Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4401) |AP| válasza Gaborz1 (#4398) üzenetére


|AP|
veterán

na hátha.. ha már elsőre nem sikerült :)

Kicsit leszarom hangulatba kerültem, elnyitottam mégis a pakkokat... RB Capa, Lukaku, Parejo az említésre méltó lapok.
Aztán jött még egy RB Capa egy 75+-ból... ki más :DDD

(#4402) Meghivott


Meghivott
addikt

Tegnap kipróbáltam CR-t. 9 meccs 1 gól. Most először nem sikerült a kvali. Bruno F és Rooney, mint új érkezők is mérhetetlenül szarok voltak. Valami nagyon nem stimmelt, nem futottak a játékosok, a labda pedig állandóan elpattant mindenkitől. CR mire elindult, a védőnek cipőfűző kötésre is volt ideje.
Aztán egyik meccsen hirtelen semmire nem reagált a kontroller, se a left stick, se passz, se lövés. Menübe kiléptem, ott minden jó, vissza, semmi. Aztán az amúgy piros világítás és jelölés (PC és ps4 kontroller) sárgára váltott, de továbbra sem reagált. Élmény volt.

A fifa az egyetlen játék, ahol valami technikai anomália minden évben felmerül. :N

(#4403) thebigK


thebigK
addikt

megint de jó reward volt...3db 100k pack, 1db 50k pack, 1 rare mega, 1 wl pick, az eredmény egy untrade dupli jordi alba, meg egy untrade trent :)) annyi retek dupla jött 83-84, hogy muszáj voltam kirakni ezt a gosenst, hogy legalább ne 10esével menjenek 0 zsetonért quicksellbe...

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4404) PEZZY93


PEZZY93
tag

Az megvan, hogy nem éri meg feljutni most elitbe? A div 2 milestone és a div 1 milestone is jobb, mint az elit. Az elitbe nem változtatták meg, de div 1és div 2-ben igen. Vicc ez a cég :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4405) Woodslave válasza PEZZY93 (#4404) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a rivals reward? Gondolom valami módon azt akarják hogy ne a reward miatt akarjanak felkerülni, de összességében még így is jobb a reward elvileg nem?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4406) PEZZY93 válasza Woodslave (#4405) üzenetére


PEZZY93
tag

Ahogy néztem div 1-ben a milestone 1 az ad 3 jumbo rare players packet, 1 db mega packet és egy 15K-s packet. Elitben pedig maradt ugyan az, mint most, 2 db jumbo 1 db rare mega.. A hetit nem változott szerintem, bár azt nem láttam..

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#4407) |AP| válasza PEZZY93 (#4406) üzenetére


|AP|
veterán

a mostani nyitások alapján adhatna akár 10 jumbo rare-t is, teljesen mindegy :DDD

(#4408) EA's hit


EA's hit
őstag

Nekem viszont kivételesen beadták a packok, az egyik untrade 50k-sban Carvajal, a másikban Ruben Dias volt. Aztán az egyik 100k-sban Solskjaer, Oblak, Benzema, Papu Gomez, meg még vagy 2-3 84-es is volt :D A másik 100k-s pedig RB Fodent adta be. A tegnapi undorító ultimate pack után (LINK) ez volt a minimum :D

Solskjaert próbálta már valaki? Annyira extrának nem tűnik, de ha már Foden is jött, lehet hogy kipróbálnám őket a Fekir-Ben Yedder páros helyett.

(#4409) gjoe


gjoe
őstag

Valaki használja RB suarezt?

Mbappé nekem nem jön be, lehet rossz lapot vettem, de inaki hozza le a meccseket most is. Még potm benzema is jobb.

(#4410) eM'82 válasza Gaborz1 (#4398) üzenetére


eM'82
addikt

huh. pont ezt néztem. Kösz az infót!
Sikerült a kvali hajnalban végre, erre elbuknám, aztán még a kapott kvalif. pontokat sem látom Rivals után, nemhogy a hétvégi Fut Champs entry-t :D.

Van pár pakk, de majd kövi promónál nyitom.

IF Upamecano milyen? nem fordul lassan az acceleration-je miatt? Múltkori Pick volt, de nem játszatom. Gondolkodom egy bundes védelmen. Igaz csak centerben, mert RB-be kell a link Corona-nak.

[ Szerkesztve ]

(#4411) gjoe válasza eM'82 (#4410) üzenetére


gjoe
őstag

upamecano nálam jött és ment is. Nagyon lassú, darabos.

(#4412) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Újabb "erős" kontent érkezik...

(#4413) Woodslave


Woodslave
nagyúr

kicsi Kante hazatért :D Most untrade

Ezen kívül Benzeme meg De Jong. Hát benzemanal azért Mbappet vizionáltam. Mindenki untrade szóval nagyon előrébb nem vagyunk

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4414) bodnar123


bodnar123
senior tag

Azért az a szerencsefaktor ami neked van...

(#4415) raven84


raven84
senior tag

Nah azért. Ha már a 100-ks pakkokban egy Oyrazabal volt legalább a Token megmarad.

https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1458720398124613636?t=k3JCxn9XzH0ubzEgcvP9BQ&s=19

(#4416) HdRew


HdRew
őstag

Na én meg kicsit felbosszantottam magam, hogy nem jön semmi, volt egy kevéske fodderem, így nagyjából max. 300k-ért kiraktam a base icon sbc-t.

Jött belőle egy Xavi. :)) Lehetett volna rosszabb is..

(#4417) Nandinagy válasza PRDZsolesz (#4412) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ez az új promo hozadéka. A lényege, hogy 3 féle adidas cipellő van: predator,copa,x. Ki-ki amelyik cipőt hordja a játékban/életben ahhoz a statjához kap 99 értéket(pass,dri,pace). Szóval gondolom ezek a packok azért így lettek kitalálva. :D

A reward egész elfogadható lett.
1. untrade 100k: rb bamba,rb kudus
2. untrade: kimmich,sancho,alba
3. eladható: modric :D
Kiraktam Mahrezt, Bamba fullos csere lesz és van 150k-m a csapatra. Majd kitalálok valamit :D

(#4418) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mbappe is visszdrágult meg Messi is jó nap ez :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4419) gjoe válasza Woodslave (#4418) üzenetére


gjoe
őstag

Ja adom is el mbappét. Még haszon is lesz rajta.
Végre nem veszteséggel próbálok ki egy lapot.

(#4420) Zimmi91 válasza Nandinagy (#4417) üzenetére


Zimmi91
addikt

Remélem van olyan játékos aki a bal lábán Predator jobb lában pedig Copa cipőt hord ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#4421) HdRew válasza gjoe (#4419) üzenetére


HdRew
őstag

Mbappé ennyire nem jött be? :Y

(#4422) |AP| válasza Zimmi91 (#4420) üzenetére


|AP|
veterán

van egy ilyen pletyka

Ha ez igaz, akkor ebben van pár milliós lap :)

(#4423) eM'82 válasza Zimmi91 (#4420) üzenetére


eM'82
addikt

:DDD :C

|AP| ha ez igaz, akkor tényleg durva lapok lesznek. R.Sanches, de főleg Pogba TOTS-ig ok. Hummelsről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#4424) Woodslave válasza gjoe (#4419) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én most még nem adom el 6 meccs után. Bár nálam se nagy game changer... Monjduk vannak villanásai

Utolsó puzzle darab Varane visszavétele lesz hogy Kante is full chemen legyen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4425) Woodslave válasza |AP| (#4422) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mondjuk ezek :Y Hummels 99 pace

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4426) Zimmi91 válasza |AP| (#4422) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ahh ez tuti nem lesz, itt mindenki akkor millió felett lenne :D Védő fixen nem fog 99es Pacet kapni :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#4427) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nézem Krasit kikapott egy sráctól aki gold Wernert shadowval játszatja... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4428) GeSsH


GeSsH
csendes tag

Vááá, eddigi legnagyobb nyitásom :) kár hogy ántréd... :C :C :C nagyduzzogva beépítem valahogy!

(#4429) Izéjose válasza |AP| (#4422) üzenetére


Izéjose
tag

Nagyon remélem hogy ez nem jön mert a reggel elnyitott packokban ott volt dybala,hummels, bale és azpi is 🤣🤣🤣 rendesen a rosszullét kerülget ettől a képtől a türelmetlenségem miatt 🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

(#4430) Woodslave válasza Izéjose (#4429) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez nem jelenti hogy akár 10 perc múlva is ezek lettek volna :D Nemhogy az új promonál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4431) Izéjose válasza Woodslave (#4430) üzenetére


Izéjose
tag

Tudom tudom de már a gondolattal játszadozás is kikészít 🤣🤣🤣 sokat gondolkoztam ezen hogy a packok leosztása hogy működhet de kiszámíthatatlan teljesen

(#4432) |AP| válasza Izéjose (#4431) üzenetére


|AP|
veterán

egyszerű pedig: a jobb lapok mennek Kristófhoz meg Woodihoz, a többi meg nekünk :DDD

(#4433) Nandinagy válasza |AP| (#4422) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ha megnézitek a töltőképernyőt. 3 cipő 3 stat szerepel ott a copa,x,predator és a pace,pass,dri. Tehát 99 def meg fizika vagy lövés honnan jön predibe? ;] ;] ;]

(#4434) Woodslave válasza Izéjose (#4431) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak meg akartalak nyugtatni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4435) Izéjose válasza |AP| (#4432) üzenetére


Izéjose
tag

Idén én sem panaszkodok de bármilyen hihetetlen promo lapot még nem tudtam nyitni 🤣🤣🤣

(#4436) Woodslave válasza |AP| (#4432) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért ez a Neymar alattunk (felettünk . nézőpont kérdése) azért viszi a prímet. Ilyeneket nem nyitok :O :D

GeSsH használd egészséggel :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4437) |AP| válasza Nandinagy (#4433) üzenetére


|AP|
veterán

én csak azt mondtam, hogy van egy ilyen pletyka :)
Amúgy remélem tele lesz használhatatlan lappal és akkor nem bánom meg nagyon, hogy elnyitottam ma mindent...

(#4438) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Aki eddig kvalizott, az elvileg visszakapta.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4439) thebigK válasza Woodslave (#4436) üzenetére


thebigK
addikt

woody bazmeg :DD én már rég bannoltalak volna egy hétre minimum, ha nem kettőre :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#4440) gjoe válasza HdRew (#4421) üzenetére


gjoe
őstag

5 meccs, és semmi. Csak bóklászott apályán, mikor meg startolni kellett volna neki akkor megállt. Lövésekben meg benzema azokat beveri amiket kihagyott. Így inkább a lassabb potm benzema. Nekem nem éri meg azt az 1 millát.
Ahogy woody írta nem lett game changer. Inaki sokkal jobban adja.
De legalább keresett egy kis coint.

(#4441) Geradossz


Geradossz
aktív tag

Most mi van ezzel a wl kavlival? Se pont se token se semmi?

(#4442) Zimmi91 válasza Geradossz (#4441) üzenetére


Zimmi91
addikt

állítólag aki Baby Pippót nyitott icon pakkból soha többet nem nyomhatja a WL-t :( :O

" Just remember Manchester is RED! "

(#4443) Geradossz válasza Zimmi91 (#4442) üzenetére


Geradossz
aktív tag

És most komolyra fordítva?

(#4444) Woodslave válasza Geradossz (#4443) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elvileg minden visszajár. A token és a pont is. De van olyan aki még nem kapta vissza a pontot.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4445) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek Zaniolo jó lenne cm-nek Barella helyett? Kellene valaki támadósabb kp. Gosens meg Kante mellé már nem sok Barella?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4446) HdRew válasza Woodslave (#4444) üzenetére


HdRew
őstag

A tokent visszakaptuk.

Komolyan ezt a szánalmas játékot. Ellenfél 2.4 xg-re lő 4 gólt, én a 6.1 xg-re lövök 2-t. Vicc és hihetetlen. Elmehetnek a fenébe.

#4428GeSsH

Nagy grat, miből nyitottad? Mi meg itt nyitjuk a 85-ös Carvajalokat a 100K-s pakkból :D

[ Szerkesztve ]

(#4447) Zimmi91 válasza Geradossz (#4443) üzenetére


Zimmi91
addikt

Passz, elvileg vissza kell, hogy kapd vagy a tokent vagy a pontot, nem vagyok otthon így nem tudom mit csinál az EA PC-s fronton :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#4448) Nandinagy válasza Woodslave (#4445) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mennyia defje? 50? :D Remélem viccből kérdezted :D

(#4449) Woodslave válasza Nandinagy (#4448) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. 4-1-2-1-2-ben egy cm-re gondoltam. Eddig is volt hogy Fekir volt ott.

gyors nagydarab mit számít a def amikor prok szerint a legjobb cm Haaland ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.