Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20750) Parci válasza DonRazzino (#20748) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az ultrahatározott stílustól nem lesz jobban igaza az embernek...

a képed egyébként jó példa, mert az egyetlen - nyakatekert - cáfolata annak, amit mondtam: igen, ha power grippel és portré módban lősz, akkor elég jó markolata van az x-t-nek. vagy ha valakinek kicsi kezei vannak. de normál állásban én biztos nem szeretnék 600 grammot sem lóbálni vele grip nélkül. pedig nálam itt van rajta az mhg-xt large. de elhiszem, hogy más meg igen.

a nikon 18-200 közepes üveg, jól ismerem, tény. de a d5500 megint jó példa, mert a fogása, markolata nagyon jó.

az oly 14-150 II és pana 14-140 II obikat pedig nem szólnám le, az oly elődjével megjártam amerikát, igen jól ismerem és tök korrekt. 280 grammból. de ha már m4/3, akkor ugye van már 12-60-ból is kétféle, 12-35 és 12-40/2,8 stb. szóval szerintem kár befeszülni ilyen-olyan rendszerre. én kérdeztem valamit, arra kíváncsi is vagyok... ;)

mellesleg a markolata ellenére is itt az x-t1 az asztalon. és a normál méretű fixekkel atom kényelmes is, még a 18-55-tel is, de a nagy dögökkel nekem nem. próbáltam az 55-200-zal, azzal sem. arra jobb egy dslr fogású váz. hát ez van, remélem senki sem lesz szomorú.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.