Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#17001) Mrguba


Mrguba
őstag

Sose szurkolnek MANUTD szurkolokent a LIVERPOOLNAK
De ma behuzhatnak JONES miatt :D
1-1 eddig

(#17002) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kivételesen jó időzítéssel váltam meg Ataltol. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17003) Woodslave válasza eM'82 (#16999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én rühellem ha nincs mindenki full chemen de valszeg túl nagy jelentősége nincs. Hiába nézed meg futbinen mondjuk x csapat és x játékos chemen abból se lehet levonni túl nagy következtetést

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17004) Digestive válasza toxicjew (#16979) üzenetére


Digestive
addikt

Semmi ikon sbc. Be is zuhantak a nagy fodderek. De már nincs coin többet venni. :DDD

(#17005) bodnar123 válasza Digestive (#17004) üzenetére


bodnar123
senior tag

kedd szerda kőrül fog beérni. Kérdés mennyire. Remélem két halott hét után talán ezen a héten lesz valami. Jó tudom a múlt héten is volt kb tíz százalékos emelkedés, de jó lenne egy harminc.

(#17006) toxicjew válasza Digestive (#17004) üzenetére


toxicjew
addikt

Hmm, egyelőre KDB ugyanott van, 60 körül lehet venni, annyiért vittem egész nap. Na mindjárt leadom a maradék meccseket, kinyitom az összes packot azt irány unassigned :D

(#17007) |AP|


|AP|
veterán

én mára vártam Busquets-t...
Kinyitottam azért a kisebb és az eladható csomagokat, mert úgysem fogom pakkból kinyitni.
De a 4db 85+x3-mat azért meghagytam.
Lejátszottam a kvalit is jövő hétre, bár nem leszek a teljes húsvéti hétvégén, úgyhogy ez most kimarad...

(#17008) Digestive válasza |AP| (#17007) üzenetére


Digestive
addikt

Olvastam azt is, h lehet ő is sbc lesz.

(#17009) |AP| válasza Digestive (#17008) üzenetére


|AP|
veterán

az lenne a legjobb :)

(#17010) toxicjew válasza Digestive (#17004) üzenetére


toxicjew
addikt

Kit látsz amúgy érdemesnek még? Ahogy látom Benzema lejjebb ment, Kroos is, nem tudom kit kéne, van még 1.5m és lehet már nem kéne több KDBt venni.

(#17011) Digestive válasza toxicjew (#17010) üzenetére


Digestive
addikt

Navas és Ramos tálán. Ők átlag felett mentek utoljára is.

(#17012) raven84


raven84
aktív tag

Vettem 50 Modric/Verratti/Dias-t, remélem jön holnap a moments pack.

(#17013) toxicjew válasza Digestive (#17011) üzenetére


toxicjew
addikt

Köszi, nézelődök továbbra is, vettem azért pár Benzemat egész jó áron. Vadászgatom a Ramos/Navasokat.

(#17014) HdRew


HdRew
őstag

Na, a legjobb eddig 15 meccs 13 győzelem, végül csak 14 győzelem lett meg.

De gusztustalan, az összes szervert áthozatnám nyugatról ide, aztán kezdhetik a gólörömöt. EA elmehet a picsába. :)

(#17015) Digestive


Digestive
addikt

Elkezdődik a meccs. Puhatolózásként tolok pár cselt és passzolgatok. Erre a veréb betolja mind a három időkérést, aztán kilép. :C Én nem vagyok egy átkozódós fajta, de az ilyen geciknek igazán rátekeredhetett volna a köldökzsinór a torkukra. :DDD ;]

(#17016) Kristof_94 válasza Digestive (#17015) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet a csel volt a probléma és amúgy engedte volna a gólt. :R
Nekem is volt már olyan, hogy a saját térfelén elkezdett esernyő cseleket meg elasticot nyomatni, mintha ezen múlna a világ sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#17017) thebigK


thebigK
addikt

Fernandinhot kirakta valaki?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17018) Kristof_94 válasza thebigK (#17017) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki biztos! :DDD
Amúgy lassan itt a tots, tuti lesznek jobbak, meg Allan is hasonló kaliber.

(#17019) Imre9211


Imre9211
tag

Üdv! :)

Karrier módban hol vannak az ajándékok? Mármint az achievements-ek. Régebbi fifákban volt olyan hogy bizonyos szint után kaptam extrákat pl pénzügyi boostot, fiatal klasszist, stb...sehol nem találom ezeket.
Ilyen pont vagy xp alapú volt és ha összegyűlt rá kiválthattam értük az ajándékokat.

Roxalorox

(#17020) toxicjew válasza Imre9211 (#17019) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem lehet, hogy ezek megszűntek? A 19ben még biztos volt, csomó szarságot adott ahogy szerezted az xpt, de az már nincs.

(#17021) raven84 válasza thebigK (#17017) üzenetére


raven84
aktív tag

Én holnap kirakom, ha érdekel majd megírom milyen Allanhoz képest.

(#17022) thebigK válasza toxicjew (#17020) üzenetére


thebigK
addikt

a katalogus mar megszunt igen, hogy azon kivul van-e, ami a karrierhez ad ilyen extrakat, azt nemtudom/nemhiszem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17023) toxicjew válasza thebigK (#17022) üzenetére


toxicjew
addikt

Jaja, arra gondoltam :)

(#17024) Imre9211 válasza toxicjew (#17020) üzenetére


Imre9211
tag

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#17025) thebigK válasza toxicjew (#17023) üzenetére


thebigK
addikt

Te PC-s vagy, igaz? ha igen, vegyél már fel, thebigK128 az originem :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17026) toxicjew válasza thebigK (#17025) üzenetére


toxicjew
addikt

Nekem már fent vagy bakker :D

(#17027) thebigK válasza toxicjew (#17026) üzenetére


thebigK
addikt

ja akkor nem szóltam, sry :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17028) Digestive válasza Kristof_94 (#17016) üzenetére


Digestive
addikt

Én nem csinálok haszontalan cseleket a saját térfelemen. :N Simám felmérte emberünk már az első 5 percben, h a labdát sem fogja nagyon megszerezni és előtört belőle a fruszráció. :K

[ Szerkesztve ]

(#17029) toxicjew


toxicjew
addikt

Na jól van, 5.6m elbaszva, akkor várjuk a messiást megint :)) Ha ez bejön, akkor tényleg befejeztem :D

(#17030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tegnap este gondoltam játszok még egy két meccset fél kettőkor hagytam abba. :D Ha nyertem azért ha vesztettem azért kellett még játszani. Persze mindig jött vki aki megakadályozta hogy feljussak elitbe de voltak egész jó meccsek.

Kiraktam ezt a Defoe arcot. Próbáltam kezdőnek 8-as chemen de nem igazán tűnt ki viszont cserének parádés nem egyszer rúgott több gólt 70+ percben. Úgy néz ki mint egy kisebb Vieira ;]

Eladtam mindent hogy meg tudjam venni toty Hakimit. Elég behatárolt a lehetőségem link miatt de továbbra is azt gondolom legjobb rb-k között van.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17031) Woodslave


Woodslave
nagyúr

megvettem ezt a captain packot, mert tegnap Krasi streamben azt hallottam hogy 4 fut hero captain van szóval tuti Di Natale loanban. De nem még loanban se tudom kinyitni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17032) thebigK válasza Woodslave (#17031) üzenetére


thebigK
addikt

aki ad 25k zsetont egy 84+ játékosért, meg 2 loan lapért, az meg is érdemli a sorsát ;] ;]

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17033) Woodslave válasza thebigK (#17032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ja ez igaz de már teljesen mindegy. Csapat kész 25k-ból meg úgyse tudok mit csinálni.

Amúgy Kristófnak van igaza hogy nem vett senkit. Brutál ami most ment megint Április 3-án vettem Puskást most 1,5 millió coinnal olcsóbb. Ok persze ez a játék része de akkor is :U Csak úgy lehet ezt játszani ha teljesen elengedi valahogy az ember ezeket fejben.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17034) Zimmi91 válasza Woodslave (#17033) üzenetére


Zimmi91
addikt

Csak a Kristóf augusztusban is ülni fog a 15 millióján és sopánkodni fog, hogy na még 2 biznisz és 20 millió és ugyan úgy nem költ senkire :D Szal nem, nem ő csinálta jól, hanem Te Ti aki költött és jobb lapokkal játszott addig amíg nem volt halott a játék..

" Just remember Manchester is RED! "

(#17035) Woodslave válasza Zimmi91 (#17034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D ez is igaz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17036) EA's hit válasza thebigK (#17032) üzenetére


EA's hit
őstag

Igazságtalan vagy, lehet hogy nem is coinból vette hanem Fifa pontot vett rá ;]

[ Szerkesztve ]

(#17037) Woodslave válasza EA's hit (#17036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:B na azért olyan méyre még én se süllyedek bár az a fut birthday csomag se volt sokkal jobb szóval... :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17038) thebigK


thebigK
addikt

a Captain's cup objective megint full rare gold + TOTW lapos játékmódban játszható?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17039) Mrguba válasza Woodslave (#17031) üzenetére


Mrguba
őstag

En is...
88as S.Ramos
Es az osszes jo Hero lap

(#17040) gjoe válasza thebigK (#17038) üzenetére


gjoe
őstag

plusz captain lap is mehet.

(#17041) taylorp válasza gjoe (#17040) üzenetére


taylorp
senior tag

+ Fut Champs

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#17042) |AP| válasza thebigK (#17032) üzenetére


|AP|
veterán

én is megvettem, mert annyira felb@szott ez a Captain's Cup, hogy úgy voltam vele muszáj Captain-t szereznem a csapatba, különben esélyem sincs.
Eddig 3 nap alatt egy meccset sikerült nyerni :)
Volt benne egy Alexander Arnold, úgyhogy az ára nagyjából visszajött. Meg egy Ljungberg pick...

Közben viszont rájöttem, hogy a teljes húsvét hétvége kimarad, szóval már most esélytelen ez az object. Lehet már most elengedem a lelki békém miatt :)

(#17043) thebigK


thebigK
addikt

köszi a válaszokat, akkor mindenki csapatában lesz egy loan kapitány ezekszerint. Most én is vegyem meg 25k-ért? nemá ;]

szerk.: baszhatom, van egy csomó unassigned lapom :DDD

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17044) Woodslave válasza |AP| (#17042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én megfogadtam hogy többet nem játszom packért, azaz nem játszom olyan játékmódot amit amúgy magamtól "jutalom" nélkül nem játszanék. Aztán összeraktam egy fut captain cup csapatot ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17045) bodnar123 válasza Woodslave (#17044) üzenetére


bodnar123
senior tag

Én már elengedtem ezeket. Ha összejön a trade egy héten, akkor egy millából lesz +3-4 száz ezer. Most akkor minek játsszak egy 100k packért 10 órát? Semmi értelme.

(#17046) |AP| válasza Woodslave (#17044) üzenetére


|AP|
veterán

engem sokkal jobban kiidegelnek ezek a játékmódok, mint akár egy WL.
Vagy olyan szinten lejátszanak, hogy köpni-nyelni nem tudok, vagy ha mégis verhető ellenfelet kapok, ott meg olyan szintű csalások történnek, amiket tényleg nem látni WL-ben sem.

Ez egy bugos játékmód nálam :)

(#17047) Woodslave válasza bodnar123 (#17045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván semmi értelme ennek fényében játszani egyik játékmóddal se :D Monopoly 2022 :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17048) Woodslave válasza |AP| (#17046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyébként én arra gondolok, hogy engem a csapat maga frusztrál. Nem jobban érzem magam a jobb csapattól hanem teljesítmény kényszerem lesz.

Amikor volt az a másik cup. Összevásároltam a legjobb gold lapokat SIF Mbappe minden meccs előtt gyomoridegem volt.

Most kétszer próbáltam összedobált bundes meg mittomén milyen jákékosokkal, fullra lexartam. Kikaptam kétszer nyertem egyet kit érdekel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17049) |AP| válasza Woodslave (#17048) üzenetére


|AP|
veterán

költeni nem költök erre a csapatra az biztos. Korábban vettem gold Neymart, Messit, van egy loan gold Mbappem.

És még ezzel a hármassal sem megyek semmire. Nem való nekem ez a mód :)

(#17050) sz_abika


sz_abika
addikt

Van most valami SBC, akibe érdemes beledobni a Haaland - Csecsnyi - Kroos dup triomat? Nyitogatnék még pár pakkot a herokért...

PSN: xszabikax

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.