Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8059) Bluesummers válasza Tommi000001 (#7925) üzenetére


Bluesummers
őstag

Szia!
Ha még meglenne, adhatsz egy esélyt neki milyen sorrendben kell telepíteni ezt-azt. A gond az lesz szerintem, hogy az integrált GPU driverjét és minden részét ki kell írtani! Végleg! ;]

Röviden, ha van GTX 560M-hez valami moddolt drivered:

0. Ha akármilyen korábbi drivered fent volt, akkor a DDU-val mindent lezúzol ([link])
1a. BIOS-ban letiltod a beépített VGA-t (s talán hangkártyát is, nem tudom, nekem Alienware m17x R3-nál így volt GTX 880M esetében)
1b. Ha nem volt benne a két kártya, akkor most beleteszed.

2. Ha hangkártya problémád is volt --> Windowst SAFE módban elindítod (ha továbbengeded, akkor nálad diszkózni fog neked a képernyő, nekem gay-módba váltott (valami fehér/pinket mutogatott)), s a hangkártya driverjét felteszed

3. Újraindítod a géped, s mivel most már csak a 2db GTX 560-as működik, most telepíted fel ezek driverjét (egy "Windows Security"-s warning kíséretében), s ha minden sikerült, akkor láthatod eszközkezelőben is.
Pl.:

Ha kell, minden rohadt lépést dokumentáltam, hogy el ne rontsam legközelebb a lépéseket :DDD

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.