Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24276) #31733248 válasza b.vr (#24222) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#24222) b.vr

Régi és hasznos extra a MILC-világban a szem fókusz és az arc felismerés, az biztos. :K A mozgás lekövetése sokszor pont a személyesebb hangulatú, közeli gyerekportréknál a legnehezebb. A húgom kislányáról készítettem beltéri képeket 30mm f1.4-gyel, mint ne mondjak, rendesen megdolgoztatta a gép fókuszrendszerét. :D Ha egy picit fordít a fején, egy gyengébb géppel már oda is van a szem élessége a papírvékony DOF miatt.

(#24227) taranis

"Lehet meg kéne vennem a Sonyt, bérelni egy Fujit, megcsinálni Sonyra a Fuji lutokat, és bankot robbantani."

Nem volna hülyeség, hidd el, az EOSHD Pro Color is sikeres, ahogy elnézem. Nagyon sokan keresik más gyártók színeit, jellemzően a Canonét, különösen rendszerváltás után (ami már most is tömeges méretekben megy). Én csak a Capture One színeit kísérleteztem ki a Sony váz beállításaival, de az egészen jól sikerült, többen is használják már. A DXO-ra is barkácsoltam nemrég egy egyszerű, városfotós presetet, két cimborám már csak ezzel nyomja. :)) De ezek faék egyszerűségű dolgok, a Tiéd profi színvonalú termék. Nincs szükséged a további fejlesztésekhez erőforrásra?

(#24228) sheratan

Én azért azt látom, hogy népszerű a 12-es Samy. :K Nemrég volt egy tanulságos felmérés 109 Sony-felhasználóval. A Sony melletti legerősebb érv a képminőség volt (73,8%) és csak utána jött a méret (63,6%) és a súly (46,7%). A társaság fele CaNikonról érkezett. A válaszolók durván felének (46,7%) négynél több objektívje van és alig van olyan, aki csak egy obit birtokol, 61,7% adapterezik is.

(#24231) 8nemesis8

A vázon múlik, hogy tudja-e, az obin annyin múlik, hogy mennyire jól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.