Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1381) Muerte


Muerte
Topikgazda

Tavaly még úgy volt hogy gari lejárata után 3 hónapig vehető hosszabítás,sőt ha NBD gari lejárat után 3 hónappal még bejelentettél egy hibát a supportnak akkor azt szó nélkül megcsinálták.Sok esetet olvastam,de pölö ha megkérdezitek SzaboZE-t aki a Humansoft egyik munkatársa,vagy egyik vezetője (nemtom) akkor ő is igazolja ezen állításomat.Ilyet sem tudok más gyártóról azért ez nem mindennapi dolog... Persze a Dell-nél is voltak változások az utóbbi időben,de hogy ezt a részét érintette-e azt nem tudom.Amit tudok hogy a refurb gépeket honosítani mostmár csak számlával igazolva lehet.Honosítás nélkül nincs most már "első alkalmas" alkatrészcsere sem (ami eddig egyébként volt,egy kis ejnye-bejnyével körítve),sőt számla sem kellett sosem csak a S.T. bediktálása oszt jónapot.Innen már csak egy lépcső sajnos hogy bevezessék hogy csak itthon vásárolt gépre adnak majd NBD-t ami nagyon szomorú lenne,ugyanis én sosem leszek hajlandó több százezres felárat fizetni egy fullos gépért csak azért hogy pölö a Laptopszalon,vagy társai zsebét tömjem ki,mikor EU-ból sokkal olcsóbban meg lehet venni bármilyen gépet.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.