Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69254) szenesember


szenesember
aktív tag

Üdv!
Szeretnék segítséget kérni fülhallgató vásárláshoz. Vegyes zenei stílusokat hallgatok, leggyakrabban rock, heavy metal, trance, egy kis pop, de jazz is szóba jöhet. A probléma az, h nem sok IEM-el van gyakorlati tapasztalatom, így nem nagyon tudok mihez viszonyítani. Eddig egy sennheiser cx200-ast használtam, most megadta magát. A fülesek közül, amikhez eddig szerencsém (?) volt, (pl KOSS the plug, Xiaomi mi capsule, gyári headset-ek...) messze a cx200 volt a legjobb... összességében meg voltam elégedve vele, bár elég jó a hallásom, hallottam már pl audiofil hangrendszert, és hallom a különbségeket. A könnyebbik része a dolognak, h két kiszemelt közül szeretnék választani: Xiaomi Piston 3, vagy Xiaomi dual driver hybrid.(Bár a piston 3 nem szerepelt az ajánlottak között az összefoglalóban, külföldi fórumok alapján jónak tűnik.) Kiegyenlítettebb hangzást preferálom inkább, de a v sem zavarna, fontosabb inkább a részletesség, a teltebb, dinamikusabb hangzás, és a minél nagyobb tér. Szeretem, ha nem ülnek egymásra a hangok, pl hangszeresebb számokban is szépen hallani a mély hangokat is, és nem bírom hosszabb távon a zavaróan kiemelt hangokat. Azt szeretném kérdezni, h ezek alapján melyik ajánlott inkább a kettő közül? Illetve, mik a tapasztalatok driver flex, kábelzaj, szigetelés, kábel strapabírósága terén?(cx200-é elpusztíthatatlan volt) Illetve milyen egyéb jellemző dolgok vonatkoznak e két fülesre?
Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.