pont nem azt írták, hogy nem blokkolható reklámokkal lesz teli a twitch? Vagy lehet akkor én értettem félre.

(#68217) saen válasza KaraDani (#68214) üzenetére


saen
veterán

Én szivesen támogatom azt akit nézek azzal, hogy nézek némi reklámot. Egyszerűen a youtube nálam pl totál pofátlan lett, már több volt a reklám, mint ami érdekelt. A twitch az csak hullámokban támad, de amikor igen akkor az is az agyamra megy. Lehet megnéze ezt a streamlinket, de azt inkább azért, mert egy szar a twitch oldala...

(#68218) fogtunder válasza KaraDani (#68214) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha beépítik a streambe, akkor azt a hajadra kenheted.

amúgy van megoldás, Twitch Turbo, elő kell fizetni és nem lesz több reklám

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68219) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#68205) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És a steamer választhatja azt, hogy ne legyenek reklámok a streamjén?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68220) saen válasza NyxNyxNyx (#68219) üzenetére


saen
veterán

Természetesen.

Közben leszedtem a GUI verziót a streamlinknek, azt hiszem ezt sokat fogom használni. Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#68221) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#68219) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem is-is. (Azaz streamer és twitch szintű reklám is elképzelhető.)

Dive ever, work never.

(#68222) saen válasza F-ECT$ (#68221) üzenetére


saen
veterán

Streamer le tudja tiltani a reklámokat, így nem fog rajta keresni, én azt gondolom, hogy akkor nem kéne játszani semmilyet. Az viszont 100%, hogy manuálisan is tud reklámot indítani amikor akar és addig amíg akar.

(#68223) F-ECT$ válasza saen (#68222) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha én lennék a Twitch, akkor tuti lenne nálam olyan lehetőség, hogy a streamer ne tudjon minden reklámot tiltani.

Dive ever, work never.

(#68224) KaraDani válasza fogtunder (#68218) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem úgy van az beleépítve. Amikor kézzel indít a streamer reklámot addig én valami alap hátteret látok csak amit beállít. Soha egy reklámot nem láttam még twitchen vagy youtubeon a saját otthoni meg céges gépemen.

(#68221) F-ECT$: Egy másik játékkal kapcsolatos streamen pont téma volt valamelyik nap. A streamert kérdezték, hogy miért nincsenek reklámok (kb 1000 fő körüli átlagnézettség), ő mondta, hogy ő utálja őket, szóval az ő streamjén nincsenek kész. Szóval ez tuti az ő döntésük.

[ Szerkesztve ]

(#68225) saen válasza KaraDani (#68224) üzenetére


saen
veterán

Az meg azért van, mert nem mindig minden régióra érvényes a futó reklám. Tehát lehet te nem látod, de mondjuk az amerikai nézők igen.

[ Szerkesztve ]

(#68226) mhmpista


mhmpista
aktív tag

Nyitottam egy arany priest questet ami szép és jó de kb semmim Nincs hozzá. Még nzotom se. A deathrattle lego se, egyszóval nem tudom játszhatóvá tenni.
Szerintetek tölthető?

Vaancleef lenne jó, talán azt gyártanám le.

Amúgy nemrég nyitottam arany legot. Megis lepődtem hogy beadta. Talán 3al ez előtt a hemet lett arany. Azzal a következő kieget megvárom ha igazatok lesz benne hogy nem játszható akkor azt is töröm. Neki adok egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#68227) saen válasza mhmpista (#68226) üzenetére


saen
veterán

Jelenleg gyenge lapnak számít, de a jövőt nem tudjuk megjósolni. Ha nagyon kell a dust törhető, de nincs kizárva, hogy valamikor játszható lesz a jövőben.

(#68228) Mister_X válasza saen (#68227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért lenne gyenge? Rengeteg jó DR lap van most is, Amara pedig az új Reno Jackson. Nem lehetetlen a turn 5 quest complete sem és jelenleg nincs az az aggro, ami átgyalogolna egy priesten.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68229) h3lios


h3lios
addikt

Scamaz épp miracle priestet játszik NA-n. Rank 3-ról indult 13-0-val áll jelenleg ezzel a paklival:
[link]

Annyira vicces látni, hogy mindenki szétfikázta lyrat közben az egyik legbrokenebb legend lett... :DDD

(#68228) Mister_X

Standard-en kuka a priest quest. Mivel nyersz ? Mármint nyilván az aggrot kis szerencsével megfogod, de 1 midrange - control pakli megaláz. Annyit tudsz csinálni, hogy pakolod az 1/1 card draw deathrattle minionokat. Aztán jön N'zoth és meghalsz fatigue-ban. Persze ott a 2/6 és a shade, de reálisan nincs erős lategame-ed. Ja arról már ne is beszéljünk, hogy 1 dirty rat megaláz, ha kikapja amarát vagy N'zoth-ot.

Wild-on teljesen más a szitu, mert a Shredder - Belcher vonalon nem megy át csak az ultra aggro. Umbra-val pedig elég beteg dolgokat lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#68230) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Én ugyan csak a brawlban tudtam kipróbálni, de kb 12 meccsből kifarmoltam 2db 5 wines questet. Én pont a legyártásán gondolkozom :DDD

(#68231) sagem válasza h3lios (#68229) üzenetére


sagem
addikt

Bírom ezeket a szériákat..de ez mind csak luck..többnyire. Ezt a miracle priestet már több napja játszottam r4 környékén eu-n és gyakorlatilag csak szenvedés vele:) Vagy tökéletes húzás kell hozzá (de úgy melyik paklival nem nyersz..) vagy nagyon buta enemy.. :) Sokkal jobb, mint a silence priest, de ha nincs meg a húzás csak futsz az események után vele.
De lehet, NA-n jobban megy,a hearthpwn-on mindenhova 60-70%-os Winrateket irkálnak az ilyen paklikhoz, és az mind NA..eu-n a közelében neincsenek annak az átlagnak vagy csak én vagyok nagyon béna :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#68232) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

80g-t még mindig szeretnék cserélni. PÜ me!

(#68233) jr1994 válasza sagem (#68231) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem tetszik a deck és kb csak az új legend meg az epic hiányzik belőle, de inkább megvárom hogy mit ad a rank 5, meg hogy mi lesz az első ungoro legendem, 18 nyitásnál tartok.

De valószínűleg jobban fogok járni, ha majd valami értelmes decket craftolok :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#68234) sagem válasza jr1994 (#68233) üzenetére


sagem
addikt

Nekem is tetszik, fun vele a játék, csak nálam az eredményessége nem volt az igazi, más paklikkal felmentem r2-ig, de ezzel én csak stagnáltam vagy visszafelé csúsztam :) De ha szűkös a craftolási lehetőséged akkor tényleg ne ezt szerezd be, már ha fontos neked a létrázás is :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#68235) DJGABI válasza sagem (#68234) üzenetére


DJGABI
addikt

same. ja de hiszen pont neked írtam [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68236) filkor.tomi


filkor.tomi
kezdő

80g küldit cserélnék! Chaos#23528 EU

(#68237) aerosmith válasza filkor.tomi (#68236) üzenetére


aerosmith
őstag

ment inv!

(#68238) h3lios


h3lios
addikt

Találtam 1 ZSENIÁLIS videót ! :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#68239) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Draftoltam egy 69.9 maget NA-n. Malygos, Flamestrike, Blizzard, 2 Fire Portal, fireball, frostbolt. Talán lesz 2 win a szerencsém ismerve...

mod: [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#68240) whitezo88 válasza whitezo88 (#68239) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1-3. Nevetséges az egész aréna. Hiába a 70es deck ha 75össel jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#68241) DJGABI válasza whitezo88 (#68239) üzenetére


DJGABI
addikt

én tegnap egy 3 legendás (2 fajta hogger, y'saarj), csomó tauntos warlockot. 3-1nél tartok. leszedés kb zéró.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68242) fogtunder válasza whitezo88 (#68240) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem most egy suicide warlock van, kb. minden sebzi az arcomat, gyógyulás zéró, szóval vagy lenyomom tempóval, vagy rekt, eddig 5 win, de szerintem itt meg is fog állni a dolog.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68243) balisz


balisz
senior tag

HS pályafutásom első Legend rank-ja! :C Rank 5-4 Aggro Druid, Rank 4-2 Midrange Hunter, és végül Rank 2-Legend Freeze Mage. Midrange Hunter-el is jó volt a winrate-em, de végül úgy döntöttem, hogy azzal a deck-el akarom elérni a Legend-et, amivel eddig a legtöbbet játszottam összességében.
Érdekes egyébként , hogy Standard-on jobban lehet haladni Freeze Mage-el mint Wild-on, annak ellenére, hogy ott jóval erősebb kártyák is rendelkezésre állnak. Mivel a ladder nagy része Pirate Warrior ezért csak Rank 2 környékén toporogtam ott, hiába álltam pl. Shaman ellen 12-0-ra. Szóval mostanában senki ne akarjon komolyan Wild-on játszani, mert élvezhetetlen, legalábbis magas rank-on.

(#68244) mhmpista válasza balisz (#68243) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Gratula!

Jöhet a legend rank 1 ! :D

Jól tudom hóvégén legó jár érte? Majd muti mit kaptál. :R

[ Szerkesztve ]

(#68245) saen válasza balisz (#68243) üzenetére


saen
veterán

Gratula!

(#68246) tomazin válasza balisz (#68243) üzenetére


tomazin
veterán

Nagy grat.

(#68247) Bazsi1987 válasza balisz (#68243) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Grat! Melyik hunterel toltad? 😊

(#68248) balisz válasza mhmpista (#68244) üzenetére


balisz
senior tag

Köszi mindenikek! :)

Szerintem sajnos nem jár érte semmi plusz igazán a card back-en kívül, csak talán egy golden common a rank 5-höz képest, ami +40 dust. Szóval igazán nem is éri meg, legfeljebb a presztízs miatt, meg persze ha pontokat akarsz a jó legend rank-ért. De én attól persze én még pár ezerre vagyok. :D

(#68247) Bazsi1987:

Kicsit később adok egy deck list-et, csak még be kell lépnem még le kell fotóznom. :) A Freeze Mage egyébként a legújabb Laughing féle lista.

[ Szerkesztve ]

(#68249) whitezo88 válasza balisz (#68248) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Szep volt, egyszer mindenkepp erdemes kiutni legalabb a hatlap miatt. Hunti listre enis kivancsi vagyok mert ezerfele van. Enyemben pl van Dredd is, tud meglepit okozni ha nincs removalja. Rat ha kikapja akkor meg lecsapja es ingyen 9/7.

Btw nemeteket szepen kipicsaztak a hgg-n. Talan ha Gwent lett volna... :D

[ Szerkesztve ]

(#68250) balisz


balisz
senior tag

Én ezt használtam, de azt gondolom, hogy Hunter esetében nincs legjobb vagy legerősebb deck list, sok a hasonló erősségű kártya, személyes preferencia vagy meta alapján bőven lehet rajta változtatni.

(#68249) whitezo88:

Az én szerencsémmel az a Rat-el soha nem találkozna, mindig a kis piszkokat kapja ki, pedig úgy megérdemelek a Turn 2 Rat-ezők a Highmane-et.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.