Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#3051) Mrdevil válasza EA's hit (#3040) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is sok friendlyből kilépkedtem hétvégén, kinlodtam ezzel az ezüst csapatos balhéval. Nekem nem írt review.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3052) PEZZY93 válasza Woodslave (#3050) üzenetére


PEZZY93
tag

Szerintem rangtól függetlenül simán össze hozza bárki a 7 győzelmet. Főleg, hogy rajtad kívül sokan vannak így. Pl aki nem rank 3-ba való úgyis feljebb megy, igaz ez minden osztályra. Én is azt hittem, hogy elit-be nehéz lesz a 7 győzelem, aztán már hétvégére meg is volt. Itt is van olyan, aki már 1500 ponton van, meg ugye van a másik véglet, akik 2000 pont felett. Mondjuk azok ellen esélyem se volt. Ahogy belőttem magam 1900-1950 pont közöttiekkel vagyok talán egy szinten.

TAKE THE BALL, PASS THE BALL

(#3053) Woodslave válasza PEZZY93 (#3052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó ez igaz a rendszer miatt feljebb jut előbb utóbb mindenki aki eleget nyomja, végülis ahogy írtam div 5 óta azt hittem nem fogok nyerni aztán most meg div 3 teteje. Valszeg 2-ben is ez lenne előbb utóbb találkoznék vmi hasonlóan gyengébb képességűvel :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3054) |AP|


|AP|
veterán

Boras legújabb videóját nagyon ajánlom mindenkinek :DDD
Én könnyesre röhögtem magam rajta

De néztem Ovvyt is, nem tudom meddig bírja szegény PS5-ön...

[ Szerkesztve ]

(#3055) HdRew válasza |AP| (#3054) üzenetére


HdRew
őstag

Láttam én is, szánalmas.

Állítólag egy profi ellen játszott, és basszus, ha nem tudja, hogy Boras az, napokig hagyta volna, hogy menjen a játék, amíg az ellen meg nem unja, és lép ki előbb, csak ő nehogy megkapja a megérdemelt vereségét.

Az ilyen remélem az életben is megkapja a magáét.

(#3056) Woodslave válasza |AP| (#3054) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szegény Ovvy. :C ahogy átmegy a védő lábán a labda. Nem tudták megcsinálni a next gent az hiszem lassan kijelenthetjük :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3057) |AP| válasza Woodslave (#3056) üzenetére


|AP|
veterán

az a Llorris vetődés is eléggé ott van, ugyanazon a meccsen. Még jó, hogy hatalmas fejlesztést kaptak a kapus animációk ;)

(#3058) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Boras "tizi" meg kegyetlen :C :D :D

Kb mint anno Sunzonenál. Csak ott legalább nem a kapu mögül próbált rúgni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3059) b.daniel


b.daniel
senior tag

Jött is az upg sbc 83 rating 70 chemivel.
Talán bejön az Aspas biznisz :)

(#3060) Digestive válasza b.daniel (#3059) üzenetére


Digestive
addikt

Na ezért kell jó ligából, jó nemzettel tankolni. A 70 chem ajándék ehhez! $$$ :C

Nekem van kb 300db Acerbi , max 900as áron. Remélem ráfüggnek az emberek az sbcre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3061) Mrdevil válasza b.daniel (#3059) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ki is raktam gyorsan egyet hirtelen, valami 81-es hulladék volt benne. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3062) bodnar123


bodnar123
senior tag

Azért ha azt akarja hogy kikapj akkor kikapsz...
Egy gyönyörű hypermotion boka
https://youtube.com/shorts/0kUQ92Sxz5I?feature=share

És egy magát féltő védő

https://youtube.com/shorts/o9OGKxcy360?feature=share

(#3063) taylorp válasza Digestive (#3060) üzenetére


taylorp
senior tag

Mikor kezded őket elpasszolni?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3064) Digestive válasza taylorp (#3063) üzenetére


Digestive
addikt

Mivel a napokban nem jön semmi reward amiből tudnának nyitni utánpótlás foddert, így csak a legvégén. Rengeteg ilyen hulladék lap van mindenkinek a klubban, úgyh addigra talán meglesz a duplázás.

[ Szerkesztve ]

(#3065) Woodslave válasza b.daniel (#3059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

2500-ben sztem elmenne. Bár az még nem akkora profit.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3066) Woodslave válasza Mrdevil (#3061) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem is 81-es. Ansu fati :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3067) taylorp válasza Digestive (#3064) üzenetére


taylorp
senior tag

Jogos. :R

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#3068) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Próbaként lehet csinálok egyet, de nagyon kevés inform van, ami jó lenne.
Mané és Son szerencsére megvan, egy Salah király lenne, de esélytelen.

(#3069) Mrdevil válasza Kristof_94 (#3068) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát igen, hat hétnyi totw. És kevés nagy rating belőle.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3070) bodnar123 válasza Woodslave (#3066) üzenetére


bodnar123
senior tag

Enner Valencia... Mindennél van rosszabb :W

(#3071) thebigK válasza bodnar123 (#3070) üzenetére


thebigK
addikt

ide vmi 75os RB :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3072) HdRew


HdRew
őstag

Szerintem nem az itteni tunkolásból fogtok meggazdagodni, kétlem, hogy jó lapokat adna.. max 1-1 alkalommal beadhatja 100ból, de az meg rohadt sok játékos.

Én is csináltam egyet, de hagyom is a fenébe.

(#3073) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Azt hiszem a 22-re fogyott el minden türelmem a fifával kapcsolatban :D Nem tudom, hogy a zsinórban 4. évi hányadék miatt amit eddig leraktak vagy ez a rész tényleg a legrosszabb de már nem bírom idegekkel :D
Szerintem ez a hét az utolsó idén.

[ Szerkesztve ]

(#3074) toxicjew válasza Nandinagy (#3073) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem mondod, hogy szarabb, mint a 21? :Y :F

(#3075) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Mondjuk én azt hittem lesz egy tradeable totw sbc is, amibe kell egy totw player. Van jó pár untrade totw-m.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#3076) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csináltam kettőt. Az elsőből Navas, azután Wu Lei vagy ki. A csúcson kellett volna abbahagyni! :DDD

(#3077) eM'82 válasza Nandinagy (#3073) üzenetére


eM'82
addikt

íííííj, akkor hiába veszem meg a héten PS5-re? :D
Sajnálom. Én nem fogom túlgörcsölni, de biztos fel fog baxni majd párszor.

(#3078) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na aránylag jó volt este a játék. Rank 1 div 3-ban meglett a 7 winnel. Gondoltam lenyomom a kvalit mert ha szivok még csütörtökön megpróbálom.

Jól kezdtem. Első 5 meccsből sikerült 1-et nyerni. De úgy néz ki csak xar form-ba kell kerülni onnan minden meccset nyertem.

Azon agyalok eladok mindenkit a promo előtt :U . Annyira xar látni ahogy olvad az értékük tudom faxsag meg játék meg mittomen :R . Bár valszeg olyan lap nem jön aki jobb és olcsóbb lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3079) miro.


miro.
senior tag

Sracok sikerult nekem is masodjara a kvali.
A wl iden is pentek reggeltol vasarnap estig tart? Vagy kitoltak esetleg?
Mert ha meg hetfon tudnek jatszani akkor regelnek ra.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#3080) thebigK


thebigK
addikt

Tegnap olyan win streakem.volt, hogy 1 gyozelmen mult az elit div, sajna elqrtam, ugyhogy ma ujra nekifutok majd, igaz kettot kene kapasbol majd nyerni.
Milyen promot varunk legkozelebbre?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3081) Nandinagy válasza toxicjew (#3074) üzenetére


Nandinagy
addikt

+#3077eM'82
Vannak jó pillanatai az idei résznek de amit ai def címén leművel a játék a németek és hasonlók javára azzal sokszor nem tudok mit kezdeni. Tavaly is leszopatott párszor a játék ellenük de mondjuk akkor ötből kétszer most ötből négyszer.Az ai def olyan szinten működik ott ami itt nem, hogy az már már bicskanyitogató :D A védők/kpk bemozognak a passz sávokba, a védők hátrafutnak az induló játékosaimmal,auto block hegyek.
Nem lenne ezzel baj ha láthatóan ugyanazt csinálná mindkettőnknél.

A legnagyobb halálom idén az az, hogy nem 100% hanem 120%-os ziccereket alakítok ki mert a kapusok annyira jók, hogy a sima ziccert be sem rúgják. Ezért +2 passzt beleteszek a tizenhatoson belül és még ígyis képesek kihagyni öt méterről Neymarok vagy Dembelék vagy Fekirek. A másik oldalt meg jön a vakegér és 3 dolgot spammel minden ellenfelem:
1.-r1+háromszög/r1+x passz a csatárnak aki általában tökéletesen helyezkedik a 2 védőm közt így mindig áttudja venni.
2.-nagyjából 30on belül mindenhonnan lő, mindenhogy és bemennek :D Erre nem tudok felkészülni mert ott áll a védőm előtte de nincs blokk. Hogy védekezzem le azt, hogy Benzemának van 20 centi előnye azt rábassza ballal 25ről és gól? Vagy ugyanez Tonali.
3.-állandó l1+háromszöges indítások amiből egyszer tuti az lesz, hogy a védőm luftot fejel vagy eltöri a halál egyszerű passzt a társnak és hozzá kerül :D

Ehhez hozzá jön még az, hogy alapvonalról befelé jövet a védőim pl. nem fognak embert csak állnak ott ahol előtte.
A random minden előjel nélkül beinduló kp-k akik a maradék passzsávom is elveszik.
Az állandóan lesen helyezkedő csatáraim akik onnan ki sem hajlandóak jönni.
Az, hogy a csatárok a kapuba futnak továbbra is jelen van.
Az új kedvencem mikor nálam a labda elkezdek sprintelni és a játékos otthagyja a lasztit ahonnan indult :D Ezt főként a kapum előtt csinálja.

(#3082) Kristof_94 válasza thebigK (#3080) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én most a div 1 küszöbén vagyok. Viszont egy kicsit tartok attól ha mondjuk feljutok az elitbe és onnantól kezdve totál KO lenne az egész és nem tudok majd meccset nyerni. Akkor mi van? Mert ugye nincs relegation, de ha meg nem nyerek akkor reward sincs. :DDD

(#3083) Woodslave válasza Kristof_94 (#3082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

No offense de az elit div is ugyanolyan mint az összes többi. Én eredetileg azt hittem ez vmi külön kaszt lesz profiknak de gyakorlatilag ugyanúgy feljutsz mint bármelyik divbe. Nyilván jobban játszol de ettől függetlenül nem csak profikkal fogsz játszani hanem olyanokkal mint te szóval simán tudsz nyerni hetet ha eleget próbálod

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3084) thebigK válasza Kristof_94 (#3082) üzenetére


thebigK
addikt

Uj szezonnal ugyis visszasorolas lesz. Pc-n mondjuk brutal mennyi vak van 1-2. osztalyban is, kivancsi lennek pontosan mi alapjan megy a matchmaking, vagy hogy ezek az ellenfelek hol is helyezkednek el

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3085) Woodslave válasza thebigK (#3084) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elitbol elvileg nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3086) |AP|


|AP|
veterán

egyelőre 2000-2200 körül mennek az Aspasok. Hát ebből nem veszek házat-kocsit az biztos :)

Más: RTTK Amavi jó lap? Tegnap jött az 50 friendlys pakkból, de nem tudom, hogy érdemes-e Jordi Albát cserélni rá

(#3087) clizer válasza Digestive (#3060) üzenetére


clizer
tag

Bocsi, ha hülye kérdés, de hogy van neked annyi egy játékosból? Költői túlzással írtad, vagy van vmi mód, a trasfer list bővítésére? :D

(#3088) Woodslave válasza |AP| (#3086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ez sem életünk biznisze egyelőre. Mondjuk kevésbé fájdalmas mint a Sabitzer. :D

Az a baj hogy annyira xar ez az sbc, hogy az emberek jó része max csinál egyet klubból, de ezekért a totw játékosokért nem veszel senkit.

Clizer: bármennyi dupli lehet csak akkor nem tudsz pakkot nyitni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3089) thebigK válasza |AP| (#3086) üzenetére


thebigK
addikt

ha tudod, cseréld, sokkal jobb

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3090) Digestive válasza clizer (#3087) üzenetére


Digestive
addikt

Írd be youtubeon, h fifa22 unassigned.

(#3091) thebigK


thebigK
addikt

beginneren hány gólt lehet lőni a gépnek egy meccsen átlagosan? kéne még 300gól meg 270 assist 85ös csapattal, érdemes-e nekifeküdni :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3092) HdRew válasza thebigK (#3091) üzenetére


HdRew
őstag

Nekem a rekord 50valamennyi volt, de az átlag olyan 45 körül. :)

(#3093) EA's hit válasza thebigK (#3091) üzenetére


EA's hit
őstag

40 körül erőlködés nélkül, 45 körül kisebb erőlködéssel. De nekem is volt 50 körüli meccsem is.

(#3094) thebigK


thebigK
addikt

Kosz urak, akkor az csak 7-8 meccs, 2-3 napra le is tudom osztani :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#3095) HdRew


HdRew
őstag

Srácok, Varane megéri? Lenne rá zseton, ha eladnám Llorentét, viszont a spanyol is nagyon OP és most egész jónak gondolom a középpályás védekezést, gyorsak is a játékosaim, viszont Varane-nal a kp-t nem hiszem, hogy meg tudom oldani olyan jól, mint a mostani csapatot.

Lenne ennél jobb ötletetek?

(#3096) Woodslave válasza HdRew (#3095) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Varane qrva jó. Az már más kérdés mit jelent hogy megéri.. Megéri az árkülönbözetet mondjuk egy Kimpembéhez, Koundehoz vagy bárkihez képest? Hát erre nem tudok válaszolni. Én azért nagybb biztonságban érzem magam a Varane-Van Dijk párossal mint Kounde- Romeroval. Szoktam gólt kapni? Persze. Kikapok persze. Másikkal más lenne ki tudja. A fifa nagy kérdései :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3097) HdRew válasza Woodslave (#3096) üzenetére


HdRew
őstag

Mondjuk ha egy ilyenre váltanék? :D

(#3098) Nandinagy válasza HdRew (#3095) üzenetére


Nandinagy
addikt

Megéri. Nekem most low budget Kounde-Lacroix van de nevetségesen gyengék. Lacroixnál sem a sebesség sem a fizikum nem érződik. Varane sokkal labdabiztosabb,gyorsabb és fizikálisabb is. Bár én alapvetően a Kimpembe-Marquinhos párost tudom ajánlani ők elég extrák és ketten olcsóbbak mint Varane.

[ Szerkesztve ]

(#3099) HdRew válasza Nandinagy (#3098) üzenetére


HdRew
őstag

Hm, fura, nekem Lacroix bejött, azt hiszem anchor chem style-lal használtam.

Nem rossz az a 2 cb, csak akkor a chemistrykkel leszek bajban, RB-ben Traoré mondjuk okés, meg CM-nek Renato, de elég körülményes lenne szvsz mindenkit full chemen játszatni.

(#3100) thebigK válasza HdRew (#3097) üzenetére


thebigK
addikt

na erre biztos nem váltanék a mostaniról

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.