Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#14001) Mrdevil válasza zzolli11 (#13995) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tots-nál úgy lesz megint, telenyomják 90 plusszal a piacot? Volt egyszer egy régebbi fifám, akkor durva volt, mindenből 90 feletti esett. Azt hittem ez már nem úgy működik.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#14002) Woodslave válasza HdRew (#14000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

éppen megvan de nagyon nem szívesen használnám :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14003) EA's hit válasza Woodslave (#13999) üzenetére


EA's hit
őstag

Én mondtam, középpályára a Mattheus, Zidane, Gullit hármasból valakit biztos megvennék (Chalobah off), vagy valami baszó csatárt (Cruyff, Eusebio, de ennyiből már lehet hogy Pelé is kijön). Cantona mondjuk magasan jobb bármelyik csatárodnál, azt furcsállom, hogy ennyire nem jön be :D Illetve RB-be is biztos beszereznék mondjuk egy Zambrottát vagy Cafút. Így kezdésnek ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#14004) Woodslave válasza EA's hit (#14003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja azt nem tudom mondtam-e hogy 4 millió van ;]

nem tudom mi lenne a legnagyobb gamechanger lépést sajnos. Egy baxo csatár vagy kp esetleg ahogy írtam meg Hunreeth Messi Mpabbe. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14005) HdRew válasza Woodslave (#14004) üzenetére


HdRew
őstag

A játékosállományod pedig megvan hozzá szerintem.

Még a végén én is kipróbálom Cantonát. ;]

(#14006) Woodslave válasza HdRew (#14005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megmozdulni nem tud xar gameplayben. Még Fekir is jobb nála akit csereként hozok be. :F

vagy yolo belebaxok mindenkit egy prime packba :C ;]

sajnos futbin kommentek alapján nem lehet dönteni :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14007) EA's hit válasza Woodslave (#14004) üzenetére


EA's hit
őstag

Akiket felsoroltam azok közül PS-en base Pelé 2,6, a mid 3,7. Eusebio lapjai sorrendben 2,6m, 1,9m, 3,3m. Zidane 1,4m, 1,6m, 2,4m. Cruyff 2,1m, 2,6m, sőt a prime lapja is beleférne a 4 milliódba. Mid Mattheus 1,2m, a prime 2,1. Mid Gullit 3,1m, a prime 3,9. A két RB-t nem nézem meg külön, azok nyilván nem tételek ezekhez képest.

Ezekből mind bőven kijönne 4 millióból. Nem azt mondtam, hogy vennék a helyedben 4-et ezek közül, hanem hogy az egyiket biztos. Én mondjuk Cantonát is 10000% hogy beépíteném, akkor csatárra nem is kell költeni, a 4 millióból meg vennék egy prime Mattheust és egy base Zidanet, vagy egy mid Gullitot és egy Zambrottát/Cafút. De hát nekem nincs 4 millióm ;]

(#14008) raven84 válasza Woodslave (#14004) üzenetére


raven84
senior tag

Hali, Toty Kante a legjobb lap amit vehetsz ennyiért. Ice jesusal esetleg neymart is be tudod építeni.

(#14009) Woodslave válasza Woodslave (#14006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ph kommentek alapján se ;]

Toty Kantem már volt. Igaz csak pár meccset mert ahogy akkor is beszéltük kicsit túlzás amikor mid Lineker a csatár. Mondjuk őt szeretem.

Baby Cruyff volt, nem igazán game changer lap. A prime eszembe jutott, de talán a mid is elég lenne, de nem marad érdemi coin.

Mid Mattheus helyett akkor már venném a primeot akkor is ha nem marad sok coin, bár akkor még mindig van 2 millió, az meg elég egy mid Eusebiora.

Vagy mid Mattheus mid Cruyff.

Mid Gullit egyedül megint nem tudom mennyire dobná meg a dolgot.

Rb pozik annyira nem érdekelnek. Bár Tanga védekezésben elég jó de ha press van nem tud mit kezdeni a labdáva (nem én ő ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14010) sz_abika válasza Woodslave (#14009) üzenetére


sz_abika
addikt

Hát a tanga pedig nem sok mindentől véd meg... ;]

PSN: xszabikax

(#14011) thebigK válasza Woodslave (#14009) üzenetére


thebigK
addikt

cruyff nem gamechanger lap? nemaaar ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14012) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Srácok esetleg valakinek nincs egy listája a 91+ mid or prime iconokról ? :F :)) igazából ezen a packon gondolkozom meg a 82+x25 meg a 83+x25.

[ Szerkesztve ]

(#14013) Zimmi91 válasza thebigK (#14011) üzenetére


Zimmi91
addikt

ez a baj igen, Woody úgy akar csapatot építeni, hogy neki senki se jön be és senki se gamechanger :D így nehéz sajna , ha full prime moments csapata lenne se lenne jó, mert a gold csapat megveri ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#14014) HdRew válasza thebigK (#14011) üzenetére


HdRew
őstag

Cruyff nagyon jó, de sajnos a shot power nem az igazi nála. A Prime lapjánál is csak 84-es, nem hiába nem használja sok profi. Ettől függetlenül persze elfogadnám, mert iszonyat nagy spíler.

Én simán beépíteném Cantonát Woody, csak tanulj már meg skilleket csinálni, mert anélkül tényleg nem fog menni.

Ezért van perpill az én csapatomban is Neymar, Paqueta, és Mbappé, mert nagyon sokat tud segíteni a skill, ha éppen szorult helyzetben vagyok. :D

Csináld meg azt a csapatot, amit küldtem, aztán meglátod fasza lesz.

(#14015) thebigK válasza Woodslave (#14009) üzenetére


thebigK
addikt

[link]
tessék, ha nem fér bele, Eusebio helyett egyelőre rakd be Cantonat

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14016) EA's hit válasza Dzsoki92 (#14012) üzenetére


EA's hit
őstag

Futbin.

(#14017) Dzsoki92 válasza EA's hit (#14016) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

ohh hogy ez nekem miért nem jutott eszembe :D :R danke

(#14018) Woodslave válasza thebigK (#14011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a baby nem :D

Hunreeth: gold lapokkal már nem szórakozok. Nem a skillel van a probléma. Egyszerűen mire megindul a hotdogárus elvette tőle a labdát. Mondhatjátok hogy én vagy ok béna ezt el is ismerem de az hogy 2 mp a shot animáció meg 2 mp mire labdaátvétel után megindul azt én nem tudom kezelni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14019) HdRew válasza Woodslave (#14018) üzenetére


HdRew
őstag

Szoktál speedboostot használni? Azzal azért másabb már. :)

(#14020) Woodslave válasza HdRew (#14019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

l1 elenged r2? Ja próbálom :K

de mindegy Di Natale még mindig 100x jobban bejön mint Cantona de teszek vele egy próbát (vagy folytatom pontosabban)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14021) Nandinagy válasza HdRew (#14014) üzenetére


Nandinagy
addikt

Cruyffot nem a shot power miatt nem használja sok profi hanem mert egy R9 vagy TOTY cr szimplán jobb nála. Ha megteheti minek érje be kevesebbel, de egyébként sok profi használja őt is meg Pelét is. Ugye pénztárca kérdése az egész.

(#14022) eM'82 válasza Woodslave (#13999) üzenetére


eM'82
addikt

Szia Uram, ez így nem érdekelne?

RB poziban Azpi-val érdemes egy próbát tenni. A CB-ket nem feltétlenül kell cserélgetni, de Rubén End Game lap. Igaz, most jól felment az ára (múltkor mondtam/tippeltem is, hogy vissza fognak menni, de nem gondoltam, hogy ennyire).

(#14023) Woodslave válasza eM'82 (#14022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ezzel mire mennék? Dias faxa meg is volt, de védőre nem költök el most 900k-t. Azpit próbáltam pár meccsen igaz inkább középpályára nem nagyon mutatott semmi olyat ami miatt az untrade Tangát lehúznám ;]

Mi a koncepció amit el akarsz adni? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14024) Woodslave


Woodslave
nagyúr

AP: [link] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14025) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ha jót akarnátok tenni woodival akkor nem csapatokat küldenétek hanem egy közbelépést szerveznétek neki ;] ;] ;] Szerintem vegyél egy mid Pelét vagy Cruyffot vagy az st neymart aztán élvezd ezt a fost :C

(#14026) Woodslave válasza Nandinagy (#14025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is erre hajlok leszámítva a végét :C ;] :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14027) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Update után eltűnt a meccs kommentátor, sehogy nem tudom vissza kapcsolni.
Valaki tipp?
Pc.

(#14028) Dzsoki92 válasza Woodslave (#14026) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

Én a helyedben megvárnám a moments lapokat majd az összes coinom beleforgatnám moments icon upgradebe :DD így utána már nem agyalsz, hogy kiket vennél :DDD

(#14029) Zimmi91 válasza Dzsoki92 (#14028) üzenetére


Zimmi91
addikt

Vagy el kell nyitogatni 125k-s pakkokra , tavaly is megcsinálta woodson :D ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#14030) Dzsoki92 válasza Zimmi91 (#14029) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

Viszont ott ha szerencséje van meg is dupplázhatja :D és akkor még többet tudna költeni az sem jó ;] :D

(#14031) Woodslave válasza Zimmi91 (#14029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] 20-ban. Mondjuk mindegy. De most annyira nem vagyok elkeseredve mint akkor (pedig lenne rá okom) de az vigasztal hogy a 7legdrágább játékost kivéve akik 4m felett vannak (prime Gullit határeset) jelenleg meg tudnék venni bárkit azért jó. Igaz senki nem lenne jó de az már más kérdés :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14032) eM'82 válasza Woodslave (#14023) üzenetére


eM'82
addikt

jó linkek, "kevés" cserével. De én is a te oldaladon állok ám, a csapatod 75%-át kukáznám :) :DDD
Mit akarok eladni? Azt, hogy játsz végre és ne lapokon keseregj. Nekem is volt 3,5M coinom, aztán a felét elvertem játékosokra. Többivel meg lehet attól még matekozni a piacon.

Írtam is, hogy a CB-ket nem feltétlenül érdemes cserélni, főleg, hogy azokra én se szívesen költök, de Dias+Prime Capita nagyon jók együtt.

Ha még gyerekkori kedvenc játékosod/klubod sincs, akkor fogalmam sincs, hogy kit lehetne neked nyugodt szívvel ajánlani. :(
Nálam ez a MID Del Piero is egész jól teljesít, és anno nagy kedvencem volt.
Prime Moments Xavi-ra várok. Őt tuti megveszem és beépítem a csapatba.

Vedd meg TOTY CR-t aztán mérj csapást az ellenre. :R

(#14033) Woodslave válasza eM'82 (#14032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kesergek csak keresem hogy mire lehetne a legjobban elkölteni.

75%-át? Az lefelé kerekítve 8 játékos :D

Két toty és fb Varane aki 1m coin sbc érték. Ansu Fati nagyon temeti itt mindenki meg ki akarja kukázni 800k coin hirtelen. Ferran Torres még mindig a legdrágább future stars csatár. Darmian még mindig aránylag jó lb-rb Di Natale már lehet a power curve mögött van de klub legenda 1300+ meccsel.

Megint az van mint a nyitásnál hogy sírok. Nem tudom miért jön ez egyáltalán nem erről van szó csak érdekel ki milyen játékost ajánl. Ha már fórumozunk akit nem érdekel nem szól hozzá aki meg igen annak köszönöm :R Mert magam se tudom eldönteni hogy mi a jó, javítani több poszton vagy tényleg elverni minden coint egy gamechanger lapra (már ha lenne olyan ;] )

Toty Cr jó lenne de arra nincs coin. Amúgy ez a kereskedés is csak arra jó hogy elhittem hogy lehet valami

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#14034) eM'82 válasza Woodslave (#14033) üzenetére


eM'82
addikt

jó, a %-ot nem kicsit fölé lőttem.
Én előre mindenképpen 5* csatárokat tennék, még akár szélre is.
Fati ha jó, akkor szuper. Én is igyekezném használni, már csak azért mert Barcás.
J.Felix-et már többször ajánlottam, nekem ST-ként egész jól tolja továbbra is.

Igaz Barella is csak színes lap, ha Challobah bejön, akkor fölösleges cserélni.
Felix Vini helyett: Mbappé + Neymar

[ Szerkesztve ]

(#14035) Izéjose


Izéjose
tag

Szükségem lenne egy erős, magas, jól fejelő, de labdával is jól mozgó és osztogatni is jól tudó csatárra aki ha még igazán gyors is az is jó de a 88 pace is megfelelő gyorsaság már.
Várom az ajánlásokat olyan 400k értékben 😁😁😁😁😁
Rulebreaker Haaland mennyire lehet használható div 1 ben ?

[ Szerkesztve ]

(#14036) Nandinagy válasza Izéjose (#14035) üzenetére


Nandinagy
addikt

Felsoroltad azt ami 2-6 millióig tudnak a csatárok :D 400k-ért adj le az igényekből.

(#14037) LendvaiFeri1 válasza Izéjose (#14035) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#14038) Izéjose válasza LendvaiFeri1 (#14037) üzenetére


Izéjose
tag

Hoppá őt valahogy kifelejtettem, lehet ő lesz a befutó
(és nem is 2-6 millió között van az ára)

(#14039) HdRew válasza Izéjose (#14035) üzenetére


HdRew
őstag

Mondjuk nem túl erős és magas, de szvsz Flashback Griezmann pont jó lenne Neked.

(#14040) thebigK válasza Izéjose (#14035) üzenetére


thebigK
addikt

Osztogatni nem tud, de Future Star Vlahovic pl?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14041) d3tox1c válasza d3tox1c (#14027) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ebben tud segíteni valaki?
Köszönöm előre is :R

(#14042) sz_abika


sz_abika
addikt

Nekem ez a prime Baggio jobban adja mint arany Neyney CAMban. Jobb helyekre fut, pedig M/M...viszon a lövése hunterrel is egy post magnet, de egész jó arányban számomra kedvező irányba pattan.

És Pakéta helyett a 88as Nunes határeset. A 98as interception határozott előrelépés, a 4WF is tetszetős, de az M/M érezhető. Jorginhoval szerintem ezek dumálnak a középkörben, mert csak támadót és védőt irányítok a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#14043) eM'82 válasza d3tox1c (#14041) üzenetére


eM'82
addikt

esetleg ez megoldja?

(#14044) miro. válasza Woodslave (#14031) üzenetére


miro.
senior tag

De ha leirod,hogy senki nem lenne neked jo akit megtudsz venni,akkor vegulis kit lehet neked ajanlani?

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#14045) Izéjose


Izéjose
tag

Hogy csinálják azt hogy leteszik a kontrollert és a játékosai nem csinálnak semmit mégsem dobja ki a játék inaktivitásért ?

(#14046) thebigK válasza Izéjose (#14045) üzenetére


thebigK
addikt

Kigumizod pl a jobb sticket, vagy az LT/L2 gombot aztan kesz

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14047) d3tox1c válasza eM'82 (#14043) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Köszi, de nem. Nem konzol, pc. A frissítés után tűnt el a kommentár

(#14048) thebigK válasza d3tox1c (#14047) üzenetére


thebigK
addikt

Originen van olyan opció, hogy a játekfájlok ellenorzese, vagy repair files vagy valami ilyesmi, nem emlekszem pontosan, esetleg azt probald meg

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#14049) |AP| válasza Woodslave (#14024) üzenetére


|AP|
veterán

hát én is mindig ezt kérdezem, de Titeket sem értelek, hogy hogy tudjátok játszani :)

(#14050) d3tox1c válasza thebigK (#14048) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Az is meg volt.
Nem tudom. Lehet leszedem, és felrakom újból.
Vagy törlöm, és legalább ennyivel kevesebb gond :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.