Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3351) EA's hit


EA's hit
őstag

Ha már flashback lapok, 2 éve kapott David Villa egyet, az valami brutál jó lap volt, és olcsó is. Hónapokig alapember volt, végül potm Ben Yedder tudta nagy nehezen kiszorítani :D Valami olyasmi jöhetne most is.

(#3352) |AP| válasza Woodslave (#3347) üzenetére


|AP|
veterán

innen egyedül Llorentével tudnék igazán mit kezdeni. Mondjuk ha RB lap lenne, akkor bajban lennék kit találjak helyére a középpályára.

(#3353) Digestive


Digestive
addikt

Sztem most már lesznek igazán használható lapok sbcben. A nagy ratinges foddereknek most jön el az ideje.

(#3354) Woodslave válasza EA's hit (#3349) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja mindig ugyanazok. Kiba lusták valóban

Villat de imádtam :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3355) Nandinagy válasza EA's hit (#3349) üzenetére


Nandinagy
addikt

De miért? Ez a rulebreakers nem a poziváltásról szól ha jól rémlik az tavaly a fut freeze volt. Aki így rémlik rulebreakers az Andre(cdm),Falcao(st),David Silva(cam) meg Fabregas(cm). Mind saját poziban kapott lapot.

(#3356) EA's hit válasza Woodslave (#3354) üzenetére


EA's hit
őstag

CAM-ban base Del Piero, csatárban Villa és mid Drogba, akit nyitottam egy rivals rewardból untradeben. Azóta is ez a kedvenc csatársorom :D Aztán meg jött potm Yedder Villa helyett. Mögöttük Seedorf-Matthaus-Zidane középpálya, de szép is volt :D

(#3357) EA's hit válasza Nandinagy (#3355) üzenetére


EA's hit
őstag

De tavaly is rulebreaker volt Llorente. Mindegy, hogy maga a promo hogy nézett ki, ő pl. CM lapot kapott, de akkor is ugyanebben a promoban volt benne :D Nem elsősorban a posztokon variáltak, hanem az értékeken tavaly, pl. Llorentének főleg a védekezését tolták fel, a dribblinget viszont lehúzták.

[ Szerkesztve ]

(#3358) Nandinagy válasza EA's hit (#3357) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ja, hogy úgy egy RB hogy RuleBreakers :D én a pozira gondoltam. Őszintén szólva nem tudom mire adják a lapokat de ez ugyanaz mint Pogba minden évbeni birthday lapja kb. :D Ő meg Bale volt 19-20-ban is birthday talán. Tavaly mondjuk pont nem.

(#3359) EA's hit válasza Nandinagy (#3358) üzenetére


EA's hit
őstag

Ja igen, jogos :D Rulebreakers-re gondoltam.

(#3360) Kristof_94 válasza Digestive (#3331) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na ez érdekes lesz! De ha Kanté ennyi, akkor mennyi lesz Mbappe...

(#3361) Digestive válasza Kristof_94 (#3360) üzenetére


Digestive
addikt

Ha nagyooon lebutítják, akkor 400, ha kevésbé akkor 700-800 sztem. De én arra tippelek, h 500 alatt lesz és nagyon le lesznek húzva a statjai.

Sztem lesz ilyen 96os pace, lehúzott Dri, 79es lövés és lófasz phy.

Remélem kell bele egy csomó 83as csapat, mert van még egy pár száz Acerbim. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3362) Woodslave válasza Digestive (#3361) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem meg Ronaldo ár lesz nyilván kicsit xarabb mint a gold de azért baxon oda a gold árának ;]

Nagyon jó ötlet volt eladni Varanet meg Van dijket már most simán nyernék ha vissza venném.. sajnos későn adtam el Kantet be is szoptam rendesen :W

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3363) Digestive válasza Woodslave (#3362) üzenetére


Digestive
addikt

Kizártnak tartom. Ha jól emlékszem akkor a Flashback CR sbc 350.000 körül volt. Sztem ez se lesz több.

(#3364) Digestive


Digestive
addikt

Ja és lassan rakjon össze mindenki magának egy filléres OP csapatot a ligákból max 75 ratingig. Tavaly ilyenkor jött ki az első League player objektív, amit a Managerial Masterpieceben lehetett megcsinálni és az alacsony ratinges none rare árak amik jó lapok voltak, az egekbe mentek.

[ Szerkesztve ]

(#3365) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Közben láttam egy hitelesebb leaket amiben Dembi meg Trent is benne van :D
Ez alapján érkezik:
Haland,Rüdiger,Casemiro,Onyeka,Dembele,Kudus,Ripart,Trent,Dembelé.

(#3366) Woodslave válasza Nandinagy (#3365) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És melyik az osztrák?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3367) Gaborz1 válasza Woodslave (#3366) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Kainz vagy Laimer remélhetőleg. ;]
Az OTW lapja miatt nem valószínűsítik, hogy a fórum sztárja kapna Rulebreaker lapot. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#3368) Kristof_94 válasza Nandinagy (#3365) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ki nem hagyhatnák Dembelét... Hányinger, minden évben a k*rva sprint meg labdacibálás, bepassz, gól kombó megy.

(#3369) Stylerr válasza Kristof_94 (#3368) üzenetére


Stylerr
addikt

Egyébként volt egy év, mikor úgy indult a játék, hogy a lassú védővel be lehetett futni a gyors csatárt. Na akkor meg amiatt ment a hiszti, hogy mégis, hogyan éri utol.
Volt olyan év mikor a fejes volt OP, akkor az volt a gond.

Sajnos sosem lesz tökéletes a játék, mert mindig van olyan, akinek az adott játékstílus, játékelem nem fekszik, és az kifejezi a nemtetszését. Nem lehet mindenkinek kedvezni.

(#3370) Marky18 válasza Stylerr (#3369) üzenetére


Marky18
aktív tag

Nekem alapvetoen bejott a gameplay, de a legutobbi patch ota egy rohadt pingpong lett az egesz. Mintha rakerult volna a game speedre egy 2-es szorzo.... kicsit faradtabb szemekkel meg kovetni is nehez.

(#3371) Stylerr válasza Marky18 (#3370) üzenetére


Stylerr
addikt

Mondjuk ezt én is éreztem, érzem is.
Olyan lett mint old genen. Ott volt ilyen gyors.

[ Szerkesztve ]

(#3372) Nandinagy válasza Woodslave (#3366) üzenetére


Nandinagy
addikt

[link] Ez így nagyjából a teljes :D

(#3373) EA's hit válasza Stylerr (#3369) üzenetére


EA's hit
őstag

A baj pont az, hogy mindig 1-2 dolog megy az egész játékban, és semmi más. Ezt kellene megoldani.

19-ben a kapáslövések, felpöccintések, fejesek mentek nagyon. Magas emberek kellettek még a szélre is, a sebesség másodlagos volt. A 20 óta a pace számít mindennél jobban, feküdj rá a sprint gombra mint egy bolond, és félig máris nyert ügyed van. Ehhez nem kell nagy tudás.

Én pl. mindigis passzolgatósabb, labdajáratósabb típus voltam, én ezt szeretem, ebben vagyok jó. De ez a fos tavaly is, idén is totál ellehetetleníti a passzjátékot. Oké, számítson a pace. Oké, legyen az a legfontosabb. De ne az legyen már, hogy csak és kizárólag az tud érvényesülni, aki spameli a sprintet és gyors lapjai vannak, másnak meg esélye sincs. Aki szélen szelet szaladgálni és beadni, az tolhassa azt, aki passzolgatni szeret, nyomhassa ezt, aki meg mondjuk távolról szeret lövöldözni, érvényesülhessen azzal. Ez viszont évek óta nincs meg a játékban.

"Egyébként volt egy év, mikor úgy indult a játék, hogy a lassú védővel be lehetett futni a gyors csatárt. Na akkor meg amiatt ment a hiszti, hogy mégis, hogyan éri utol."

Ez sajnos most is probléma, de gondolom érted te is, mi vele a gond. Ha már mondjuk pace-központú a játék, akkor mondjuk egy 88 pace-es ember 100-ból 99-szer igenis fusson le egy 75 pace-es embert. Ha Usain Bolt és én versenyt futnánk, ezerből ezerszer lefutna, mert gyorsabb mint én, és kész. Ha a játékban mondjuk Dembelé gyorsab Stones-nál, akkor kurvára ne az menjen már, hogy minden 2. alkalommal Stones futja meg Dembelét, és nem fordítva. De ugyanezt lehet mondani más statokra is, pl. 5'7 magas játékosok ne fejeljenek már le rendszeresen 6'2 magas embereket. Ne lőjön már SB-ben a bronz CB az 52-es shootingjával hatszor jobbakat, mint nekem bármelyik emberem a 85+ shootinggal, stb. A saját statjainak mond ellent nagyon sok esetben a játék.

(#3374) Izéjose


Izéjose
tag

Egy két kártyánál abszolút érthetetlen hogy mitől rulebreaker az a rudiger fazon kb egy inform szinten van

(#3375) b.daniel válasza Izéjose (#3374) üzenetére


b.daniel
senior tag

Közben a laliga hivatalos csatornán posztolta a Team 1 spanyol ligás lapjait és tényleg Case,Dembele és Silva úgyhogy valós lehet ez a leak :)

(#3376) Kristof_94 válasza Stylerr (#3369) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azon filózom lehet lecserélem Di Mariát is egy Diattára. Utóbbi gyors mint a villám, 98-as stamina...

(#3377) Woodslave válasza Nandinagy (#3372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért van itt pár finomság. Onyeka mondjuk nem rossz. Még a gold lapját is dicsérték anmo pedig van vagy 78 nonrare :D . Dembele nyilván.

Mondjuk egyik se tűnik nagy game changernek :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3378) Woodslave válasza Izéjose (#3374) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na néztem én is. Elvileg arról kellene szólnia hogy boostolnak vmi rá nem jellemző statot. De valóban Rudigernel is max a passz meg dribblingje van megtolva de nem extrém.

Láttam olyan promó ötletet back to life. Most használhatatlan lapok statjat boostolta fel pl Giroud faxa pace. Az se lett volna rossz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3379) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Komolyan mondom elite divizóban vannak a legszánalmasabb legbeszaribb emberek. Ha kap 1 gólt mindegyik azonnal összeszarja magát és nyomja be a letámadást. Természetesen esélyem nincs kivédekezni mikor a védőim azonnal átmennek óvodásba és lepasszolgatják elé a labdákat. A probléma, hogy Cruyffok meg Eusebiok elé teszik le a labdát nem egy Dembele elé. Azok meg 20ról rárúgják instant gól... :D

Valamennyire fun az egész mert nincs rajtam tehet de az, hogy odakerülök ziccerbe Dembelével azt az a szerencsétlen kaput se talál 8 méterről az idegesitő. Bár elvárásom sincs mikor gold Vinicius meg hasonlókkal játszok Vieira,Cruyff,Eusebio meg hasonlók ellen :D Van kb. 4 olyan játékosom aki megállná a helyét elite divben.

(#3380) Nandinagy válasza Nandinagy (#3379) üzenetére


Nandinagy
addikt

Így meg tényleg kurva nehéz ez a játék :D : [link] Értem én, hogy Varane 82 pacel gyors de könyörgöm kb. 5 méter előnyöm volt. Egy Dembelét ne érjenek már be ennyire könnyen. 5 centi hátrányból nem érek be senkit... :D Ha Martial ha Lewandowski az illető.

[ Szerkesztve ]

(#3381) Digestive válasza Nandinagy (#3379) üzenetére


Digestive
addikt

Nem a te helyzetedre reagálva, de ez az idei DR rendszer egy elbaszott szar. Nagy számok törvénye alapján mindenki feljebb juthat, mint ahogy azt a tudása, csapat összetétele megkívánná. Vannak dolgok amiket szándekosan elszarnak az EAnél. Például az eladhatatlan packok, a profit nélküli liga sbck, az ikon pick, stb. De ezt sztem csak simán elkúrták. Minden élvezeti értéket kiöltek az idén a DRből és a WLből is. Nincs is igazi sikerélmény semmiben már.

(#3382) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek hogy alakulhatnak most a promo lapok árai? Dembele pl. Magasan indul mert tudjuk hogy meta és csak zuhan vagy marad esetleg magasan. Vagy később még magasabb lesz?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3383) Stylerr


Stylerr
addikt

Számomra érthetetlen, hogy miért lett ennyire túlhúzva, arcade-osítva a játék.

(#3384) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3385) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na csak nem bírtam. Appon elnyitottam a play off rewardot mm packot meg volt pár. Egy db wo se nemhogy specko lap

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3386) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Valami gagyi kis eladhato csomagból jött egy rule Arna, kb 60k. Szerintem adom is elfele. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3387) Izéjose


Izéjose
tag

Ea-nek ez az nkunkuluku mániája hihetetlen
viszont ez az Onyeka nem néz ki rosszul 😁😁😁🙌🙌🙌🙌

[ Szerkesztve ]

(#3388) Woodslave válasza ThuG4LifE (#3384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Utálom hogy senkit nem merek venni mert ki tudja mi lesz később :C

Mondjuk annyira nem kell senki ebből de Rudiger tényleg jól néz ki. De varane már 220k

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3389) eM'82 válasza Nandinagy (#3379) üzenetére


eM'82
addikt

Dembelé mennyire használható centerben idén? Vagy CAM poziban?í Brja a 90 percet?

(#3390) Nandinagy válasza Izéjose (#3387) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mármint milyen Nkunku mánia?

#3381Digestive
Abban a részben egyetértek, hogy túl könnyű feljutni, a wl meg érdektelen minden szempontból. De az elite dives gameplay része nem amiatt szar hanem, hogy annyira jó játékosok vannak akik simán kihasználják a kapcsolati előnyüket mert anélkül is szoros meccsek lennének. Mikor az ellenfélnek 10 millás csapata van én meg 10k-s lapokkal bohóckodok nem szabadna, hogy az döntsön ki hol lakik.. Az előző vidiben is a papíron gyorsabb dembele mintha elfelejtette volna hogy kell futni. A gyerek a végén 3-1-re vert mert Eusebio lőtt 3-t amikor felnyomta a letámadást. Egyszerűen az ai ugyanolyan buta nálam mint tavaly az ellenfélnél meg olyan amilyennek kell lennie :D
Az a kedvencem, hogy az alapvonalas passzok totál bugosak mert mindig megállnak a játékosaim ha onnan érkezik passz.

#3389eM'82
Elmegy. Az a bajom vele középen, hogy rohadtul nem tud befejezni. Olyan ziccereket rugdos mellé amit Felix vagy Firmino simán berúgna.

[ Szerkesztve ]

(#3391) Izéjose


Izéjose
tag

Milliónyi játékosnak adhattak volna ilyen sbct de pont egy ilyen agyonhúzott közönségkedvenc figurának kellett adni meg egy ilyen lapot, ami kb a tucat kategóriát súrolja számomra teljesen érdektelen mind a két változata már az if lapja is irracionálisan extra volt közben meg egy középszerű játékos a valóságban

[ Szerkesztve ]

(#3392) Nandinagy válasza Izéjose (#3391) üzenetére


Nandinagy
addikt

Mondjuk az idei szezonja alapján elég erős ilyeneket kijelenteni. A citynek lőtt egy triplát nem? :D A 14 meccs 9 gól 5 gólpassz az nálam nem a tucat kategória még csatárként sem nem hogy középpályásként.

(#3393) Meghivott


Meghivott
addikt

Ennek a résznek eddig számomra a leggyengébb pontja az sbc(hiány).
- mondjuk az új arcade sebesség sem tetszik és az ezzel járó rengeteg gól -
Csak én érzem úgy, hogy szinte teljesen súlytalan sbck jönnek? Most ez vagy így lesz végig vagy csak feszítik a húrt. Vettem kb 50 IF Kramaricot 11 környékén, de így soha nem megy fel az ára mondjuk 20-ra 😁

(#3394) Izéjose válasza Nandinagy (#3392) üzenetére


Izéjose
tag

Itt a tucat kategóriát a fifa kártyájára értettem nem a jó formájára

(#3395) Digestive válasza Mrdevil (#3386) üzenetére


Digestive
addikt

Nem is nèz ki szarul az a lap. Éjjel az már 100k fölött lesz. :DDD

(#3396) Mrdevil válasza Digestive (#3395) üzenetére


Mrdevil
addikt

Fasza, jaj ne, nyócvanba el is adtam. :DDD Ilyenkor mindig félek, hogy kezdődik az event, sok csomit nyitnak, és majd megy lefelé az ára, vagy nem. De épp nézem, ha már 86-os rule kártya, jöhetett volna egy dembelé, egyből be is váltottam volna egy ronira, de ne legyünk telhetetlenek. :U

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3397) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem untrade csomagból jött egy David Silva. Nyilván fodder lesz belőle, de legalább jött egy. :D

(#3398) kiserik


kiserik
senior tag

Összespóroltam 15 csomagot (Div revard, MM, objectívekből, stb), főként értékeseket, Persze, hogy egy 8ezres Werner a legértékesebb belőle :W

(#3399) dudu5130


dudu5130
őstag

Ha kell Arnau akkor mikor vegyem??

(#3400) Woodslave válasza Mrdevil (#3396) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Most 55 :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.