Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20748) DonRazzino válasza Parci (#20746) üzenetére


DonRazzino
senior tag

A "nincs vázuk"-ra meg a "szar markolat"-ra felhorkant a Fuji vitrin a hátam mögött ;] . Úgyhogy kiugrott a kicsike és jelezné, hogy a kilós telét simán lóbáljuk váznál fogva. Ennél nagyobb obi meg nincs jelenleg, ami érdekelne minket. :U (a kép nemcsak, hogy mobilos, de most látom, milyen koszos az obi. Tegnap kinn áztunk vagy két órát egy bicikliversenyen :B )

A fenti "kottázzuk a 18-135-öt" kommentekre meg nem is reagálok inkább, mert én is szeretek átmenni röhögni a Sonyékhoz meg a Canonékhoz, ha van miért, csak nekem általában igazam szokott lenni...Én teszteltem 18-200 Nikkort D5500-on, valamint minden m4/3 turistát gyakorlatilag minden Oly vázon. De szeretnének ők egy ilyen kontraszttalan, torzító fost a rendszerükbe. Ja, hogy a teljes mai paletta (minden márka) legerősebb kitobijához (gyk. XF18-55) hasonlítjuk? "Nagy meglepetésre" annál gyengébb. Ilyen átfogásnál, úgy gondolom, ez természetes). Akinek pedig ebben a rendszerben nem elégíti ki az alapzoom igényeit egy 1650F3.5-5.6 egy 18-55F2.8-4 egy 16-55F2.8 valamint egy 18-135F3.5-5.6 az mosmá' tényleg inkább váltson valami olyanra ahol jó sokfélét lehet kapni, de legalább a nagyrésze hulladék. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.