Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3951) |AP| válasza eM'82 (#3948) üzenetére


|AP|
veterán

én is teszteltem. Öt perc után feladtam. Mire rákattintok elkel

(#3952) PEZZY93 válasza HdRew (#3931) üzenetére


PEZZY93
tag

Mondjuk nem panaszkodhatom, legalább a sima packok adják, idén 2* nyitom ki :D

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3953) Nandinagy válasza PEZZY93 (#3952) üzenetére


Nandinagy
addikt

De jól megy ha rögtön QS-be is küldöd ;] ;] grat amúgy :D

(#3954) PEZZY93 válasza Nandinagy (#3953) üzenetére


PEZZY93
tag

Egy x-en múlt viccen kívül :D nagy izgalomba majdnem sikerült.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3955) Aguinaga válasza PEZZY93 (#3952) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát grat, én is szeretném kinyitni, egyszer elég lenne. :D

Reggel megcsináltam az MM-et, jött egy Sabitzer ( ;] ), de csak gold.
Amúgy az OTW Sabitzerek miért indultak meg? 33-on állnak. Mehet még felfele, vagy gyorsan adjam el, 25-be vettem őket.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#3956) toxicjew


toxicjew
addikt

Én meg azon gondolkozom, hogy bf learazaskor beszállok a "mokaba", annyira nincs mivel játszani, hogy már a faszom kivan :( Lost Arkkal terveztem tolni, de az még hónapok kérdése mire kijon, addig meg muszáj vmi mostmar... Nagyon okadek az idei rész? Főleg a PC-sektol kérdezném, én ugye ott toltam eddig is. Persze van még pár hét a learazasig, addig hátha találok vmi mást :D

(#3957) gjoe válasza toxicjew (#3956) üzenetére


gjoe
őstag

Januárban jön god of war pc-re. azt ki ne hagyd

(#3958) kapeti07


kapeti07
senior tag

Hát az idei első WL-em nem indult túl rózsásan. A kvali az gyorsan megvolt, pedig a korábban leírtak alapján nehezebbnek gondoltam, nekem 6 win meg is lett egyből. WL-en első meccsen nagy nehezen kiszenvedett győzelem, utánna 5 vereség. A kapcsolat rémálom, pedig reggel 5 kor játszottam. Az ellenfeleim vagy cselgépek és nincs esélyem, vagy nagyon bénák csak van egy Werner vagy C.Ronaldo a csapatában és bemákolja a gólokat.Az én védőim meg mintha másnaposak lennének. Kész káosz eddig.

Xbox: kapeti

(#3959) PEZZY93


PEZZY93
tag

Így ezt a csapatot sikerült megépíteni.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3960) Mrdevil válasza PEZZY93 (#3952) üzenetére


Mrdevil
addikt

Grat szép, gondolom pár forint ráment azért a gémre, mire kijött két roni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3961) Woodslave válasza Aguinaga (#3955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát a mai nap a kritikus. Ha ma nyerünk akkor meglesz a négy win sztem még emelkedik mert innen már be van kalkulálva a fejlődés. Sztem utána se lesz több. Ha vesztünk akkor 22k :C :Y
De majd a főnök mondja én akkora kretén vagyok ebben hogy az nem igaz :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3962) PEZZY93 válasza Mrdevil (#3960) üzenetére


PEZZY93
tag

4600-at vettem pluszban a kapott mellé. Az első sbc packból jött, ez a mostani jött az első rare players packből .

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3963) Mrdevil válasza PEZZY93 (#3962) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az nekem már horror költség egy fifara. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3964) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Amúgy múltkor beszéltetek itt a tartalomról, kevés. És tényleg, sokkal több sbc-t kipakolnék, ha jönne. A 18,19-ben ez azért nem így volt. Ami jön is, pikk pakk kirakja az ember, és megint ott ül, hogy semmi. Valóban nagyon a pénz költés felé van terelve a cucc. Objectivesben is több ilyen farmolos, csomagos cucc kéne jöjjön.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3965) Digestive válasza Woodslave (#3961) üzenetére


Digestive
addikt

Ha rám hallgattok, akkor mindenki azt csinál amit akar. :DDD

(#3966) EA's hit válasza Nandinagy (#3946) üzenetére


EA's hit
őstag

Tavalyelőtt emelték, és ment az 25k-ban is akkor :D

(#3967) EA's hit válasza Mrdevil (#3964) üzenetére


EA's hit
őstag

Ráadásul az sbc-k nagy része is kritikán aluli, a tegnapi is egy 2 rare gold players packot adott, és kb. minden 2., 3. napi sbc idén vagy ilyet, vagy 75+ rare player packot ad, nevetséges. A MM is lényegesen szarabb packokat ad mint korábban, igaz kisebbek valamivel a követelmények is, de akkor is. De objective is alig jön már, tegnap nemhogy packos, de még játékos sbc sem jött, tavaly promo alatt szerintem sosem fordult elő, hogy pénteken ne jött volna ki egy játékos sbc, sőt, általában ott egy promo alatt 2 is jött, egy friendlys meg egy SB-s. A milestone-ba bepakolt fos meg még említést sem érdemel, annyira undorító :D

toxicjew

PC-n tolom, igen, nagyon okádék. Minden szempontból messze a legszarabb Fifa, amivel játszottam, legalábbis amiben toltam a FUT-ot.

(#3968) Woodslave válasza Digestive (#3965) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Legjobb tanács pont ellenkezőjét csináljátok mint én. Ha ma 38k és eladom akkor 55k lesz minimum. Ha tartom 22k :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3969) Woodslave válasza Mrdevil (#3964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem meg átlagos játékosnak a gameplay kontent bőven elég. Antonionak hozzá se fogtam ennek a milestone cbnek eszembe se jut. A silver gyereket se csinálom meg.

Szerk. Mennyisége elég minősége nem

Inkább foglalkozik az ember az elméletben jovedelmezőbb dolgokkal mint hogy 15 friendly meccsen kinlodjak..

Sb elit, div 7 mámint darab ;] win, play off 9 meccs, wl 20 meccs mert mindig utolsóban kell eldőljön minden persze :C

Sbc ratyi ez tény mondjuk tegnap adta a two rare az mm meg nulla

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3970) Meghivott


Meghivott
addikt

Valami jó Movember SBC is jöhetne...

Továbbra is tartom, hogy az sbc-tartalom messze idén a legrosszabb. 😐

[ Szerkesztve ]

(#3971) Nandinagy válasza Meghivott (#3970) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ugyanígy indultunk tavaly csak akkor még értelmes otw sem volt a 2 németet kivéve. tavaly kaptunk egy flashback Koscielnyt amire emlékszem. De kétlem, hogy sbcben volt értékelhető lap.
Nkunku idén kiemelkedő szerintem ahogy Fekir is. A potm sbc-k voltak jók mint Bruno,Felix,Son.

(#3972) Meghivott válasza Nandinagy (#3971) üzenetére


Meghivott
addikt

Talisca és Fekir valóban jók, de már gyengének számítanak szinte 😐
Remélem hamarosan felpörgetik az SBC tartalmat ligákkal, ikonokkal stb.

(#3973) toxicjew válasza EA's hit (#3967) üzenetére


toxicjew
addikt

Na bakker, ez nem jó hír :F

(#3974) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ahogy nézem if Sabitzer tuti nem lesz :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3975) eM'82


eM'82
addikt

Ikon swap tokenes marhaság idén nem lesz?
Nem bánom, mert így még kevesebbet grindol az ember.
Őszintén szólva a legnagyobb tétje a Rivals Playoffnak van. Ott van győzelmi kényszer (bár még eddig sikerült halál nyugodtan nekiállni azoknak), WL meg totál casual, komolytalan.

Volta Arcade-ot nem lehet csak Voltán belül játszani? Kár, mert elég sok fun játék van benne.

(#3976) Bohus84


Bohus84
tag

Rank 2 reward ért kb 45k coint összesen.
Kiraktam 3 gold upgradet mert sok a duplicate és a mostani promóból eshetne is ami kell. Dobott egy untrade duplicate KDB-t. Hogy ne menjen kárba kiraktam a laliga potm lapot a 2 packért. Elsőből Suarez, másodikból Salah. 1.3 milla haszon.
Vicc :))
Ez lett a csapat belőlük. Seria A sosem volt meg és ár értek arányban jó lapok vannak. Kdb maradt ha már ennyi coint keresett :)

Ugyan itt keresek befektetési tanácsot, maradt bő 400k.

[ Szerkesztve ]

(#3977) Woodslave válasza Bohus84 (#3976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez mindent elmond :C . Teljesítményért semmi sbc meg adja ha mákod van. Grat amúgy szép :R

Vagy hát a teljesítmény is csak ha mákod van. De ezt el kell fogadni.

Jó ez a wl most 3-0 (w-l) aztán 3-3 most megint két win. Úgy néz ki csak nulla forma körül boldogulok :U :D
12-bol 3-at csak bemakolok túl sok a mák

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3978) elod22


elod22
senior tag

Valaki próbálta már Kulusevskit? Első ránézésre a statok alapján nem kéne rossz legyen :)

(#3979) mcwolf79 válasza elod22 (#3978) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem CM-ként funkcionál , eddig tisztességesen teszi a dolgát .
Nekem Politano-t váltotta , ami látható előnye , hogy nagyobb sikerrel hámozza át magát a védőkön . Politano-t azért könnyebben megakasztották , ha nem tudtam elslisszanni a védő mellett . Más kérdés , hogy megéri -e a felárat . Ugye Politano-t elég olcsón ki lehetett rakni . Én is csak azért szántam rá a 80k-t , mert övele egy időre végleges lett a csapat , sok mindent jelen állás szerint nem tudnék fejleszteni .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3980) Zimmi91 válasza mcwolf79 (#3979) üzenetére


Zimmi91
addikt

Az a védekező Gosens? Pár szót írsz róla? Én is kiakarom rakni :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#3981) elod22 válasza mcwolf79 (#3979) üzenetére


elod22
senior tag

Jól néz ki a csapatod, Tonali nálam is alapember. Arnautovic milyen poszton játszik nálad és mik a tapasztalatok vele?
Kessie rulebreaker lapja még nagyon csábító, csak nem lesz annyi pénzem egyelőre, hogy a gold lapját upgradeljem.

(#3982) mcwolf79 válasza Zimmi91 (#3980) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tegnap este raktam ki , olyan sok meccsem még nincs vele .
4-3-2-1 -ben játszom többnyire , ő a bal CDM. Elég jó , olyan mint egy kis darázs . Megy mindenkire , ott van mindenhol . Jobbnak érzem , mint pl. Locatelli vagy Cssemiro.

Arnatovic-csal leginkább az a tapasztalatom , hogy fejelése már majdnem CR szintű. Ha hozzá tudok férni a beívelt labdához többnyire gól a vége . Nem nagyon van olyan , hogy le tudják venni mellette a labdát . Mindenkit leugrik,és jól is fejel .
Amigy csatárként sem utolsó , kb. azt kaptam tőle , akit pl. Lukaku-tól vártam (és amúgy nem kaptam meg ). Átvergődik a legtöbb védőn , nem olyan mozgékony , de bőven használható . Szerintem Serie A -ban a frontvonalba az egyik legjobb választás .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3983) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mivel wlben szopatnak gondoltam rivalsozok. Román gyerek 22-es pingel inditok. Utána mondjuk 38-at is mutatott. Meg se tudott mozdulni. :U Sejtem mit éreznek Jurgenék :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3984) EA's hit válasza eM'82 (#3975) üzenetére


EA's hit
őstag

De, szerencsére lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3985) Woodslave válasza Woodslave (#3961) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért jó hogy jogot és nem közgazdasági egyetemet végeztem :C 29k nagyon értem a program a piac működését :D :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3986) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Meglett a rank2.
pick: Correa-Ito-Delort
3 if: Kjaer-Grifo-Lozano
100k-s pack: 85 De Vrij
Tényleg megéri ezzel a szarral szenvednem hetek óta mikor 100k-s packok tömkelegéből nem bír adni egy 30k-s lapot sem ez a nyomorék játék... :D

[ Szerkesztve ]

(#3987) thebigK válasza Nandinagy (#3986) üzenetére


thebigK
addikt

Sajna aterzem. En most mondjuk kussolok a Vini pick miatt, de iden a legdragabb nyitasom egy Mendy-Donnarumma paros volt :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3988) Woodslave válasza Nandinagy (#3986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elite vagy és rank 2. Úgy van vele a játék miafaxnak neked jobb játékos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3989) Nandinagy válasza thebigK (#3987) üzenetére


Nandinagy
addikt

Idén kaptam egy untrade Kantet akinek örültem meg jó de megint megkaptam azt a játékost akit a legkevésbé tudok használni.Ez a kante hatalmas flop. Ha letámad az ellenfél márpedig mindenki letámad akkor minden támadás elhal rajta mert nem tud passzolni :D
Azon kivül az idei legdrágább eladható nyitásom egy if jesus navas volt 40k-ba. utána bruno fernandes 30k. Ezen kivül 3 hetente jön egy wo aki ér 10k-t.

[ Szerkesztve ]

(#3990) eM'82


eM'82
addikt

Ez a RuleBreaker Dani Parejo igazi középszer, de legalább ahhoz képest drága is (+1 RB lap miatt)

(#3991) Nandinagy válasza Nandinagy (#3989) üzenetére


Nandinagy
addikt

Idegből kiraktam a hero packot :D Legalább ez adott egy Di Natalet. Köszönöm EA. szerintem megérdemeltem :D

(#3992) |AP| válasza eM'82 (#3990) üzenetére


|AP|
veterán

én kiraktam. Kipróbálom Mostovoi helyén CM-ben aztán meglátjuk

(#3993) EA's hit válasza eM'82 (#3990) üzenetére


EA's hit
őstag

Egy kicsit felturbózott Llorente, márpedig Llorente a játék legjobb gold CM-je. Szóval a középszertől messze van :D Egyetlen igazi baja a med-med work rate, de ha nem jön holnap ikon upgrade, szerintem én is kirakom.

(#3994) Woodslave válasza Nandinagy (#3991) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fully deserved :R :C . Jó lap :K .

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3995) Mrdevil válasza Nandinagy (#3991) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ugye, mondom jó cég ez. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3996) miro.


miro.
senior tag

Eskuszom ma teljesen kiegtem.
Ennyiszer kikapni 2:0-rol,hihetetlen.
Tavaly januarig birtam,iden mar most elgondolkozom hogy abbahagyom.
Tok mindegy kivel vagy mivel vagy,a kolcson Pele-m nem birt megmozdulni a gold Acerbi mellett.
Akkora a gep nyomasa valakin,hogy igazabol tok mindegy kivel vagy.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3997) Zimmi91 válasza Nandinagy (#3991) üzenetére


Zimmi91
addikt

vakokat segíti a játék ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#3998) raven84


raven84
senior tag

Senkit nem sikerült kinyitni megint. Talán a piros Carrasco W, de 100k pakkban Alaba volt. F

(#3999) zadir1


zadir1
tag

Tegnap nyitottam a 7.5 pakkból Corona-t, gyorsan eladtam 160k-ért. Ma ránéztem, már csak 90 😀
Objectívnél a Bundásligás Milestone-ban gyorsan behozták a 74 szint alatti játékosok tiltását, dobhatom ki a sok 52-es bronz csodát...

(#4000) HdRew válasza PEZZY93 (#3952) üzenetére


HdRew
őstag

Na jó… :D

Na én most 7 win 3 lose-nál járok, de az utolsó meccs iszonyat gusztustalan volt, bocsánatot is kértem tőle meccs után, hogy így nyomott engem a gép. Areola minden Mbappé lövést védett, nyertem 2-0-ra valami esportoló ellen. (serbx2014)

Mondjuk ez az első, hogy így éreztem, hogy engem nyomott a gép. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.