Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) Ursache válasza Muerte (#450) üzenetére


Ursache
senior tag

Majd belepattintok még 1 XM-es procit, aztán majd virgonckodik a Physics Score is :D

Csak azt nem értem, hogy conqver-nek, hogy a fenében ~67 fokos a 680m-je... Most egyáltalán nincs meleg, és mégis 77 foknál állt meg húzva... Most lett mindkét kártya frissen pasztázva, fullfull odafigyeléssel össze (és vissza)-rakva

Hopsz: "Graphics Score 13434" ez ment gtx titannal, ja akkor azért impresszív :DDD :C Most nézem... Az para! Akkor a proci fogja vissza... (Nem volt nehéz kitalálni :D)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#452) Muerte válasza Ursache (#451) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Minőségi cuccokat használtatok? Paszta ami kell : IC Diamond 24 vagy Gelid Extreme
Gap padok: Phobya 7W/mK, Fujipoly Extreme 11 W/mK,nálam ezek amik szóba jöhetnek.

...procira visszatérve,az tényleg harmatos lesz két kártyához,nézd meg az én első gen.-es i7 extrémem több pontot csinált fizikszbe és még csak meg sem volt tépve az órajel,csak a TDP-t toltam ki nála [link] egy szandis extrémtől megtáltosodna az a vas :K

(#453) Ursache válasza Muerte (#452) üzenetére


Ursache
senior tag

Hiányában voltunk, a lehetőségekhez mérten a fullt hozta ki Hates!

Uhh, még egy fos 940-es is lenyomja? Mennymá :D Majd szerzek valami ikszemet, mert ez így nem mehet tovább...

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#454) Muerte válasza Ursache (#453) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Annyira mégse fos akkor ha a szandi középmezőnyt veri...

[ Szerkesztve ]

(#455) Ursache válasza Muerte (#454) üzenetére


Ursache
senior tag

:D Ezek szerint!

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#456) etern válasza Romeo619 (#448) üzenetére


etern
tag

Hy! Szerintem kicsit drága ez a noti ahhoz képest amit tud! Játékra nézd meg ezt a linket, és lesd meg mivel játszanál. Mostanság még úgy ahogy elviszi a játékokat de később már biztos nem. illetve már ma se full grafon ha ez szempont. link

(#457) kobi77


kobi77
csendes tag

Sziasztok!

Mostanság szeretnék laptopot venni, olyan 250-300e Ft-ért maximum, tudnátok esetleg ajánlani valamit ebben az árkategóriában? Nem vágyom ultra beállításogra, elég ha medium-on elmennek a dolgok :)

Előre is köszi a segítséget!

(#458) KillHates válasza Ursache (#453) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na akkor most szétdöntöm a XPS14zmet.

Most gyári paszta van rajta:

IDLE
GT520M 46 fok
i5-2430M 47 fok

LOAD
GT520M 64 fok
i5-2430M 62 fok

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#459) Muerte válasza KillHates (#458) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hova akarsz 60 foktól jobbat? :DDD

(#460) Ursache válasza KillHates (#458) üzenetére


Ursache
senior tag

Miért is? :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#461) KillHates válasza KillHates (#458) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szétszedtem megkentem a HC151-essel:

IDLE
GT520M 42 fok
i5-2430M 43 fok

LOAD
GT520M 63 fok
i5-2430M 63 fok

Gyanítom ez ugyanaz a paszta amit gyárilag az Intel/Dell használ... (így is árulják a neten)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#462) KillHates válasza Ursache (#460) üzenetére


KillHates
nagyúr

Már tisztára kicsinál engem is a géped :D
Kezdtem a pasztára gyanakodni, de nem az lesz. Sajnos tényleg az lesz amit bent mondtam :(
Körbekérdezek pár emberkét, hátha valahol akad egy 2940XM ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#463) Ursache válasza KillHates (#462) üzenetére


Ursache
senior tag

Minél előbb akadjon :D

Lehet nem gyári paszta volt...

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#464) Gameboy77 válasza kobi77 (#457) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Ment PÜ.

(#465) Ursache válasza Ursache (#438) üzenetére


Ursache
senior tag

Na, full defaulton minden: P9865. Proci is összekapta magát :) Mindjárt rántok egyet a VGA-kon, aztán jön egy Titant megszégyenítő eredmény :D (Talán 11-11,5k meglesz)

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#466) Ursache válasza Ursache (#465) üzenetére


Ursache
senior tag

De nem ma

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#467) KillHates válasza KillHates (#461) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pötse van a menyasszonynak! Ma volt itt Szepi1979 a nagy Dell 6600-asát kellett nagyon durván megmoddolni (még a vasfűrész is előkerült :D) és adott egy kis MX2-est.

Hát nem tudom:

IDLE
GT520M 50 fok
i5-2430M 52 fok

:Y Azt hiszem ma megkenem egy kis ThermalCote II-essel... Mert így eléggé megjött a hangja a kis görcsnek :(

Aztán majd letarhálom Ursache-t egy kis Gelidre ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#468) Ursache válasza KillHates (#467) üzenetére


Ursache
senior tag

Brutális ez a paszta :D Na, akkor végül sikerült? Para volt, amit meséltél :C Nem hittem volna, hogy a paszta ennyit segít, de ez minőségi cucc :D Szerezz be ilyet! Lehet a kártyákat is újrakenem... De már annyiszor lett szétszedve szerencsétlen.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#469) Szepi1979 válasza KillHates (#467) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Hát akkor az MX2 nem jött be.

Hazaértem, megnyugtatásul:
3dmark11 : http://www.3dmark.com/3dm11/7241953

cpu: max 78C°
gpu: max 71C°

Igazából elégedett vagyok ezzel is. Köszönöm Muerte és KillHates!

“ nem kell mindig nyerni “

(#470) Muerte válasza Szepi1979 (#469) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Valami nem kerek az eredménnyel :( alapon ha megy a boost (758Mhz) 6300-6400 Graphics score-nek kell lenni.Ha inaktív és csak 720MHz-en megy a mag akkor meg ~ 6000-6100-nak. Nem az össz. eredményről beszélek,csak a G.score-ról! Reméljük nem throttling,csak valami driver bug lesz :U

(#471) KillHates válasza Muerte (#470) üzenetére


KillHates
nagyúr

78 fokon nem szabadna mag-visszalassulnia. (tökön szúrom magam, ha megint szét kell szednem :O)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#472) Muerte válasza KillHates (#471) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem a maghő miatt...az simán megy 92 fokig stabilan,viszont ha a kondik,fetek nem hülnek rendesen az miatt is droppolhat.Az a gond hogy csak egy szenzort voltak képesek rárakni,holott a régi 5870M-eken pölö volt vagy 4-5 db.ami nem csak magot mért hanem az összes memóriát is.Egyébként azt gondolom ez szoftveres probléma lesz...le kell gyalulni mindent aztán először felrakni az igp drivert,aztán azt kikapcsolni teljesen és úgy rakni fel az NV drivert.

(#473) KillHates válasza Muerte (#472) üzenetére


KillHates
nagyúr

A tekercseket, FET-eket is rendesen gap padoztam. A kerámia kondikra nem raktam, oda sok értelme nincsen; mert a gap padnak is van kapacitív ellenállása és be tud zavarni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#474) Szepi1979 válasza KillHates (#471) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:) Ezt igyekszünk elkerülni!

“ nem kell mindig nyerni “

(#475) KillHates válasza Muerte (#472) üzenetére


KillHates
nagyúr

Itt vázoltam a helyzetet (ez pont egy M6600-as hűtése) nagyítható a kép

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#476) Muerte válasza KillHates (#475) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát ha paszta nélkül is megnéztétek és ott maradt rajta a gap-padon a fetek,kondik lenyomata akkor nincs gond a hőfokkal.

...és akkor most kicseréltétek NV-sre a hűtőbordát :U érdekes azt is nem rég tudtam meg hogy pl.az M18x-ben is külön két fajta borda van NV-re és AMD-re.

[ Szerkesztve ]

(#477) Szepi1979 válasza Muerte (#476) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én úgy tudom az m6600-hoz egy féle hűtő van, az m6700-ashoz van külön amd/nvidia. Amit berakott KillHates az olyan mint a jobb oldali.

“ nem kell mindig nyerni “

(#478) Muerte válasza Szepi1979 (#477) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az látod lehet,ezt a tipust még csak képen láttam :DDD Valamelyik napig én is szentül meg voltam győződve arról hogy az M18x-be egy fajta hűtő van aztán kiderült hogy mégse :DDD

(#479) KillHates


KillHates
nagyúr

Szép filigrán darab:

Diszkrét világítással:

:D :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#480) d1abLo válasza KillHates (#479) üzenetére


d1abLo
senior tag

Ez miféle ördögi szerkezet ?:D Jól néz ki, és biztos belül is ilyen vad :D

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#481) KillHates válasza d1abLo (#480) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az új Eurocom-Clevo szutyok! Ne tévesszen meg a csicsamicsa...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#482) Muerte válasza KillHates (#481) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Teljesen utazóbarát méret :DDD

(#483) Mikulásbá válasza KillHates (#479) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez már asztali laptop.......

(#484) Muerte


Muerte
Topikgazda

Hát az új Alien széria is felejtős...nem elég hogy a proci bios-ból 80°C-nál lethrottlingol,de még a vga-k is... nem bírta szegény a 98°C-ot ;] :DDD [link]
Jól írja alul a srác a kommentben hogy ezzel kb. vége is ennek a névnek..elkurvult,elgagyisodott,műanyag ház etc.etc. kíváncsi leszek ebből a szarból hogy akarnak majd kimászni,mert elképesztő panasz áradat folyik be az új gépekről hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#485) Ursache válasza Muerte (#484) üzenetére


Ursache
senior tag

fúj

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#486) Gameboy77 válasza Muerte (#484) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Ajjaj!

Ezt már olvasni sem bírom!
Az Eurokom szutyok,az Alienware sz@r,még a végén nekünk kell gamer notit tervezni :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#487) Ursache válasza Gameboy77 (#486) üzenetére


Ursache
senior tag

Leszek teszter :D :C

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#488) Muerte válasza Gameboy77 (#486) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Egyébként nem mondasz hülyeséget,ha hallgatnának és fontosnak is tartanák azon felhasználók véleményét akik évek óta tesztelik és nap mint nap ilyen gépeket használnak, most ez az új széria sem ilyen lenne amilyen...

(#489) Szepi1979 válasza Muerte (#484) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Remélem a precisiont nem rontják el. :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#490) Muerte válasza Szepi1979 (#489) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia! Hogy áll a cucc? Unlocked vbios-t felraktad már próbára?

(#491) etern válasza Muerte (#488) üzenetére


etern
tag

Én mondtam, hogy kell egy noti gyár! PineApple Rulz!!!! Egyébként ezt én sem értem, hogy nagyon sok ilyen jellegű hiba van a gamer szériákban, amit ha csak az ember a fórumokat néz akkor kiküszöbölhető., hűtés, alapanyag stb... és hogy erre miért olyan nehéz figyelniük...

(#492) Szepi1979 válasza Muerte (#490) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Egyelőre élvezkedem, tényleg nagy ugrás a 6970m-hez képest. Alapon is szépen muzsikál. Crysis3 FullHD minden high szépen megy, maxon nem próbáltam. Hőmérséklet rendben. Még dolgoztatom így, aztán majd belekezdek az unlocked biosba. Ha már elméletileg ennyire tuningbarát a kártyám :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#493) Muerte


Muerte
Topikgazda

etern: az úgy túl egyszerű volna ;] (PinaApple) :DDD

Szepi1979: Szólj ha majd kell valami segítség a bios flash-hez ;)

.....conqver nemsokára jön a 780M tesztekkel ;) :C Jól muzsikál az R4-be :K

[ Szerkesztve ]

(#494) KillHates válasza Gameboy77 (#486) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én szívesen megtervezem a vezérlését és a hűtését :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#495) Muerte válasza KillHates (#494) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Azzal kezdjed hogy legalább egy 700W-os tápra méretezd az egész rendszert :DDD egy vga-hoz elég lenne 350W is.

(#496) etern válasza KillHates (#494) üzenetére


etern
tag

Én vállalom a bemodellezést és a váz megtervezését, egy jófajta CAD progiban! :U

(#497) Muerte válasza etern (#496) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Én az összes tesztelést,tuningot és értékesítést :R

Amúgy dizájnra nekem még mindig ez a kedvenc,120Hz-es matt kijelzővel odab@sz :K
...mondjuk a csuklótámasz lehetne nagyobb a tapinál,úgyhogy azt bele kell tervezni.

[ Szerkesztve ]

(#498) etern válasza Muerte (#497) üzenetére


etern
tag

Az értékesítést az alap hogy a tied :D
Nekem az asus új g750-es gépe is tetszik. Legalábbis a palmrest része. Jó kis szálcsiszolt alu! :D Tratani kell a trendet!

(#499) Gameboy77 válasza KillHates (#494) üzenetére


Gameboy77
aktív tag

Prema meg majd ír rá egy jó kis bios-t :C .

(Remélem nem dolgozik drágán ;] )

[ Szerkesztve ]

(#500) etern válasza Gameboy77 (#499) üzenetére


etern
tag

Na akkor már csak a tettek mezejére kell lépni!!! :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.