Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#4751) |AP| válasza Woodslave (#4750) üzenetére


|AP|
veterán

tavaly szinte mindegyiket megcsináltam (Capa-t, Suarezt használtam is sokáig), de idén nem nagyon tudom rávenni magam ezekre.
Nézem a Laligás CDM lapot.... egyáltalán nem éri meg szenvedni érte. Vesz az ember aprópénzért egy Valverdét, ha több pénze van akkor Delaney-t/Lorrentét/de Jongot és kész.
Ugyanez Bergwijn-nel is... egyszerűen nem látom értelmét.
Fellainit kicsit sajnálom, mert állítólag fun lap, de épp elég időt töltök így is ezzel az izével :)

(#4752) gjoe válasza |AP| (#4751) üzenetére


gjoe
őstag

Ezzel én is így vagyok
De tavaly sokat megérte megcsinálni mert jó lapokat adott, most eddig mind használhatatlan.
Eddig eggyel sem foglalkoztam.

(#4753) Woodslave válasza |AP| (#4751) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja annyira nulla a piaci áruk az ilyen kaliberű játékosoknak hogy ez a minimum 10meccses managerial firendly nem igazán fér bele pláne hogy inkább 20 vagy 30. :U Bár nem tudom ott is megy-e az aranygól.

Valszeg ikon swap idején bánni fogjuk attól tartok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4754) |AP| válasza Woodslave (#4753) üzenetére


|AP|
veterán

"Valszeg ikon swap idején bánni fogjuk attól tartok"

ha jól emlékszem 8 first owner játékos kellett tavaly egy-egy ligából az icon swaphez. Szerintem az ezek nélkül is megoldható lesz

más: van pár untrade duplicate lapom (1db 88-as, a többi leginkább 83-84). Beledobálnám őket valamelyik aktuális játékos sbc-be.
Melyik érheti meg legjobban? Kezdőnek semkit se tudnék használni, cserecsatárból is van már egy rakat, szóval nem tudom... Morata? Simeone? Zaniolo? Vagy költsek rá és Fofana?

[ Szerkesztve ]

(#4755) Woodslave válasza |AP| (#4754) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a baj amúgy, hogy ezt a játékot magáért a játékért nem játszuk. Packok, küldtetések stb. 500 finess gól 10 meccs amatőr ellen stb.

jó lenne ha mondjuk ilyen játékosokat megkapnál ha csak játszol. Rivals, sb, wl de akkor meg csak azért játszana mindenki remélem érthető hogy mit akarok ezzel. Ezek a milestone-k tök jók lennének ha nem érezné az ember hogy rusholnia kell. Mondjuk az sb wl rivalsot nem is tudom mármint ezrét nem fogok csak rivalsozni éjjel nappal. Meg sb 200 is jön úgymond természetesen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4756) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

Szerintetek hol lehetne itt változtatni ?

[kép]

In game:

[kép]

100k-150k a keret rá kb. Illetve esetleg valakinek valami jó taktikája a játékosokra ?
Nem vagyok egy pro játékos div5 ben szoktam mozogni, de mióta visszadobott div7 be az új season miatt egyszerűen nem tudok 2 meccset egymás után nyerni. És olyan ellenfeleket kapok akik szerintem tuti nem egy divben vannak. Más is tapasztalt ilyet. És az a szar, hogy így kb játszhatatlan az egész mert visszaesni se lehet, hogy mondjuk legyen az embernek egykis sikerélménye. Azelött a div5 simán megvolt.

Köszönöm,

(#4757) Nandinagy válasza Woodslave (#4755) üzenetére


Nandinagy
addikt

Őszintén szólva én nem értem. :D :D
A játékosok nagyrészt azért vannak, hogy legyen kontent. Én speciel pont leszarom mindet.
Az ideiek meg azért szarok mert a piac is 0 és nincs a játékosoknak értéke. Nem fognak ingyen berakni egy jó lapot mikor egy Rashfordot 15k-ért megvehetsz :D Ezért vágták tönkre az egészet :D Rashi tavaly januárban még 75k-ba ment most meg már 14 :D :D

Más:csütörtökig nem dolgozom így úgy voltam vele, hogy menjünk vissza elite divbe. Annyira nincs már türelmem a játékhoz, hogy még csak fel sem idegesít. Az előbb kikaptam egy nagyon ügyes gyerektől 1-0ra. Aláírom szépen játszott meg a gólja is az volt.
De a játékos mozgásunk ég és föld :D Di Natale normálisan mozog Neymar meg nem szóval a 7 chem bezavarhat neki de a védelem a legfájdalmasabb :D Labdakihozatalnál mindenki bújik el de kiforogni meg nem tudom mert nem olyanok a védőim. Pont ezért kéne egy Cordoba mert vele megoldható lenne.

(#4758) Nandinagy válasza Dzsoki92 (#4756) üzenetére


Nandinagy
addikt

Semmiképp nem játszanék 5 védőben de ez a te dolgod :D Annyira felvan húzva még szar kapcsolattal is az ai def, hogy ígyis tele van töltve a boxod játékosokkal hát még 5 védőben. Támadni viszont nem tudsz 2 értelmes támadó játékossal akiből max Rashi nevezhető elfogadható befejezőnek. Mindenképp 4 támadó játékost építenék be. Ha nagyon biztonsági játék kell akkor 4321-t próbáld ki. Oda kell egy full cdm meg 2 jól lövő cm. Valverde/Llorente cdm a 2 cm jó Pogba meg Bruno és akkor kellene valami jó csatár :D
Bár igazából amikor 4321-t játszottam akkor nálam Fekir,Firmino,RTTK B.Silva volt a 3. cm mert ha támadóbb felállásra kellett váltani mint a 4222 mondjuk akkor őket tudtam mozgatni máshova :D

[ Szerkesztve ]

(#4759) |AP| válasza Nandinagy (#4758) üzenetére


|AP|
veterán

"2 értelmes támadó játékossal akiből max Rashi nevezhető elfogadható befejezőnek"

Nana, az a Dembele statokat meghazudtolóan túl van húzva. Engem annyiszor megszivatott már, hogy én is elkezdtem használni és még engem is meglep, hogy miket és honnan ver be

(#4760) Woodslave válasza Nandinagy (#4757) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint hogy mit akarok mondani? :D Jó végülis igazad van. Csak jó lenne ha mondjuk nem managerial masterpiece friendlyben 77-es ovr csapattal kellene baxakodnom 8 órát egy ilyen laliga cdm miatt. De valóban nem kötelező, meg nem kötelező a fő csapattal se játszani lehet tök fun és jobban szórakozik ott az ember mintha rivalsban kínlódik :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4761) Mrdevil válasza Woodslave (#4750) üzenetére


Mrdevil
addikt

Áh, én nem kínlodok ezekkel a friendly dolgokkal. Egy szilver totw-t megcsináltam, aztán ennyi. Idegesít is....

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4762) Woodslave


Woodslave
nagyúr

div 3-ban mennyi pont egy win? 500-at még össze kell kapargálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4763) EA's hit válasza Woodslave (#4750) üzenetére


EA's hit
őstag

Az értelmes objective-eket igen, de ezeknek pont semmi értelme. Tavaly sokkal jobbak voltak, sokkal többet ki is húztak, de az eddigiekből keveset. Bergwijn konkrétan egy iszonyat nagy kibaszás, ótvaros baromság megcsinálni, a managerial módos szarokat meg elfelejthetnék már egy életre. Szóval a jobbakat igen, ezeket nem :D

(#4764) |AP| válasza Woodslave (#4762) üzenetére


|AP|
veterán

250 asszem

(#4765) Meghivott válasza Nandinagy (#4758) üzenetére


Meghivott
addikt

Az ai defet én egyáltalán nem érzem, sőt, van, csak kva szar.

(#4766) eM'82 válasza Woodslave (#4750) üzenetére


eM'82
addikt

Nope. Idén egyáltalán nem is terveztem, de a lapokat elnézve nincs is nagyon miért időt elbaxni. SB-t is csak az elején, illetve még a 15 bronz win miatt csinálom.
Ha jön egy baxó lap, ami még a csapatba is illik, vagy kis változással illeszthető, akkor kigrindolom.
Icon Swap sem hozna lázba.

Durva idén a piac. Olcsó mindenki, pofátlanul (pár kivételtől eltekintve), de nehezebb cash-t összeszedni.

Dzsoki92: először azt hittem nem változott semmi a Rivalsban, majd egy 12-13 meccses (passz, nem érdekelt, nem számoltam pontosan) nyeretlenségi széria után be kell lássam, valami más lett. Vagy csak én tojom le már magasról hogy hányszor lépek ki 0-1 után. Mondom, olyan lett mint a friendly. Koncentrálva játszani max 2 egymás utáni win után szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#4767) Gaborz1 válasza eM'82 (#4766) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Szerintem nem feltétlenül nehezebb összeszedni a zsetont idén, mint tavaly.
Csak saját példából mondom, hogy tavaly karácsonyra lett meg baby Puskásra az akkor kellő 1,6 milla.
Tegnap óta a csapatomban van baby Puskás 1,2 milláért, de ha 1,6 kellett volna, annyi is lett volna rá tegnap.
Ja és nem nyitottam olyan lapot, amivel nagyot tudtam volna felé ugrani.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4768) dudu5130 válasza Woodslave (#4749) üzenetére


dudu5130
őstag

hát nem 3-4 órát naponta mint te ;] amúgy az időmtől függ. Van, hogy 2-3 órát van, hogy napokig semmi.

(#4769) eM'82 válasza Gaborz1 (#4767) üzenetére


eM'82
addikt

1 hónapot kihagytam idén abból lehet +3-400k lett volna (+csomagok/rewardok), de tavaly ilyenkor jóval több zsém volt (arányosítva). Igazából passz mennyi coinom van, mert áll a Hazardokban + TOTWkban. :DDD Nem kereskedek idén (leszámítva még ezt), de ezeket jó áron szeretném eladni.

Hetente 100k profit nem lehetetlen idén sem, az tény. De mellette fejleszteni is kell.

[ Szerkesztve ]

(#4770) Gaborz1 válasza eM'82 (#4769) üzenetére


Gaborz1
senior tag

És gondolj bele mennyivel több lehetne, ha az EA kiszűrné a botokat...

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4771) gjoe válasza Gaborz1 (#4767) üzenetére


gjoe
őstag

A jobb lába idén is borzalmas?

(#4772) Woodslave válasza dudu5130 (#4768) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D idén lazábban nyomom. Mondjuk átlagban lehet kijönne a napi 3 óra ha a hétvégi szopórollert elosztom. Írtam korábban a minimumot azt megcsinálom azért. Sb-zni még nem is azt mondom szeretek, de tényleg a rivals meg a play off pláne a wl agybaj mellé még aránylag attól akadok ki a legkevésbé kivéve ha bronzokat próbálom legendáson.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4773) Jinxb1rd válasza Woodslave (#4772) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Két hét alatt 2-3 órát tudtam játszani, de bőven szinten tudom vele tartani a csapatom.

Simán csak elhatároztam, hogy nem hibridezek, meg agyalgatok a linkeléseken, egyszerűen csak a Serie playerekkel foglalkozok. És annyira jó, mert ha néha kijön egy SBC, azt ha akarom meg tudom csinálni, van rá cash meg player. Kereskedéssel nem foglalkozok, inkább gyűjtöm a kártyákat.
Szóval jah, minimál erőfeszítéssel is el tud lenni az ember, Squad battlest elszoktam vinni gold 3-ig, néha nyomok egy kis divit inkább helyette... Az objektivek meg rohadtul nem érdekelnek, csak a silver játékosokat igyekszem kiszedni, ha van rá időm.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4774) Woodslave válasza Jinxb1rd (#4773) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez teljesen jó hozzáállás :R

Csapat is faxa. Nem tudom ez in game-e de nekem ez a Gosens valami brutál tetszik közép közép :D pályán is. Mondjuk ebben a felállásban is tuti ott, próbáltam mútkor lb-ben ott is remek. Igaz és shadowa-l nyomom. Zaniolo kicsit véleményes igaz szintén cm enginnel nálam, lehet cam-ban jobb.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4775) Jinxb1rd válasza Woodslave (#4774) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez a formáció ingame is műkődik most nálam, úgyhogy nem variálom. :) Gosens tényleg állati lett, múltkor mondom letesztelem már a 4 új játékosom, vele szélső léttére két fejest is toltam és nem szögletezés miatt. :DDD

Zaniolot eléggé leszavazták futbinnen, de én azt látom, hogy mindig ott van ahol épp lennie kell, marksmannal egész jól helytáll középen. Viszont be kell rá állítani, hogy ne jöjjön hátra védekezésnél, mert bezavar akkor rendesen.

We are only Stardust...

(#4776) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Imádom, hogy az emberek semmi mást nem csinálnak csak r1+passzal mennek előre :D Ha én érek bele a passzba visszapattan elé de ha embert talál attól 1 centire nem pattan el :D

Kipróbáltam ezt a press aftert mert nagyon unom, hogy mindenki ezt játsza és pont az van mint gondoltam. A játékosok üveges tekintettel rongyolnak nyíl egyenesen, semmi helyezkedés, semmi értelmes mozgás. Nagyjából 2 passzal átjátszik bárki. Bezzeg az ellenfélnél ilyenkor lerohanják a kp-im és végig előtte maradnak meg zárják a passzsávokat.... :D

[ Szerkesztve ]

(#4777) Woodslave válasza Jinxb1rd (#4775) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk középpályán is bele tud kavarni a dolgokba 2 méteres lábaival :D Camba nem tud menni Messi miatt egyelőre.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4778) Mrguba válasza Meghivott (#4746) üzenetére


Mrguba
őstag

4600 a legolcsobb XBOXON :D
MI VAN? :D
Milyen 1-2k?

(#4779) Stylerr válasza Mrguba (#4778) üzenetére


Stylerr
addikt

A játékos, akin a Shadow chem style van vihető 1-2k-ért, arra gondolt.

(#4780) Mrguba válasza Stylerr (#4779) üzenetére


Mrguba
őstag

Ja bocsanat...az mas..

(#4781) LendvaiFeri1 válasza Zimmi91 (#4722) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Többet kell sírni, meg flegmázni, aztán hátha. :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4782) Stylerr válasza LendvaiFeri1 (#4781) üzenetére


Stylerr
addikt

Úgy látom az idei topikgazda választásnál nem Kristóf lesz a legnépszerűbb jelölt. :P

(#4783) Meghivott válasza Mrguba (#4780) üzenetére


Meghivott
addikt

Arra gondoltam, hogy a játékosok nagyrésze 10ezer coin alatt megvehető, ki venne rá mondjuk 25-ért chem lapot. Csak azért érdekel, mert a játék eleje óta felhalmoztam párat és nem mindegy, hogy 5 vagy 15K-ba adom el 🙂

(#4784) Mrguba válasza Meghivott (#4783) üzenetére


Mrguba
őstag

Ertem...raneztem en is erre...vannak jatekosok 1300 ba shadowal hunterral.
Nem rossz otlet

(#4785) Meghivott válasza Mrguba (#4784) üzenetére


Meghivott
addikt

De én nem játékost, hanem chem lapot vettem, teeeeee 🙂

(#4786) Woodslave válasza Mrguba (#4784) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És leoperalod róluk? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4787) HdRew válasza Jinxb1rd (#4773) üzenetére


HdRew
őstag

Tök felesleges ennél többet beletolni ebbe a játékba. Végül nyertem, de úgy képzeljétek el, hogy 90 perc után xg itt 4.0 nála 0.5. Mennyi az eredmény? 2-2.

7.0 xg-vel tudtam lőni 4-et, de komolyan, ez nagyon gyászos. :D Semmi értelme a játéknak, mert nem az nyer sokszor, aki a jobb.

(#4788) Mrguba válasza Meghivott (#4785) üzenetére


Mrguba
őstag

HAt azt hogy a faxomba?
Mint irtam xboxon most 4500 alatt nincs 1 db sem

(#4789) Meghivott válasza Mrguba (#4788) üzenetére


Meghivott
addikt

5.000-ért vettem őket, illetve amit nyitottam, azokat megtartottam. Várok kb november végéig, hátha lesz price range emelés mondjuk 25.000-re. Aztán majd elmennek valamennyiért.

(#4790) Mrguba válasza Meghivott (#4789) üzenetére


Mrguba
őstag

Nem hinnem felmegy....

(#4791) Meghivott válasza Mrguba (#4790) üzenetére


Meghivott
addikt

Tavaly és/vagy előtte pont ez történt és 20 fölött is vitték őket. Talán pont november végén. Ha nem, akkor sem bukok vele szinte semmit. Ha igen, akkor egy Mbappe is kijöhet belőlük.

(#4792) kiserik válasza |AP| (#4751) üzenetére


kiserik
senior tag

IF Acuna (CDM, CM). Mendy meg 7chemen is Mendy :DD

(#4793) kiserik


kiserik
senior tag

Srácok, PS-en mondjatok nekem 500k alatti, LaLigába építhető csatárt Inaki mellé. Isak nem jött be, a Fekirem hibás, Gomez meg nem túl acélosan fejez be. Vagy menjen Coronita csatárba, de akkor meg CAM kell.

(#4794) Gaborz1 válasza gjoe (#4771) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nálam tavaly se volt vele gond.
De idén kb több gól lőtt eddig jobbal mint ballal.
Távolról ballal mehetnek a rakéták vagy a tekerések és az ellenfél garantáltan anyázni fog.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4795) HdRew válasza kiserik (#4793) üzenetére


HdRew
őstag

Milyen chem van Fekiren és milyen poziban játszatod? Nem hiszem el, hogy nem jó neked, hát iszonyat sokat ad hozzá a csapatomhoz.. Egy ideig nélküle játszottam de hamar beláttam hiba volt. :D Vissza is jött, kirobbanthatatlan.

Joao Félix, Correa. (Correát nagyon jónak mondják és nekem sem volt rossz.)

(#4796) HdRew


HdRew
őstag

A Pace-es sbc-ből elsőre jött egy Walker... :D

Utána még csináltam négyet, ott mondjuk semmi.

(#4797) Nandinagy válasza HdRew (#4796) üzenetére


Nandinagy
addikt

Ki van ez találva. Kb. 40 játékos van 82+ passzal szóval abból lehet a legnagyobb eséllyel nagyot nyitni. Jött is 2 Hummels :D
82+ paceban vannak a legjobb lapok csak van kb. 3000 játékos 82+ pacel :D

(#4798) Mrguba válasza Nandinagy (#4797) üzenetére


Mrguba
őstag

Egyet csinaltam :D
LODI

(#4799) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Én kettőt csináltam, ( 82pac) semmi. Nem is értem. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#4800) HdRew válasza Nandinagy (#4797) üzenetére


HdRew
őstag

Persze, de nagyobb értékűek is. Innentől szerintem már csak passzingot fogok csinálni, nem kísértem a szerencsémet. Örülök Walkernek, most nem tudom használni, majd csereként cdm posztra beteszem szerintem, kell a sebesség a meccs végére. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.