Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Nemir Ombe válasza #98221312 (#7899) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Azért a 636 vagy a 679 már “némi” minőséget képvisel az x520-al szemben,de “komoly hifizésre” még az ennél nagyobbak sem nagyon alkalmasak. Az említett “JVC” után viszont bármi felüdülés lehet. ;)

Hmm ....

(#7902) Dorian válasza PrinceHerceg (#7900) üzenetére


Dorian
félisten

Szted össz 300-as keret esetében van ennek bármi realitása?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#7903) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, megint én vagyok az :D
Sztereo hangfalpárnál melyiknél jobb a minőség? Bi wire vagy sima 2 szálas? És ha bi, akkor szükséges-e bi kábel, vagy elég a 2 2 szálas?
Sokat olvastam róla de felemásak a vélemények, még olyan írást is olvastam aminek az elején kötelezővé teszik a bi-t, a végén meg már óvva intenek tőle.

A játék az nem játék!

(#7904) liszi70 válasza PrinceHerceg (#7900) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ja, értem, tehát hogy az újabb fájlformátumokról nem kell lemondania, analóg esetén. Így van, de ahhoz egy olyan lejátszó kell, aminek van jó minőségű analóg kimenete, az meg nem két fillér, nem is beszélve az IC-kábelekről. Jó minőségűnek kell lennie a kimenetnek, hogy értelme is legyen a HD hangoknak, mert hiába van valamilyen analóg kimenet, ha a minőség miatt nem jön ki a HD-hangok többlete. Igaza van Dorian-nak, ez egy teljesen más kategória, mint amiről most szó van. :)
Nekem Dune HD Max-om van, régebbi felső-kategóriás Denon AVC-vel, tehát megtehetném, de komolyan sosem merült fel, hogy használjam HD hangokra a Dune analóg kijáratait.
De elvben igazad van, megoldható a dolog, csak általában nem éri meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#7905) #09634560 válasza Lézerparaszt (#7903) üzenetére


#09634560
törölt tag

Sima kétszálas, és abból a vezetékből kell csinálni 10-15 cm. söntöt az eredeti helyett.
Magyarázat: ugyanis dupla áru vezeték helyett vehetsz jobbat egyet amin minőségben többet nyersz.
Valamint kisebb eséllyel terheled túl a magassugárzót (tapasztalat: egy diszkós "hifista" ki akarta használni a bikábelt, de felhuzta az equalézert magassugárzó az első 2 percben elfüstölt).

(#7906) #09634560 válasza Nemir Ombe (#7896) üzenetére


#09634560
törölt tag

+1.
És normál zenére nem alkalmatlan az Onkyo sem, buli-háttérzenére, rock-és populáris stilusra vagy elektromos zenére még akár jobb is "lehet" a denontól -akár a x2200-től is. Viszont részletes zenére megfordul a kocka, jazz-komolyzene, igényes hallgatásra tényleg jobbak a denon-marantz-cambridge audio hasonló kategóriájú modelljei.
Hallottam bizony Onkyo 636-ot szépen zenélni....

[ Szerkesztve ]

(#7907) user137


user137
őstag

Sziasztok! Van egy új parám egy LG 4K TV-vel (49UF685V).
Ha a PS4-et rádugom direktben a HDMI2-re, akkor szépen beáll 1080p60Hz-re a képe.

Ha erősítőn (Pio VSX923) keresztül küldöm ugyanazt a jelet a PS4-ről, akkor a TV 2160p24Hz-et ad jelnek, ami mellett természetesen minden nagyon szaggat, ami nem film.

A PS4 1080p fixre van állítva. Az erősítőn nem lehet kikapcsolni az upscalinget, és ahogy látom a tévén se... valami ötlet erre? :F

(#7908) #09634560 válasza user137 (#7907) üzenetére


#09634560
törölt tag

és ha 1080p-re állitod az upscalingot?? Mert a 923 még 30 fps-ig tudja a 4k-tDe nekem új hogy nem lehet kikapcsolnit vagy passtrough-ra állitani a videoszekciót.

(#7909) PrinceHerceg válasza liszi70 (#7904) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

A minőségről mindenki másként, főleg pénztárca függvényében gondolkozik, de persze van benne igazság! :)

(#7910) user137 válasza #09634560 (#7908) üzenetére


user137
őstag

well, a kérdés csak az, h hol? a menü rettenetesen limitált, upscaling egyáltalán nem opció benne, a passthrough kérdés csak standbyban jön elő (last, off, vagy HDMI1-7 fix). :F

(#7911) user137 válasza user137 (#7910) üzenetére


user137
őstag

ahhh megvan, a Control Appban ki lehet kapcsolni az upscalinget... :W

(#7912) #98221312 válasza user137 (#7907) üzenetére


#98221312
törölt tag

Igazából nem értem mi a gond, mivel a PS 1080p jelet ad ki, tehát miért kellene 2160p-at kiírnia?

[ Szerkesztve ]

(#7913) Rendeske válasza Sz.Miki (#7894) üzenetére


Rendeske
tag

Akkor a Heco Victa Prime 702-t leveszem a kívánság listámról szerintem. Csak el kell battyognom valami bemutató terembe ahol meghallgathatok egy-két rendszert.
Szegeden tudtok ilyen helyeket?

A zene terén meg minden evő vagyok. Hallgatok elektronikus, rock, jazz, hip-hop-on keresztül mindent. Koncert film gyűjteményem is van. Szóval a zene nagyobb prioritást élvez úgy döntöttem most.

Bár a JVC hifi után a legalja belépő szint is megváltás lenne! :D

(#7914) Rendeske válasza Nemir Ombe (#7896) üzenetére


Rendeske
tag

Utána olvasok az említett hangfalaknak..

Még ezt a pio-t néztem az elmúlt időben: [link]

Erről mi a véleményed? Onkyo-t felejtsük el akkor, mert a zene fontosabb számomra.

(#7915) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Sziasztok!
Pár napja volt nálam az öcsém és fura mód a házimozirendszerem meghallgatása révén arra a megállapításra jutott hogy lecseréli az ezidáig mindig magasztalt (állítólag elég jóféle) 7.1-es pc-s hangrendszerét.
Ez számomra azért fura mert a sztereó rendszeremet már máskor is hallotta és hiába utaltam neki arra hogy vegyen ő is sztereó erősítőt normális hangdobozokkal, nem hatott rá. Most meg a 2.0-ás rendszeremnél azért zenei téren gyengusabb nagyon alap házimozim + ahogy észrevettem a mélynyomóm révén magától erre a megállapításra jutott zenénél is és főleg persze filmnézésnél. Azt mondta hogy így még azokat a filmeket is szívesen újra elővenné, amikről azt gondolta hogy soha többé nem fog megnézni, mert ez a hangzás annyit javít rajtuk, és hogy pl. egy ilyen egyszerű zenéhez :Y :) is mennyire megy egy jó sub.
Meg is bízott hogy állítsak össze neki egy új komponensekből álló belépő rendszert (nem tudom rávenni a használtra, pedig próbáltam). Szerencsére mivel egy ideje olvasgatom az írásaitokat így már nem vagyok teljesen elveszve, de azért lenne még kérdésem.
Sub terén nem voltam gondban: Canton AS 125.2 SC; SVS SB-12 NSD; Canton Sub 85
Erősítő terén viszont ha már újról beszélünk akkor olyat szeretne ami tud 4K-t (felskálázni is) és 7.1-es. Annak nem néztem utána hogy minden 4k-s tud-e felskálázni is, de néhányat belinkeltem neki, válasszon amelyik szimpatikus. Pl.: Pioneer: 930; 924; 1130; 1131
Denon: X1200W; X2100W; X2200W
Tudom hogy az az álláspont hogy így a belépő erősítők elég egyformák zeneiségüket nézve, de szívesen venném véleményetek a felsoroltakról, persze jöhet más tipp is (csak ne drágábban).
Hangdobozokból pedig csak 7db. JBL Control One-ra gondoltunk, mivel sajna falra fognak kerülni (fali tartóval).
Ha van egyéb tipp olcsó 7db.-os újonnan megvásárolható hangdobozokra, azt is szívesen veszem.
Kábel ajánlással sem leszek gondban, hála nektek.
Öcsém egyébként Londonban van, tehát ebben az esetben a nemzetközi beszerzés akár előnyös is a hazaival szemben.

[ Szerkesztve ]

(#7916) Rendeske válasza PrinceHerceg (#7900) üzenetére


Rendeske
tag

Ezt az analóg témát nem vágom még.
Én azt hittem hogy az a rengeteg HDMI bemenet azért van, hogy azon keresztül csatlakoztathatunk mindent az erősítőre, ami full digitális...most lehet nagy baromságot írtam :)

(#7917) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok
Denon X1200-hoz vennék 5.0-át.A kiszemeltek:
[link]

[link]

[link]

Az erősitő meg tudja e ezeket hajtani?
Sajnos minden cégnél mást ajánlanak (ami pont raktáron van az a legjobb) ,de sehol nincs ott mind ,hogy meg tudnám hallgatni.
Véleményeteket kérném pro/kontra vagy ajánlatot másra.Főleg mozira,kevés zenére.
Várom a válaszokat,köszi előre is.

(#7918) Konfigos válasza Konfigos (#7803) üzenetére


Konfigos
őstag

Hát tegnap végleg megadta magát sajnos..Pedig már kezdtem azt hinni hogy rendbe jön magától mert a héten csak 1x kellett ki-be kapcsolni és már adta a hangot,de tegnap 50 alkalom után se volt hang,se az optikain se egyik hdmin se,se a menübe.Gondoltam belekukkantok és kicsit kifújkálom a port ha van benne és észre vettem hogy van benne 2 venti is,egyik a borda előtt kb 9cmes fújja rá egy meg a borda szélénél oldalasan az egy kicsi 4cm körüli lehet.Ezeknek nem kellene menniük normál esetbe?Mert egy pillanatra megmozdulnak ha bekapcsolom de nem mennek.Vagy csak akkor kapcsolnak be ha elér egy bizonyos hőfokot?Sose hallottam őket menni,és azért elég meleg volt a teteje mindig.
Béres János Úrról van itt tapasztalat?Ha jól tudom ő foglalkozik erősítők javításával avxn és elég sokan dicsérték a munkáit.Vagy inkább szakszerviz? :F

Egyébként egy kattanó hang hiányzik most,erre a párom emlékeztetett,mert van egy amikor bekapcsolom az erősítőt,és egy mielőtt hangot ad közvetlen,valamiféle kapcsoló/kioldó szerűség lehet egy csak kattanó hang,de az most nincs,arra is gondoltam hogy az krepált be és azért nem kapcsolja be a hangot mert az nem old ki vagy hasonló.. :(

(#7919) fehér_ember válasza fehér_ember (#7915) üzenetére


fehér_ember
addikt

Most látom hogy az előbbi felsorolásból kimaradtak a Yamaha erősítők: RX-V 579; RX-V 677; RX-V 679; RX-V 581; RX-A 740; RX-V 681
Igen, azt jól gondoljátok hogy gőzöm sincs a sok RX-V jelölés és a különböző számozások rejtelmeiről és RX-A-ról sem ;) , de lehet hogy számomra nem is annyira lényeges.
Tehát ha a belépő kategóriás 4K és 7.1 képes Pioneer, Denon, Yamaha erősítők összevetésében különbség adódik valamelyek javára a zenei hangzásban vagy pl. a bemérőrendszerek hatékonyságában akkor arról szívesen hallgatok véleményt.

[ Szerkesztve ]

(#7920) lajthabalazs válasza #09634560 (#7905) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Éppen itt a fórumon (még az előzőben) olvastam egyszer az egyik véleményvezértől, hogy négy terminálos hangdobozoknál az sem mindegy, hogy a kis hidak melyik oldalára köti az ember az erősítőt, és a legjobb, ha átlósan, a pirosat a magasra, a feketét a mélyre (vagy fordítva?), mert akkor jó sorrendben megy át az áram a hangszórókon :) Szóval a 10-15cm-es "sönt" (?) a mellett, hogy nem egy kényelmes vagy esztétikus megoldás, és nem is lehet minden terminálhoz bekötni, még tönkre is tenné a hangképet...

A tanmeséből való "hifistának" nagy pechje lehetett. Azt mindenki tudja általános iskolai fizikaórákról, hogy ha két vezetéket párhuzamosan köt, akkor az ellenállása felére csökken, és így nagyobb áram fog átfolyni rajta. De nem szabad megfeledkezni a nagyságrendekről. Az 1mm-es rézdrótnak 0.02 Ohm a méterenkénti ellenállása, 2m-es vezeték esetén 4Ohm-os hangszóróval kb 2.5%-al nagyobb áramot jelent, kicsi az esélye, hogy e nélkül torzítás nélkül szól a magas, de 5%-al nagyobb teljesítményen már tönkremegy.

(#7921) Dorian válasza lajthabalazs (#7920) üzenetére


Dorian
félisten

Na ebben a hsz-ban több téveszme, félreértésed is van, telefonról nincs türelmem, majd más...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#7922) #09634560 válasza Rbert (#7917) üzenetére


#09634560
törölt tag

én dalira tennék egy pontot.

(#7923) Norbi 72 válasza Rendeske (#7893) üzenetére


Norbi 72
veterán

Vagy itt mindenkinek két rendszere van a lakásban?

Nem mindenkinek,de ha jó vasat szeretnél sztereóban,nagyon fel kell menni.Szvsz egy használt nagyvad belefér a 300-as keretbe,önmagában..

Miki:

Én is sok jót olvastam a 702-ről, de megfogadtam hogy a fulemnek fogok hinni és nem A "szak" sajtónak.

Helyes,+1. :K

[ Szerkesztve ]

(#7924) #09634560 válasza lajthabalazs (#7920) üzenetére


#09634560
törölt tag

Véleményed valóban több sebből vérzik..
Pl piros fekete sorrend mindenütt egységesnek kell legyen, mert nem lesz tér!!! nem tudom kitől olvastad a forditást felejtd el !!!!!!
magasnak nem az impedanciájával van probléma: nagy terheléstnél sem, a teljesitmény sem az ohmok mennyisége teszi tönkre, hanem a négyszögjel, melyet a nagyobb terhelésnél a végfok már nem bir követni a szinuszt és megnyújtja azt igy háromszög -/\. helyett négyszögjel -|ˇ˘|- keletkezik.

(#7925) #09634560 válasza fehér_ember (#7915) üzenetére


#09634560
törölt tag

JBL-ek mellé pioneer lesz oké, de még a 930 is túl jó hozzá.. ha 1130 futja akkor az kell.250 7.0-ra karcsú összeg, szerintem menjen először 4 JBL Control One, nézzetek ki mellé egy jófajta JBL centert és ahhoz vegyetek frontoka, majd háttereket.

(#7926) jeni válasza Konfigos (#7918) üzenetére


jeni
félisten

Alisca Orange
Totel Bt.

A Totel BT (XIII.ker) és a másik szerviz a VII.ker-ben a Rottenbiler és a Hutyra Ferenc utca (innen kell bemenni) van egy spéci Alisca Orange szakszerviz. Ők még a moddingal is foglalkoznak,szerintem ez a kettő lehet a megoldás mint szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#7927) Norbi 72 válasza fehér_ember (#7919) üzenetére


Norbi 72
veterán

RX-A 750,ha belefér,azt hallgassa meg.

(#7928) Nemir Ombe válasza Rendeske (#7914) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Az a Pio egész jó választás lehet itt [link] még elég olcsó is és pl. ezzel a dobozzal [link] egész jó páros lehet és még baráti áron össze is állhat a szett. ;)

Hmm ....

(#7929) #09634560 válasza Nemir Ombe (#7928) üzenetére


#09634560
törölt tag

+1

(#7930) Norbi 72 válasza Nemir Ombe (#7928) üzenetére


Norbi 72
veterán

Jól nem látom,hogy nincs 5-öshöz Knight szériához center?

Knight széria

(#7931) Nemir Ombe

Az világos,de ha később fejleszteni szeretne mozira?

[ Szerkesztve ]

(#7931) Nemir Ombe válasza Rbert (#7917) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Én a Canton szettre szavazok lényegesen jobb hang jön ki belőle mint a másik kettőből és rendesen megvan a hang “teteje és alja” is ami a másik 2-nél nem mondható el. ;)

Norbi 72:
Nem tudom mit nem látsz jól én egy pár frontot linkkeltem. ;)

Jav: náluk a center Lincoln néven fut. (ha jól emlékszem) :)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#7932) Rbert válasza Nemir Ombe (#7931) üzenetére


Rbert
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.

(#7933) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Nálam egyelőre a Heco Music style 900 a befutó, de még egy két hangfalat meghallgatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#7934) Norbi 72 válasza Nemir Ombe (#7931) üzenetére


Norbi 72
veterán

Ja értem,ezt láttam,csak nem tudtam,hogy ahhoz a családhoz tartozik.

A weboldalukon nem is találtam meg..

(#7933) Sz.Miki

Még próbáld meghallgatni azokat is,amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#7935) Sz.Miki válasza Norbi 72 (#7934) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Mindenképp, jovoheten hívom a boltokat, hogy van-e ra mód :)

A hecoval esetleg vannak rossz tapasztalataid?

[ Szerkesztve ]

(#7936) Nemir Ombe válasza Sz.Miki (#7935) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A Heco MS 900 áráért (most akciósan kevesebb mint féláron) lehet kapni Canton Chrono 509-et én inkább azt választanám ennyiért. (ha újban gondolkodsz)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#7937) Sz.Miki válasza Nemir Ombe (#7936) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Hol nézted?

(#7938) fehér_ember válasza #09634560 (#7925) üzenetére


fehér_ember
addikt

Köszönöm a választ!
Tudom hogy jobb hangdobozok kellenének, de azért szerintem van 1-2 nagyon olcsó, az idetévedt laikusok által többször emlegetett komplett szett amiket úgy gondolom lenyomna, persze tudom ez még nem elég az üdvösséghez. Sajna a megrendelő :) azt kérte, maradjunk a falon.
Visszatérve a 930-as Pióhoz, ami ugye alapból 7.2-es. Megnéztem a nemrég említett írást és az area dvd teszt-jét is. Sajnos egyik helyen sem említik a 7.1-et és az area dvd-s fotókon is mind az öt előre definiált (telós) összeállításon 2 mélynyomó szerepel. Ugye nem kell attól tartani hogy 1 mélynyomóval nem lehet megfelelően installálni? Tudom elég hülyén hangzó kérdés, csak zavar hogy az öt előre összeállítottban mindenhol 2 sub van. Remélem a hatodik azért üres, mert tényleg szabadon egyénileg összeállítható. Elég érdekes lenne, ha nem úgy volna (ráadást ha 2 sub volna se úgy helyezném el őket :N ).

(#7927) Norbi 72
Neked is köszönöm a választ.
Úgy gondolom az olcsóbb erősítők közül fog választani, egyedül a drágább szubba megy bele minden további nélkül.
Apropó sub. Canton AS 125.2 SC vagy SVS SB-12 NSD? Zenére

[ Szerkesztve ]

(#7939) Nemir Ombe válasza Sz.Miki (#7937) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Több helyen is kapható [link]

Fehér_ember:
A Canton dinamikusabb az SVS kicsit pontosabb,de “tompább”.

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#7940) Sz.Miki válasza Nemir Ombe (#7939) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ezt láttam, de ez nem azt jelenti, hogy fél áron kapható, hanem azt, hogy egy db hangfal kerül ennyibe, egy pár ezekből már 240ezer ft. annyim meg nincs rá :(:(:(

(#7941) Nemir Ombe válasza Sz.Miki (#7940) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A Heco is 220e párban ha jól néztem.

Amúgy az eredeti ára annyi volt,mint most a Chrono 519,mivel az az utódja. ;)

Hmm ....

(#7942) lajthabalazs válasza #09634560 (#7924) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Pont abban az általad vázolt esetben kell a 4Ohm-os DC ellenállással számolni, amikor egyenáram (a túlvezérelt erősítő által levágott jelcsúcs miatt keletkező "tető") folyik, szóval bár nem tudod, de van fizikai alapja annak, amit mondtál :) Az egyetlen dolog, amiben nincs teljesen igazad, hogy a hangszórót bármilyen szinten érdekli, hogy milyen jelalak égeti meg. A hangszóró akkor megy tönkre, ha túlmelegszik, és megsül a tekercs. Akkor melegszik túl, ha túl nagy áram folyik rajta. Folyathatsz rajta egyenáramot (0Hz-es négyszögjel, ha úgy tetszik) is addig, ameddig el tudja disszipálni a keletkező hőt, és teljesen szabályos színusszal is meg lehet sütni, ha elég nagy feszültséget kötsz rá (ha nagyon biztos vagy a véleményedben, kézenfekvő kisérlet lehet közvetlenül rákötni a 235V-os hálózatracsak köss be egy soros ellenállást is, hogy a kismegszakító ne zavarja meg a kisérletet).
A tekercs sajátságából adódóan az impedanciája (konyhanyelven AC ellenállás) frekvencia-függő, ezért magasabb frekvencián a nagyobb (8-10-12...Ohm) impedancia miatt nagyobb feszültség kell ugyanahhoz az áramhoz, de a lényegen ez nem sokat változtat: a hangszóró halálos ellensége a nagy áram - meg a kis gyerek.

Amitől ezek mind nem függnek, az az, hogy egy vagy két vezeték van a hangszóróval sorba kapcsolva. Ez a korábban említett elhanyagolható mértékben szól bele az áramkör működésébe, akár egyen, akár váltóáramról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#7943) liszi70 válasza fehér_ember (#7938) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Canton AS 125.2 SC vagy SVS SB-12 NSD? Zenére"

Kíváncsi vagyok, akad-e olyan, aki mindkettőt hallotta azonos körülmények között, zenére kiélezve. :)

[ Szerkesztve ]

(#7944) Nemir Ombe válasza liszi70 (#7943) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Jelentkezem. :)

Nálam nemrég járt mindkettő,ugyanazon a rendszeren ezért mertem “véleményt formálni”. ;)

(bár igaz nem zenén,hanem mozin történt a “próba”)

Hmm ....

(#7945) liszi70 válasza Nemir Ombe (#7944) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Nálam nemrég járt mindkettő,ugyanazon a rendszeren"

Igen? Akkor a kérdezőnek ritka nagy, és nem jellemző szerencséje van. :D

(Persze a teljesen más felhasználási körülmények, teljesen más akusztika, teljesen más rendszer, esetleg más elvárás és igény még okozhat meglepetéseket, de igazad van, ilyen "apróságokba" ne menjünk most bele. :D )

[ Szerkesztve ]

(#7946) Rendeske válasza Nemir Ombe (#7928) üzenetére


Rendeske
tag

Ennyiért tényleg szuper jó!
Tudása is ott van a szeren! Most nézem, hogy 2015-2016-ban best product volt: [link]

(#7947) Nemir Ombe válasza liszi70 (#7945) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ja...nagy szerencse. :D

Egy barátomnak rendeltünk as125.2-öt (éppen akciós volt 399€) utána antistati fórumtárs hozta át az SVS-ét próbára,nálam meg egy Canton R 1200 van “rendszeresítve” jelenleg,ugyhogy ebben az esetben pont van releváns (igaz nem az általad preferált “abx”) összehasonlítási alap. ;)

Az írásod második részével teljesen egyetértek,az elhelyezés legalább annyira fontos,mint a jó minőségü sub “csak odarakva valahova” a jónak is lehet sz@r hangja.

Hmm ....

(#7948) Quetz válasza Rbert (#7917) üzenetére


Quetz
őstag

A q acoustic 2050i 5.0 szett pénztárca barát megoldás lehet. A streamaudio rendelésre írja csak, nekem még sikerült tavaly beszereznem, most nem tudom mi a helyzet. Akkor 3050i, zensor 7 és quadral 450 vagy 470 meghallgatása után rendeltem meg.

(#7949) fehér_ember válasza Nemir Ombe (#7939) üzenetére


fehér_ember
addikt

Köszönöm!
Továbbítom és döntsön az illetékes. Végülis egyikkel sem fog rosszul járni.

Tudja valaki hogy mit takar, miért van a Pioneer VSX-930-asból K és S jelölésű is?

(#7950) Nemir Ombe
Ó hogy pont erre nem gondoltam. A fenének kell ezt feltüntetni a típusszámban :) és ahol nem írják ki, az ugye a láthatatlan ;)

[ Szerkesztve ]

(#7950) Nemir Ombe válasza fehér_ember (#7949) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A K kuro - fekete az S pedig értelemszerűen a másik szín. ;)

Sub-ból meg azt vegye amelyik olcsóbb vagy egyszerűen szimpatikusabb mindegyik jó vétel a jelenlegi akciós árért. (399-499€) mint ahogy írtad egyikkel sem lehet rosszul járni.

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.