Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3601) Zimmi91 válasza Woodslave (#3600) üzenetére


Zimmi91
addikt

Inkább csinálnád meg a hero sbct és akkor lenne egy untrade játékosod aki köré mehet a csapat és nem sírnál minden egyes 1000 coin bukáson mint tetted Kantenál ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#3602) Woodslave válasza Zimmi91 (#3601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja Al Jabber köré olcsón tudnék :C

Már sikerült pszichológus segítségével feldolgozni ha szedem a gyógyszert már jól vagyok :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3603) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kiraktam párat gyorsan a 78+-bol is, de semmi.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3604) |AP| válasza Mrdevil (#3603) üzenetére


|AP|
veterán

én kb. 15-nél adtam fel... nincs is már nagyon 81 alatti gold kártya a klubban, de a nagyobb baj az, hogy Campos miatt 85 feletti sincs már nagyon :DDD

(#3605) Woodslave válasza |AP| (#3604) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon viszket nekem is a tenyerem erre a hero up packra minden jobb meggyőződésem ellenére. Persze nem Campost vizionálok hanem Ginolat. Le kell tiltanom a webappot konzolon jobban meg tudom állni ezeket a hülyeségeket.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3606) HdRew válasza Woodslave (#3605) üzenetére


HdRew
őstag

Az esélyt meg kell adnod magadnak egy Ginola, Di Natale, Keane, Cordoba négyesre. :D Én mondjuk egy Mostovoinak is örültem volna...

(#3607) |AP| válasza Woodslave (#3605) üzenetére


|AP|
veterán

én idén -magamat is meglepve- teljesen jól tudom hozni a lesz@rom hozzáállást.
Megcsinálom mert miért ne, a piac úgyis halott, a lapok nem érnek semmit. Nincs óriási késztetésem hogy minden kívánatos lapot megszerezzek/megvegyek.
A játék még mindig fel tud b@szni, de a lapok hajkurászása most annyira nem mozgat meg.

Ennek két oka lehet:
1. látom, hogy egy sima alap gold csapattal is meg tudnak verni, illetve én is meg tudok verni Mbappé-Messi-Neymar trióval felálló csapatokat ha épp úgy jön ki. Nem ezen múlik :)
2. a tavalyi volt az első FUT szezonom, akkor láttam először hogy értéktelenedik el szépen lassan minden lap. Nem éri meg ezen görcsölni, azzal kell játszani aki jön vagy aki elérhető.

Nem hittem volna, hogy ilyen jól fogom ezt a részét venni.

(#3608) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Üdv

Egy kis segítséget szeretnék kérni csapat építésben.Kb. 800 k a keret.2 már kitaláltam csak nem tudom melyik érné meg jobban...Az egyik PL-es a masik LaLigas.A PL-es nél nem tudom pl. hogy megéri-e a védelem a sok coint?Meg azon gondolkodom hogy a középpálya nem elég erős védelem szempontjábol, a Laligásnál meg pont az ellenkezője, vagy felesleges ezen agyalni?
előre is köszi :)
vagy a legjobb védelem mendy,kimpembe,marquinos,hakimi?? és inkabb erre építkezni?
1. [link]
2. [link]

[ Szerkesztve ]

(#3609) Woodslave


Woodslave
nagyúr

minden évben eldöntöm hogy nem csinálok ilyen szerencse pakkokat. Aztán minden évben amúgy olyan a játékmenet, meg a játékosokhoz való hozzáférés lehetősége (bár idén nincs okom annyira panaszra) hogy ebből a szempontból ilyen lexarom állapotba kerülök (más értelemben meg nem tudom nem kell mondani ;] )

Szóval igazából megcsinálhatnám gyakorlatilag ahogy nézem klubból kijönne. Csak annyira unom már a folyamatos csalódást ebben is..

Persze úgy megy neki az ember minden ilyen sbc-nek hogy majd nyitok egy jó Ginolát, aztán a hétvégi Bayer győzelem után Sabi 50k megveszem Mbappet meg Messi aztán minden happy. És?

A mostani csapatod nem ér annyit mint Ronaldom aztán te mégis elitben vagy :R én meg div 3-ból nem tudtam tegnap feljutni pedig egész nap játszottam, a 7 win alig lett meg az nem qrt s*ggbe aki nem akart. :D Ha nem ez a rendszer lenne szerintem div 8-ból integetnék.

Ebből következik pro és contra hogy megcsinálhatnám vagy nem tök mindegy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3610) Woodslave válasza Tigibeeb (#3608) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szerintem egy Kimpembe-Marquinos ugyanazt lehozza mint Varane-Van Dijk. Én visszavettem Varanet, de a wl-t Kounde - IF Romeroval hoztam le ugyanolyanra mint múlt héten Varane-Van Dijkkal, sőt most 4 helyett csak 1 free win volt...

Pl vonalon valóban szerintem gyenge védekezés szempontjából bár Nandi mondta múltkor szerinte nem számít.

A laligás támadósor is erősebbnek tűnik... Nekem pl csapatom van, de kezd a faxom kilenni KDB-vel is engine van rajta de egy qrva passza nem jó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3611) HdRew válasza Tigibeeb (#3608) üzenetére


HdRew
őstag

Én hibridet ajánlanék, úgy a legjobb, de Van Dijk helyett Kimpembe jobb szvsz, és sima formációváltással megoldható 1 az 1-ben a beépítése: így.

#3609Woodslave

Idővel jön minden, ne parázz, de jobb játékosokkal jobb eredményeket fogsz tudni elérni. :D Nem tudom hogy játszol, akár lementhetnél egy teljes meccset, kíváncsi lennék rá, max. adunk 1-2 tanácsot. :D

(#3612) Tigibeeb válasza Woodslave (#3610) üzenetére


Tigibeeb
tag

Köszi :)

vagy akkor ez...? [link]

(#3613) Nandinagy válasza Tigibeeb (#3608) üzenetére


Nandinagy
addikt

Biztos, hogy nem vennék Varanet meg VVD-t. Kimpembe,Marquinhos meg rbbe if Atal sokkal olcsóbb és nem rosszabb :D Mendy elfér de Amavi vagy Theo sem rossz fele áron.

(#3614) Woodslave válasza Tigibeeb (#3612) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pogba untrade? Nyiván a védelem pöpec. Középpályán Tchout dicsérik, bár nem véletlenül 25k... De a Fofana sbc-n kívül nem is tudom van-e normális cdm ligue 1 vonalon. Yeddert használtam elején én szerettem. Dembele sztem még mindig broken. Martialt is sokat használtam nem volt rossz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3615) thebigK válasza Tigibeeb (#3612) üzenetére


thebigK
addikt

egyertelmu, hogy a laliga csapatot raknam ossze :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3616) Tigibeeb válasza Nandinagy (#3613) üzenetére


Tigibeeb
tag

IF Atal pont megvan... :) köszi az ötletet :)
Senki nem untrade...
Bár nem akarom elkapkodni de már nagyon játszanék, mert még egyántalán nincs csapatom... :))
Meg nálam nagy elöny az 5* sm, imádok cselezgetni... :)

[ Szerkesztve ]

(#3617) Tigibeeb válasza thebigK (#3615) üzenetére


Tigibeeb
tag

A középpályával nem vok kibékülve, nincs igazi támadó cm...

(#3618) |AP| válasza Tigibeeb (#3617) üzenetére


|AP|
veterán

Valverde helyett Fekir.
de Jong és LLorente bőven elég védekezőnek

(#3619) Tigibeeb válasza |AP| (#3618) üzenetére


Tigibeeb
tag

Nem rossz Köszi :)

(#3620) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Az ötletek alapján egy Lali Ligune hybridet sikerült összehozni, csak aza bajom ezekkel ha fejleszteni akarsz a csapaton sokkal nehezebb a beépítés miatt...

[link]

(#3621) Tigibeeb


Tigibeeb
tag

Köszönöm az ötleteket, ezt választottam....

[link]

(#3622) thebigK válasza Tigibeeb (#3621) üzenetére


thebigK
addikt

teljesen jó! Ha majd a keretből kifutja, egy RTTK Isak-ot próbálj ki Depay helyett!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3623) miro.


miro.
senior tag

Tavaly kb januarig birtam,de ugy erzem most elobb eljon a fifatol valo elkoszones ideje.
Remelem akik sirtak,hogy tul jok a kapusok most orulnek hogy minden meccs felideje 3:3,2:3,4:2 stb.
Ez volt ma az utolso meccsem fixen,mutatom az eredmenyt, 11 golt lottunk 16oson kivulrol.
Konkretan en is es az ellenfel is eszrevette,hogy valami nem okes,mert mindketten azt csinaltuk hogy felpassz,es azonnal loves,mert egyszeruen a kapufa melle rugtal mindent.
[kép]

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3624) eM'82 válasza Tigibeeb (#3621) üzenetére


eM'82
addikt

Szimpi kis csapat :).
Depay nálam borzasztó gyenge volt ST-ként :(
Hazard jobb.

(#3625) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ez a rulebreaker Dembele mennyire lehet jó? Írta itt valaki korábban hogy nem jött be neki. Nincs bajom Ronaldoval de agyalok hogy kipróbálnám...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3626) HdRew válasza Woodslave (#3625) üzenetére


HdRew
őstag

Hagyd a fenébe Dembelét, inkább CR helyére tegyél egy RTTK Wernert. :)

(#3627) Woodslave válasza HdRew (#3626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y micsoda? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3628) HdRew válasza Woodslave (#3627) üzenetére


HdRew
őstag

Pontosan. :D Ha ennyire nem tetszik CR, és picit clunky neked, akkor ajánlom Wernert, a sima gold lapjával játszottam, jól tudott befejezni, jól tud futkorászni is, az eddigi gold csatárok között nekem a legjobb volt. In game mi a formációd? IF Jesust hova rakod?

(#3629) Woodslave válasza HdRew (#3628) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbálok most két csatáros felállásban, CR7 meg IF Jesus st Fekir Cam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3630) HdRew válasza Woodslave (#3629) üzenetére


HdRew
őstag

Akkor Werner szerintem pont illene oda. De ha nem tetszik, ne csináld, csak Dembelé miatt feleslegesen alakítgatnád át a csapatot a véleményem szerint. :D

(Akár próbáld ki a sima gold lapját, az olcsó, és meglátod, hogy kell-e az RTTK verzió.)

[ Szerkesztve ]

(#3631) Woodslave válasza HdRew (#3630) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáltam anno azt is . :K Nem igazán figyeltem ezt a lapot kiba drágának tűnt ahhoz képest. :D

mindegy ha ma nem sikerül a kvali akkor rage sell ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3632) kiserik


kiserik
senior tag

Aki szenved a WL kvalinval és gyenge védekező, mint én, annak egy taktika ajánlás: [link]

6 meccsből meglett a kvali. Csapat: [link] Fekirrel minden bajom van, de nincs ötletem jobbra. Gondoltam megy helyére Hazard, Grízes helyére meg Dembele, de nem tudom, hogy utóbbi képes lenne e ugyan arra a mezőny munkára, mint Griezman.

(#3633) eM'82 válasza kiserik (#3632) üzenetére


eM'82
addikt

Rápróbálok, köszi! 21 végén szerettem a 3 védős taktikát.

4231 + 41212(2) is jól működik.
NealGuides taktikái.
Eddig 2ből 2 kvali elsőre meglett. PS5 (látod Woody :DDD )

(#3634) Woodslave válasza eM'82 (#3633) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amikor 20-ban játszottunk egymás ellen akkor még azt hittem egy szinten vagyunk de nem :( :R :D Mondjuk nekem is csak az első nem sikerült

Én fosok ezektől a 3 védős felállásoktól (ok ténylegesen 5 védős de akkor is) Meg nem biztos hogy a csapat alkalmas erre. Kezdőből felállva

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3635) eM'82 válasza Woodslave (#3634) üzenetére


eM'82
addikt

Figyu, sztem meg egy szint. Bár vsz most jobb lehetsz a folyamatos játék miatt. :R
Amúgy meg csak poénból írtam. Full random a dolog (redditen is olvastam hogy Gold1/2es játékosok buktak kvalikat. Akkor nekem szavam nem lehet), simán benne van hogy legközelebb nem sikerül.

(#3636) Woodslave válasza eM'82 (#3635) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván tudástól függetlenül tök lutri. Ezzel nem kisebbítve senkinek az érdemeit aki megcsinálja :R Mindenesetre érdekes lenne statisztika kikkel játszik az ember :D

Sajnos nem a csapaton fog múlni szerintem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3637) Tigibeeb válasza thebigK (#3622) üzenetére


Tigibeeb
tag

Okés lehet kiprobalom... :) :R

(#3638) Tigibeeb válasza eM'82 (#3624) üzenetére


Tigibeeb
tag

Igen valóban nem a legjobb, az 5*sm miatt van maradása.Bár sztem nem sokáig.Meg Mendy az aki sztem nem éri meg az árát...

(#3639) HdRew


HdRew
őstag

Rulebreakers Diabyt próbálta már valaki ST-ben?

(#3640) thebigK válasza HdRew (#3639) üzenetére


thebigK
addikt

A 2* wf es az alacsony composure miatt nem azt mondom hogy rossz lehet, csak olyan kozepesen szar :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3641) HdRew válasza thebigK (#3640) üzenetére


HdRew
őstag

Néztem én is, de Inception videója alapján nem rossz, habár nekem is vannak vele kapcsolatosan fenntartásaim, de Morientes után gondoltam egy kis futkorászós csatár kellene most. :D

(#3642) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Csapat fejleszteshez keves a coin, ugyh osszerakok most kb 30-40 78+ upgradet, 6 korul nyomok egy twitch liveot, majd adom a linket., ha erdekel valakit. Duplicate semmikre fel! :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3643) ThuG4LifE válasza ThuG4LifE (#3642) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

[link]

18:15-től bontok. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#3644) Digestive válasza Woodslave (#3600) üzenetére


Digestive
addikt


Na most ott tartunk ahonnan indultunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3645) HdRew válasza Digestive (#3644) üzenetére


HdRew
őstag

Egyébként a múltkor azt írtátok, hogy 85-ös lesz, de a +1 if 82-84 között +2 ratinget jelent, nem? Szóval szerintem 86-os lesz.

(#3646) Digestive válasza HdRew (#3645) üzenetére


Digestive
addikt

Persze. 86os lesz. ;)

(#3647) HdRew válasza Digestive (#3646) üzenetére


HdRew
őstag

Jó kis biznisz lesz ez, engem már frusztrált, hogy mindenkinek milyen jó csapata van, nekem meg áll a pénzem. :D Bár a jobb játékosok 1 milla felett vannak, szóval még ha duplázódik az ára, akkor sem tudnék feltétlenül gamechanger lapot venni. :(

(#3648) Attila432


Attila432
tag

Péntek óta ma játszottam először meccset és valami eszméletlen módon felgyorsult, az egész egy arcade ping-pong focira hasonlít most. Mi történt?

(#3649) eM'82 válasza ThuG4LifE (#3643) üzenetére


eM'82
addikt

RBraker Coates-hoz gratulálok. Rajta kívül jött nagyobb lap?

(#3650) Meghivott válasza eM'82 (#3649) üzenetére


Meghivott
addikt

Ha jól láttam 2x is nyitotta és duplicate volt már az első is 😐

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.