Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Tsebacsi válasza bajnokpityu (#13548) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Iphone-ról már állítólag megy, androidra várunk, amúgy a Sync 3 már android auto/car play kompatibilis. A waze pedig úgy kerül bele, hogy kábel se kell a használathoz :K

(#13549) VIBO: Átlagos 6/8 hangszórós

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13552) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Srácok, egyre többet olvasom itt ezt a forscan nevezetű dolgot. A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ez mire használható?(azt értem h obd-n keresztül a hibakódokat lehet vele értelmezni, ezek mellett kérdezem még, hogy mire való s hogy lehet használni?)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#13553) ReFleXx válasza Hannibhál (#13552) üzenetére


ReFleXx
addikt

rengeteg dologra jó még. [link]

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13554) DeFranco válasza ReFleXx (#13553) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úgy látom a pc verzió ingyenes, a droidos pedig fizetős. a pc-s verzió egyenértékű a droidossal egyébként vagy csökkentett funkcionalitású?

van valahol leírás egyébként a program részletes használatáról? egyszer próbáltam, de ott megakadtam, hogy a monitorozáshoz mindenhova PID-et kért a demó verzió, amiket fejből értelemszerűen (?) nem tudok.

(#13555) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van itt ST tulaj? ez mennyire lehet kapufa?[link]

ill. a 10l fogyasztas szerintetek mennyire kamu??

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#13556) Goose-T válasza dellfanboy (#13555) üzenetére


Goose-T
veterán

1. Minden 10+ éves autóra sokat kell költeni. Ez egy ritka és nagyon erős 11,5 éves autó, az alkatrészek árán minimum kétszeres szorzó van, mivel a karosszéria lemezein, az ablakokon, a lámpákon és a beltéren kívül nem nagyon van olyan alkatrész, ami közös lenne a normál Focusokkal.

2. Biztos van olyan város, ahol el lehet vele menni 10 literes fogyasztással. Csak ne kezdjen el tölteni a turbó, mert akkor véged! :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13557) VIBO válasza Goose-T (#13556) üzenetére


VIBO
őstag

[link]

Ez mennyit eszik szted városban?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#13558) Goose-T válasza VIBO (#13557) üzenetére


Goose-T
veterán

7 és 15 liter közötti fogyasztásokat írnak a Spritmonitoron, szóval a 10 alatti még reális is lehet. Ettől függetlenül alapigazság, hogy a lovakat etetni kell.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13559) dellfanboy válasza Goose-T (#13556) üzenetére


dellfanboy
senior tag

azt ertem de ezt a blokkot raktak a mondeo-ba meg talan 1-2 volvoba is nem? biztos dragabb mint egy 1.6 sima benzin de csak nem lehet egy urhajo kategoria? vagy igen?

ill a 200k km feletti futas vajon mennyire dobja meg a fogyasztast?mennyire lehet szetkopva? ill. az hogy sokat futott okozhat-e barmi gixert? pl. injektor cserelni kell 250k km-nel?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#13560) Goose-T válasza dellfanboy (#13559) üzenetére


Goose-T
veterán

Igen, az egy Volvo blokk benne, ettől függetlenül az átlagnál nagyobb teljesítményű, és nem tömegtermék. Volvokba is csak a T5 jelzésűekbe került.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13561) hurenzon válasza Goose-T (#13558) üzenetére


hurenzon
senior tag

Inkább városban 12-15 liter.

(#13562) bajnokpityu válasza Tsebacsi (#13551) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kenwoodom drótmentesen használom én is. De drótosan is tudná. ios is, android is megy.

1 bajom van vele, hogy 16:9es képet küld ki a teló, a kenwood meg magasabb, ezért marad fél cm feketeség.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13563) VIBO válasza bajnokpityu (#13562) üzenetére


VIBO
őstag

Nem tudod hogy mélyláda van az St-kben?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#13564) Tsebacsi válasza VIBO (#13557) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az én 1.5 turbóm Budapesti csúcsban 10+, autópályán 8 környéke. Automata! Kézi mínusz 1-2 liter városban.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#13565) mtade válasza DeFranco (#13554) üzenetére


mtade
aktív tag

A droidos tud kevesebbet.
A demo verzió élőadatot csak 1 paramétert tud mutatni egyszerre, illetve hibát csak olvasni tud, törölni nem.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#13566) molnarpeter válasza dellfanboy (#13559) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A motor jobb, mint bármelyik másik a szériában. Turbó, kuplung, olajfogyasztás lenne szempont nálam. Futómű tud drágább lenni.

bajnokpityu: befutott egy újabb Mondeo, csak benzin és nem kombi :D

[ Szerkesztve ]

(#13567) bajnokpityu válasza molnarpeter (#13566) üzenetére


bajnokpityu
félisten

most vettem rá szép új gumikat, úgy kanyarodik, hogy még, előző oktávom a feláras futóművel is csókolommal köszönhet. noés, akinek volt már kombija, nem lesz sedánja utána.

még vagy 1-2 évig tartanám, mert egyébként nincs vele semmi bajunk. idén kap új lengéscsillapitókat, egy aksit, meg reményeim szerint ennyi. most 160e km, még 20-25öt beleraknék, de a 190et nem akarom megvárni, magyarok szerint 200nál minden autó letérdel :W

két héten belül 2 kavicsot kapott a szélvédő, 2x fizetett casco új ablakot. Képzeld, évfordulón nem akar velem megint szerződni a biztosító :(

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13568) hurenzon válasza molnarpeter (#13566) üzenetére


hurenzon
senior tag

Kár hogy nem kombi.

(#13569) Hannibhál válasza ReFleXx (#13553) üzenetére


Hannibhál
őstag

köszi a linket:) annyi kérdést még, mivel nem nagyon értek hozzá, hogy átlagos fogyasztást ki lehet ezzel iratni? csak mert volt vmi short fuel trim ott, de a többi az biztos nem a fogyasztással kapcsolatos volt

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#13570) ReFleXx válasza dellfanboy (#13559) üzenetére


ReFleXx
addikt

szetlehet cseszni 10ezer km alatt is egy ilyen motort, de lehet hogy 300k utan is hibatlan. ezt igy nem lehet kijelenteni h 200k utan mar szetkopik.
[link] itt neztek egy ilyet, 196k-nal chippelve is szepen pörgött.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13571) ReFleXx válasza Hannibhál (#13569) üzenetére


ReFleXx
addikt

van ennek mobilos valtozata az tudja, sztem akkor a windowsos is, de en soha nem neztem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13572) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Ha tonkremegy a belso keringteto valto gomb, meg a motorja? Akkor nehez szerelni, cserelni?
Focus mk2
Nem merem nagyon kapcsolgatni, pedig kene a klima miatt, mert golf 3 nal egesz muszerfalat lekellett szedni.

(#13573) Sub-ZeRo válasza ReSeTer (#13572) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mk1-en könnyű.

Amúgy meg minek van az autó, hanem azért hogy használd?! :DDD Ne is menj vele, nehogy elkopjon. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13574) ReSeTer válasza Sub-ZeRo (#13573) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Mert nem akarom lebontatni az egész műszerfalat hozzá, mert az utána már nem lesz olyan, meg kiesik az autó csomó időre, drága stb.

Másik kérdés:
1.6 TDCI G8DA turbó levegő csőnél, van egy kisebb becsatlakozó cső "T" formában.
Lötyög, és néha kifúj mellette. Befolyásol valamit?

(#13575) Goose-T válasza ReSeTer (#13574) üzenetére


Goose-T
veterán

Bízd akkor autószerelőre.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13576) molnarpeter válasza ReSeTer (#13574) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kartergáz szerintem, tegyél esetleg egy O-gyűrűt oda.

(#13577) SzlobiG válasza Goose-T (#13556) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezen jót röhögtem 10 liter városba, persze ő alá megy a gyári adatnak is. :DD

(#13578) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Az mennyire normális, hogy kanyarban az ilyen töltött utjavitasokon az autó remegve elpattog, sodródik, tehát jobban be kell fordítani a kormányt hogy iven maradjon?
Mk2 1.6 tdci

(#13579) Sub-ZeRo válasza ReSeTer (#13578) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gumi, kerék, futómű, lenges csillapítokat megnezetném...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13580) ReSeTer válasza Sub-ZeRo (#13579) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Gumi új, kerék jó, szilent nem rég lett cserélve, viszont a jobb első kerék felett nyomogatva beleng az autó...
fasza, pedig menet közben nem leng az autó, valószínűleg azért gondolom, mert csak az egyik oldalt adta meg magát.

(#13581) Sub-ZeRo válasza ReSeTer (#13580) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor gátló vagy rugó lehet a bajos.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13582) molnarpeter válasza ReSeTer (#13580) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Vidd el autóklubhoz pl, ahol van műszaki miatt rázópad, és be tudod méretni a lengéscsillapítókat. Aztán párban felújítás vagy csere.

[ Szerkesztve ]

(#13583) Salex1


Salex1
senior tag

Mk4.5 mondeoval tapasztaltam, hogy menet közben próbáltam bekapcsolni a tempomatot, de aktiválás után a SET+ (vagy akár SET-)-ra nyomva nem aktiválódik, hanem kikapcsol. Ha netán 43. próbálkozás után tudom aktiválni, és utána nyomok a + vagy - gombra azonnal kikapcsol. Lehet ezt valamivel orvosolni?

(#13584) bajnokpityu válasza Salex1 (#13583) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kontaktos a kormány panel.
Fóka talán egy fotókiállítást is kaphatna.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13585) Salex1 válasza bajnokpityu (#13584) üzenetére


Salex1
senior tag

Akkor szétszedem és egy kis kontaktspray rendbe is hozza?

(#13586) bajnokpityu válasza Salex1 (#13585) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mondeo.hu van cikk. Sajnos forrasztani kell.

Focusra nem fotókiállítást akartam, hanem futómű állítást, csak ios átírta.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13587) Benito94


Benito94
tag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék hátha tud valaki. Fiesta Mk1-hez kerdesek hűtőrácsot, esetleg valaki tud olyat aki eladná vagy olyan bontót ahol lehet ilyet találni? Persze országon belül lenne jó és nem heroin áron. Persze ha van még egyéb alkatrész(kárpit, műszerfal stb) is az sem gond de a legfőbb az a rács lenne.

Ilyet keresek:

(#13588) zoltan.bagi


zoltan.bagi
csendes tag

Sziasztok!
Focus 2003 1.6 benzin következőt prodokálja: 10-ből kb 3 indításnál csak teker és nem akar indulni. Ilyenkor egy centit pöccintve (tényleg csak egy billentés) a gázon egyből indul.
Olaj, szűrők, gyertyák 5 ezerrel ezelőtt cserélve. Menet közben semmi szokatlan nincs. Hideg és meleg motornál, hosszú és rövid állás után egyaránt jelentkezik. Akksi 1 éves, indításnál sem tűnik gyengének.
Mindig ugyanott tankolok.
Valami ötlet, hogy mit lenne érdemes megnézni?
Köszönöm!
Zoli

(#13589) Mikulásbá válasza zoltan.bagi (#13588) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mérj benzinnyomást valahol.

(#13590) ReFleXx válasza zoltan.bagi (#13588) üzenetére


ReFleXx
addikt

alapjaratszabalyzo ? probabol kipucolnam.
[link]

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#13591) RazoR


RazoR
veterán

Jól sejtem, hogy ez komplett lámpa csere? Mi lehet az a 2 szürke elvágott kábel?

[ Szerkesztve ]

(#13592) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Egy 2004-es Ford Fiesta (talán MK IV?) benzines és 1.4 -es motor. Ez a motor láncos vagy szíjas vezérlésű?
Ehhez is az 5W30-as viszkozitású és a Ford WSS-M2C913-C szintű olaj kell bele?
Köszi előre is.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#13593) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! 2015-ös 1.5 tdci 120 lóerővel mennyire ajánlott motor Focusba? Városon kívül, napi 120km-es ingázásra lenne használva elsősorban.. A kinézett példányban jelenleg 120e km van. Szerintetek meddig lehet úgy számolni, hogy nem kell hozzányúlni a rendszerhez? :R

(#13594) kcsa válasza Jenne (#13592) üzenetére


kcsa
veterán

Szíjas, és igen, az kell bele.

(#13595) SzlobiG válasza Geri89 (#13593) üzenetére


SzlobiG
félisten

Focusba az a motor ami az egyik legjobban passzol alacsony fogyi és tisztességesen mozgatja. 120e az még szvsz semmi, ha nem ütötték, vágták...

(#13596) Jenne válasza kcsa (#13594) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszönöm. :R

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#13597) Mi5u válasza Geri89 (#13593) üzenetére


Mi5u
tag

2011-es 1.6TDCI-m van, most lesz benne 300k KM. Kopón kívül még semmit sem kért. Jó motorok ezek. :)

[ Szerkesztve ]

(#13598) Geri89 válasza Mi5u (#13597) üzenetére


Geri89
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Az 1.6-ról tudom, hogy egy jó motor, ezért is érdeklődöm, hogy az 1.5-ös diesel is ajánlott-e..Úgy tudom, hogy ez viszonylag friss motor, és nem szeretném a bokámat megütni vele :)

(#13599) SzlobiG válasza Geri89 (#13598) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az 1.6-ot váltották vele, szóval nem kell félni tőle arra épül.

(#13600) Tsebacsi válasza SzlobiG (#13599) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Plusz az 1.5 tovább lett vive az új Focusba is módosítás nélkül, szóval nem lehet annyira szar.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.