Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18293) rdt89


rdt89
addikt

Kipróbáltam a kb 1000 hozzászólásig visszatekert leírásokba megtalálható pályákat, amiket készítettetek. Betegek, a legbetegebb a 329 142 232 kódszámú Qkackca pályája, még a lábam is elharaptam annyira szemét pálya, de nagyon élvezhető. :D Viszont továbbra se javították az ai szarakodásait, gondolok arra, hogy ha kihagy egy chechkpoint-ot nem respawnol-ja és ha nagyon lemaradnak, akkor utánam spawnolja őket, mocsok egy dolog. A legpofátlanabb az volt, mikor a 12-ik helyezett fogta és kihagyva egy nagy kanyart átment a másik oldalra és levágva a szakaszt első lett, azt hittem felrúgom a konzolt. :C

Elkezdtem az Eliminator-t a PO Porsche és a Cougar miatt. Az első 5-6 játéknál kínzásnak éreztem, meg szenvedésnek, de ahogy sikerült 1-2 autót nekem is kiejtenem kezdtem élvezni és azon kaptam magam, hogy egymás utána 4-5 meccset is lenyomtam, mindenféle undor nélkül :DD

A Ford Capri FE-t vadászom aukciósházba, tegnap 10 darab volt fent mind 20 millióért /enyim most nincs a játékba még/. Mind a 10-et ugyan az a személy vette meg, pedig reménykedtem, hogy az egyiket 5 milliós licittel behúzom. Marad a Capri FE kihívás amihez tényleg nincs kedvem és nem is hiszem, hogy sikerülbni fog, de azért nézem AH-ba továbbra is hát ha egyszer lesz 20 millióm vagy Forzathon-ba bekerül. :D
A kérdésem, hogy az Aston DB 11 PO-t hogy lehet megszerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.