Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) Kanczy válasza ETOM (#68697) üzenetére


Kanczy
veterán

Én sem nyitottam értelmes epicet (mindent craftolnom kellett), pedig a kieg tele van jó lilákkal :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#68702) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Global gamesen ma lesznek a magyarok ugye? Ha igen akkor hánykor kezdenek a fiúk?

(#68703) NyalokAA válasza Bazsi1987 (#68702) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

May 10th - 16:00 CEST / 10am EDT
Hungary vs. Portugal

(#68704) salaam


salaam
senior tag

Az elmúlt pár hétben csak néhány arénát, meg hc brawlt mentem, szóval gondoltam ránézek a ladderre. Mentem egy gyors 36-12t r15-r5 között combo priesttel.
Reméltem, hogy így egy hónappal a kieg. után jobb lesz a helyzet, de úgy látom semmi nem változott. Igaz, hogy van két-három nehezebb, számomra élvezhető pakli (mid/control paladin és a combo priest - van laphúzás, van heal, számolni kell), de ez sajnos nem segít azon, hogy az összes többi archetípus továbbra is faék és nyilván a többség azokkal játszik, ez meg teljesen elrontja az én játékélményem, szóval meh.
Lassan itt az ideje abbahagyni. :)

Szeretnék megkérni minden kedves r15 Jóskapistát, akik ilyenkor ugrálni szoktak a "Kolento két szerveren egyszerre lett #1 taunt warriorral, akkor hogy lenne noskill deck", meg "mutass akkor te t100 helyezést" dumájukkal, hogy ne fáradjanak feleslegesen, sajnos egyáltalán nem érdekel, hogy mit gondolnak arról, amit írtam.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#68705) Kanczy válasza salaam (#68704) üzenetére


Kanczy
veterán

Egyetértek veled magáról a játékról, de ha nem érdekel az a vélemény, ami a tiednek ellent mond, akkor echo chamber-ként használod a fórumot, vagy mire volt jó ez a poszt? No offense, engem nem zavar, csak kíváncsi vagyok :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#68706) salaam válasza Kanczy (#68705) üzenetére


salaam
senior tag

Azoké az embereké érdekel, akik a közösség része. Akik segítenek az újoncoknak, akik leírják, hogy mivel játszanak, stb. ez mindig így volt. Viszont a múltkori nagy skill - nemskill vitánál előkerült hirtelen két-három random arc, akik astechnek írogatták a hülyeségeiket. Na az ő véleményük például abszolút hidegen hagy, csak nem akartam ezt így beleírni, rájönnek maguktól is, hogy nekik szól :)

[ Szerkesztve ]

(#68707) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Volt most egy számomra vicces meccsem, quest rugóval mentem és coldlight oraclet játszottam ki a questhez. Akit érdekel annak itt a replay.

(#68708) whitezo88


whitezo88
nagyúr

és tényleg mind2 játékos más brawlt kap egymás ellen :D clown fiesta

(#68709) rocket válasza whitezo88 (#68708) üzenetére


rocket
nagyúr

Az szuper, lesznek akkor instant concede felallasok, mikor huzogatod 1 manaert a Raven Idolokat, ellenfel meg kirak T2-ben 2 manaert egy 8/8+ miniont :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68710) rocket


rocket
nagyúr

Lehalt a jatek, latom barat listarol bejelentkezoket, az ellenfelem mozgatja a lapjait, en is tudom, de nem lesz vege sose a korenek :DDD
Menu is mukodik.

Ki lep ki elobb? :DDD

Ma valami nagyon nem koser, 3x szakadt meg a kapcsolat mikor 2x lethalom volt 1x meg kovetkezo korben lehetett volna, es nem tudott visszakapcsolodni egyik alkalommal se.

2. utan cmd-ben pingeltem, hogy lassam van-e packet loss, de nem volt semmi.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68711) P00By


P00By
nagyúr

Ez a rogue quest :U Rohadna le a keze annak, aki kitalálta ezt ;]

(#68712) KISDUCK válasza P00By (#68711) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem értem a problémát, annyira nem OP és van jó pár deck ami megfogja, továbbá pozitív RNG is kell hozzá. Ebben a szezonban 51% a winratem quest rugóval. :(

(#68713) fausto válasza rocket (#68710) üzenetére


fausto
addikt

Nekem meg úgy akad, mintha diavetítést néznék :O

(#68714) Brenor


Brenor
aktív tag

Tudtok valami jó basic decket a karazhan solo adventureos big bad wolfhoz?

(#68715) Brenor válasza Brenor (#68714) üzenetére


Brenor
aktív tag

Közbe találtam egyet, így már elég könnyű volt elintézni! :D

(#68716) szinesz.bob válasza P00By (#68711) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Teljes mértékben 1et értek veled! :W :W
És vicc hogy tökéletesen húznak vele ellenem 80%-ban. Turn5 quest kész. Ez mi??
Még a fész warim is elveri ,ha nála van a fagyasztós elementál amit 4X kirak. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#68717) P00By válasza KISDUCK (#68712) üzenetére


P00By
nagyúr

Sok-sok hónapja nem játszom. Eddig 4. Max 5. körig mindenkinek kész lett, onnantól kezdve meg rekt :D Annyira nem azvar, mert egy pakkli miatt tértem vissza kicsit (aztán kiderült, h az egyik lapot nem tudom megcsinálni, mert meg kéne hozzá vennem a kiegeszitőt... :(( ).

(#68718) fogtunder válasza P00By (#68717) üzenetére


fogtunder
nagyúr

rohadtul nem OP a quest rugó, ha nincs álom kezed, egy aggro pakli megesz reggelire. 4-5 körben meg le kell takarítani a boardot, ha nem ütötted le addig az arcát, aztán ennyi.

ha tökéletesen húz, akkor meg pont ugyanúgy elver, mint bármilyen más kombó pakli, nem lehet vele szürreális winrate-et elérni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68719) Mister_X válasza fogtunder (#68718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

+1

Gondoltam nekiesek a rouge mastery napinak, de 0-4 eddig...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68720) Brenor


Brenor
aktív tag

Azért elmehete a fenébe a blizzard. Fizettem ezért a karazhanért és az istenért nem tudom megcsinálni az utolsó szárny utolsó bossát, sehol se találok valami normális decket hozzá youtubeon még basicet. Ha fizetek érte akkor miért nem lehet leskippelni és megkapnám a maradék kártyákat? Vagy miért csinálták meg ennyire el...szott nehézre?

(#68721) Kanczy válasza Brenor (#68720) üzenetére


Kanczy
veterán

Mutass légyszíves egy olyan játékot, ahol át tudsz ugrani egy boss-t, hogy megkapd a cuccot... nem kártyákat vettél, hanem egy adventure-t. Az meg, hogy nem tudod megcsinálni, nem a Blizzard hibája. Ilyenről még nem is hallottam, úgyhogy valsz. user error a dolog :U

Kizárt dolognak tartom, hogy ne találj valamit hearthpwn-on vagy valami.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#68722) saen válasza Brenor (#68720) üzenetére


saen
veterán

Még soha nem hallottam olyan emberről aki normálon nem tudta megcsinálni az adventure-öket. Szerintem egy önvizsgálat ilyenkor jót tenne...

(#68723) Frogged


Frogged
aktív tag

Szerintem nem a magas win rate vagy akár a kiemelkedő erőssége az ami egy paklit feltétlen gyűlölté tesz a többség számára.
Quest rugo egyszerűen olyan unszinpatikus hogy ha 40%os lenne az átlag win ratje is azt mondaná a sok ember hogy dögöljön meg aki kitalálta.
( Kb mint LOL ban Teemo este :) )
És nagyon sokan játsznak úgy pl én is meg kb minden ismerösöm hogy nem érdekel csak azt a tróger Q rugot elkapjam.
Kieg elején Miracel rugoztam az a kedvenc paklim de az aggro dömping meg a q rugok hamar elvették a kedvem.
Most pirate wari, murlock pala, aggro dru vagy mid range hunta ami teritéken van bár egyik se a kedvencem mert faékek.

[ Szerkesztve ]

(#68724) DopeBob


DopeBob
addikt

80g-s questet cserélnék

MZ/X

(#68725) Scale válasza Brenor (#68720) üzenetére


Scale
őstag

Szerintem ez nem a blizzard hibája... :U neten meg lehet azért nem találsz normalra mert mindenki eddig össze tudott magának rakni, vagy már alapból valami meglévő paklival el tudta verni normál nehézségen a bossokat (de tuti, hogy találsz hearthpwn-on, ha kicsit jobban ráfekszel a keresésre). Emlékszem én akkoriban talán valami basic zoo warlock-kal vertem le az összes adventuret. Azt meg, hogy skippelni lehessen felejtsd is el, aki goldot fizet érte sem skippelheti és nem is látom értelmét, ez kb olyan mintha egy singleplayer játékkal azért játszol hogy megnézd a záró videójelenetet. Rendes pénzzel meg csak a gold-ot váltod ki.

(#68726) whitezo88 válasza Frogged (#68723) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Quest rugo meg hagyjan. Redditen napok ota panaszkodnak hogy a wild televan pirwarrior botokkal. 60% uk az es fix idokozonkent tesznek dolgokat. Szomoru, meg hogy ki tudja a Blizz mikor csinal ujra valamit.

(#68727) rocket


rocket
nagyúr

Ouch :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#68728) whitezo88 válasza rocket (#68727) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem elso eset "pro" playereknel par napja Eloise nezte be polyval. Elso heten oke de egy honapja nyuzsog a questrugoval a ladder meg kellett volna mar ismerni a lapot.

(#68729) F-ECT$ válasza Brenor (#68720) üzenetére


F-ECT$
titán

Nézz heroichoz (basic) deck listet, azzal a sima is menni fog.

whitezo88: kaphatott volna nem tauntos 0 manás lényt, nem?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#68730) whitezo88 válasza F-ECT$ (#68729) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem nem arra apellált, hanem hogy eltűnjön a 5/5, csak ez semmilyen transformmal vagy silenccel nem működik (de debuffra, buffra igen). Kíváncsi vagyok hogy van megoldva a kód, szerintem sima felülírható aura ami ad vagy minuszol summon után hogy 5 legyen.

(#68731) csizi90 válasza F-ECT$ (#68729) üzenetére


csizi90
aktív tag

Ami fölött vagy alatt nincs már más manaköltségű lap azokat nem változtatja a devolve, pl 12 manás lények is változatlanok maradnak.

Ugyanígy az evolve se változtatja meg a 10 manás lapokat.

[Wiki]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#68732) F-ECT$ válasza csizi90 (#68731) üzenetére


F-ECT$
titán

Oh köszi, ezt nem tudtam, azt gondoltam, hogy random adja ha a mana költsége nem is változik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#68733) csizi90 válasza whitezo88 (#68730) üzenetére


csizi90
aktív tag

Engem az is érdekelne hogy barnes miért 5/5-öt csinál míg a mirage caller 1/1-et?

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#68734) Mister_X válasza csizi90 (#68733) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érdekes, gyorsan ránéztem a card text-re és ugyan azok a kulcsszavak. Utolsó tipp, hogy Barnes Legendary ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68735) csizi90 válasza Mister_X (#68734) üzenetére


csizi90
aktív tag

A gond hogy Volazj is úgy működik mint a mirage caller, úgyh sajnos nem nyert. :))

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#68736) Mister_X válasza csizi90 (#68735) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi történik a maguk mellé idézős minionok esetén? (murloc)

Amúgy szerintem a titok nyitja az, hogy Volazj és Mirage Caller boardon lévő miniont másol, míg Barnes deckben lévőt, így nem is copy-nak, hanem tényleges summonnak minősül. Gondolom Deathlord szintén 5/5-öket tép ki a pakliból.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68737) whitezo88 válasza csizi90 (#68733) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez sokakban felmerült, a válasz az, hogy 5/5 után kerül rá a debuff, mintha egy humility plusz equality lenne.

(#68738) c12v


c12v
csendes tag

Sziasztok!
80 Gold quest csere - TCSA#2579

(#68739) KISDUCK válasza csizi90 (#68733) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mert először udézi a lényt és utána állitja be a statját, mivel ez már a crystal core után kerül rá ezért lesz 1/1. Ha utána silencet kapna akkor csak a crystal core érvényesülne és 5/5 lenne belőle.

(#68740) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na ez a brawl most nekem nem jön be. Nem egyenlő esélyekkel indultok. :N

más: Tegnap nyitottam egy arany Geddon-t w&l-ből. Kijárt már. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#68741) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#68740) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mai első paladin ellenfelem T1 avenging wrath t2 dinosize a kirakott lényére, fun&interactive. meglett a pakk a negyedik meccsen, többet vissza se nézek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68742) KaraDani válasza NyxNyxNyx (#68740) üzenetére


KaraDani
addikt

Brawl pakkból nyitottam tegnap egy golden Black Knightot. Be is pattintottam a controlpalámba. Megdologoztam érte, az ellenfelem azonnal kilépett az elején :D

(#68743) whitezo88


whitezo88
nagyúr

amúgy classhoz van kötve a Brawl, nem full random. Warlock mindig shiftcon, mage portalos, druid idolos stb.

(#68744) DJGABI válasza Brenor (#68720) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom mióta játszik (gondolom ha most csinálja kazánházat nem régóta), de főleg alap paklikkal, -főleg a régi adventure-ök- azért tényleg kihívás voltak

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68745) DJGABI válasza whitezo88 (#68743) üzenetére


DJGABI
addikt

a sámán meg a prájszt nagyon opé. mondjuk én warlockkal 2-3at nyertem sorba

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68746) aerosmith


aerosmith
őstag

80gold csere radical#1401

PM

(#68747) ETOM válasza DJGABI (#68745) üzenetére


ETOM
addikt

Hunter és Rouge is elég idegesítő. Rá is jöttek az emberek mert ezek jönnek szembe folyton. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68748) tomazin válasza ETOM (#68747) üzenetére


tomazin
veterán

Ez az avatar trevor akarna lenni a gta5bol?(sry ha nem)

(#68749) ETOM


ETOM
addikt

Igen :)

(#68750) tomazin


tomazin
veterán

Erdekesseg:
Csinalom a play 50samli lap napit, mellette pedig play 30dudu van. Jatszok samannal es mindkettobe szamol. Eloszor nem ertettem, de aztan rajottem, h a triclass lap miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.