Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) KillHates válasza battlefield3 (#750) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az R1 a gyenge proci miatt elég zsákutcája volt az AW-nek, ment is a prüszkölés, utána kiadtak egy olyan BIOS-t amiben brutálisan meg lehetett húzni benne az LV-s procit (majdnem 100%-osan 1.7->2.7 GHz) így már valamivel jobb volt.

Az R2-esen már sokat javítottak, jófajta i3-as vagy i5-ös került bele (volt i7-es is, de az pokolian melegszik) az már rendesen ki tudja szolgálni a GT540-es GPU-t. Ha jó áron hozzá tudsz jutni, akkor érdemes beleugrani.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#752) Grózi


Grózi
veterán

Üdvözlet az Uraknak!!! :R
Két lapos között vacillálok,az egyik a G750JH Asuséktól,míg a másik Lenovoék Y510p-je(i7+gt755msli).
Érdekelne a tulajok véleménye....
A választ elöre is köszi!!! :DD

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#753) Mikulásbá válasza Grózi (#752) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az SLi magától megfő!Most vittek vissza egy ilyen gépet,mert a játék indulásakor 100 fok fölé ment a proci.
Lehet hiba,de lehet alapból ilyen.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#754) Grózi válasza Mikulásbá (#753) üzenetére


Grózi
veterán

Halottam ilyeneket én is....illetve,hogy nem megy a sli stb.
Ezért is írtam ide.Még az MSI GX70 3BE-016XCZ-ek nézegetem.
Legszimpatikusabb az Asus,csak az ára nem,
Ph-n mondjuk találtam egy srácot aki Németországból tud olcsóbban,de csak 1 év garival.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#755) Mikulásbá válasza Grózi (#754) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem 750JH van,akár órákig lehet tolni bármelyik játékot,a GPU 73-74 fokig megy.Minden full beállítással.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#756) Mikulásbá válasza Grózi (#754) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ár-érték arányban az ASUS a legjobb.A hűtés ami remek a G-s ROG-okban!

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#757) Grózi válasza Mikulásbá (#756) üzenetére


Grózi
veterán

Ez vitathatatlan.Azért az Msi-re is kíváncsi lennék....
Neked mióta van meg?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#758) Mikulásbá válasza Grózi (#757) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kb. 1.5 hónapja.
Még meg van az elődje is-még nem kelt el-annak is komoly a hűtése,az sem ment 75 fok fölé kis húzással sem.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#759) Grózi válasza Mikulásbá (#758) üzenetére


Grózi
veterán

Páranírtak a ház repedéseiről és az Asus szervízről-még ez ami visszatart...Te hol vetted?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#760) Mikulásbá válasza Grózi (#759) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A spontán repedés a VW-nél jött elő,én ilyet tudok.Nekem nem volt ilyen bajom vele.A VX hibátlan úgy ahogy van.
A szervíz?Amit arról írnak,azok többsége igaz......
Én az összes G-s laposomat egy szám.tech-es illetőtől vettem,ha jól tudom,eme tevékenységét nem folytatja jövőre,csak a garanciás dolgokat viszi még,ha kell.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#761) Grózi válasza Mikulásbá (#760) üzenetére


Grózi
veterán

Kár,pedig elkértem volna az elérhetőségét...Azért pm-ben elküldhetnéd...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#762) Ricsxx válasza Mikulásbá (#758) üzenetére


Ricsxx
tag

Szia!Mi az elődje és az milyen állapotba van?:)

(#763) Mikulásbá válasza Ricsxx (#762) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ment PM!

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#764) conqver


conqver
aktív tag

GTX 780M Extreme OC 3D11 vs. Ref. Evga GTX 680 2Gb 3D11 Default......

Shadow&Dust.....

(#765) Muerte válasza conqver (#764) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát jah...mondjuk az asztalit is fel lehet rántani és akkor már más a helyzet...na de majd az SLI ;)
...nemsokára indul a project ;] a tiéd pedig január 10. körül érkezik :C aztán indítunk egy kis egészséges tuning versenyt :DDD

(#766) conqver válasza Muerte (#765) üzenetére


conqver
aktív tag

......Látá az Úr, hogy ez jó :K :K

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#767) Muerte válasza conqver (#766) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az a baj hogy egy táppal nem megyünk 20k fölé majd graphics score-ba :((( :DDD Szóval kihívás lesz mit tudunk majd kihozni belőle.

(#768) Muerte


Muerte
Topikgazda

Első szűz eredmény még az AMD-s win7-en,gyári vbios,alapórajelen: 780M SLI: 3DMark11

(#769) Muerte


Muerte
Topikgazda

3DMark Vantage alapon: P40988...nem gyenge a cucc :DDD

(#770) conqver válasza Muerte (#768) üzenetére


conqver
aktív tag

Ez nagyon szép.......Toljad neki!!!!
Hőfokok?

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#771) Muerte válasza conqver (#770) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ma már nem flashelek,majd holnap.Játékokban néztem, eléggé impresszív :DDD 3D11 alatt 75°C volt a max.Nem sok,de nem is kevés.Azért azt tudtuk hogy ez nem egy 680M kategória lesz hőfokokban sem.Játékokban olyan 70-72 környéke,de vsynch-el szinte alapon megy a venti és mindenhol beton 60FPS.Úgy már bőven 70 alatt van a hőfok.Majd megkapja a 0,9V-ot 24/7-re inspectorban és beáll 65°C-ra.Lehet a gap padozás sem lett tökéletes ez még csak egy próba volt tulajdonképpen.

(#772) Muerte


Muerte
Topikgazda

Nincs itt semmi gond se... nem kell alulfeszelni :N 1 óra BF3 ultrán,vsynch-el:

(#773) conqver válasza Muerte (#772) üzenetére


conqver
aktív tag

Több mint baráti!
Vsynch nélküli hőfokot tudnál nézni?
+ Cpu/Gpu Input Lag Screenshot :R :R

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#774) Muerte válasza conqver (#773) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Majd ma nézek hőfokokat még.Feltoltam az unlocked vbios-t 850/2500Mhz 1.00V a boost kilőve benne,de valami nem fasza...ha húzom inspectorban akkor elfogadja mindkét GPU-nak az emelt órajelet de a másodlagos vga-t csak alapon hajtja :W a feszt viszont állítja rendesen mindkét kártyán...valami ötlet :F

...az x-bracket nem jött ám meg,még ma sem úgy hogy valami gebasz lett,de egyébként nem kell.A venti telibe fújja alulról azt a memóriasort,nem raktam volna rá akkor sem ha megjött volna.

[ Szerkesztve ]

(#775) conqver válasza Muerte (#774) üzenetére


conqver
aktív tag

Nincs ötletem sajnos......a Postára majd rápirítok :W

Shadow&Dust.....

(#776) Muerte válasza conqver (#775) üzenetére


Muerte
Topikgazda

BF3 multi Caspian Border képek: [link] CF-hez viszonyítva vsynch nélkül sincs tearing,nem esik szét a kép,viszont vsynch-el lágyabb és simább nekem érzetre.Nem microstutternek nevezném de nem teljesen smooth.Vsynchel nagyon lágy és sima.A grafika szép,bár egy-két dolog jobban tetszett a 7970M-mel,de ez csak BF3-ra igaz,legalábbis eddig.A füst effekt fényévekkel szebb viszont NV-vel.Az input lag kb.mint AMD-vel átlagosan 30ms alatt mozog,de ez most egy lestrapált rendszer és nincsenek belőve még a hardverek sem.A proci 4x4,3GHz-en ment, valószínű az alap bios-szal ez sok ebben a formában,finomhangolni kéne a mod bios-szal majd,ha rászánom magam.Majd megnézem alapfeszen 4GHz-en mit mutat,mert lehet hogy kisimul majd tőle a BF3 és csökken az input lag is.A Borderlands 2-őt néztem még,az álomszép.Sima mint a vaj,semmi akadás,gyönyörű az egész de azt kifejezetten NV-re írták ugyebár.A BF3-hoz visszatérve FPS-ben jobb volt vagy legalább ennyire jó a 7970M CFX ez tény.A compute shader nagyon sokat jelent olyan játékban ami ki tudja használni ezt most már tapasztalatból mondhatom.Ettől függetlenül nincs semmiféle gond vagy FPS drop,dehát hogy is lenne :DDD

(#777) conqver válasza Muerte (#776) üzenetére


conqver
aktív tag

Köszönöm Faszikám......közben ha valami eszedbe jut ne fogd vissza magadat :C :R

Shadow&Dust.....

(#778) Kasya


Kasya
nagyúr

780m mennyire szereti a kulonbozo felbontasu kulso monitort extend modban? Ugy hallottam az Nvidia nem tuld nagy erossege a tobb monitoros mod.

(#779) Ricsxx


Ricsxx
tag

Sziasztok!Tudtok ajánlani nekem valamilyen notebookot amin a játékok elfutnak egész kellemes beállításon és olyan 200e-230e között van.Jó lenne ha új lenne és lehetne használni 2-3 évig.Előre is köszönöm!

(#780) Mikulásbá válasza Ricsxx (#779) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ilyen gép nem létezik-lehetne ezt bővebben tárgyalni,de ennyiért nagy kompromisszumokat kell kötni-még használt újszerű gamer gépnél is.
Mélyebben kellene zsebbe nyúlni.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#781) Muerte válasza Mikulásbá (#780) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ez így igaz.

(#782) DrLecter80 válasza Mikulásbá (#780) üzenetére


DrLecter80
tag

nekem a "régi" gépem egy Asus K75V és minden játék elmegy rajta, így-úgy ... BF4 Mediumban 64playeres multinál !!!!
Hivatalosan nem, azonban kis keresgélés után lehet még találni 200eFt ért ÚJ, GARIS, papírosat !!!!
i7 3610Q, 8GB RAM, Geforce 635m (ez a gyegéje, de nem vészes mondom ...) 17" kijelző !!!!!

200 körül meg esetleg 15" at ha kapsz... de az sem fog sokkal többet tudni ....

[ Szerkesztve ]

I'm BACK BABY! https://www.youtube.com/@DrLecter80

(#783) DrLecter80 válasza DrLecter80 (#782) üzenetére


DrLecter80
tag

Most meg megy a G750.... még össze kell csiszolódnunk :)) :DD

I'm BACK BABY! https://www.youtube.com/@DrLecter80

(#784) wanted5


wanted5
őstag

az MSI GX70 3BE gépről mi a véleményetek?
Leginkább a cpu-vga páros érdekelne, hogy mennyire jó, illetve rossz?
Ár-érték arány.
Van-e jobb választás hasonló árban?
Esetleg hűtés hatékonyság.

Jelenleg egy Dell XPS 17-m van, de úgy érzem kinőttem, ideje lenne váltani.

(#785) Mikulásbá válasza wanted5 (#784) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Erős GPU de ahhoz gyengébb a CPU.Az MSI gépek hűtése nem a legjobbak közé tartozik,szerintem ez is melegszik rendesen.
Nézegess teszteket a gépről.
Ár-érték még rendben is lenne szerintem.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#786) Szepi1979 válasza DrLecter80 (#782) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én nem ajánlanék gépet 200ezer forintért amiben egy gt635m van, ami egy lebutított gt430. Ennyi pénzért már van dell 8870m-el szerelve ami 17 colos, és a gpu háromszor erősebb. Mondjuk igaz hogy ott meg az ulv proci visszafogja, de még így is jobb választásnak tűnik, igaz az se gamer laptop.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#787) wanted5 válasza Mikulásbá (#785) üzenetére


wanted5
őstag

Ahogy nézegettem egy mobil i5 szintje körül van az az A10, persze intel meg amd két külön dolog. Most egy i5-2410m gt550m/555m párost használok és többször gyenge a gpu mint a proci, szerintem ha egy ilyesmi teljesítményt hoz cpu téren az bőven megfelel, játékok terén is. De világosítsatok fel, ha rosszul gondolom.

Mondjuk nem tudom a mostani játékok hogy állnak az AMD cpu-gpu pároshoz. Legjobban ami érdekelne az a TERA, hogy hogyan futhat, meg néhány újabb játék esetleg.

Kár, hogy itt a PH-n nem nagyon vannak ilyen gamer laposokról teszt. Bár még nem ástam nagyon bele magam ebbe a gépbe, nem most azonnal akarom megvenni, ezért még nem néztem alaposan utána, de 1-2 külföldi tesztet láttam, és azok elég elcsépeltek voltak.

Jah, és i7, 8870m, gondolom dell inspiron 17.. ismerős is olyat akar, akár játékra is, szerintem még a nyári meleg se fog kelleni hozzá hogy egyhamar megfőjön az a gép, főleg ahogy boltban is körbenézegettem, azt tanácsoltam, hogy a játékokat inkább valami komolyabb dolgon próbálja. Nem tudom mennyire volt helyes tanács? Vélemény, magáról a gépről?

[ Szerkesztve ]

(#788) Mikulásbá válasza wanted5 (#787) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A gépről nem nagyon tudok mit mondani,nem ismerem.Az tény,hogy a hűtésen nagyon sok áll vagy bukik-sőt,szerintem ez a lényeg és az igazi különbség a gamer és egy erős hardveres laptop között-de vannak itt olyanok,akik ezt jobban tudják.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#789) Szepi1979 válasza wanted5 (#787) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A Dellel kapcsolatban: a hűtésben részben igazad lehet, hiszen ezért van benne ulv proci, ami max 17w-os ha jól tudom. Ezzel viszont nem nagyon fog túlmelegedni, cserébe nem is tud annyit mint egy rendes mobil proci. Van róla magyar teszt, így keress rá Dell 5737. Azért elmondom megint ezek a 200ezres gépek multimédiás laptopok nem játék gépek!

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#790) wanted5 válasza Szepi1979 (#789) üzenetére


wanted5
őstag

köszi mindkettőtöknek
továbbra is, bárkinek bármilyen, véleménye esetleg tapasztalata van az előző hsz-ben lévő MSI-ről szívesen látom/olvasom :D (vagy akár más gépről is)

(#791) battlefield3


battlefield3
csendes tag

Sziasztok! Az MSI GT70 Dragon Edition gamer notebookról nem tud valaki egy magyar tesztet? Google nem dob ki semmit...

(#792) etern


etern
tag

Na megjött az átalakító az ssd-hez! :DD
Előzőleg szinte tuti hogy a driver sorrenddel nem volt valami rendben és azért dobott a 3D11 rosszabb eredményt, de most találtam egy frankó sorrendet és minden álomszép :D

(#793) DrLecter80 válasza wanted5 (#790) üzenetére


DrLecter80
tag

eza a régi gépem procija i7 3610QM és az A10 5750M (MSI GX70) ...AMD nagyon NAGYON gyenge ....
én is ezt vettem volna, de ASUS G750JH lett inkább és BRUTÁL :Y :R

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-3610QM-vs-AMD-A10-5750M

[ Szerkesztve ]

I'm BACK BABY! https://www.youtube.com/@DrLecter80

(#794) DrLecter80


DrLecter80
tag

egyedül a GPU van rendben mert az az ATI kártya nem rossz .. .persze együtt lehet jól megy ..... (AMD+ATI)

I'm BACK BABY! https://www.youtube.com/@DrLecter80

(#795) etern


etern
tag

Tiszteletem!! Láttátok már eme listát?
Nektek mi a véleményetek? Szerintem az Asus árban verhette meg az Alienwaret, de nagyon nincs sajnos taglalva hogy honnan jöttek az eredmények.

(#796) Mikulásbá válasza etern (#795) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(ár-érték arány?)

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#797) DrLecter80


DrLecter80
tag

vagy eladási arány ...

I'm BACK BABY! https://www.youtube.com/@DrLecter80

(#798) moncsuh


moncsuh
csendes tag

Sziasztok! Laptopvásárlás előtt állok, egyik fontos szempont hogy a mostani játékokkal viszonylag kényelmesen lehessen játszani. A kinézett lapos: [link]
Szerintetek alkalmas lenne rá?

Lenovo Z510

(#799) vis.p válasza etern (#795) üzenetére


vis.p
aktív tag

Az asus többet fizetett a jobb pontszámért....
Én nem mindent hiszek el a notebookcheck-nek. Ezt pl. nem. És ezt sem. Ez photoshop munka. Volt már egy pár asus g laptopom és soha nem volt normálisan pasztázva. Ez pedig, hogy 1-2 fok különbség van a magok között, hihetetlen. Még pasztázás után sem mertem egyszerre ráengedi a gépemre a prime95-öt és a furmark-ot. Itt pedig azt írják több órát futott együtt....Kamu.

(#800) Mikulásbá válasza moncsuh (#798) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nézz teszteket a hűtéséről-az a lényeg,ne a hardver!
Kicsit többet rászánnál,igazi gamer gépet tudnál venni.Ott nem lenne semmi gond,erre vannak tervezve!

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.