Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) mokus1 válasza Klemens (#4692) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi de szerintem ha nagyon megakarom verni megoldanám egyedül :DD Nem vagyok egy kis termetű legény :B :DDD De mondom bántani nem fogom csak az a cél hogy mást ne molesztáljon kicsit megijed és jó úgy :)

(#4702) mokus1 válasza Solfrutta (#4690) üzenetére


mokus1
addikt

Köszönöm.De úgy nem ijed meg nincs hatása és ez a lényeg :)

Baz annyira belejöttem az MSN témába hogy mod... :B

(#4703) Klemens válasza mokus1 (#4699) üzenetére


Klemens
őstag

Értem, akkor nem szóltam.
Esetleg nézd meg, hogy a számlap meddig van számozva, mert ha csak 8000-ig akkor ott nem stimmel szerintem valami.
Tény, hogy a japán autók pörgősek, mert a hajtókarok rövidek, így lóerőben többet tudnak, de nyomatékban jóval kevesebbet. A Civic az tud 6500-nál többet is pörögni a VTECH miatt, de hát az 5000-nél kezd el élni a bónusz szelepek miatt. :)

mod: Jó, nekem mind1, csak felajánlottam a segítséget. :)
Sok sikert a dologhoz!

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4704) TESCO-Zsömle válasza pee13 (#4686) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ne szótagold, felejtsd el! :U

sz: Hogy akarsz izé lenni, ha hogyishívják?? :F :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4705) mokus1 válasza Klemens (#4703) üzenetére


mokus1
addikt

8000ig igen.És ahogy mondod amúgy 6500nél piros.De simán belepörgött.Olyan vagy hogy kivennék a tiltást a kocsiból?

Tudom köszönöm szépen :R

(#4706) Klemens válasza mokus1 (#4705) üzenetére


Klemens
őstag

Uh...az gáz.
Aki nagyon ért hozzá az tuti ki tudja iktatni a fordulatszámletiltó elektronikát. De ha azt mondod, hogy már 4 évesen vettétek, akkor lehet elektronikai hiba is. Az előző tulaj meg nem pörgette tiltásig így nem vette észre.
Meg azért az a tiltás nem véletlen van 6500-nál. Az sem egészséges már nem még a 7500.

Az offolást meg inkább fejezzük be, mert már eléggé sok lett erre a véga felé. :)
Ha gondolod priviben lehet folytatni, de felőlem jó itt is. :)

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4707) mokus1 válasza Klemens (#4706) üzenetére


mokus1
addikt

Oké.Hates szól érte szerintem hát ritkán jár arra fele a motor amúgy.

Nem jönnek a barkács képek :P

(#4708) geprombolo válasza CPT.Pirk (#3119) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez qrvára nem állja! Ezt a táphosszabbításos dolgot én már 3 éve megcsináltam, csak azóta eladtam. Azért hosszabbítottam meg a táp drótjait, mert nem ért el rendesen az alaplapi csatiig. Ja, meg hogy gány legyen, szigszalag a barátom, nem zsugorcső. Amúgy grat. :C Tudom, hogy rég volt a kép feltéve, de hűségesen végigrágom az egész topicot (néha iszonyú jókat szórakozom). Ha elolvastam mindent, felteszek egy pár képet is, gánymester vagyok, voltam, leszek. :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#4709) bandi210 válasza Klemens (#4693) üzenetére


bandi210
aktív tag

Neeem...ez egy Neoplan Centroliner volt...
De sztem észrevehette volna a sofőr hogy a kijelzőn átugorja a hármast...

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4710) Klemens válasza bandi210 (#4709) üzenetére


Klemens
őstag

Értem.
Hát mondjuk nem hiszem, hogy azzal volt elfoglalva, hogy mit mutat, aztán az is lehet, hogy látta, de mit tudott volna csinálni...
Az biztos, hogy sz@r helyzet az ilyen.

Utolsó off-om volt. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4711) bandi210 válasza Klemens (#4710) üzenetére


bandi210
aktív tag

hehe persze mindenki jót röhögött rajta....de a busz ment csak hát 1-esben:Dvagy 2-esben...de a 2-est már nagyon kiölte:D
na akkor nincs több off...

[ON]ja télleg sztetek egy buszba milyen gép férne el?illetve hát mi komoly lenne már telepakolva neonokkal?tess máris on lett:D[/ON]

[ Szerkesztve ]

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4712) bandi210 válasza bandi210 (#4711) üzenetére


bandi210
aktív tag

de régen láttam képeket itt....

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4713) Klemens válasza bandi210 (#4712) üzenetére


Klemens
őstag

Nesze!
Ezt nem én csináltam, csak google találta nekem. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4714) Vevőjelölt válasza bandi210 (#4711) üzenetére


Vevőjelölt
tag

Majd kérdmeg a sofőrbácsit, hogy nyissa ki a busz elektronikai szekrényét, és akkor látnifogod mind a két számítógépet. A motorét meg az autómatavátóét is. :)

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#4715) bandi210 válasza Vevőjelölt (#4714) üzenetére


bandi210
aktív tag

.....joo lett volna..de háát nem hiszem hogy lett volna ideje rá...meg a jármű egyik műszaki leírásába sincsenek benne azok az adatok amik ilyenkor éprdekelnének...lehet valami király kis prockó van benne:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4716) johniee


johniee
senior tag

Nos, ütyködtem egy kicsit a gépházzal :DD : Világításpróba Hézagkitöltés Intel matricával a matrica hátulról
A matrica mögött hátul majd szilóval kinyomom a tátongó lyukat, mivel a kis ajtó ami eltakarta ezeket, az eltört az előző tulajnál...

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4717) Klemens válasza johniee (#4716) üzenetére


Klemens
őstag

Jó lett! Grat! :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4718) kovy79 válasza pee13 (#4674) üzenetére


kovy79
őstag

"Én azt szeretem, amikor megyünk 90kmh limitnél 120al és le kell húzódni a lassú sávba, mert letolnak minket."
Amúgy miért kell a belső sávban menni, ha a külsőben is lehetne (függetlenül a sebességtől)?
Én az ilyet nem értettem soha (és nem is fogom)! Falra tudnék mászni tőle.
Amúgy köszi a blokkokat, minden oké velük! ;)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4719) pee13 válasza kovy79 (#4718) üzenetére


pee13
senior tag

Váljék kedves egészségére!:)
Amúgy ha nem érted, akkor eredetileg a belső sáv az előző, és a külső pedig a haladó.(És manapság már a belső sávon akarnak száguldozni az emberek, mi meg nem szoktunk leragadni a 70el tötyörgő csórikám mögött..)
De amúgy akkor már ez az egész megint OFF!

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#4720) KillHates válasza pee13 (#4684) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kölcsönadom a Dremmelem szívesen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4721) KillHates válasza geprombolo (#4708) üzenetére


KillHates
nagyúr

Izgatottan várjuk! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4722) KillHates válasza mokus1 (#4707) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miért ne mehetne az off! Azért van a "szürkítő-gomb"! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4723) KillHates válasza Klemens (#4713) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fúj! Ez nagyon ocsmány! :D :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4724) kételkedem válasza bandi210 (#4712) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak a Te kedvedért:


Villásdugó mod :Y


HDD LED helyett :D
A boltosnak üzenem, hogy működik és szerintem nem hülyeség! :DD

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4725) zso73 válasza mokus1 (#4688) üzenetére


zso73
veterán

Az arcáról is van képed? Mert akkor érdekes a dolog. Csak egy cerka fényképpel nem mész sokra.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#4726) pee13 válasza KillHates (#4720) üzenetére


pee13
senior tag

Van saját csak az egy fos enyhén szólva:)
sz: lehet karácsonytájt szerzek egy fermet:) 6k körül megkapom.. amúgy meg skill tuszkóban 8k soksok tartozékkal.:)

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#4727) bandi210 válasza kételkedem (#4724) üzenetére


bandi210
aktív tag

A ledes megoldás zsír!

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4728) johniee válasza bandi210 (#4727) üzenetére


johniee
senior tag

Jaja, szerintem is állat :DD :C Ebben nem kételkedem ;]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#4729) bandi210 válasza johniee (#4728) üzenetére


bandi210
aktív tag

Vki nem épített be a házába ilyesmit?
please kép!!

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4730) pee13


pee13
senior tag

Kikapcsolgatott a dremelem folyton. Rájöttem, hogy ez részben azért van, mert a tápján lévő csati lötyög, és alig van kontakt. A másik része meg az, hogy a szabályzás fetje képen se látott hűtést, és színesre volt égve a fémlap a valagán. Hát fogtam egy kötődobozt, egy 10k-s potit, és belepakoltam a cuccokat, meg a fetre hűtést raktam. Nagyon gány lett, de funkcióját tekintve tökéletesen működik, és nem kapcsolgat ki:)
[link]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#4731) bandi210 válasza pee13 (#4730) üzenetére


bandi210
aktív tag

ez nagyon gány!!!!
a belsejéről nincs kép?(illetve a hűtésről:D)

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4732) pee13 válasza bandi210 (#4731) üzenetére


pee13
senior tag

Elfelejtettem lefotózni de ezt már nem szedem szét csak ha elbaxódik:D Gombostű nem férne már bele..
Ja, és azért van kívül a poti mert nem fért bele :DDD

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#4733) Klemens válasza KillHates (#4723) üzenetére


Klemens
őstag

Tudom, azért raktam be! ;]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4734) bandi210 válasza Klemens (#4733) üzenetére


bandi210
aktív tag

ki tudja milyen zsír gép lehet benne:Dlehet valami quad core:Dvagy extreme:D
de háát érdekes lehet a hőtartó hatása...olyan mint a hungarocell...mivel nagy része üreges.....szóval érdekes...
ja pedig érdekelt volna a "hűtés":D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4735) Klemens válasza bandi210 (#4734) üzenetére


Klemens
őstag

Hát...abból a tápból kétlem, nem hiszem, hogy termelne annyit, hogy egy gémer quad-ot hajtson.
Nem nagy tápokban szokott lenni a 8cm-es venti. :D

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4736) bandi210 válasza Klemens (#4735) üzenetére


bandi210
aktív tag

ki tudja mekkora passzív borda van odabenn:Dnagy 10kilós:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4737) Klemens válasza bandi210 (#4736) üzenetére


Klemens
őstag

Jah! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4738) bandi210 válasza Klemens (#4737) üzenetére


bandi210
aktív tag

és viszik is a mélybe:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#4739) Klemens válasza bandi210 (#4738) üzenetére


Klemens
őstag

Az nem mély hanem MÉH. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#4740) mokus1 válasza zso73 (#4725) üzenetére


mokus1
addikt

Nem nincs képem róla.De mondom nem szeretnék semmit különöset tőle szóval feljelenteni stb. Amúgy a neve megvan.

(#4741) mokus1 válasza KillHates (#4722) üzenetére


mokus1
addikt

ez a Lego ház nagyon teccik.Az a kérdésem hogy ez mi??:D Szóval ha összeteszed le kell rombolni ha vagy mi? :F

Ja és speckó kockák kellenek hozzá a hő miatt? :)

(#4742) zsolt1129 válasza Klemens (#4739) üzenetére


zsolt1129
addikt

:C

(#4743) kételkedem válasza bandi210 (#4729) üzenetére


kételkedem
addikt

Most még házon kívül üzemel, de beépítem :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4744) MmDorian válasza mokus1 (#4701) üzenetére


MmDorian
őstag

BUNNYÓÓÓ ;] ;) :K :C :C

uhh..ennyi arcot berakni :DDD

(#4745) Skizz


Skizz
addikt

rossz helyre...

[ Szerkesztve ]

(#4746) mokus1 válasza MmDorian (#4744) üzenetére


mokus1
addikt

Ja nőm is ezt akarja hogy hívjuk el.Mondom nem minek.Azt mondja akkor apujának szól.Na vele nem járna jól pontosabban velük... :P

(#4747) mokus1 válasza Skizz (#4745) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem ez a táp nagyon bejön IMÁDOM.Amúgy szép lett a RAM hűtésed.Ventik nem hangosak? :))

(#4748) Skizz válasza mokus1 (#4747) üzenetére


Skizz
addikt

Nem hangosak, mert szabályzom őket, egyébként úgy 2000rpm-ig simán tűrhető a hangjuk.

Kép áttéve a Hogy is néznek a gépeink topikba

(#4749) mokus1 válasza Skizz (#4748) üzenetére


mokus1
addikt

itt is maradhatott volna :)

(#4750) zsák válasza mokus1 (#4741) üzenetére


zsák
tag

Én tervezek egy gépházat LEGO-ból, de hogy mikor lesz kész az kérdés.
Tervek már megvannak, csak mérni kéne legóval.
Nekem igen csak magas hő termelő gépem van, nem véletlen ruháztam be sok hűtőbe.
/lásd adatlap/
Még tervezek egy lego olvadáspontmérést, egyébként nincs speciális lego erre a célra.
Rendes lego van csak, ami majdnem minden embernél egyszer befigyelt.

Egyetlen egy hátránya van csak az egésznek, mégpedig nagyon drága lerendelni a legókat és legyártatni.
Van amúgy erre egy program LEGO Creator névvel, és ha ott összeraktad, amit akartál, rögtön meg is veheted.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.